Najpierw wygrały sprawy w sądzie. Teraz pozywają byłą wiceprezydent miasta

18.06.2019

Najpierw wygrały sprawy w sądzie. Teraz pozywają byłą wiceprezydent miasta Byłe dyrektorki krakowskich szkół szykują pozwy o naruszenie dóbr osobistych przez Katarzynę Król, która do ubiegłego roku pełniła funkcję wiceprezydent Krakowa ds. edukacji. Jedna z pokrzywdzonych zapowiada też skierowanie sprawy do prokuratury.

Świetna szkoła, wspaniały czas

18.06.2023

Świetna szkoła, wspaniały czas To był piękny czas, to była wspaniała szkoła. Tak byli uczniowie, a dziś studenci medycyny i informatyki wspominają naukę w krakowskiej szkole Open Future, która obchodzi  jubileusz 10-lecia działalności. Od tego roku w liceum Open Future będzie można zdawać m aturę międzynarodową IB, bowiem placówka otrzymała certyfikat   International Baccalaureate Diploma Programme (IB).

30.11.-1

Chcesz zdawać maturę międzynarodową IB? Krakowska szkoła funduje stypendia naukowe    Open Future International High School, IB World School 050654 w Krakowie przyzna 10 stypendiów uczniom, którzy chcą zdawać maturę międzynarodową IB.  Szkoła, która w tym roku  obchodzi jubileusz 10-lecia działalności,  jako jedyna w Małopolsce ma akredytacje trzech programów Fundacji International Baccalaureate Organization w Genewie: Primary Years Programme, Middle Years Programme, oraz Diploma Programme. Ten ostatni bezpośrednio przygotowuje uczniów do matury międzynarodowej IB.

Energylandia! Kraina marzeń i atrakcji

31.05.2023

Energylandia! Kraina marzeń i atrakcji  Energylandia przyciąga tysiące odwiedzających z całej Europy każdego dnia, oferując im niezapomniane przeżycia i rozrywkę na najwyższym poziomie. To właśnie tutaj, od 1 do 4 czerwca, Energylandia świętować będzie jeden z najważniejszych dni w roku - Dzień Dziecka! Podczas niezwykłego Kinder Party zarówno na dzieci i dorosłych czekają niespotykane atrakcje.

Dzięki lekcjom FAST Heroes dzieci ratują życie najbliższych!

22.05.2023

Dzięki lekcjom FAST Heroes dzieci ratują życie najbliższych! Rejestracja klasy w programie FAST Heroes  może pomóc dzieciom dołączyć do Załogi Superbohaterów!

Progi punktowe do liceów w Warszawie 2023. Sprawdź, gdzie się dostaniesz!

11.05.2023

Progi punktowe do liceów w Warszawie 2023. Sprawdź, gdzie się dostaniesz! Zdajesz w tym roku egzamin ósmoklasisty i chcesz się dostać do liceum? Sprawdź, jakie progi punktowe obowiązywały podczas rekrutacji na rok szkolny 2022/23 w poszczególnych klasach warszawskich liceów.

Progi punktowe do liceów w Krakowie 2023. Sprawdź, gdzie się dostaniesz!

26.04.2023

Progi punktowe do liceów w Krakowie 2023. Sprawdź, gdzie się dostaniesz! Zdajesz w tym roku egzamin ósmoklasisty i chcesz się dostać do liceum? Sprawdź, jakie progi punktowe obowiązywały podczas rekrutacji na rok szkolny 2022/23 w poszczególnych klasach krakowskich liceów.

Wielki start letniego sezonu w Energylandii!

29.03.2023

Wielki start letniego sezonu w Energylandii! 6 stref zabawy, 123 atrakcje i mnóstwo radości! Tym właśnie charakteryzuje się Energylandia, czyli największy w Polsce rodzinny Park Rozrywki, który już 1 kwietnia rozpoczyna następny sezon pełen radości i uśmiechu! Roller coastery, zabawy, niesamowite show, karuzele i specjalne niespodzianki – zobacz, co czeka na Gości podczas otwarcia letniego sezonu 2023 w Energylandii! Takiej zabawy nie można przegapić!

Jest szansa na przedłużenie bonu turystycznego nawet do końca października

26.03.2023

Jest szansa na przedłużenie bonu turystycznego nawet do końca października Jeszcze tylko do 31 marca można wykorzystać bon turystyczny. Park rozrywki Energylandia ma pomysł, jak przedłużyć jego ważność.

Ręka na pulsie. Krakowscy licealiści uczą, jak udzielać pierwszej pomocy

06.03.2023

Ręka na pulsie. Krakowscy licealiści uczą, jak udzielać pierwszej pomocy Grupą licealistów z I LO i VI LO w Krakowie - w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”  -  prowadzi projekt „Ręka na pulsie”, którego celem jest popularyzacja pierwszej pomocy.