Dzień Dziecka z Kopalnią Soli w Wieliczce

22.05.2022

Dzień Dziecka z Kopalnią Soli w Wieliczce
Kopalnia Soli w Wieliczce zaprasza do wspólnego świętowania tegorocznego Dnia Dziecka. Z tej okazji przygotowała niespodziankę dla najmłodszych turystów. Pierwszego czerwca bilety dla dzieci upoważniające do zwiedzania Trasy Turystycznej oraz Tężni Solankowej będą dostępne za pół ceny.
Gwarantujemy, że w zabytkowych podziemiach, tężni solankowej na powierzchni i otaczającym ją przepięknym Parku św. Kingi, można spędzić czas ciekawie, aktywnie i zdrowo! Warto więc zaplanować rodzinną wyprawę do kopalni, korzystając z promocji. Zamiast 69 PLN za bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży na zwiedzanie Trasy Turystycznej zapłacimy 34,50 PLN, a za bilet do Tężni Solankowej 3 PLN zamiast 6 PLN. Bilety rodzinne w tym dniu także oferowane są ze zniżką.

Jak skorzystać z promocji na Dzień Dziecka?

Wystarczy zakupić bilety na zwiedzanie Trasy Turystycznej w dniu 01.06.2022 on-line lub na miejscu, w kasach kopalni.
UWAGA: Promocja obowiązuje wyłącznie na zwiedzanie w dniu 01.06.2022 na bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży w wieku 4 – 16 lat. Dzieci do 4 r. ż. zwiedzają gratis. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminach promocji na www.kopalnia.pl