Co? Gdzie? Kiedy?

Ale wrzawa! Koncert zespołu Czereśnie

21 września 2018, 17:00. Główna Księgarnia Naukowa, ul. Podwale 6
Koncert zespołu Czereśnie - dla dzieci i dorosłych.

Kto jeszcze nie zna porywających przebojów jak np. "Dbaj o zieleń" czy "Owoce" i najlepszej piosenki-budzika "Witamy", to koniecznie trzeba nadrobić braki w edukacji muzycznej! Świetna zabawa dla dużych i małych!

Jeśli pogoda pozwoli koncert odbędzie się na podwórku przy księgarni naukowej

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu Fundacji Miasto Literatury pt. "Krakowskie księgarnie na medal". Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

« wróć