Znamy najlepszą dziecięcą drużynę piłkarską Małopolski

27.08.2018

zobacz galerię
Wielki finał Wakacji z piłką nożną, który odbył się na stadionie WLKS Krakus, wyłonił najlepszą drużynę całej Małopolski. W tym roku równych sobie nie miał Fablok Chrzanów. Na pozostałych miejscach podium znaleźli się młodzi gracze z kryspinowskiego Lotnika oraz Kalwarianki.
Wakacje z piłką nożną, organizowane przez Województwo Małopolskie odbyły się w tym roku już po raz szósty. Młodzi piłkarze rozegrali blisko 170 spotkań, a w sumie w całych rozgrywkach wzięło udział prawie 700 drużyn i ok. 11 tys. osób.

Projekt jest nie tylko sposobem na zabawę i aktywne spędzenie letnich miesięcy. To też szansa na rozwój sportowych karier, gdyż najlepsi zawodnicy z ubiegłorocznych edycji otrzymali możliwość gry w klubach ligowych, gdzie mogą rozwijać swój talent.

Zawodnicy z trzech najlepszych drużyn całego turnieju, oprócz medali i pucharów, otrzymali też wyjątkową nagrodę – możliwość udziału w tygodniowym obozie sportowym w Zawoi, gdzie nie tylko będą mogli wypocząć po sportowym wysiłku, ale też będą szlifować swoje umiejętności podczas rozgrywek sportowych prowadzonych pod okiem doświadczonych trenerów.

Foto/Video

Fatal error: Uncaught exception 'Doctrine_Record_UnknownPropertyException' with message 'Unknown record property / related component "type" on "ArticlePhoto"' in /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/libs/Doctrine/Record/Filter/Standard.php:55 Stack trace: #0 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/libs/Doctrine/Record.php(1395): Doctrine_Record_Filter_Standard->filterGet(Object(ArticlePhoto), 'type') #1 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/libs/Doctrine/Record.php(1350): Doctrine_Record->_get('type', true) #2 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/libs/Doctrine/Access.php(72): Doctrine_Record->get('type') #3 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/templates_c/%%0E^0E4^0E407559%%footer.tpl.php(97): Doctrine_Access->__get('type') #4 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/smarty/Smarty.class.php(1869): include('/home/krakow05/...') #5 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/templates_c/%%86^861^861EA998%%article.tpl.php(67): Smarty->_smarty_include(Array) #6 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/smarty/Smarty.class in /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/libs/Doctrine/Record/Filter/Standard.php on line 55