O nas

Miasto Pociech to portal dla rodziców i nauczycieli. Piszemy o edukacji, ekologii, zdrowiu i spędzaniu wolnego czasu z dziećmi. Opisujemy miejsca i imprezy warte polecenia; zachęcamy rodziców, by twórczo spędzali czas ze swoimi pociechami.

Dużą wagę przykładamy do jakości artykułów. Oprócz informacji pojawiają się teksty publicystyczne, w tym wywiady z ciekawymi rodzinami. Ze swymi pociechami gościli u nas ludzie pióra, teatru, biznesu, a także naukowcy, lekarze, prawnicy i dziennikarze.

Na naszym portalu można znaleźć wyniki egzaminów oraz rankingi placówek edukacyjnych, a także artykuły opisujące działalność szkół, przedszkoli oraz innych placówek, które edukują mieszkańców w różnych dziedzinach życia.

Miasto Pociech dla Ukrainy

Baza bezpłatnych atrakcji dla dzieci z Ukrainy

Ukraińscy uczniowie w Polsce

Baza darmowych materiałów dla uczniów z Ukrainy i polskich nauczycieli