Nowe miejsce spotkań dla rodziców z Prokocimia

Nowe miejsce spotkań dla rodziców z Prokocimia
Teatrzyki, zajęcia ruchowe, porady ekspertów, warsztaty twórcze i wiele innych atrakcji czeka na rodziców i ich pociechy w nowo otwartym Klubie Rodzica przy ul. Kurczaba 2 w Krakowie. Wszystkie zajęcia są finansowane z budżetu miasta, a więc bezpłatne dla uczestników.

Nowy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3 otwarty przy ul Kurczaba, to już 39 tego typu miejsce w Krakowie. Jest on czynny od poniedziałku do piątku, przez 5 godzin dziennie oraz w wybrane soboty. W lutym, rodzice z dziećmi będą mogli odwiedzić klub od poniedziałku do środy oraz w piątki w godzinach od 9:00 do 14:00, a także w czwartki od 14:00 do 19:00. Aktualny harmonogram zajęć można sprawdzić TUTAJ.

Klub jest prowadzony przez Fundację Polekont – Istota Przywiązania, która została wyłoniona w wyniku otwartego konkursu ofert.

Działalność Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3 jest współfinansowana ze środków Miasta Krakowa. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.

Kluby Rodziców są miejscami spotkań i integracji rodziców z dziećmi, w szczególności dzieci najmłodszych oraz osób oczekujących na potomstwo. Są to miejsca, w których rodzice mogą podzielić się swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami, problemami związanymi z posiadaniem i wychowaniem dzieci oraz tworzyć nieformalne grupy wsparcia. Kluby realizują swoje zadania poprzez organizację spotkań ze specjalistami, realizację zajęć rozwojowych dla dzieci oraz warsztatów i zajęć edukacyjnych, kulturalnych i rekreacyjnych.

Fot. fotolia