Od 10 lat piszemy o tym, co dzieje się w szkołach. Rozmawiamy z nauczycielami, rodzicami i dziadkami

Redakcja redakcja@miastopociech.pl

"MIASTO pociech" ma już 10 lat! Jesienią 2011 roku ukazał się pierwszy numer miesięcznika “MIASTO pociech”, czasopisma stworzonego z myślą o rodzicach, nauczycielach i dyrektorach szkół oraz przedszkoli.

Dziś “MIASTO pociech” to opiniotwórczy portal informacyjny z wiadomościami ze świata edukacji. Piszemy o tym, co dzieje się w szkołach i przedszkolach, rozmawiamy z rodzicami, nauczycielami, dyrektorami placówek oświatowych. Publikujemy rankingi szkół. Od 10 lat stawiamy na jakość i rzetelność, dzięki temu artykuły przygotowywane przez naszą redakcję są cytowane przez inne media w kraju, a grono naszych stałych czytelników ciągle się powiększa.

Na naszych łamach ze swoimi pociechami gościli między innymi piosenkarze: Zbigniew Wodecki, Janusz Radek, Barbara Stępniak-Wilk; pisarze: Michał Rusinek, Sławomir Shuty, Anna Kaszuba-Dębska i Łukasz Dębski; dziennikarze: Renata Kijowska, Marek Balawajder, reżyser Marcin Koszałka, piłkarz Tomasz Rząsa, czy pediatra prof. Mikołaj Spodaryk.

Rozmawiamy ze znanymi i cenionymi nauczycielami. Przemysław Staroń, Nauczyciel Roku 2018, Dariusz Martynowicz, Nauczyciel Roku 2021, Paweł Lęcki, Marcin Stiburski, Grażyna Zagórny, Janusz Aftyka, Marcin Korczyc to tylko niektórzy z szerokiego grona naszych rozmówców.

Dziękujemy, że jesteście z nami od 10 lat!