Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".

x
Ranking małopolskich szkół podstawowych 2016 - JĘZYK ANGIELSKI

Ranking małopolskich szkół podstawowych 2016 - JĘZYK ANGIELSKI

09.06.2016

Szkoła Podstawowa w Zawadce Zawadka, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 3 w Krakowie, Prywatna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Krakowie, Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. Edmunda Niziurskiego Kraków oraz Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Dona w Krakowie to podstawówki, które najlepiej w Małopolsce radzą sobie z nauczaniem języka angielskiego. Poniżej ranking wszystkich szkół w województwie.
W kolejności podajemy:

NAZWA SZKOŁY, MIEJSCOWOŚĆ, ULICA, Liczba uczniów piszących arkusz standardowy, Średni wynik z języka
angielskiego w procentach

1 Szkoła Podstawowa w Zawadce Zawadka 9 100

2 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 3 Kraków Smoleńsk 8 99

3 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kraków Al. Dygasińskiego 15 99

4 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kraków os. Dywizjonu 303 33 98

5 Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. Edmunda Niziurskiego Kraków Karmelicka 15 98

6 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Dona Kraków Stroma 19 98

7 Prywatna Szkoła Podstawowa Salwator Kraków Senatorska 35 97

8 Szkoła Podstawowa Nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek Kraków Skałeczna 29 97

9 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Kraków Stanisława ze Skalbmierza 20 97

10 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego Kraków Forteczna 18 97

11 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krakowie Kraków Łokietka 38 96

12 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Juliusza Słowackiego STO Kraków Krowoderska 54 96

13 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Emmanuel" Kraków os. Strusia 2 96

14 Zespół Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Ks. Prof. Józefa Tischnera Tarnów Gumniska 8 96

15 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich Kraków Kluczborska 30 96

16 Prywatna Szkoła Podstawowa "Scherzo" Kraków Korzeniaka 27 96

17 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Tarnów Matejki 12 95

18 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku Kraków Urzędnicza 40 94

19 Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP Kraków P. Michałowskiego 32 93

20 Zespół Szkół Gminnych im. Adama Mickiewicza w Baczkowie - Szkoła Podstawowa Baczków 3 93

21 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie Zelków Jana Pawła II 12 93

22 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Karola Chodkiewicza Kraków Królowej Jadwigi 47 93

23 Szkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" Kobylany Jana Pawła II 12 93

24 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 Kraków Kurczaba 14 93

25 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego Bęczarka 16 93

26 Szkoła Podstawowa w Januszowej Januszowa 11 93

27 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia im. M. Karłowicza Kraków os. Centrum E 33 93

28 Szkoła Podstawowa im. kapitana pilota Władysława Gnysia w Żuradzie Żurada III 5 92

29 Szkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków Starowiślna 44 91

30 Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Stanisława Wyspiańskiego Kraków Stawowa 21 91

31 Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Nowym Sączu Nowy Sącz Ducha Świętego 8 91

32 Szkoła Podstawowa nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego Kraków Ćwikłowa 29 91

33 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków Skośna 100 91

34 Zespół Szkolno - Przedszkolny, Publiczna Szkoła Podstawowa w Biesiadkach Biesiadki 14 91

35 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łosiu Łosie 5 91

36 Szkoła Podstawowa Nr 132 im. Św. Benedykta z Nursji w Krakowie Kraków Bolesława Śmiałego 19 90

37 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera Kraków Katowicka 41 90

38 Szkoła Podstawowa Nr 65 im. Czesława Janczarskiego Kraków Golikówka 11 90

39 Szkoła Podstawowa nr 164 im. Bł. Franciszki Siedliskiej Sióstr Nazaretanek Kraków Wysłouchów 53 90

40 Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Tarnów Błotna 40 89

41 Szkoła Podstawowa im. ks. Stefana kard. Wyszyńskiego KSW w Libiążu Libiąż Kościelna 15 89

42 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chechle Chechło Kluczewska 12 89

43 Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera Kraków Łąkowa 49 89

44 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Bł. Laury Vicuna Kraków os. Kościuszkowskie 79 89

45 Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek Kraków Meissnera 26 89

46 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Henryka Sienkiewicza Kraków Mazowiecka 56 89

47 Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla w Krakowie Kraków Szlachtowskiego 79 89

48 Szkoła Podstawowa Nr 40 Kraków Pszczelna 87 89

49 Szkoła Podstawowa Nr 133 w Krakowie Kraków Mieczysława Wrony 24 89

50 Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Kraków Kazimierza Wielkiego 14 89

51 Szkoła Podstawowa im. 550 Rocznicy Zwycięstwa Grunwaldzkiego Młoszowa Kamieniec 19 89

52 Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori Kraków Pawlickiego 15 89

53 Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jarosława Iwaszkiewicza Kraków Dobczycka 48 88

54 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków Pędzichów 48 88

55 Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej Kłodne 14 88

56 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Bractwa Kurkowego w Krakowie Kraków Fr. Nullo 86 88

57 Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia "Inspiracja" Kraków Śniadeckich 8 88

58 Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka Paszkówka 9 88

59 Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach Luszowice Przybyszewskiego 17 88

60 Szkoła Podstawowa Nr 31 w Krakowie im. dra Henryka Jordana Kraków Bolesława Prusa 68 88

61 Szkoła Podstawowa w Pstroszycach Pstroszyce 1 88

62 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna Zakopane Sienkiewicza 16 87

63 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Dembowskiego Kierlikówka 11 87

64 Szkoła Podstawowa nr 4 Kraków Smoleńsk 81 87

65 Katolicka Szkoła Podstawowa przy Parafii Świętej Heleny w Nowym Sączu Nowy Sącz Świętej Heleny 19 87

66 Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 303 w Śleszowicach Śleszowice 6 87

67 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zakopane Piłsudskiego 6 87

68 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach Klucze Zawierciańska 52 87

69 Szkoła Podstawowa w Brzeziu im. Tadeusza Kościuszki Brzezie Szkolna 15 87

70 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliana Tuwima w Nowym Sączu Nowy Sącz Wieniawy Długoszowskiego 20 87

71 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie Libertów Jana Pawła II 31 87

72 Szkoła Podstawowa Nr 124 Kraków Weigla 40 87

73 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallottiego Kraków os. Krakowiaków 71 87

74 Szkoła Podstawowa im. Batalionu Barbara AK w Pawęzowie Pawęzów 9 87

75 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzyciążu Trzyciąż 8 87

76 Szkoła Podstawowa nr 82 im. Św. Jadwigi Królowej Polski Kraków os. Kalinowe 52 86

77 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele Biały Kościół Królowej Jadwigi 14 86

78 Inspiracja Sp. z o. o. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 4 Kraków Śniadeckich 22 86

79 Szkoła Podstawowa nr 2 w Krakowie Kraków Strzelców 109 86

80 Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym Żelazówka 8 86

81 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zadrożu Zadroże 12 86

82 Szkoła Podstawowa Nr 107 z oddziałami integracyjnymi im. Tadeusza Boya - Żeleńskiego Kraków Zdrowa 54 86

83 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego Kraków Basztowa 65 86

84 Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie Kraków Na Błonie 75 86

85 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kadczy Kadcza 11 86

86 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego Witeradów 20 86

87 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Tadeusza Kościuszki Kraków Komandosów 71 86

88 Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Mucharzu Mucharz 18 86

89 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zawadzie Zawada 8 86

90 Szkoła Podstawowa Nr 75 Kraków Grochowska 68 86

91 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach Bibice Tadeusza Kościuszki 73 86

92 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Błoniu Błonie 13 86

93 Katolicka Szkoła Podstawowa Nowy Sącz Ducha Świętego 21 86

94 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Św. Anny Kraków Półkole 30 86

95 Szkoła Podstawowa nr 109 w Krakowie im. Kornela Makuszyńskiego Kraków Mackiewicza 42 85

96 Szkoła Podstawowa nr 134 Kraków Kłuszyńska 26 85

97 Szkoła Podstawowa nr 54 im. Juliana Tuwima Kraków Tyniecka 23 85

98 Szkoła Podstawowa nr 85 im. Ks. Kazimierza Jancarza w Krakowie Kraków os. Złotego Wieku 56 85

99 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wilczycach Wilczyce 13 85

100 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach Zielonki Ks. Jana Michalika 93 85

101 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 Kraków Al. Kijowska 41 85

102 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Jana Matejki Kraków Dembowskiego 33 85

103 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dziewinie Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Dziewin 9 85

104 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łysej Górze Łysa Góra 15 85

105 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Porębie Dzierżnej Poręba Dzierżna 1 85

106 Szkoła Podstawowa w Małem Cichem Małe Ciche Sołtysia 6 85

107 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tłuczani - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Tłuczani Tłuczań 10 85

108 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej Wola Batorska 17 85

109 Szkoła Podstawowa Nr 67 im. Władysława Łokietka w Krakowie Kraków Kaczorówka 23 85

110 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Kraków Myślenicka 81 85

111 Szkoła Podstawowa Nr 72 im. Teofila Lenartowicza Kraków Modrzewiowa 57 85

112 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Biadoliny Szlacheckie 10 85

113 Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Wielkiej Wsi Wielka Wieś Szkolna 14 85

114 Szkoła Podstawowa nr 138 im. Polskich Wojsk Lotniczych Kraków Kazimierza Wierzyńskiego 21 85

115 Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie Kraków Wileńska 74 85

116 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach Trąbki 11 85

117 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Podlipiu Podlipie 10 85

118 Szkoła Podstawowa nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego Kraków Porzeczkowa 51 84

119 Zespół Szkolno-Przedszkolny Książ Wielki M. Reja 15 84

120 Szkoła Podstawowa Nr 97 im. Joachima Lelewela Kraków Dr. Judyma 105 84

121 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151 Kraków Lipińskiego 54 84

122 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 Kraków os. Bohaterów Września 100 84

123 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia im. I. J. Paderewskiego Tarnów Lippóczy`ego 38 84

124 Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie Kraków Św. Marka 78 84

125 Szkoła Podstawowa Sportowa im. Marii Skłodowskiej - Curie Oświęcim Słowackiego 42 84

126 Zespół Szkolno-Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha Rokiciny Podhalańskie 25 84

127 Szkoła Podstawowa nr 26 im. Andrzeja Struga w Krakowie Kraków Ignacego Krasickiego 79 84

128 Szkoła Podstawowa nr 10 Kraków Ks. Franciszka Blachnickiego 23 84

129 Szkoła Podstawowa im. Jana Sobieskiego Zbludza 7 84

130 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 -Szkoła Podstawowa nr 130 im. Jana Brzechwy Kraków os. Oświecenia 55 84

131 Szkoła Podstawowa Droginia 18 84

132 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162 Kraków Stojałowskiego 186 84

133 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" Kraków Seniorów Lotnictwa 23 84

134 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Wysokiej Wysoka 7 84

135 Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski Podłęże 24 84

136 Szkoła Podstawowa w Polance Wielkiej Polanka Wielka Długa 34 84

137 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. E. Kwiatkowskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Tarnów Norwida 48 83

138 Zespół Szkolno-Przedszkolny -Szkoła Podstawowa im.II Armii Wojska Polskiego Zabierzów Szkolna 54 83

139 Szkoła Podstawowa Nr 158 im. prof. J. Aleksandrowicza Kraków Strąkowa 97 83

140 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej w Krakowie Kraków Aleksandry 59 83

141 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w Krakowie Kraków Konfederacka 28 83

142 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 5 Kraków Al. Kijowska 58 83

143 Szkoła Podstawowa w Niskowej Niskowa 13 83

144 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kamionnej Kamionna 10 83

145 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Swoszowej Swoszowa 10 83

146 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana Skomielna Biała 34 83

147 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach Myślenice Żeromskiego 100 83

148 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zarzycach Wielkich Zarzyce Wielkie 11 83

149 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej Wola Rzędzińska 28 83

150 Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej Pilcza Żelichowska 5 83

151 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rodakach Rodaki Strażacka 5 83

152 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Oddziału AL Bartosza Głowackiego Łobzów 11 83

153 Szkoła Podstawowa w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna Szlak Papieski 6 83

154 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. E. J. Jerzmanowskiego Wieliczka Krzyszkowicka 58 83

155 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni Bochnia Gen. Jakubowskiego 31 83

156 Szkoła Podstawowa Nr 155 im. Św. Jadwigi Królowej Kraków os. 2 Pułku Lotniczego 87 83

157 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego w Bochni Bochnia Oracka 70 83

158 Zespół Szkół Samorządowych - Szkoła Podstawowa im. K. E. N. w Sułkowicach-Łęgu Sułkowice Centralna 37 83

159 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Nowym Sączu Nowy Sącz Nadbrzeżna 62 83

160 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Włodzimierza Puchalskiego w Niepołomicach Niepołomice Krakowska 10 83

161 Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach Mogilany Św. Bartłomieja Ap. 34 82

162 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Tadeusza Rejtana Kraków Fredry 38 82

163 Szkoła Podstawowa nr 48 w Krakowie im. Szarych Szeregów Kraków Księcia Józefa 17 82

164 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Zebrzydowice 12 82

165 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Niedźwiedziu Niedźwiedź 31 82

166 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II Chrzanów Dworska 18 82

167 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Nowym Sączu Nowy Sącz Szkolna 61 82

168 ZSOI Nr 6 - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 im. H. Sienkiewicza Kraków os. Na Stoku 53 82

169 Szkoła Podstawowa w Marcyporębie Marcyporęba 7 82

170 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Białej Niżnej Biała Niżna 17 82

171 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Tadeusza Kościuszki Kraków Sadzawki 49 82

172 Szkoła Podstawowa nr 47 Kraków Myśliwska 90 82

173 Szkoła Podstawowa nr 142 w Krakowie Kraków Drożyska 12 82

174 Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego Niepołomice 3 Maja 115 82

175 Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie Kraków Popławskiego 46 82

176 Szkoła Podstawowa Woźniki Wadowicka 21 82

177 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie Gorzków 14 82

178 Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej Wola Zachariaszowska Świętego Floriana 24 82

179 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zabierzowie Bocheńskim Zabierzów Bocheński 20 82

180 Szkoła Podstawowa nr 119 im. Janiny Porazińskiej w Krakowie Kraków Czerwieńskiego 41 82

181 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej Tarnów Reymonta 62 82

182 Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Tenczynku - Szkoła Podstawowa Tenczynek Szkolna 37 82

183 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Czyżówce Czyżówka Szkolna 9 82

184 Szkoła Podstawowa nr 137 Kraków Wrobela 12 82

185 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 90 Kraków Czarnogórska 80 82

186 Szkoła Podstawowa Nr 41 im. Jana Kochanowskiego Kraków Jerzmanowskiego 56 82

187 Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Bolechowicach Bolechowice Szkolna 35 82

188 Szkoła Podstawowa w Boguszy Bogusza 14 82

189 Szkoła Podstawowa nr 2 im. 12 Pułku Piechoty Spytkowice 14 82

190 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 58 w Krakowie Kraków Stanisława Pigonia 53 82

191 Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Woli Radłowskiej Wola Radłowska 13 82

192 Szkoła Podstawowa Nr 21 Kraków Batalionu Skała AK 60 82

193 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 im. mjr Henryka Sucharskiego Kraków Chmielowskiego 30 82

194 Szkoła Podstawowa w Mszalnicy Mszalnica 12 81

195 Szkoła Podstawowa nr 10 w Chrzanowie Chrzanów Kardynała Wyszyńskiego 49 81

196 Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Szafera Wola Kalinowska Szkolna 7 81

197 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Swojczanach Swojczany 7 81

198 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 Kraków Żabia 33 81

199 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego Kraków Spasowskiego 37 81

200 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Obrońców Pokoju Nowy Sącz Grota Roweckiego 120 81

201 Szkoła Podstawowa nr 92 Kraków os. Kalinowe 42 81

202 Szkoła Podstawowa nr 140 w Krakowie im. S. Wyspiańskiego Kraków Prawocheńskiego 2 81

203 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Przebieczanach Tomaszkowice 17 81

204 Szkoła Podstawowa im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Białce Tatrzańskiej Białka Tatrzańska Środkowa 24 81

205 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce Wieliczka Moniuszki 107 81

206 Szkoła Podstawowa w Miłkowej Miłkowa 7 81

207 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Roztoce Roztoka 5 81

208 Szkoła Podstawowa Przy Zespole Szkół w Rząsce Rząska Krakowska 16 81

209 Szkoła Podstawowa im. św. M. M. Kolbego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Harmęże Borowskiego 8 81

210 Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Porębie Żegoty Poręba Żegoty Szembeków 11 81

211 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Regulicach Regulice 14 81

212 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kwiatonowicach Kwiatonowice 12 81

213 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach Myślenice Zdrojowa 25 81

214 Szkoła Podstawowa w Kocmyrzowie I Luborzyca 20 81

215 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mędrzechowie Mędrzechów 31 81

216 Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Siódemka" w Tarnowie Tarnów Poniatowskiego 31 81

217 Publiczna Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie Smęgorzów 14 81

218 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Generała Mariusza Zaruskiego Zakopane Karłowicza 39 81

219 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Konfederacji Tatrzańskiej Nowy Targ Orkana 92 81

220 Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Kantego w Kętach Kęty Jana III Sobieskiego 56 81

221 Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Owczarach Owczary Długa 8 81

222 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrowie Ostrów 4 81

223 Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Alwerni Alwernia Skłodowskiej-Curie 32 81

224 Szkoła Podstawowa w Łapszach Wyżnych, im. Błogosławionego Jana Pawła II Łapsze Wyżne Świętego Floriana 5 81

225 Szkoła Podstawowa im. Macieja Szarka w Grabiu Grabie 10 81

226 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Czułówku Czułówek 11 80

227 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Kochanowskiego Rabka-Zdrój Zaryte 11 80

228 Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej Poręba Wielka Aleja Parkowa 17 80

229 Szkoła Podstawowa w Chełmie Chełm 7 80

230 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina Kojszówka 7 80

231 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Łużańskiej Wola Łużańska 15 80

232 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wawrzeńczycach Wawrzeńczyce 28 80

233 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biertowicach Biertowice 10 80

234 Szkoła Podstawowa nr 14 im. S. Jaracza w Tarnowie Tarnów Krzyska 55 80

235 Szkoła Podstawowa w Rozdzielu im. Władysława Orkana Rozdziele 13 80

236 Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzy Niedźwiedza 7 80

237 Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Dulowej Dulowa Paderewskiego 25 80

238 Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej Nowa Wieś Szlachecka 8 80

239 Szkoła Podstawowa w Wyskitnej Wyskitna 3 80

240 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek im. św. Józefa Kalasancjusza Kraków G. Korzeniaka 11 80

241 Szkoła Podstawowa Nr 86 Kraków os. Jagiellońskie 55 80

242 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów Marii Dąbrowskiej 76 80

243 Szkoła Podstawowa nr 156 im. Ks. Kard. Adama Stefana Sapiehy Kraków Centralna 66 80

244 Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Lipnicy Małej Lipnica Mała 13 80

245 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Szarów Wiejska 36 80

246 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Banachiewicza w Porębie Poręba 11 80

247 Zespół Szkół w Zarzeczu - Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka w Zarzeczu Zarzecze Szkolna 10 80

248 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza Bochnia Biała 77 80

249 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Jana Matejki w Bochni Bochnia Kazimierza Wielkiego 46 80

250 Szkoła Podstawowa nr 27 Kraków Podedworze 84 80

251 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Myślenicach-Chełm Chełm 7 80

252 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza Chrzanów Borelowskiego 57 80

253 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Kurierów Sądeckich Nowy Sącz Poręba Mała 38 80

254 Szkoła Podstawowa nr 78 im. Piotra Michałowskiego w Krakowie Kraków Jaskrowa 30 80

255 Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu Tarnowiec Tarnowska 34 80

256 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śledziejowicach Śledziejowice 48 80

257 Szkoła Podstawowa Nr 20 z Klasami Sportowymi w Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie Tarnów Zbylitowska 80 80

258 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Biskupicach Biskupice 26 80

259 Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Mieczysława Medweckiego w Morawicy Morawica 16 79

260 Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II - Szkoła Podstawowa w Podobinie Podobin 12 79

261 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Stanisław Dolny 15 79

262 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Rabka-Zdrój Poniatowskiego 22 79

263 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Jodłówce Wałkach Jodłówka Wałki 11 79

264 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cieniawie Cieniawa 20 79

265 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach Lipiny 9 79

266 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza w Stróży Stróża 15 79

267 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej Widoma 14 79

268 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzezawie Rzezawa Szkolna 33 79

269 Publiczna Szkoła Podstawowa Iwkowa 8 79

270 Zespół Szkół w Białce - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Białce Białka 16 79

271 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Sufczynie Sufczyn 18 79

272 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie Płaza Wiosny Ludów 31 79

273 Szkoła Podstawowa w Gródku n/Dunajcem Gródek nad Dunajcem 16 79

274 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Grybowie Grybów Szkolna 64 79

275 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 - Szkoła Podstawowa nr 16 Kraków J. Dietla 19 79

276 Szkoła Podstawowa w Smardzowicach Smardzowice 4 79

277 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka-Ducha w Czerwiennem Czerwienne 4 79

278 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowicach Łętowice 10 79

279 Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaroszówce Jaroszówka 9 79

280 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Jodłówce Jodłówka 14 79

281 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Ładnej Ładna 7 79

282 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie Skawina Korabnicka 94 79

283 Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Jana Pawła II w Tarnowie Tarnów Os. Legionów Henryka Dąbrowskiego 34 79

284 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Świątniki Górne Bielowicza 25 79

285 Szkoła Podstawowa im. Świętego Brata Alberta w Czechówce Czechówka Szkolna 15 79

286 Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie Chrzanów Pogorska 77 78

287 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wałdysława Orkana Rabka-Zdrój Sądecka 72 78

288 Szkoła Podstawowa Nr 66 im. Edwarda Dembowskiego Kraków Skotnicka 34 78

289 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu Olkusz Kapitana Hardego 38 78

290 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wielkich Drogach Wielkie Drogi 6 78

291 Szkoła Podstawowa w Obidowej Obidowa 6 78

292 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Szczytnikach Szczytniki 9 78

293 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ptaszkowej im. Władysława Jagiełły Ptaszkowa 27 78

294 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Romana "Sybiraka" Sanguszki w Tarnowie Tarnów Niedomicka 17 78

295 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Cichawce Cichawka 7 78

296 Szkoła Podstawowa w Bęble Bębło Krakowska 21 78

297 Zespół Szkolno - Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Łęki Akacjowa 14 78

298 Szkoła Podstawowa nr 89 Kraków os. Piastów 102 78

299 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Szczepanowskiego BM w Sterkowcu Sterkowiec Sosnowa 12 78

300 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach Myślenice Pardyaka 46 78

301 Szkoła Podstawowa nr 4 im. St. Wyspiańskiego w Skawinie Skawina Wyspiańskiego 34 78

302 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Barbary Bochnia Konfederatów Barskich 60 78

303 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzcianie Trzciana 9 78

304 Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Książnicach Książnice 14 78

305 Zespół Szkół w Dominikowicach - Szkoła Podstawowa Dominikowice 19 78

306 Szkoła Podstawowa w Krauszowie Krauszów 10 78

307 Szkoła Podstawowa w Dzianiszu Dzianisz 20 78

308 Zespół Szkół Publicznych w Radziszowie - Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Radziszów Szkolna 41 78

309 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nidku - Szkoła Podstawowa w Nidku Nidek 21 78

310 Szkoła Podstawowa Nr 91 - sportowa im. Janusza Kusocińskiego Kraków os. Handlowe 91 78

311 Szkoła Podstawowa Nr 135 w Krakowie Kraków Mirtowa 41 78

312 Szkoła Podstawowa nr 111 im. Wojska Polskiego Kraków Bieżanowska 54 78

313 Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach - Szkoła Podstawowa Głębowice Oświęcimska 14 78

314 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Przerwy-Tetmajera Łopuszna Szkolna 15 78

315 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kościelcu Kościelec 11 78

316 Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Woli Zabierzowskiej Wola Zabierzowska 11 78

317 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Skrudzinie Skrudzina 12 78

318 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Żegocinie Żegocina 28 78

319 Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza Wolbrom Mariacka 47 78

320 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrocieszu Dobrociesz 6 78

321 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Trzebini Trzebinia Osiedle Gaj 45 78

322 Szkoła Podstawowa nr 6 w Miejskim Zespole Szkół nr 6 im. Bohaterów Ziemi Gorlickiej Gorlice Hallera 31 78

323 Zespół Szkół im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi II - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starej Wsi Stara Wieś 10 78

324 Szkoła Podstawowa w Orawce Orawka 11 78

325 Zespół Szkolno-Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Bydlin Legionów 37 78

326 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzeziu - Szkoła Podstawowa w Brzeziu Brzezie 5 78

327 Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchorabie Suchoraba 10 78

328 Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Dobczycach Dobczyce Parkowa 77 77

329 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie Czernichów 28 77

330 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy Armii Krajowej Nowy Targ Plac Evry 51 77

331 Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie Kraków Malborska 16 77

332 Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Kukowie Kuków 13 77

333 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Jawiszowicach Jawiszowice Kusocińskiego 44 77

334 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zawoi im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły Zawoja 11 77

335 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Wielkiego w Nowych Żukowicach Nowe Żukowice 9 77

336 Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich Koźmice Wielkie 27 77

337 Szkoła Podstawowa w Rącznej Rączna 14 77

338 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Osieku Osiek Główna 20 77

339 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Karola Szymanowskiego Nowy Sącz Broniewskiego 113 77

340 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie Skawina Żwirki i Wigury 95 77

341 Zespół Szkół Gminnych im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowicy. Szkoła Podstawowa Dąbrowica 6 77

342 Szkoła Podstawowa w Borku Szlacheckim Borek Szlachecki 18 77

343 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach Michałowice Jana Pawła II 40 77

344 Szkoła Podstawowa w Byszycach Byszyce 11 77

345 Szkoła Podstawowa w Waksmundzie Waksmund Na Równi 21 77

346 Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów Grojec Bartosza Głowackiego 10 77

347 Szkoła Podstawowa w Dobranowicach Dobranowice 5 77

348 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego Olkusz Żeromskiego 24 77

349 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza Olkusz Kochanowskiego 60 77

350 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zagórzanach Zagórzany 13 77

351 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Porębie Radlnej Poręba Radlna 13 77

352 Szkoła Podstawowa w Grojcu Grojec Al. Ogrodowa 25 77

353 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mikluszowicach - Szkoła Podstawowa w Mikluszowicach Mikluszowice 18 77

354 Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance Bielanka 12 77

355 Szkoła Podstawowa im. s. Czesławy Lorek w Biczycach Dolnych Biczyce Dolne 15 77

356 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zbylitowskiej Górze Zbylitowska Góra Św. Floriana 15 77

357 Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej z oddziałem przedszkolnym w Naramie Narama 11 77

358 Szkoła Podstawowa w Rzozowie im. św. Jadwigi Królowej Rzozów 11 77

359 Szkoła Podstawowa nr 6 im. F. Chopina Olkusz Długa 21 77

360 Zespół Szkół w Zawoi Centrum - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Hugona Zapałowicza Zawoja Centrum Zawoja 21 77

361 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niwce Niwka 7 77

362 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jadownikach Jadowniki Szkolna 22 77

363 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jurkowie Jurków 15 77

364 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Sechna 6 77

365 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orędowników Pokoju w Oświęcimiu Oświęcim Budowlanych 69 77

366 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wieprzu im. Jana Pawła II Wieprz Centralna 28 77

367 Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Racławicach Racławice 11 77

368 Szkoła Podstawowa im. Władysława Zamoyskiego w Brzegach Brzegi Halna 11 77

369 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tarnowie Tarnów Bitwy pod Studziankami 73 77

370 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych Koszyce Małe Oświatowa 16 77

371 Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie Kryspinów 25 77

372 Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi Mokra Wieś 5 77

373 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Gorenicach Gorenice Krakowska 10 77

374 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mikołaja Kopernika Brzesko Legionów Piłsudskiego 86 76

375 Szkoła Podstawowa nr 113 Kraków Stachiewicza 65 76

376 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Wadowice Sienkiewicza 50 76

377 Zespół Szkół w Jerzmanowicach - Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi Jerzmanowice 36 76

378 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Kukuczki w Korzkwi Korzkiew 18 76

379 Szkoła Podstawowa w Jastrzębi Jastrzębia 9 76

380 Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie Chrzanów Świętokrzyska 11 76

381 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi Więcławice Stare 26 76

382 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Borzęcie Borzęta 17 76

383 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi Pcim 47 76

384 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Babicach Babice Zamkowa 18 76

385 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Kaninie Kanina 4 76

386 Szkoła Podstawowa w Zaskalu Zaskale Kardynała Karola Wojtyły 16 76

387 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Rzepiskach Rzepiska Grocholów Potok 6 76

388 Szkoła Podstawowa w Szczytnikach Szczytniki 14 76

389 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Maków Podhalański Wolności 68 76

390 Szkoła Podstawowa w Olszynach Olszyny 13 76

391 Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Strzyżewskim Rzepiennik Strzyżewski 9 76

392 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze Lisia Góra Szkolna 32 76

393 Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Gorlicach Gorlice Krakowska 57 76

394 Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu Poskwitów 12 76

395 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy Przysietnica 24 76

396 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jadownikach Mokrych Jadowniki Mokre 10 76

397 Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Winiarach Winiary 15 76

398 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie Miechów os. Sikorskiego 48 76

399 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko Zakrzów 18 76

400 Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce Krzywaczka 21 76

401 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza w Zespole Szkół w Raciborowicach Raciborowice Jana Długosza 24 76

402 Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Siekierczynie z filią w Falkowej Siekierczyna 11 76

403 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Proszowice Kościuszki 103 76

404 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach Konary 14 76

405 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Jaroszowcu Jaroszowiec Kolejowa 14 76

406 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach Sułkowice Tysiąclecia 68 76

407 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Mikołaja w Bytomsku Bytomsko 12 76

408 Szkoła Podstawowa im. Św. Józefa w Węglówce Węglówka 24 76

409 Szkoła Podstawowa w Szczereżu Szczereż 6 76

410 Szkoła Podstawowa nr 80 im. Wojciecha Bogusławskiego Kraków os. Na Skarpie 47 76

411 Szkoła Podstawowa nr 4 Wadowice Słowackiego 63 76

412 Szkoła Podstawowa w Bystrej Podhalańskiej Bystra Podhalańska 41 76

413 Szkoła Podstawowa Gminy Wieliczka im. Marii Konopnickiej w Raciborsku Raciborsko 13 76

414 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka Zakopane Chramcówki 50 76

415 Szkoła Podstawowa im. Walerego Goetla Zelczyna 24 76

416 Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Łukowej Łukowa 7 76

417 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bulowicach Bulowice Bielska 41 76

418 Szkoła Podstawowa we Wrząsowicach Wrząsowice Szkolna 16 76

419 Integracyjna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Pacyfikacji w Radwanowicach Radwanowice Szkolna 12 76

420 Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Marciszewskim Rzepiennik Marciszewski 4 76

421 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Stróże 12 76

422 Szkoła Podstawowa "Rajska Szkoła" Kraków Tuchowska 16 76

423 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Gdowie Gdów Myślenicka 53 76

424 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ryglicach Ryglice Tarnowska 42 76

425 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej Górze Nawojowa Góra Szkolna 13 76

426 Szkoła Podstawowa w Bączej Kuninie Bącza-Kunina 9 76

427 Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Ryczówku Ryczówek Dolna 9 76

428 Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu im. Królowej Jadwigi Oświęcim Królowej Jadwigi 37 76

429 Szkoła Podstawowa im. Jana Kowalczyka w Rzeszotarach Rzeszotary Pod Dębiną 14 76

430 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 8 im. Jana Pawła II w Trzebini Trzebinia Os. ZWM 39 76

431 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Krzeszowicach Krzeszowice Szkolna 89 76

432 Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Sucharskiego Inwałd Wadowicka 47 75

433 Szkoła Podstawowa Myślachowice Trzebińska 23 75

434 Szkoła Podstawowa im. Prof. Karoliny Lanckorońskiej w Jasienicy Jasienica 18 75

435 Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych - Szkoła Podstawowa w Piotrowicach Piotrowice Andrychowska 24 75

436 Szkoła Podstawowa nr 123 im. gen. Józefa Bema Kraków Okólna 49 75

437 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stryszawie Stryszawa 50 75

438 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Broniewskiego w Kasince Małej Kasinka Mała 20 75

439 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Pałecznicy Filia Integracyjna w Ibramowicach Ibramowice 7 75

440 Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy Łękawica 14 75

441 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Barwałd Dolny 7 75

442 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Iwanowice Włościańskie 22 75

443 Zespół Szkół w Żarkach - Szkoła Podstawowa w Żarkach Żarki Astronautów 45 75

444 Szkoła Podstawowa im. gen. Mariana Langiewicza w Goszczy Goszcza 8 75

445 Szkoła Podstawowa nr 9 im. ppłk. pil. Stanisława Skarżyńskiego Olkusz Kosynierów 39 75

446 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewniowej Lewniowa 17 75

447 Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej Ropica Polska 19 75

448 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy Bukowina Tatrzańska T. Kościuszki 39 75

449 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika Andrychów Włókniarzy 114 75

450 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Nr 1 i Gimnazjum Sucha Beskidzka Płk. Tadeusza Semika 53 75

451 Szkoła Podstawowa im. A. Sewiołka w Czułowie Czułów 22 75

452 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołkowicach Gołkowice Górne 23 75

453 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach Staniątki 24 75

454 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Braciejówce Braciejówka 14 75

455 Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce Wieliczka Sienkiewicza 58 75

456 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego Stróże 35 75

457 Publiczna Szkoła Podstawowa Wytrzyszczka 4 75

458 Publiczna Szkoła Podstawowa Niedzieliska 7 75

459 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sitnicy Sitnica 3 75

460 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej Mszana Górna 20 75

461 Szkoła Podstawowa w Nawojowej Nawojowa 33 75

462 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Chabówce Chabówka 20 75

463 Zespół Szkół w Naprawie - Szkoła Podstawowa Naprawa 12 75

464 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Tuchowskiej Dąbrówka Tuchowska 9 75

465 Zespół Placówek Oświatowych - Szkoła Podstawowa im. Józefa Bema Wola Filipowska Szkolna 26 75

466 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gaj Szkolna 22 75

467 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej Limanowa Piłsudskiego 42 75

468 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sieprawiu Siepraw 60 75

469 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przyborowie Przyborów 19 75

470 Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Węgrzcach Wielkich Węgrzce Wielkie 48 75

471 Szkoła Podstawowa w Malcu Malec Świętojańska 15 75

472 Szkoła Podstawowa w Niegardowie Niegardów 11 75

473 Publiczna Szkoła Podstawowa Mokrzyska Wiślana 29 75

474 Szkoła Podstawowa im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie Zawada 9 75

475 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Jordanowie Jordanów Kolejowa 45 75

476 Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Brzeznej Brzezna 29 75

477 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Porębie Górnej Poręba Górna 7 75

478 Szkoła Podstawowa w Jaroszowicach Jaroszowice 14 75

479 Szkoła Podstawowa im. 600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego Luborzyca 13 75

480 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Gen. J. Bema Tarnów Krupnicza 68 75

481 Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piekielniku Piekielnik 31 75

482 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II Dąbrowa Tarnowska Kościelna 59 75

483 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gosprzydowej Gosprzydowa 5 75

484 Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Jeziorzanach Jeziorzany 10 75

485 Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej Królowa Polska 5 75

486 Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej we Frycowej Frycowa 20 75

487 Szkoła Podstawowa w Chyżnem Chyżne 15 75

488 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach Radłowskich Biskupice Radłowskie Szkolna 5 75

489 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Sączu Nowy Sącz Jagiellońska 60 75

490 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie Łukowica 24 74

491 Szkoła Podstawowa w Golkowicach Golkowice 19 74

492 Publiczna Szkoła Podstawowa Łąkta Dolna 9 74

493 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Kaszowie Kaszów 9 74

494 Szkoła Podstawowa w Karniowie Karniów 8 74

495 Zespół Placówek Oświatowych w Harbutowicach Harbutowice 20 74

496 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Świdnik 11 74

497 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego Zubrzyca Górna 11 74

498 Szkoła Podstawowa w Przecieszynie Przecieszyn Wyzwolenia 14 74

499 Szkoła Podstawowa im. Bohaterskich Dzieci Warszawy Pyzówka Orkana 10 74

500 Szkoła Podstawowa im. VI Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej Biadoliny Radłowskie 10 74

501 Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi Nowy Sącz Rokitniańczyków 71 74
502 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu Stary Wiśnicz 21 74
503 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego Damice 12 74
504 Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Skale Skała Topolowa 46 74
505 Szkoła Podstawowa nr 4 w Limanowej Limanowa Reymonta 28 74
506 Szkoła Podstawowa w Rusocicach Rusocice 11 74
507 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bolesławiu Bolesław Główna 30 74
508 Szkoła Podstawowa w Cholerzynie z filią w Mnikowie Cholerzyn 16 74
509 Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Roczynach Roczyny Szkolna 42 74
510 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Siołkowej Siołkowa 17 74
511 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu Zaczarnie 16 74
512 Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach Ciężkowice Tysiąclecia 34 74
513 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Siedliszowicach im. dr Józefa Migały Siedliszowice 9 74
514 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marcina Bylicy w Olkuszu Olkusz Cegielniana 44 74
515 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej Wola Rzędzińska 17 74
516 Szkoła Podstawowa w Woli Radziszowskiej Wola Radziszowska 25 74
517 Szkoła Podstawowa im.św.St.Kostki w Krzyszkowicach Krzyszkowice 27 74
518 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Korczynie Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Św. Kingi Korczyna 8 74
519 Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Biesnej Biesna 6 74
520 Publiczna Szkoła Podstawowa w Domosławicach im. ks. prof. Józefa Tischnera Domosławice 15 74
521 Szkoła Podstawowa Nr 5 im.ks.Michała Potaczały w Chrzanowie Chrzanów Fabryczna 15 74
522 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Westerplatte Kęty Szkolna 27 74
523 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Gruszów Wielki 11 74
524 Szkoła Podstawowa im. Józefa Ryłko w Czernej Czerna 9 74
525 Szkoła Podstawowa Nr 52 im. Marii Dąbrowskiej Kraków os. Dywizjonu 303 36 74
526 Szkoła Podstawowa nr 5 im. M. Kopernika Wadowice Os. Kopernika 30 74
527 Szkoła Podstawowa, im. ks. Stanisława Słotwińskiego Kamień 14 74
528 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie Chrzanów Aleja Henryka 66 74
529 Szkoła Podstawowa Nr 101 im. Hansa Christiana Andersena Kraków os. Jagiellońskie 45 74
530 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dąbrówce Dąbrówka 12 74
531 Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Curie-Skłodowskiej Stróża 12 74
532 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Marszowicach Marszowice 12 74
533 Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w Skrzynce Skrzynka 5 74
534 Szkoła Podstawowa w Pogwizdowie Pogwizdów 5 74
535 Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Siedlce 15 74
536 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Milówce Milówka 5 74
537 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Targowisku Targowisko 10 74
538 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. Łukasiewicza w Brzesku Brzesko Królowej Jadwigi 62 73
539 Szkoła Podstawowa nr 129 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie Kraków os. Na Wzgórzach 44 73
540 Szkoła Podstawowa w Banicy Banica 8 73
541 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krzęcinie, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich Krzęcin 24 73
542 Szkoła Podstawowa w Borze Bór Jana Pawła II 8 73
543 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz Jana Kantego 42 73
544 Publiczna Szkoła Podstawowa Czchów Szkolna 31 73
545 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Miechów M. Konopnickiej 89 73
546 Szkoła Podstawowa Nr 1 Chełmek B. Chrobrego 24 73
547 Szkoła Podstawowa nr 3 Lipnica Mała 12 73
548 Szkoła Podstawowa nr 16 im. "Orląt Lwowskich" w Nowym Sączu Nowy Sącz Tadeusza Bora-Komorowskiego 42 73
549 Szkoła Podstawowa nr 100 im. Adama Mickiewicza Kraków os. Albertyńskie 40 73
550 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bronisława Czecha Zakopane Skibówki 35 73
551 Szkoła Podstawowa w Maruszynie Górnej Maruszyna Górna Jana Pawła II 10 73
552 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ptaszkowej im. Królowej Jadwigi Ptaszkowa 17 73
553 Szkoła Podstawowa w Pietrzejowicach Pietrzejowice 7 73
554 Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Starej Wsi Stara Wieś 11 73
555 Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza Szczawnica Główna 44 73
556 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Sienicznie Sieniczno Marii Dąbrowskiej 11 73
557 Szkoła Podstawowa im. św.Stanisława Kostki w Modlnicy z oddziałami integracyjnymi Modlnica Sportowa 34 73
558 Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Leszczynie Leszczyna 16 73
559 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Sosnowice 8 73
560 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Janowicach Janowice 21 73
561 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Zakopane Janosówka 13 73
562 Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach Filia Nr 1 Bogumiłowice 9 73
563 Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach im. Św. Jadwigi Królowej Pieniążkowice 10 73
564 Szkoła Podstawowa w Harklowej Harklowa 5 73
565 Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Beaupre w Sygneczowie Sygneczów 10 73
566 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II Wadowice os. Pod Skarpą 54 73
567 Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaworniku Jawornik 38 73
568 Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Nowym Targu Nowy Targ Kopernika 79 73
569 Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Zgłobicach Zgłobice Zgłobicka 31 73
570 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dolnym Borzęcin 7 73
571 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. St. Wyspiańskiego Oświęcim Śniadeckiego 51 73
572 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lachowicach - Szkoła Podstawowa w Lachowicach Lachowice 22 73
573 Szkoła Podstawowa Nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej Kraków os. Tysiąclecia 62 73
574 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Prusach Prusy 17 73
575 Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Bukowie Buków 9 73
576 Szkoła Podstawowa nr 1 Skrzyszów 36 73
577 Szkoła Podstawowa Klecza Dolna 39 73
578 Szkoła Podstawowa w Zasani Zasań 11 73
579 Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach Wierzchosławice 26 73
580 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach Brody 32 73
581 Szkoła Podstawowa nr 88 im. Stefana Żeromskiego w Krakowie Kraków os. Szklane Domy 51 73
582 Szkoła Podstawowa im. Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich - Obrońców Tobruku Bukowska Wola 8 73
583 Szkoła Podstawowa w Długołęce-Świerkli Długołęka-Świerkla 15 73
584 Szkoła Podstawowa w Lasku Lasek 20 73
585 Szkoła Podstawowa Szlembark Ks. Kardynała Karola Wojtyły 7 73
586 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Stryszawie Stryszawa 8 73
587 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Wł. Broniewskiego - Szkoła Podstawowa w Przybradzu Przybradz Szkolna 10 73
588 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Kochanowskiego w Tarnowie Tarnów 3-go Maja 96 72
589 Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej Babice Różana 24 72
590 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki Nowy Sącz Piramowicza 43 72
591 Zespół Szkół w Szczucinie - Szkoła Podstawowa im.A.Mickiewicza Szczucin Kościuszki 60 72
592 Publiczna Szkoła Podstawowa w Okocimiu im. Jana Goetza Okocimskiego Okocim Goetzów Okocimskich 17 72
593 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bobrku Bobrek Nadwiślańska 17 72
594 Szkoła Podstawowa im. Heleny Marusarzówny w Pogórskiej Woli Pogórska Wola 32 72
595 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Zaborowie Zaborów 14 72
596 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 - Szkoła Podstawowa nr 157 Kraków Rydygiera 47 72
597 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II Spytkowice 11 72
598 Szkoła Podstawowa Chełmiec Marcinkowicka 62 72
599 Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej Małej Żeleźnikowa Mała 10 72
600 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Heleny Marusarzówny Zakopane Orkana 45 72
601 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Wielmoży Wielmoża 17 72
602 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Hucisku-Pewelce Pewelka 7 72
603 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Mszana Dolna Sienkiewicza 54 72
604 Zespół Szkół im. M. Konopnickiej w Nowej Górze - Szkoła Podstawowa Nowa Góra 13 72
605 Szkoła Podstawowa Popowice 6 72
606 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Marii Kotulskiej Jodłówka Tuchowska 12 72
607 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Nowej Wsi Nowa Wieś 11 72
608 Szkoła Podstawowa im. Czesława Wojewody w Lubczy Lubcza 22 72
609 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podolu Górowej Podole-Górowa 20 72
610 Szkoła Podstawowa w Rzędowicach Rzędowice 10 72
611 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. Jerzego Popiełuszki Nowy Sącz Tarnowska 15 72
612 Szkoła Podstawowa w Rajsku Rajsko Edukacyjna 14 72
613 Publiczna Szkoła Podstawowa Uszew 36 72
614 Szkoła Podstawowa w Maciejowicach Maciejowice 9 72
615 Szkoła Podstawowa w Podszklu Podszkle 9 72
616 Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łączanach - Szkoła Podstawowa Łączany Krakowska 18 72
617 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego Wojnicz Rynek 70 72
618 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Olszowicach Olszowice Świętego Floriana 12 72
619 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie Tarnów Skowronków 54 72
620 Zespół Szkół w Rudawie - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rudawie Rudawa Stanisława Polaczka 38 72
621 Szkoła Podstawowa w Tczycy Tczyca 11 72
622 Zespół Szkół nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1000-lecia Państwa Polskiego Bukowno Szkolna 47 72
623 Zespół Szkół i Przedszkola - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Złota 21 72
624 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wysowej-Zdroju Wysowa-Zdrój 14 72
625 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy Gołcza 35 72
626 Szkoła Podstawowa Jabłonka-Bory Jabłonka Mikołaja Kopernika 7 72
627 Szkoła Podstawowa w Kobierzynie Kobierzyn 7 72
628 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich Bobrowniki Wielkie Długa 14 72
629 Szkoła Podstawowa w Rąbkowej Rąbkowa 19 72
630 Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Pękali w Zespole Szkół w Szalowej Szalowa 21 72
631 Publiczna Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w Sąspowie Sąspów 6 72
632 Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku Tymbark 36 72
633 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Czasławiu Czasław 3 72
634 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. prof. Kazimierza Sosnowskiego w Obidzy Obidza 21 72
635 Szkoła Podstawowa w Morawczynie Morawczyna 3 72
636 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Juszczynie Juszczyn 36 72
637 Szkoła Podstawowa nr 87 - Sportowa Kraków Os. Teatralne 42 72
638 Szkoła Podstawowa nr 4 Olkusz Francesco Nullo 30 72
639 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Osieku Osiek 13 72
640 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Kazimierza Przerwy-Tetmajera Zembrzyce ks. Kobyłeckiego 13 72
641 Szkoła Podstawowa z Odddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. Orła Białego Oświęcim Kalicińskiego 65 72
642 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Wanata Moszczenica 37 71
643 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Kobylance Kobylanka 23 71
644 Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Kwaśniowie Dolnym Kwaśniów Dolny Basztowa 18 71
645 Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Lichwinie Lichwin 9 71
646 Szkoła Podstawowa im. I. J. Paderewskiego w Okleśnej Okleśna Nowowiejska 13 71
647 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej Tylmanowa os. Kozielce 28 71
648 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Leńczach Leńcze 23 71
649 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tuchowie Tuchów Jana Pawła II 74 71
650 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. kard. S. Wyszyńskiego - Szkoła Podstawowa nr 2 Wieprz Beskidzka 16 71
651 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ropie Ropa 17 71
652 Szkoła Podstawowa w Żurowej Żurowa 17 71
653 Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Brzozówce Brzozówka Tarnowska 11 71
654 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Brzezinka Słoneczna 11 71
655 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Antolce Antolka 16 71
656 Szkoła Podstawowa w Biórkowie Wielkim Biórków Wielki 14 71
657 Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Jagiełły Nowy Sącz Aleje S. Batorego 36 71
658 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tarnów ul. Ks. J. Skorupki 25 71
659 Szkoła Podstawowa w Jamnicy Jamnica 21 71
660 Szkoła Podstawowa im. Armii Kraków w Żębocinie Żębocin 8 71
661 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Goszycach Goszyce 11 71
662 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. św. Jadwigi Królowej w Klimontowie Klimontów 11 71
663 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Przytkowicach Przytkowice 20 71
664 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego Lgota Szkolna 9 71
665 Szkoła Podstawowa w Młynnem Młynne 9 71
666 Szkoła Podstawowa w Osielcu Osielec 30 71
667 Szkoła Podstawowa w Kluszkowcach Kluszkowce Szkolna 28 71
668 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Laskowa 61 71
669 Szkoła Podstawowa w Żegiestowie Żegiestów 10 71
670 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sułkowicach-Bolęcinie Sułkowice-Bolęcina Racławicka 20 71
671 Zespół Szkół nr 5 im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym - Szkoła Podstawowa Barwałd Górny 10 71
672 Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Jelnej Jelna 7 71
673 Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy Gostwica 14 71
674 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Powstańców Śląskich Chełmek Marszałka Piłsudskiego 35 71
675 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 46 71
676 Zespół Szkół nr 1 - Szkoła Podstawowa Kalwaria Zebrzydowska Mickiewicza 56 71
677 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. św. Jadwigi Królowej w Jastrzębi Jastrzębia 15 71
678 Szkoła Podstawowa im. M. Stasiukowej w Ochojnie Ochojno Podhalańska 12 71
679 Szkoła Podstawowa w Zawadzie Zawada 8 71
680 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Marcinkowicach Marcinkowice 20 71
681 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej - Centrum Ochotnica Dolna Centrum 32 71
682 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Krwawej Wigilli Ochotnica Dolna Młynne 12 71
683 Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Przegini Przeginia 30 71
684 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Trzebuni Trzebunia 30 71
685 Szkoła Podstawowa w Zakliczynie Zakliczyn Malczewskiego 60 71
686 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tomicach Tomice Floriańska 22 71
687 Szkoła Podstawowa w Tabaszowej Tabaszowa 9 71
688 Szkoła Podstawowa w Nowej Białej Nowa Biała Główna 18 71
689 Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Przeciszów Podlesie 18 71
690 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Zatorze Zator Kongresowa 41 71
691 Szkoła Podstawowa im. Antoniego Malatyńskiego w Charsznicy Miechów-Charsznica Szkolna 55 71
692 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KaOSG w Ropie Ropa 52 71
693 Szkoła Podstawowa im. Świętej Faustyny Kowalskiej we Włosani Włosań Królowej Polski 15 71
694 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Chochołowskich Chochołów 10 71
695 Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu Dłużec 10 71
696 Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Żabnie Żabno Jagiełły 36 70
697 Szkoła Podstawowa im. 1. PSP AK w Gaboniu Gaboń 16 70
698 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie Jachówka 11 70
699 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 1 w Rożnowie - Szkoła Podstawowa Rożnów 28 70
700 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sance Sanka 12 70
701 Szkoła Podstawowa im. Dh Olgi Małkowskiej Sromowce Wyżne Nad Zalew 19 70
702 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Ludźmierzu Ludźmierz K.Przerwy-Tetmajera 19 70
703 Szkoła Podstawowa w Jaśkowicach Jaśkowice 7 70
704 Szkoła Podstawowa w Trzycierzu Trzycierz 7 70
705 Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Fornalskiej w Jankowicach Jankowice Stanisława Staszica 15 70
706 Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu Podsarnie 8 70
707 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skrzydlnej Skrzydlna 12 70
708 Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych Łapsze Niżne Długa 12 70
709 Zespół Szkół Nr 2 - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. St. Reymonta w Bukownie Bukowno Sławkowska 17 70
710 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kurierów Sądeckich Muszyna Rynek 54 70
711 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików w ZSO w Lipnicy Wielkiej Lipnica Wielka 19 70
712 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie Tarnów Szewska 38 70
713 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach Kęty Wyspiańskiego 80 70
714 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Św. Jana Pawła II w Łazach Łazy 11 70
715 Publiczna Szkoła Podstawowa Poręba Spytkowska Kasztelana Spytka 17 70
716 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bł.Jana Pawła II Libiąż Plac Zwycięstwa 41 70
717 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnem-Lasocice Krasne - Lasocice 4 70
718 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Szczawie Szczawa 4 70
719 Szkoła Podstawowa w Michalczowej Michalczowa 11 70
720 Szkoła Podstawowa im. mjra pil. Jerzego Iszkowskiego Tęgoborze 33 70
721 Szkoła Podstawowa nr 2 przy Stowarzyszeniu na Rzecz Edukacji i Rozwoju Doliny Popradu Muszyna Kościuszki 4 70
722 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ochotnicy Górnej Jamne Ochotnica Górna os. Zawady 21 70
723 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej Laskowa 11 70
724 Szkoła Podstawowa w Nowej Jastrząbce Nowa Jastrząbka 11 70
725 Szkoła Podstawowa ISTOTA Kraków Telimeny 5 70
726 Szkoła Podstawowa w Piekarach Piekary 22 70
727 Szkoła Podstawowa w Skomielnej Czarnej Skomielna Czarna 20 70
728 Szkoła Podstawowa im. Pomnik Dzieci Więźniów Oświęcimia w Brzezince Brzezinka Szkolna 20 70
729 Szkoła Podstawowa im. Księdza Prof. Piotra Poręby w Zespole Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych Mystków 18 70
730 Szkoła Podstawowa nr 74 Kraków Branicka 18 70
731 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Cianowicach Cianowice Szkolna 16 70
732 Zespół Szkół nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Chocznia Główna 28 70
733 Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Szczawie Szczawa 13 70
734 Szkoła Podstawowa w Minodze Minoga 10 70
735 Szkoła Podstawowa im. Gen. Stanisława Maczka w Pojałowicach Pojałowice 19 70
736 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Wierzchowisku Wierzchowisko 19 70
737 Szkoła Podstawowa nr 105 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 5 Kraków os. Słoneczne 27 70
738 Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego Maruszyna Jana Pawła II 13 70
739 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej Łoniowa 12 70
740 Szkoła Podstawowa w Trybszu Trybsz Św. Elżbiety 6 70
741 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Kurowie Kurów 6 70
742 Szkoła Podstawowa Breń 12 70
743 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu Stary Sącz Adama Mickiewicza 87 70
744 Szkoła Podstawowa w Łapszance Łapszanka 11 70
745 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski Biały Dunajec Miłośników Podhala 11 70
746 Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko Skawa 27 70
747 Szkoła Podstawowa w Moszczenicy Moszczenica Niżna 16 70
748 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Bodzanowie Bodzanów 16 70
749 Zespół Szkół Samorządowych - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Targanicach Targanice Beskidzka 41 70
750 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej Limanowa Marii Konopnickiej 45 70
751 Szkoła Podstawowa w Witowie im. ks. Leona Musielaka Witów 15 70
752 Szkoła Podstawowa Poronin Piłsudskiego 29 69
753 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Łapanowie Łapanów 52 69
754 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Wiatowice 14 69
755 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Andrychowie Andrychów Dąbrowskiego 76 69
756 Szkoła Podstawowa im. E. Orzeszkowej w Radgoszczy Radgoszcz Plac Św. Kazimierza 34 69
757 Szkoła Podstawowa Osieczany 25 69
758 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Podłopieniu Podłopień 12 69
759 Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Janczowej Janczowa 4 69
760 Zespół Szkolno- Przedszkolny w Balicach Balice Szkolna 22 69
761 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. por. T. Stefaniszyna w Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych Spytkowice 32 69
762 Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Ziemi Miechowskiej Janowice 14 69
763 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha we Frydmanie Frydman Szkolna 17 69
764 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie Lusina Zdrojowa 10 69
765 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy Palcza 10 69
766 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu Stronie 20 69
767 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Rzepiennik Suchy 13 69
768 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Klęczanach Klęczany 16 69
769 Zespół Szkół w Burzynie - Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Sajdaka Burzyn 16 69
770 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Nowym Rybiu Nowe Rybie 12 69
771 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Armii Krajowej w Pcimiu Pcim 15 69
772 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Rajskiego Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ os. Na Skarpie 29 69
773 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łazanach Łazany 23 69
774 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Wolbromiu Wolbrom Pod Lasem 31 69
775 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Leszczyc-Przywary w Kąclowej Kąclowa 39 69
776 Szkoła Podstawowa w Wojnarowej Wojnarowa 11 69
777 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem Zasadne 8 69
778 Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego Koszyce Wielkie Szkolna 24 69
779 Szkoła Podstawowa w Kopance Kopanka 13 69
780 Szkoła Podstawowa nr 1 w Osieku Osiek Główna 41 69
781 Szkoła Podstawowa im. Franciszka Pawłowskiego w Piątkowej Piątkowa 43 69
782 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glichowie Glichów 9 69
783 Zespół Szkół w Librantowej - Szkoła Podstawowa im. Józefa Bieńka Librantowa 20 69
784 Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego Zakliczyn Podgórska 15 69
785 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Barana "Bolka" Libiąż św. Barbary 32 69
786 Szkoła Podstawowa im. Michała Szczygła w Gierałtowicach Gierałtowice Św. Marcina 19 69
787 Publiczna Szkoła Podstawowa w Tymowej Tymowa 23 69
788 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Miejskim Zespole Szkół nr 1 Gorlice Piękna 48 69
789 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Paderewskiego Tworkowa 4 69
790 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Józefa w Kaszowie Kaszów 18 69
791 Szkoła Podstawowa im. Św. Floriana w Glisnem Glisne 4 69
792 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łostówce Łostówka 14 69
793 Szkoła Podstawowa im. St. i J. Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 12 69
794 Publiczna Szkoła Podstawowa im. sierż. AK J. Siwaka "Waligóry" Buchcice 4 69
795 Szkoła Podstawowa w Sieradzy Sieradza 10 69
796 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zagórzu Zagórze 12 69
797 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Siercza 24 69
798 Szkoła Podstawowa im. 9 Kompanii 3 Batalionu 1 Pułku Strzelców Podhalańskich AK Łomnica-Zdrój 28 69
799 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krużlowej Wyżnej Krużlowa Wyżna 41 69
800 Szkoła Podstawowa im. Żwirki i Wigury w Radoczy Radocza Dębowa 22 69
801 Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej Zalasowa Karpacka 40 69
802 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Otfinowie Otfinów 20 69
803 Szkoła Podstawowa Limanowa Jordana 89 69
804 Zespół Szkół Samorządowych w Zagórniku - Szkoła Podstawowa im. L. Zamenhofa Zagórnik Szkolna 18 69
805 Zespół Szkół w Gołaczewach - Szkoła Podstawowa im. Wł. Stanisława Reymonta Gołaczewy Stara Wieś 16 69
806 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Konstytucji 3 Maja w Męcinie Męcina 14 69
807 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Stroniu Stronie 7 69
808 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Św. Rafała Kalinowskiego w Zawoi Zawoja 7 69
809 Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Sieciechowicach Sieciechowice 12 69
810 Szkoła Podstawowa im. A. Kosiby w Libuszy Libusza 38 68
811 Szkoła Podstawowa Graboszyce 13 68
812 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kąpielach Wielkich Kąpiele Wielkie 8 68
813 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Tarnowie Tarnów Kopernika 43 68
814 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku Jaworsko 3 68
815 Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Górze Czarna Góra Nadwodnia 3 68
816 Szkoła Podstawowa im. Jana Łachuta w Ostrężnicy Ostrężnica 13 68
817 Szkoła Podstawowa im. Władysława Długosza w Siarach Siary 10 68
818 Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 24 68
819 Szkoła Podstawowa w Smrokowie Smroków 14 68
820 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie Harkabuz 14 68
821 Szkoła Podstawowa w Koniuszy Koniusza 14 68
822 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej Nowy Sącz Towarowa 21 68
823 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 im. Marii Dąbrowskiej w Tarnowie Tarnów Mościckiego 14 68
824 Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych Sromowce Niżne Szkolna 18 68
825 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Matejki w Kamienicy Kamienica 15 68
826 Szkoła Podstawowa Nr 104 im. Jana Matejki Kraków os. Wysokie 23 68
827 Zespół Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie - Szkoła Podstawowa w Krzeczowie Krzeczów 8 68
828 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka Zasypnicka 24 68
829 Zespół Szkół Gminnych im. H. Sienkiewicza Stanisławice 21 68
830 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Nielepice 17 68
831 Szkoła Podstawowa w Dobrej Dobra 48 68
832 Szkoła Podstawowa Rzepiennik Biskupi 13 68
833 Szkoła Podstawowa Nr 8 Kraków Goszczyńskiego 19 68
834 Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Przegini Duchownej Przeginia Duchowna 9 68
835 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jasiennej Jasienna 18 68
836 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kasprowicza w Zakopanem Zakopane Harenda 21 68
837 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Mętkowie Mętków Ks. K. Wojtyły 17 68
838 Szkoła Podstawowa w Jurkowie Jurków 23 68
839 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Stogniowicach Stogniowice 6 68
840 Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki Kamionka Mała 7 68
841 Szkoła Podstawowa w Jurgowie Jurgów 8 68
842 Szkoła Podstawowa w Bogoniowicach z Filią w Kipsznej Bogoniowice 17 68
843 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zawadce Zawadka 9 68
844 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Budzowie Budzów 18 68
845 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie Balin Jaworznicka 38 68
846 Szkoła Podstawowa Wysoka 32 68
847 Szkoła Podstawowa w Polnej Polna 12 68
848 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Krynicy-Zdroju Krynica-Zdrój Kraszewskiego 55 68
849 Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Kacwinie Kacwin Jana Pawła II 15 68
850 Szkoła Podstawowa w Bogucicach im. Henryka Sienkiewicza Bogucice 16 68
851 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rzuchowej Rzuchowa 33 68
852 Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki Siekierczyna 17 68
853 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Szczepanowie Szczepanów Św. Stanisława 12 68
854 Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w Zalipiu Zalipie 6 68
855 Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej - Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Rypla Raba Niżna 16 68
856 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Mikołajowicach Mikołajowice 7 68
857 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu Gwoździec 7 68
858 Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach Wróblowice 7 68
859 Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki Świniarsko 40 67
860 Szkoła Podstawowa w Prandocinie Prandocin 21 67
861 Szkoła Podstawowa w Sękowej Sękowa 35 67
862 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Jagiellończyka Gronków 12 67
863 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Gromniku Gromnik Witosa 43 67
864 Zespół Szkolno-Przedszkolny - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dębnie Dębno 21 67
865 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Laskówce Chorąskiej Laskówka Chorąska 10 67
866 Zespół Placówek Oświatowych w Rybnej - Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Rybnej Rybna 28 67
867 Miejski Zespół Szkół Nr 4 w Gorlicach - Szkoła Podstawowa Nr 4 Gorlice Krasińskiego 63 67
868 Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rogoźniku Rogoźnik 9 67
869 Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II Niegowić 17 67
870 Szkoła Podstawowa w Woli Lubeckiej Wola Lubecka 8 67
871 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim Słowackiego 62 67
872 Zespół Placówek Oświatowych w Wiśniowej - Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana Wiśniowa 33 67
873 Szkoła Podstawowa im. Józefa Suskiego we Włosienicy Włosienica J. Suskiego 19 67
874 Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu Czarny Dunajec Jana Pawła II 37 67
875 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego Bucze Okulicka 12 67
876 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pławnej Pławna 6 67
877 Szkoła Podstawowa im. Jacka Malczewskiego w Faściszowej Faściszowa 6 67
878 Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa Męcina 29 67
879 Szkoła Podstawowa im. Józefa Patelskiego w Kwaczale Kwaczała Jana Pawła II 23 67
880 Szkoła Podstawowa w Bysinie Bysina 16 67
881 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Przydonicy Przydonica 15 67
882 Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieśniku Bieśnik 5 67
883 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 9 67
884 Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach Spytkowice Szkolna 45 67
885 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łuczycach Łuczyce 17 67
886 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Zalasiu Zalas 37 67
887 Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych - Szkoła Podstawowa im. I. Fika w Przeciszowie Przeciszów Szkolna 20 67
888 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie Rychwałd 4 67
889 Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Binarowej Binarowa 11 67
890 Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojakowej Wojakowa 14 67
891 Publiczna Szkoła Podstawowa w Proszówkach Proszówki 27 67
892 Szkoła Podstawowa w Stadłach Stadła 10 67
893 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce Florynka 16 67
894 Szkoła Podstawowa w Mietniowie im.Anny Iskry Mietniów 41 67
895 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach Słomniki Świerczewskiego 61 67
896 Szkoła Podstawowa w Hańczowej Hańczowa 6 67
897 Szkoła Podstawowa im. Świętego Józefa w Krosnej Krosna 9 67
898 Szkoła Podstawowa w Lipiu Lipie 3 67
899 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK Stare Bystre 9 67
900 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Prałata Władysława Gibały w Piotrkowicach Piotrkowice 12 67
901 Szkoła Podstawowa nr 3 Nowy Targ Kowaniec 40 67
902 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Odrowążu Podhalańskim Odrowąż Podhalański 16 67
903 Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach - Szkoła Podstawowa Waganowice 13 67
904 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku Toporzysko 13 67
905 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Krościenko Nad Dunajcem Pienińska 36 67
906 Zespół Szkół w Krygu Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza Kryg 20 67
907 Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza Klikuszowa 17 66
908 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta Grobla 14 66
909 Szkoła Podstawowa w Odporyszowie Odporyszów Źwiernik 14 66
910 Szkoła Podstawowa w Dębnie Dębno Szkolna 16 66
911 Zespół Szkół Gminnych w Nieszkowicach Małych. Szkoła Podstawowa Nieszkowice Małe 11 66
912 Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza III Wielkiego w Rudniku Rudnik Szkolna 41 66
913 Szkoła Podstawowa w Łapczycy Łapczyca 33 66
914 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Stanisława Kostki w Lubomierzu Lubomierz 8 66
915 Szkoła Podstawowa nr 2 w Piwnicznej Zdroju Piwniczna-Zdrój Kosarzyska 12 66
916 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. płk. Fr. Nullo w Krzykawie Krzykawa 28 66
917 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Tarnawie Tarnawa 2 66
918 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 8 66
919 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Niecieczy Nieciecza 8 66
920 Szkoła Podstawowa Nowy Wiśnicz Szkolna 84 66
921 Szkoła Podstawowa w Głogoczowie Głogoczów 29 66
922 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Tokarni Tokarnia 29 66
923 Szkoła Podstawowa im. Wł. Reymonta w Pasierbcu Pasierbiec 17 66
924 Publiczna Szkoła Podstawowa w Barwałdzie Średnim Barwałd Średni 8 66
925 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jabłonce Jabłonka Piusa Jabłońskiego 58 66
926 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Grybowie Grybów Os. Biała Wyżna 8 66
927 Szkoła Podstawowa w Bereście Berest 40 66
928 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana Maniowy Szkolna 33 66
929 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Skłodowskiej Curie w Kasinie Wielkiej Kasina Wielka 36 66
930 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Zarzeczu Dużym Zarzecze Duże A. Mickiewicza 12 66
931 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Stryszowie Stryszów 24 66
932 Społeczna Szkoła Podstawowa w Płokach Płoki Szkolna 16 66
933 Szkoła Podstawowa Gorzów Szkolna 16 66
934 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Wysokie 13 66
935 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach Brzączowice 14 66
936 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gen. W. Sikorskiego w Jastrzębi Jastrzębia 7 66
937 Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Grabiu Grabie 11 66
938 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Skawinkach Skawinki 16 66
939 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej Lipnica Wielka 26 66
940 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Regina II Armii Krajowej w Bistuszowej Bistuszowa 9 66
941 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chronowie Chronów 5 66
942 Szkoła Podstawowa Kornatka 17 65
943 Szkoła Podstawowa w Świebodzinie Świebodzin 12 65
944 Zespół Szkolno-Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Brzeźnicy Brzeźnica Adama Gorczyńskiego 37 65
945 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Racławicach Racławice 20 65
946 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karwinie Karwin 7 65
947 Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej Trzemeśnia 37 65
948 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 Kraków Miodowa 24 65
949 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielczy Bielcza 17 65
950 Szkoła Podstawowa im. gen. J. Gizy Wielogłowy 44 65
951 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Staszkówce Staszkówka 18 65
952 Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Stadniki 22 65
953 Szkoła Podstawowa w Ostrowie Ostrów 14 65
954 Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych im. bł. O. St. Papczyńskiego Podegrodzie 30 65
955 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Olesno Szkolna 35 65
956 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa Siemiechów 19 65
957 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika Dąbrowa Tarnowska Matejki 51 65
958 Szkoła Podstawowa im. Katarzyny Smreczyńskiej Konina 19 65
959 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozłowie Kozłów 32 65
960 Zespół Szkół w Chomranicach - Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Chomranice 20 65
961 Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu Nowy Targ Osiedle Niwa 21 65
962 Szkoła Podstawowa w Szczepanowicach Szczepanowice 13 65
963 Szkoła Podstawowa w Łękawce Łękawka 5 65
964 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Łoponiu Łopoń 6 65
965 Szkoła Podstawowa w Zalesiu Zalesie 19 65
966 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce Muchówka 17 65
967 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Filipowicach Filipowice 20 65
968 Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiego w Gręboszowie Gręboszów 28 65
969 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego Witanowice Jana Pawła II 20 65
970 Szkoła Podstawowa Głębokie 13 65
971 Szkoła Podstawowa w Stasikówce Stasikówka 6 65
972 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Kłaju Kłaj 28 65
973 Szkoła Podstawowa nr 117 im. Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Kraków Kurczaba 50 65
974 Szkoła Podstawowa w Tyliczu Tylicz Kazimierza Wielkiego 33 65
975 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowej Wsi Nowa Wieś 22 65
976 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bielanach Bielany Łęcka 22 65
977 Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Marcina Kątskiego w Kątach Kąty 19 64
978 Szkoła Podstawowa im. s. Emilii Podoskiej w Grajowie Grajów 19 64
979 Szkoła Podstawowa w Podczerwonem Podczerwone 14 64
980 Szkoła Podstawowa w Kleczy Zarąbkach Klecza Zarąbki 14 64
981 Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Zarzecze 9 64
982 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lubniu Lubień 44 64
983 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza w Michałówce Michałówka 4 64
984 Szkoła Podstawowa im. Franciszka Świebockiego w Barcicach Barcice 52 64
985 Szkoła Podstawowa Bobowa Bohaterów Bobowej 42 64
986 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Maszkienicach Maszkienice 17 64
987 Szkoła Podstawowa im. ks. prał. Jana Ślęzaka w Ołpinach Ołpiny 30 64
988 Szkoła Podstawowa Krzczonów 33 64
989 Szkoła Podstawowa w Łętowni Łętownia 33 64
990 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podolszu Podolsze Zatorska 18 64
991 Szkoła Podstawowa im.Batalionu AK"Barbara" w Lubaszowej Lubaszowa 12 64
992 Szkoła Podstawowa Rzyki os. Szczęśniaki 32 64
993 Szkoła Podstawowa w Kiczni Kicznia 11 64
994 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Skidziniu - Szkoła Podstawowa Skidziń Oświęcimska 27 64
995 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Luszowice Tarnowska 23 64
996 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Mszance, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Mszanka 5 64
997 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Książu Małym Książ Mały 10 64
998 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Podwilku Podwilk 15 64
999 Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej Kosmolów 15 64
1000 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Maków Podhalański Szkolna 5 64
1001 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. 16 P.P. Ziemi Tarnowskiej Zdrochec 5 64
1002 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzeczowie Krzeczów 17 64
1003 Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Bilczycach Bilczyce 11 64
1004 Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego Nowa Wieś Konarskiego 26 64
1005 Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego Stare Żukowice 17 64
1006 Szkoła Podstawowa Łyczana 4 64
1007 Szkoła Podstawowa w Rojówce Rojówka 10 64
1008 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie Zederman 12 64
1009 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korzennej Korzenna 41 64
1010 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Psarach Psary Szkolna 9 64
1011 Zespół Szkół w Rajbrocie - Publiczna Szkoła Podstawowa w Rajbrocie im. Jana Pawła II Rajbrot 23 64
1012 Szkoła Podstawowa nr 1 Szynwałd 44 64
1013 Zespół Szkolno-Przedszkolny - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Borku Borek 7 64
1014 Szkoła Podstawowa nr 3 w Miejskim Zespole Szkół nr 3 im. Św. Jana Kantego Gorlice Wyszyńskiego 20 64
1015 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Józefa w Lubomierzu Lubomierz 19 64
1016 Szkoła Podstawowa w Sierockiem Sierockie 12 64
1017 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radłowie Radłów Szkolna 38 63
1018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Słopnice 21 63
1019 Szkoła Podstawowa nr 5 w Zawoi - Gołyni Zawoja 8 63
1020 Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Wielkich im. Tadeusza Kościuszki Strzelce Wielkie 14 63
1021 Zespół Szkół Nr 1 w Starej Wsi Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte Stara Wieś 17 63
1022 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach Brzeszcze Mickiewicza 68 63
1023 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem Ciche 18 63
1024 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Dursztynie Dursztyn Pienińska 6 63
1025 Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Juliana Tuwima Kraków os. Stalowe 35 63
1026 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Niedźwiedziu Niedźwiedź 20 63
1027 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaworznej Jaworzna 14 63
1028 Szkoła Podstawowa im. Stefana Pawlika w Rytrze Rytro 35 63
1029 Szkoła Podstawowa w Grabnie Grabno 14 63
1030 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Ryczów Szkolna 28 63
1031 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Binczarowej Binczarowa 22 63
1032 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym Stanisław Dolny 12 63
1033 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem Stare Bystre 9 63
1034 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej Łąkta Górna 15 63
1035 Szkoła Podstawowa Złockie 39 63
1036 Szkoła Podstawowa w Janowicach Janowice 17 63
1037 Szkoła Podstawowa w Dziaduszycach Dziaduszyce 23 63
1038 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wołowicach Wołowice 24 63
1039 Zespół Szkolno - Przedszkolny - Szkoła Podstawowa w Bachowicach im. Ks. F. Gołby Bachowice Ks. Gołby 24 63
1040 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy Szczodrkowice 7 63
1041 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w Zawoi Mosorne Zawoja 16 63
1042 Szkoła Podstawowa Koszyce M. C. Skłodowskiej 36 63
1043 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baczynie Baczyn 10 63
1044 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marcina Kromera w Bieczu Biecz Grodzka 34 63
1045 Publiczna Szkoła Podstawowa w Uściu Solnym im. Króla Kazimierza Wielkiego Uście Solne 8 63
1046 Zespół Szkoły i Przedszkola Szkoła Podstawowa nr 2 w Mszanie Górnej Mszana Górna 11 63
1047 Szkoła Podstawowa w Olszance Olszanka 11 63
1048 Szkoła Podstawowa im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Ratułowie Ratułów 17 63
1049 Zespół Szkół w Podwilku - Szkoła Podstawowa Nr 2 Podwilk 8 63
1050 Szkoła Podstawowa w Sierosławicach Sierosławice 18 63
1051 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Piotra Skargi w Skrzyszowie Skrzyszów 8 63
1052 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szerzynach Szerzyny 16 63
1053 Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. J. Paderewskiego Libiąż Paderewskiego 54 62
1054 Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego w Borkach Borki 14 62
1055 Szkoła Podstawowa w Łyczance Łyczanka Dworska 14 62
1056 Zespół Szkół w Zabawie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabawie Zabawa 14 62
1057 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Raciechowicach Raciechowice 24 62
1058 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ziemi Piwniczańskiej w Piwnicznej-Zdroju Piwniczna-Zdrój Krynicka 46 62
1059 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Zręczycach Zręczyce 23 62
1060 Szkoła Podstawowa w Brunarach im. Króla Kazimierza Wielkiego Brunary 10 62
1061 Szkoła Podstawowa w Nieszkowicach Wielkich Nieszkowice Wielkie 19 62
1062 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Iwkowej Iwkowa 27 62
1063 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej Tylmanowa os. Mastalerze 15 62
1064 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu Jasień Zielna 19 62
1065 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Juliana Tuwima w Kasince Małej Kasinka Mała 19 62
1066 Zespół Szkół w Grzechyni - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Grzechyni Grzechynia 19 62
1067 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnówce Żarnówka 14 62
1068 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasnem Potockiem Krasne Potockie 9 62
1069 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudnie Rudno 4 62
1070 Szkoła Podstawowa w Kobielniku Kobielnik 8 62
1071 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Brodzińskiego Lipnica Murowana 31 62
1072 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta Porąbka Uszewska 22 62
1073 Zespół Szkół w Izdebniku - Szkoła Podstawowa Izdebnik 22 62
1074 Szkoła Podstawowa im. Św. Kazimierza Jagiellończyka w Bańskiej Bańska Niżna 10 62
1075 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Anny Leśkiewicz w Łużnej Łużna 33 62
1076 Szkoła Podstawowa Gruszów 6 62
1077 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Strzeszynie Strzeszyn 13 62
1078 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Świętego Brata Alberta w Skawie Skawa 12 61
1079 Szkoła Podstawowa im. Augustyna Suskiego Szaflary Szkolna 39 61
1080 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Koczanowie Koczanów 9 61
1081 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łużnej Szkoła Podstawowa Nr 2 Łużna 11 61
1082 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. dr Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej Lipnica Wielka 13 61
1083 Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Mordarce Mordarka 21 61
1084 Zespół Szkolno-Gimnazjalny - Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wilkowicza w Łącku Łącko 42 61
1085 Szkoła Podstawowa w Siedliskach Siedliska 27 61
1086 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie Tenczyn 28 61
1087 Szkoła Podstawowa w Posadowej Mogilskiej Posadowa Mogilska 8 61
1088 Szkoła Podstawowa w Zabrzeży Zabrzeż 10 61
1089 Zespół Szkół w Zagórzu - Szkoła Podstawowa im. Ks. A. Chojnackiego Zagórze M. J. Piłsudskiego 17 61
1090 Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 13 61
1091 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego Jankowa 11 61
1092 Szkoła Podstawowa w Wysocicach Wysocice 11 61
1093 Szkoła Podstawowa w Łętkowicach Łętkowice 11 61
1094 Zespół Szkół Publicznych - Szkoła Podstawowa w Zborowicach Zborowice 11 61
1095 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Jastrzębiu Jastrzębie 7 61
1096 Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach Smolice 7 61
1097 Szkoła Podstawowa w Joninach im. Jana Pawła II Joniny 7 61
1098 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Filipowicach Filipowice 7 61
1099 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Kamionce Wielkiej Kamionka Wielka 32 61
1100 Szkoła Podstawowa w Łowczowie Łowczów 10 61
1101 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza Przyszowa 13 61
1102 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Reja w Mszanie Dolnej Mszana Dolna Rynek 58 61
1103 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu Murzasichle Sądelska 9 61
1104 Zespół Szkół w Borzęcinie. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Górnym Borzęcin Górny 25 61
1105 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Miłkowskiego w Wietrzychowicach Wietrzychowice 29 61
1106 Szkoła Podstawowa w Wierchomli Wielkiej Wierchomla Wielka 10 61
1107 Szkoła Podstawowa w Powroźniku Powroźnik 28 61
1108 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza Trzebinia 1 Maja 25 61
1109 Szkoła Podstawowa w Radziemicach im.Edwarda Kleszczyńskiego Radziemice 18 61
1110 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wacława Potockiego w Bieczu Biecz Bochniewicza 22 61
1111 Szkoła Podstawowa w Pogwizdowie im. Gen. Józefa Bema Pogwizdów 8 61
1112 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi Chocznia Główna 21 61
1113 Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach Słopnice 78 61
1114 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Nowem Bystrem Nowe Bystre 28 61
1115 Szkoła Podstawowa w Stańkowej Stańkowa 5 61
1116 Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim Łęg Tarnowski Witosa 16 60
1117 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabrniu Zabrnie 17 60
1118 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy Krośnica Ojca Leona 12 60
1119 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. "Akcji III Most" w Przybysławicach Przybysławice 6 60
1120 Szkoła Podstawowa w Pleśnej Pleśna 43 60
1121 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dąbrówka 7 60
1122 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gawłowie Gawłów 15 60
1123 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Jangrocie Jangrot 15 60
1124 Szkoła Podstawowa im. Aleksandry Wisłockiej w Gładyszowie Gładyszów 16 60
1125 Zespół Szkół Samorządowych - Szkoła Podstawowa im. Franciszka Nowickiego w Krzeszowie Krzeszów 17 60
1126 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego Zakopane Cyrhla 9 60
1127 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Łękawica 20 60
1128 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach Liszki 11 60
1129 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza Budzów 12 60
1130 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mochnaczce Wyżnej Mochnaczka Wyżna 13 60
1131 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Stróżówce Stróżówka 29 60
1132 Zespół Szkół w Koniuszowej - Szkoła Podstawowa im. Generała Franciszka Gągora w Koniuszowej Koniuszowa 15 60
1133 Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Skupnia-Florka w Gliczarowie Górnym Gliczarów Górny 15 60
1134 Szkoła Podstawowa Kobyle 19 60
1135 Szkoła Podstawowa nr 15 Nowy Sącz 29 Listopada 27 60
1136 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świniarach Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Świniarach Świniary 5 60
1137 Szkoła Podstawowa w Kacicach Kacice 7 60
1138 Szkoła Podstawowa w Szreniawie Szreniawa 6 60
1139 Szkoła Podstawowa Jaksice 10 60
1140 Szkoła Podstawowa w Siennej Sienna 12 60
1141 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Krynicy-Zdroju Krynica-Zdrój Piłsudskiego 27 60
1142 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk o Wolność Rdzawka 16 60
1143 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Biały Dunajec Jana Pawła II 35 60
1144 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Babicy Babica 7 60
1145 Szkoła Podstawowa w Igołomi Igołomia 33 60
1146 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wilkowsku Wilkowisko 15 60
1147 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Leona Kruczkowskiego w Trzebini Trzebinia 24 Stycznia 20 60
1148 Zespół Szkół w Karwodrzy - Szkoła Podstawowa w Karwodrzy Karwodrza 19 60
1149 Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieńkówce Bieńkówka 32 60
1150 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Brzeszcze Szkolna 40 60
1151 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Roztoce Brzezinach Roztoka - Brzeziny 13 60
1152 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Kasince Małej Kasinka Mała 6 60
1153 Zespół Szkół w Skawicy - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Zenona Klemensiewicza Skawica 24 60
1154 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jubileuszu 2000-lecia Chrześcijaństwa w Szarwarku Szarwark 11 60
1155 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej Wola Dębińska 21 60
1156 Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych im. Jana Pawła II - Szkoła Podstawowa Łososina Dolna 35 60
1157 Szkoła Podstawowa im. St. Klimczaka w Słupcu Słupiec 9 59
1158 Szkoła Podstawowa im. Boh. Westerplatte w Rozkochowie Rozkochów Chemików 8 59
1159 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudce Rudka 16 59
1160 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Stanisław Górny 4 59
1161 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamionce Wielkiej Kamionka Wielka 19 59
1162 Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Jodłowniku Jodłownik 15 59
1163 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Leopolda Okulickiego w Okulicach Okulice 14 59
1164 Szkoła Podstawowa Fundacji Viribus Unitis im. Św.Franciszka z Asyżu Pogorzyce Karola Szymanowskiego 14 59
1165 Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko Celiny 20 59
1166 Filia Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka Błądzonka 12 59
1167 Szkoła Podstawowa Zakopane Balzera 3 59
1168 Szkoła Podstawowa im. gen. J. H. Dąbrowskiego Pierzchów 23 59
1169 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Lanckoronie Lanckorona Szkolna 20 59
1170 Zespół Szkół w Przyszowej - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej Przyszowa 28 59
1171 Szkoła Podstawowa im. Bł. Karoliny Kózki w Czermnej Czermna 14 59
1172 Zespół Szkół w Damienicach - Szkoła Podstawowa w Damienicach Damienice 10 59
1173 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Sułoszowej Sułoszowa Olkuska 15 59
1174 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego Paszyn 21 59
1175 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojniku Gnojnik 36 59
1176 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół im. Dzieci Zamojszczyzny Sidzina 33 59
1177 Zespół Szkół w Bolesławiu Szkoła Podstawowa im. dra Pawła Sochy Bolesław 17 59
1178 Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza Sobolów 19 59
1179 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiego w Woli Przemykowskiej Wola Przemykowska 4 59
1180 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rożnowicach Rożnowice 14 59
1181 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tropiszowie Tropiszów 10 59
1182 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Błogosławionej Karoliny w Ilkowicach Ilkowice Rudno 10 59
1183 Szkoła Podstawowa Gminy Wieliczka im. Św. Kingi w Podstolicach Podstolice 7 59
1184 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach Dziekanowice 11 58
1185 Szkoła Podstawowa w Świnnej Porębie Świnna Poręba 23 58
1186 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Potoku. Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku Czarny Potok 9 58
1187 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. S. Staszica w Jadownikach Jadowniki św. Prokopa 28 58
1188 Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Skrzypnem Skrzypne Św. Jadwigi Królowej 13 58
1189 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Pagorzynie Pagorzyna 7 58
1190 Szkoła Podstawowa Krempachy Długa 11 58
1191 Szkoła Podstawowa Gromiec Husarska 12 58
1192 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy Kamienica 23 58
1193 Szkoła Podstawowa w Homrzyskach Homrzyska 6 58
1194 Szkoła Podstawowa im. H. Marusarzówny w Zębie Ząb 21 58
1195 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drwini - Szkoła Podstawowa w Drwini Drwinia 17 58
1196 Zespół Szkoły i Przedszkola w Olszówce Olszówka 19 58
1197 Zespół Szkolno Gimnazjalny - Szkoła Podstawowa im. Swiętego Franciszka z Asyżu w Łabowej Łabowa 31 58
1198 Szkoła Podstawowa im. Wł. Orkana w Sieniawie Sieniawa 21 58
1199 Szkoła Podstawowa Królówka 22 58
1200 Szkoła Podstawowa Uście Gorlickie 22 58
1201 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Chojniku Chojnik 12 58
1202 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II Sułoszowa Szkolna 13 58
1203 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Szczyrzycu Szczyrzyc 24 58
1204 Zespół Szkół w Bystrej - Szkoła Podstawowa im. J. Słowackiego Bystra 17 58
1205 Szkoła Podstawowa im. 106 Dywizji Piechoty Armii Krajowej Parkoszowice 6 58
1206 Szkoła Podstawowa nr 141 Kraków Józefa Sawy-Calińskiego 12 58
1207 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławicach Racławice 20 57
1208 Szkoła Podstawowa w Śnietnicy Śnietnica 9 57
1209 Szkoła Podstawowa w Kąśnej Dolnej Kąśna Dolna 8 57
1210 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Marcówka 7 57
1211 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bolęcinie Bolęcin Zakopiańska 12 57
1212 Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa w Groniu Groń Muchówka 23 57
1213 Szkoła Podstawowa w Brzeznej-Litaczu Brzezna-Litacz 17 57
1214 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy - Szkoła Podstawowa Frydrychowice Wadowicka 31 57
1215 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki w Zespole Szkół Ogólnokształcąych Lipnica Wielka 18 57
1216 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Olszynach Olszyny 27 57
1217 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi Ujanowice 29 57
1218 Szkoła Podstawowa Szczurowa Rynek 30 57
1219 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sadku-Kostrzy Sadek - Kostrza 6 57
1220 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem Łętowe 15 57
1221 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Porębie Wielkiej Poręba Wielka 27 56
1222 Szkoła Podstawowa w Łęce Łęka 6 56
1223 Szkoła Podstawowa w Lubince Lubinka 4 56
1224 Zespół Szkół w Siedliskach - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Siedliska 22 56
1225 Szkoła Podstawowa w Boguszowej Boguszowa 5 56
1226 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mesznej Opackiej Meszna Opacka 5 56
1227 Szkoła Podstawowa w Paleśnicy Paleśnica 21 56
1228 Szkoła Podstawowa im. Św. Świerada w Witowicach Dolnych Witowice Dolne 9 56
1229 Szkoła Podstawowa w Mniszowie Mniszów 12 56
1230 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki Nieczajna Górna 13 56
1231 Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Knurowie Knurów 7 56
1232 Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej Zubrzyca Dolna 23 56
1233 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Krakowie Kraków Topolowa 8 56
1234 Szkoła Podstawowa w Glewcu Glewiec 13 56
1235 Szkoła Podstawowa im. Antoniny Zachary - Wnękowej Ponice 14 56
1236 Szkoła Podstawowa im. Piotra Barylaka w Książnicach Wielkich Książnice Wielkie 17 55
1237 Szkoła Podstawowa w Wilczyskach im. Batalionów Chłopskich Wilczyska 12 55
1238 Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy Małej Lipnica Mała 18 55
1239 Szkoła Podstawowa im. Antoniny Tatar w Suchem Suche 10 55
1240 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Szymbarku Szymbark 33 55
1241 Szkoła Podstawowa w Sędziszowej Sędziszowa 5 55
1242 Szkoła Podstawowa w Zegartowicach Zegartowice 6 55
1243 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Kingi w Czarnej Górze Czarna Góra Zagóra 3 55
1244 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeleźnikowej Wielkiej Żeleźnikowa Wielka 20 55
1245 Szkoła Podstawowa w Nowym Brzesku Nowe Brzesko Krakowska 31 55
1246 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego Mogilno 30 55
1247 Zespół Szkolno-Gimnazjalny - Szkoła Podstawowa w Zagorzynie Zagorzyn 30 55
1248 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Żmiącej Żmiąca 10 55
1249 Szkoła Podstawowa w Rogach Rogi 8 54
1250 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlachtowej Szlachtowa Jana Pawła II 16 54
1251 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Grodkowicach Grodkowice 4 54
1252 Szkoła Podstawowa Stróżna 7 54
1253 Szkoła Podstawowa w Ostrowsku Ostrowsko Jana Pawła II 15 54
1254 Zespół Szkolno-Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Wola Mędrzechowska 8 54
1255 Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego Młyńczyska 18 54
1256 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej Piekiełko 18 54
1257 Szkoła Podstawowa w Wawrzce Wawrzka 9 54
1258 Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Wieczorka w Olszanie Olszana 9 54
1259 Szkoła Podstawowa w Niedzicy Niedzica 3 Maja 22 54
1260 Szkoła Podstawowa w Kościelisku Kościelisko Szeligówka 33 53
1261 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Czaczowie Czaczów 8 53
1262 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Siekierczynie Siekierczyna 13 53
1263 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Żbikowicach Żbikowice 14 53
1264 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Chyszówkach Chyszówki 8 53
1265 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Grywałdzie Grywałd Szkolna 16 53
1266 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego Stróża 5 53
1267 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej Czubrowice 13 53
1268 Szkoła Podstawowa Brodła Edukacyjna 5 53
1269 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Makowskiego Oświęcim Zwycięstwa 5 53
1270 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Brzanie Brzana 14 52
1271 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Zespole Szkół Ogólnokształcących Lipnica Wielka 13 52
1272 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Cichem Ciche 16 52
1273 Szkoła Podstawowa w Kiczorach Kiczory 11 52
1274 Społeczna Szkoła Podstawowa w Przybysławicach Przybysławice 4 52
1275 Publiczna Szkoła Podstawowa w Tarnawie Tarnawa 11 52
1276 Zespół Szkolno-Gimnazjalny - Szkoła Podstawowa w Jazowsku Jazowsko 29 52
1277 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Krzesławice 10 52
1278 Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych - Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa Królowa Górna 11 51
1279 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Suchej Sucha Sucha 23 51
1280 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Szyku Szyk 13 51
1281 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Gródek 8 51
1282 Szkoła Podstawowa im. gen. Michała Gałązki w Trzetrzewinie Trzetrzewina 18 50
1283 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Zubrzycy Górnej Zubrzyca Górna 19 50
1284 Szkoła Podstawowa im.Polskich Olimpijczyków Niedomice Szkolna 17 50
1285 Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej Pisarzowa 15 50
1286 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Pałecznicy Pałecznica Św. Jakuba 24 50
1287 Szkoła Podstawowa nr 3 im. K. Wielkiego w Zubrzycy Górnej Zubrzyca Górna 16 50
1288 Szkoła Podstawowa w Brzozowej Brzozowa 13 50
1289 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jeżówce Jeżówka 11 50
1290 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Klęczany 8 50
1291 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Imbramowicach Imbramowice 4 49
1292 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Obary w Witkowicach Witkowice Beskidzka 20 49
1293 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Pułaskiego w Jadamwoli Jadamwola 6 49
1294 Szkoła Podstawowa Zielenice Zielenice 7 49
1295 Szkoła Podstawowa w Maszkowicach Maszkowice 19 48
1296 Szkoła Podstawowa Dąbrówki Breńskie Dąbrówki Breńskie 3 48
1297 Szkoła Podstawowa Nr 154 Specjalna Kraków Niecała 6 48
1298 Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Lipnik 16 47
1299 Zespół Szkół Publicznych - Szkoła Podstawowa w Bruśniku Bruśnik 17 47
1300 Szkoła Podstawowa im. ks. prof. J. Tischnera w Ochotnicy Dolnej Ochotnica Dolna Skrodne 11 47
1301 Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Łososkowicach Łososkowice 5 47
1302 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej Zachełmna 4 46
1303 Szkoła Podstawowa im.św.St. Kostki Leśnica Szkolna 15 46
1304 Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. H. Dąbrowskiego w Słopnicach Słopnice 17 45
1305 Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi SPSK im. Kardynała Wyszyńskiego Czerwienne 21 44
1306 Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Maciejowej Maciejowa 9 44
1307 Szkoła Podstawowa w Kowalowej Kowalowa 11 41
1308 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 13 Kraków Górka Narodowa 6 38
1309 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 59 Kraków Górka Narodowa 1 38
1310 Szkoła Podstawowa Specjalna Wielkie Drogi 11 34

made in osostudio