Miasto Pociech dla Ukrainy

WYKŁAD. Warsztaty z ekonomii i zarządzania dla dzieci w języku ukraińskim. KRAKÓW

Dziecięcy Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza dzieci w wieku 9-12 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach realizowanych w języku ukraińskim.

Zajęcia odbędą się w sobotę 19.03 o godzinie 13:00 w Sali Senackiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Temat: Czym jest zarządzanie?

Czas trwania zajęć: 3 godziny, liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia odbędą się w formie seminarium. Wykładowca: dr Iryna Manczak z Katedry Handlu i Instytucji Rynkowych UEK.

Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja przy pomocy formularza dostępnego pod poniższym linkiem: https://forms.gle/6wdxpyee1wHj72yf8

Дитячий Університет Краківськoгo Eкономічнoго Університету запрошує дітeй на oсвітні заняття 19.03 13:00. Діти у віці 9-12 років. Тема: Що такe менеджмент? Тривалість занятть: 3 години, участь у заняттях безкоштовна, кількість місць обмежена. Заняття будуть відбуватися у формі семінару. Викладач: Iринa Maнчaк – кандидат економічних наук, Kафедрa Tоргівлі i Pинкoвих Установ, Краківський Eкономічний Університет.
« wróć
Miasto Pociech dla Ukrainy

Baza bezpłatnych atrakcji dla dzieci z Ukrainy

Ukraińscy uczniowie w Polsce