Żłobek Terefere. Profesjonalna kadra, dobra lokalizacja i niskie czesne

Żłobek Terefere. Profesjonalna kadra, dobra lokalizacja i niskie czesne

W Krakowie przy ul. Reduta 28 powstał Żłobek Integracyjny Terefere 3. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej miesięczny koszt pobytu dziecka w klubie wynosi 300 zł miesięcznie. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy do tej pory zajmowali się swoją pociechą w domu, a teraz chcą wrócić do pracy.

Żłobek Integracyjny Terefere został stworzony przez Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE. Mieści się w lokalu przy ulicy Reduta, który przeszedł generalny remont i został dostosowany do potrzeb maluchów. Wszystko jest tu nowe i pachnie świeżością: meble, dywany oraz zabawki, które spełniają polskie normy oraz posiadają wymagane atesty.

Dobra lokalizacja, niskie czesne i przede wszystkim profesjonalnie przygotowana kadra  to powody, dla których mieszkańcy Krakowa wybierają Terefere. Z opinii rodziców korzystających z oferty żłobka wynika, że miejsce to wyróżnia się zaangażowaniem, z jakim do każdego dziecka podchodzą opiekujące się „ciocie” oraz pomysłowością i kreatywnoścą podczas organizacji zajęć dodatkowych dla dzieci.

- TeReFeRe nie jest przechowalnią, w której maluchy siedzą przez cały dzień w kącie i płaczą – mówi pani Anna, mama dziecka korzystającego z usług żłobka – Mój synek codziennie przynosi ze żłobka nowe prace plastyczne, stale uczy się nowych piosenek i wierszyków, ma zajęcia ruchowe. Nie było też problemów z adaptacją podczas pierwszych dni w żłobku.

W TeReFeRe do dyspozycji dzieci są przestronne dwie sale zabaw, dostosowana dla najmłodszych łazienka; zaplecze sypialne, w którym dzieci odpoczywają zgodnie z własnym rytmem oraz zaplecze kuchenne. Posiłki do klubu dostarczane są przez najlepszą krakowską firmę cateringową i spełniają wszelkie obowiązujące w Polsce normy żywienia dzieci. Oprócz menu standardowego, klub oferuje także specjalistyczne diety dla dzieci z alergiami pokarmowym.

Zapewniamy zbilansowaną dietę wraz z możliwością indywidualnej i nieodpłatnej konsultacji ze specjalistą dietetykiem – informuje Anna Zawisza, właścicielka placówki.

W żłobku mogą przebywać maluchy w wieku od 6 miesiąca życia do ukończenia 3 lat. W ramach czesnego dzieciaki mają zagwarantowane między innymi godzinne warsztaty: muzyczne, plastyczne, „wierszyki–teatrzyki” oraz warsztaty integracyjne z rehabilitantem dziecięcym oraz psychologiem dziecięcym. Te ostatnie to ciekawa propozycja zabaw ruchowych z wykorzystaniem metod Integracji Sensorycznej i elementów Zabaw Fundamentalnych.

● Żłobek Integracyjny TeReFeRe III mieści się w Krakowie przy ul. Reduta 28 i czeka na dzieci codziennie w godzinach od 7:00 – 18.00
● Więcej informacji na temat żłobka oraz rekrutacji pod adresem www.filia3.zlobekterefere.pl
oraz pod numerem telefonu: 508 672 724

● Zapraszamy rodziców dzieci w wieku od 6 miesiąca– 3 lat, którzy zdecydowali się na powrót do pracy.
● Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską, dzięki czemu koszty opieki są minimalne. Miesięczna opłata za pobytu dziecka wynosi jedynie 300 zł
● Projekt Integracyjny Żłobek Terefere III - wspieramy rodziców w powrocie na rynek pracy
realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Celem projektu jest utworzenie 34 miejsc w żłobku integracyjnym dla dzieci do lat 3 oraz ułatwienie rodzicom z województwa małopolskiego pogodzenie pracy zawodowej z opieką nad dziećmi (w tym dziećmi niepełnosprawnymi), przez okres 5 miesięcy od momentu przystąpienia do projektu. Po zakończeniu projektu żłobek nadal będzie świadczył opiekę wskazanej liczbie dzieci, starając się o dodatkowe dotacje z innych dostępnych źródeł- Programu „Maluch” oraz dotacji z Urzędu Miasta Krakowa.