Strażnicy zaczarowanej księgi

13.02.2016

Strażnicy zaczarowanej księgi
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza dzieci na pełen humoru spektakl, który przeniesie widzów w świat krakowskich legend i tajemnic ukrytych w podziemiach pałacu Krzysztofory.

Przedstawienie „Strażnicy zaczarowanej księgi” to świetny scenariusz, brawurowa gra aktorów, muzyka i bajkowa scenografia, które gwarantują dobrą zabawę i moc niezapomnianych wrażeń.
Ulubieni bohaterowie dzieci, Krzysztoforek i Dorotka, opowiadają historię tajemniczej księgi, która przenosi czytelników w czasie i sprawia, że na jej kartach ożywają postaci znane tylko z dziejów miasta i zapomnianych legend. Nie mniej istotnymi bohaterami spektaklu są: królewskie miasto Kraków oraz Pałac Krzysztofory, w którym rozgrywa się akcja „Strażników zaczarowanej księgi”.
Spektakle odbywają się raz w miesiącu, w niedzielę, w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory (Rynek Główny 35). Na najbliższe przedstawienie zapraszamy dzieci (w wieku 6- 10 lat wraz z opiekunami) 6 III 2016 r. o godz. 12.15.