Darmowe przejazdy dla uczniów również w wakacje

24.05.2018

Darmowe przejazdy dla uczniów również w wakacje Uczniowie krakowskich szkół podstawowych i gimnazjów będą mogli jeździć za darmo komunikacją miejską również podczas wakacji. Tak zdecydowali krakowscy radni.

Podwyżki wynagrodzeń dla rodzin zastępczych. Zobacz nowe stawki!

24.05.2018

Podwyżki wynagrodzeń dla rodzin zastępczych. Zobacz nowe stawki! Rodziny zastępcze w Krakowie otrzymają większe wynagrodzenie. Ma to zwiększyć zainteresowanie mieszkańców tego typu pracą.

Święto Rodziny Krakowskiej. Mnóstwo atrakcji w parku Jordana

23.05.2018

Święto Rodziny Krakowskiej. Mnóstwo atrakcji w parku Jordana W niedzielę (27 maja) zapraszamy wszystkich do zabawy z okazji Święta Rodziny Krakowskiej. Po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się w parku Jordana. Na krakowian czeka mnóstwo atrakcji i świetna zabawa.

Pikniki, koncerty i warsztaty. Małopolskie rodziny świetują

18.05.2018

Pikniki, koncerty i warsztaty. Małopolskie rodziny świetują Do 20 maja w całym województwie odbywają się Małopolskie Dni Rodziny, a w ich ramach mnóstwo ciekawych wydarzeń i spotkań. Będzie to doskonała okazja do zwiedzania muzeów, wzięcia udziału w warsztatach kulinarnych, akcjach zdrowotnych czy bezpłatnego przejazdu pociągiem Kolei Małopolskich.

Tej nocy twoje dziecko może pójść spać nieco później

18.05.2018

Tej nocy twoje dziecko może pójść spać nieco później Dziś w nocy wiele krakowskich muzeów będzie otwartych dla zwiedzających. W ten sposób Kraków świętuje XV Noc Muzeów. Start imprezy o godz. 18. Wiele atrakcji przygotowano z myślą o najmłodszych. Oto one:

Uwaga, konkurs! Gra imprezowa do zdobycia

10.05.2018

Uwaga, konkurs! Gra imprezowa do zdobycia "Inspektor Tusz" od MIASTA pociech i Wydawnictwa Egmont.

Badamy się, edukujemy, promujemy aktywność fizyczną

10.05.2018

Badamy się, edukujemy, promujemy aktywność fizyczną Już po raz piąty Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie organizuje Dzień Otwarty. Tym razem pracownicy stacji zapraszają mieszkańców na 19 maja, start o godz. 10. Impreza, po raz kolejny, odbywa się pod patronatem MIASTA pociech.

Ponad 800 dzieci nie dostało się do przedszkoli

Ponad 800 dzieci nie dostało się do przedszkoli

Ponad 800 dzieci krakowian nie dostało się w tym roku do samorządowych przedszkoli. Miasto dysponuje wolnymi miejscami, ale nie w tych placówkach, do których podania złożyli rodzice.

W Krakowie badają oddech dzieci z trzecich klas

30.11.2017

W Krakowie badają oddech dzieci z trzecich klas Wśród uczniów klas trzecich krakowskich szkół podstawowych trwają badania tlenku azotu w wydychanym powietrzu. Akcję zorganizował urząd miasta.

Krakowscy nauczyciele z nagrodami od prezydenta

29.11.2017

Krakowscy nauczyciele z nagrodami od prezydenta Siedmioro nauczycieli krakowskich szkół odebrało dziś Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa. Wśród wyróżnionych jest aż pięć osób z V LO.