Miasto Pociech dla Ukrainy

EDUKACJA. Nauka języka polskiego dla osób z Ukrainy. ZABIERZÓW

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące bezpłatnej nauki języka polskiego dla osób z Ukrainy.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 22 marca o godzinie 18.00 w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów przy ul. Szkolnej 2. Planowane zajęcia adresowane są do osób z Ukrainy, przebywających na terenie gminy Zabierzów.

Wszelkich informacji na temat spotkania udziela Sekretariat SCKiPGZ tel. 12 285 11 79.

« wróć