Miesięcznik "MIASTO pociech"

Po raz trzeci szukamy Przyjaciół Pociech luty/marzec/2016

Po raz trzeci szukamy Przyjaciół Pociech
Wystartowała trzecia edycja konkursu organizowanego przez miesięcznik „MIASTO pociech” i portal miastopociech.pl. Znów szukamy najlepszego nauczyciela przedszkola. Podobnie jak w ubiegłych latach pragniemy docenić ich pracę i pokazać tych nauczycieli, którzy cieszą się największą sympatią swoich małych podopiecznych, ich rodziców i przełożonych.
e-publikacja luty/marzec 2016

Do końca marca pod adresem http://www.miastopociech.pl/konkurs czekamy na zgłoszenia w konkursie „Nauczyciel Przedszkola – Przyjaciel Pociech”. Zgłoszenie może wysłać każdy – rodzic, babcia, dziadek, dyrektor przedszkola …

Jest tylko jeden warunek: zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko kandydata do tytułu, nazwę i adres przedszkola, w którym pracuje, e-mail osoby zgłaszającej oraz krótkie uzasadnienie wyboru. Warto przy okazji zapisać się na nasz newsletter, bo tą drogą będziemy informować o przebiegu konkursu. Można to zrobić wchodząc na stronę miastopociech.pl, wpisać swój e-mail w wyznaczone miejsce, a następnie kliknąć w przycisk „zapisz się”.

II etap plebiscytu będzie polegał na głosowaniu na poszczególne kandydatury za pośrednictwem strony internetowej miastopociech.pl. Głosowanie potrwa od 1 kwietnia do 31 maja. Nauczyciele z największą liczbą oddanych prawidłowo głosów otrzymają tytuł „Nauczyciel Przedszkola – Przyjaciel Pociech”, dyplom oraz nagrodę. Szansę na wygraną ma aż pięć osób, biorących udział w naszym plebiscycie.

pobierz numer

Ranking krakowskich szkół podstawowych 2022

Ranking warszawskich szkół podstawowych 2022

Ranking mazowieckich szkół podstawowych 2021