Diabelski młyn, piracki statek i magiczny ogród pod jednym dachem

22.09.2016

Diabelski młyn, piracki statek i magiczny ogród pod jednym dachem
UWAGA konkurs MIASTA pociech i INCA PLAY. Po szczegóły zapraszamy TUTAJ

Inca Play w tym roku obchodziła swoje 12 urodziny, a ostatnio przeszła prawdziwą metamorfozę. Plac Zabaw przemienił się z pirackiej wyspy skarbów w wypełniony wysokimi trawami, ważkami i liśćmi magiczny ogród. Teraz dominują tu jasne, pastelowe barwy i minimalistyczne drewniane ozdoby nadające miejscu ciepła i estetyczności. Powstały nowe strefy zabaw dla dzieci: bezpieczna grota wspinaczkowa, labirynt, podłoga multimedialna oraz korytarz krzywych luster, pojawiły się też multimedialne stoły z grami edukacyjnymi.

W odmienionej kawiarni można zjeść pyszne, pełnowartościowe śniadanie, wypić aromatyczną kawę, herbatę lub świeżo wyciskany sok i spróbować domowych wypieków.

Inca Play jest jedną z największych sal zabaw dla dzieci w Warszawie. Zajmuje powierzchnię ponad 1500m2.
Jedną z najciekawszych atrakcji centrum są karuzele rodem z wesołego miasteczka: diabelski młyn, skacząca wieża i piracki statek. Dzieciaki znajdą tu również małpi gaj, automaty do gier video i zręcznościowych, stoły do gry w piłkarzyki, rowerki biegowe.

- Dla niemowlaków przygotowaliśmy wielką donicę wyłożoną miękkim materiałem, w której będą mogły do woli raczkować i bawić się sensorycznymi zabawkami przymocowanymi do ścianek donicy i do „posadzonych” w niej gigantycznych kwiatów – mówi Wioleta Dziuba, manager Inca Play.

Nieco starsze dzieciaki znajdą coś dla siebie przy interaktywnych stołach z grami edukacyjnymi, które pomogą dzieciom poznawać multimedia, ćwicząc przy okazji ich refleks, zdolność zapamiętywania i spostrzegawczość. Miłośnicy zabawy w dom odnajdą się świetnie w tajemniczej wiosce, złożonej z kilku domków –uli oraz wigwamu. Trening równowagi zapewni im zawieszona nad podłogą drewniana ścieżka. Wspinając się po konstrukcji drewnianej groty, maluchy będą ćwiczyć koordynację, a w nagrodę czeka ich zjazd ze zjeżdżalni.

W Inca Play zorganizujecie też niepowtarzalne przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka. Odmieniona strefa urodzinowa, to 7 tematycznych sal, które wyglądem przypominają salę rycerską, pokój księżniczek, leśną polanę, laboratorium czy stadion narodowy. W ofercie urodzinowej znajdziemy animacje, warsztaty, malowanie buziek, pieczenie pizzy, magiczne sztuczki, czy naukowe doświadczenia.

Od wtorku do piątku Inca Play zaprasza też grupy szkolne i przedszkolne. Poza świetną zabawą Centrum Rozrywki oferuje warsztaty i animacje.

Mamy dla was 30 wejściówek do tego magicznego miejsca. Jak je zdobyć? Po więcej informacji wejdźcie na nasz portal miastopociech.pl.

Inca Play znajduje się na poziomie +4 CH Blue City, Al. Jerozolimskie 179.

Tel: 22-311-75-11, e-mail: info@incaplay.pl