O nas

MIASTO pociech to bezpłatny miesięcznik dla rodziców i nauczycieli, którego pierwszy numer ukazał się we wrześniu 2011 roku.

Piszemy o edukacji i spędzaniu wolnego czasu z dziećmi. Opisujemy miejsca i imprezy warte polecenia; zachęcamy rodziców, by twórczo spędzali czas ze swoimi pociechami, a także informujemy ich, jak dbać o rozwój intelektualny i zdrowie najmłodszych. W każdym numerze MIASTA pociech ukazują się artykuły prezentujące szkoły i przedszkola z terenu Małopolski. W gazecie oraz na portalu miastopociech.pl rodzice znajdują nie tylko opinie na temat placówek oświatowych, ale również ich rankingi.
Na naszych łamach ukazują się wywiady z ciekawymi ludźmi, którzy nie tylko są rodzicami, ale także realizują swoje pasje i potrafią ciekawie o nich opowiadać: http://www.miastopociech.pl/rozmowy-miasta-pociech

Docieramy do czytelników za pośrednictwem publicznych i niepublicznych żłobków, przedszkoli, szkół, muzeów, domów kultury i wszystkich miejsc, w których rodzice z dziećmi są mile widziani. Nasza sieć dystrybucji pozwala na bezpośrednie dotarcie do najbardziej zainteresowanej grupy docelowej na terenie całego Krakowa, Warszawy, Tarnowa i Nowego Sącza.

Nakład MIASTA pociech wynosi 15 000 egzemplarzy.

Maluch w szpitalu

Konkurs MIASTA pociech i AGH

IKEA chce przyznać granty organizacjom pozarządowym i innym podmiotom, które na co dzień realizują działania mające na celu wsparcie rozwoju emocjonalnego, intelektualnego oraz aktywności dzieci i młodzieży w Polsce. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 grudnia. więcej »
Przez ostatnie 23 lata szkoły w Krakowie rywalizowały w zbieraniu makulatury. W tym roku odbyła się ostania edycja konkursu, bo - jak informuje urząd miasta - jego formuła “wyczerpała się”. więcej »