Miasto Pociech dla Ukrainy

WARSZTATY teatralne dla dzieci 12-15 lat w Centrum Kultury Podgórza

Centrum Kultury Podgórza zaprasza na warsztaty teatralne dla dzieci z Ukrainy/ Майстер-клас з театру для дітей з України

Warsztaty teatralne dla dzieci z Ukrainy w wieku 12-15 lat
Miejsce: ul. Sokolska 13 30-510 Kraków
Zapraszamy na warsztaty teatralne dla dzieci z Ukrainy w wieku 12-15 lat. Będzie dużo zabawy, integracji, ale też pracy z wyobraźnią, ciałem i głosem.
Театральний майстер-клас для дітей 12-15 років з України
Запрошуємо на театральний майстер-клас для дітей 12-15 років з України. Буде багато веселощів, інтерактивів, а також роботи з уявою, тілом і голосом.
meil: edukacja@ckpodgorza.pl
12 656 36 70 wew. 30
Na warsztatach teatralnych:
nauczysz się technik aktorskich stosowanych przez aktorów w teatrze, filmie i telewizji
dowiesz się jak wygląda rozgrzewka każdego aktora przed występem
rozwiniesz swoją wyobraźnię, będziesz kształtował swój głos i dykcję oraz słuch muzyczny, stworzysz wraz z innymi uczestnikami własną etiudę teatralną, którą zaprezentujesz na pokazie, ostatniego dnia warsztatów, zintegrujesz się ze swoimi rówieśnikami, którzy mają podobne zainteresowania, co Ty
Warsztaty będą prowadzone przez polską aktorkę i instruktorkę teatralną - Justynę Zielonkę i przez ukraińską tłumaczkę, muzyka, studentkę aktorstwa, Solomię Krasnoshtan, więc będą tłumaczone na język Ukraiński. Przy okazji dzieci będą mogły poznać polskie słowa z zakresu teatru i filmu.
Ilość miejsc ograniczona, zapisy edukacja@ckpodgorza.pl
У театральній майстерні:
Ви навчитеся акторським прийомам, які використовують актори в театрі, кіно та на телебаченні
Ви дізнаєтеся, які техніки використовують актори перед виступом
ви розвинете свою уяву
ви сформуєте свій голос, дикцію та музичний слух
ви разом з іншими учасниками створите власний театральний етюд, який представите на виступі, в останній день мастер-класу
ви познайомитесь зі своїми однолітками, які мають подібні інтереси, як і ви
Майстер-клас проводитимуть польська актриса і театральний діяч Юстина Зєлонка та українська перекладачка, музикант, студентка акторства Соломія Красноштан, тож мастер-класи будуть перекладені українською. При цьому діти зможуть вивчати польські слова зі сфери театру та кіно.
Кількість місць обмежена, реєстрація на Edukacja@ckpodgorza.pl
Harmonogram/Розклад
20.04.2022 r. – I grupa/1-а група 15.00-17.00, II grupa/2-а група 18.00-20.00