Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".

x
Ranking szkół podstawowych województwa warmińsko-mazurskiego

Ranking szkół podstawowych województwa warmińsko-mazurskiego

12.02.2017

Mamy najnowszy ranking szkół podstawowych województwa warmińsko-mazurskiego. Sprawdź, która szkoła najlepiej przygotowała dzieci do ostatniego sprawdzianu.
 
 
 
w kolejności podajemy:
 
Miejsce w rankingu NAZWA SZKOŁY miejscowość LICZBA ZDAJĄCYCH średni wynik ogółem w procentach 


1 Szkoła Podstawowa w Radostowie Jeziorany 5 85%


2 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Piszu Pisz 15 84%
2 Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Społecznym Zespole Przedszkolno - Szkolnym 101 w Olsztynie m. Olsztyn 19 84%


3 Szkoła Podstawowa w Wiatrowcu Sępopol 7 83%
3 Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjlanych dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Ameryce Olsztynek 1 83%


4 Niepubliczna Szkoła Absolwent w Olsztynie m. Olsztyn 7 82%


5 Szkoła Podstawowa w Pilonie Elbląg 9 78%
5 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie m. Olsztyn 88 78%


6 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów w Zespole Szkół Pijarskich im. św. Mikołaja w Elblągu m. Elbląg 21 77%
6 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leoana Kruczkowskiego w Olsztynie m. Olsztyn 60 77%


7 Szkoła Podstawowa w Wielkim Łęcku Płośnica 5 76%
7 Szkoła Podstawowa w Krutyni Piecki 4 76%


8 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kolonii Świętajno 3 75%
8 Szkoła Podstawowa w Zabieleach Wielbark 7 75%
8 Katolicka Szkoła Podstawowa Świętej Rodziny w Olsztynie m. Olsztyn 24 75%


9 Szkoła Podstawowa w Zajączkowie Grodziczno 12 74%
9 Szkoła Podstawowa im. ks. K. Wróblewskiego w Gwiździnach Nowe Miasto Lubawskie 7 74%
9 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lutrach Kolno 6 74%
9 Szkoła Podstawowa nr 6 im.Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie m. Olsztyn 69 74%


10 Szkoła Podstawowa w Nowicy Wilczęta 11 73%
10 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie Rybno 11 73%
10 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olszewie Mikołajki 6 73%
10 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim Kurzętnik 13 73%
10 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi w Dylewie Grunwald 3 73%


11 Szkoła Podstawowa w Gródkach Płośnica 9 72%
11 Szkoła Podstawowa w Kolnie z Filią w Bęsi w Zespole Szkół w Kolnie Kolno 18 72%
11 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie Ostróda - miasto 53 72%
11 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mielnie Grunwald 12 72%
11 Szkoła Podstawowa im.ks. Jerzego Popiełuszki w Liskach Pisz 4 72%


12 Szkoła Podstawowa im Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Łęczu Tolkmicko 10 71%
12 Szkoła Podstawowa w Rydzewie Miłki 7 71%
12 Szkoła Podstawowa nr 1 im.Feliksa Nowowiejskiego w Kętrzynie Kętrzyn - miasto 94 71%
12 Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary - Malewskiej w Barcikowie Dobre Miasto 10 71%
12 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki w Elblągu m. Elbląg 87 71%
12 Szkoła Podstawowa nr 23 Mistrzostwa Sportowego im. M.G.Bublewicza w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. M.G.Bublewicza w Olsztynie m. Olsztyn 15 71%


13 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Bartoszycach Bartoszyce - miasto 57 70%
13 Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach Bartoszyce 11 70%
13 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie Godkowo 18 70%
13 Szkoła Podstawowa w Nowym Kawkowie Jonkowo 10 70%
13 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach Rozogi 24 70%
13 Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary Malewskiej w Zespole Szkół w Spychowie Świętajno 8 70%
13 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie. m. Olsztyn 50 70%
13 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie m. Olsztyn 90 70%


14 Szkoła Podstawowa w Piotrowcu Pieniężno 7 69%
14 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku Ełk - miasto 85 69%
14 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Muszakach Janowo 17 69%
14 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sząbruku Gietrzwałd 17 69%
14 Szkoła Podstawowa w Niepublicznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Idzbarku Ostróda 15 69%
14 Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Romanach Szczytno 9 69%
14 Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach Dubeninki 5 69%
14 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Mikołaja Kopernika w Elblągu m. Elbląg 114 69%
14 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu m. Elbląg 27 69%
14 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bohaterów Westerplatte w Elblągu m. Elbląg 80 69%
14 Szkoła Podstawowa nr 18 im.Orła Białego w Olsztynie m. Olsztyn 50 69%


15 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie Bartoszyce 4 68%
15 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Jegłowniku Gronowo Elbląskie 14 68%
15 Szkoła Podstawowa im. 106. Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Pogrodziu Tolkmicko 5 68%
15 Szkoła Podstawowa im. ks.W. Rogaczewskiego w Prawdziskach Kalinowo 2 68%
15 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Gawlikach Wielkich Wydminy 7 68%
15 Szkoła Podstawowa w Zespóle Szkół w Drogoszach Barciany 16 68%
15 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku Olecko 71 68%
15 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Jerutach Świętajno 9 68%
15 Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego  w Zespole Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich Banie Mazurskie 24 68%


16 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Józefa Wybickiego w Bartoszycach Bartoszyce - miasto 56 67%
16 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie Płośnica 11 67%
16 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół w Gronowie Górnym Elbląg 19 67%
16 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Ełku Ełk - miasto 100 67%
16 Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 w Ełku Ełk - miasto 65 67%
16 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Giżycku w Zespole Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Giżycku Giżycko - miasto 41 67%
16 Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Zespole Szkół w Barcianach Barciany 17 67%
16 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sątocznie. Korsze 7 67%
16 Szkoła Podstawowa w Wilczkowie Lubomino 6 67%
16 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Lipinkach Biskupiec 8 67%
16 Szkoła Podstawowa w Montowie Grodziczno 8 67%
16 Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach Biskupiec 7 67%
16 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gierzwałzie Grunwald 12 67%
16 Szkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ w Słoneczniku Morąg 15 67%
16 Szkoła Podstawowa w Perłach Węgorzewo 11 67%
16 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie m. Olsztyn 60 67%


17 Szkoła Podstawowa w Chruścielu Płoskinia 11 66%
17 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie Działdowo 22 66%
17 Szkoła Podstawowa w Słupie Lidzbark 8 66%
17 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jeglii Rybno 10 66%
17 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Moniuszki w Kętrzynie Kętrzyn - miasto 80 66%
17 Stowarzyszenie Edukator w Łomży, Szkoła Podstawowa w Choszczewie Sorkwity 2 66%
17 Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie-Grabowie Janowiec Kościelny 12 66%
17 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie Nidzica 10 66%
17 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Kobułtach Biskupiec 13 66%
17 Szkoła Podstawowa w Bukwałdzie Dywity 7 66%
17 Szkoła Podstawowa nr 3  im. Jana Pawła II  w Ostródzie Ostróda - miasto 43 66%
17 Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Kumielsku Biała Piska 6 66%
17 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczytnie Szczytno - miasto 79 66%
17 Szkoła Podstawowa w Wawrochach Szczytno 10 66%
17 Niepubliczny Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Wandy Chotomskiej w Trelkowie Szczytno 4 66%
17 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Zespole Szkół w Wielbarku Wielbark 45 66%
17 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi Gołdap 70 66%
17 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Zespole Szkół nr 1 w Elblągu m. Elbląg 64 66%
17 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkieiwcz w Elblagu m. Elbląg 47 66%
17 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elblągu m. Elbląg 59 66%


18 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krawczykach Bartoszyce 12 65%
18 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach Ełk 15 65%
18 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła  II w Prostkach Prostki 41 65%
18 Szkoła Podstawowa w Mołtajnach Barciany 13 65%
18 Szkoła Podstawowa nr 4im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lidzbarku Warmińskim Lidzbark Warmiński - miasto 45 65%
18 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Ornecie Orneta 28 65%
18 Szkoła Podstawowa im Króla Władysława Jagiełły w Rogożu Kozłowo 12 65%
18 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zaborowie Kozłowo 11 65%
18 Szkoła Podstawowa w Ostrowitem Biskupiec 13 65%
18 Szkoła Podstawowa w Stożnem Kowale Oleckie 7 65%
18 Szkoła Podstawowa w Rusi Stawiguda 34 65%
18 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Morągu Morąg 71 65%
18 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Szczytnie Szczytno - miasto 106 65%
18 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Zespole Szkolno - Przedszkolny w Świętajnie Świętajno 21 65%
18 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Janusza Kusocińskiego w Zespole Szkół nr 2 w Elblągu m. Elbląg 49 65%
18 Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Elblągu m. Elbląg 85 65%
18 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Franciszka II Rakoczego w Elblągu m. Elbląg 96 65%
18 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie m. Olsztyn 138 65%


19 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Łesi Ukrainki z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach Bartoszyce - miasto 14 64%
19 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Płoskini Płoskinia 12 64%
19 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dłutowie Lidzbark 19 64%
19 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach Rybno 14 64%
19 Szkoła Podstawowa w Zwierznie Markusy 34 64%
19 Szkoła Podstawowa im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego  w Chełchach Ełk 6 64%
19 Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Zespole Szkół Samorządowych w Starych Juchach Stare Juchy 28 64%
19 Szkoła Podstawowa nr 4 im. I Dywizji Piechoty w Giżycku Giżycko - miasto 82 64%
19 Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Macieja Kalenkiewicza "Kotwicza" w Kętrzynie Kętrzyn - miasto 44 64%
19 Szkoła Podstawowa im Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Janowie Janowo 13 64%
19 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Biskupcu Biskupiec 33 64%
19 Zespół Szkół w Olecku Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku Olecko 22 64%
19 Zespół Szkół w Dywityach Szkoła Podstawowa im. "Gazety Olsztyńskiej" w Zespole Szkół w Dywityach Dywity 51 64%
19 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Waplewie Olsztynek 18 64%
19 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym  im. Jana Pawła II w Miłakowie Miłakowo 41 64%
19 Szkoła Podstawowa im. Jana Karola Sembrzyckiego w Pietrzwałdzie Ostróda 10 64%
19 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Henryka Sienkiewicza w Piszu Pisz 59 64%
19 Szkoła Podstawowa nr 1 w Rucianem - Nidzie Ruciane-Nida 18 64%
19 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu m. Elbląg 71 64%
19 Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie m. Olsztyn 72 64%
19 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie m. Olsztyn 106 64%


20 Szkoła Podstawowa nr 4 im.1 Pułku Artylerii Lekkiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Bartoszycach Bartoszyce - miasto 36 63%
20 Szkoła Podstawowa w Żurawcu Markusy 28 63%
20 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku Ełk - miasto 96 63%
20 Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich Ełk 9 63%
20 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Ks. Bpa Edwarda Samsela w Wiśniowie Ełckim Prostki 15 63%
20 Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bystrym Giżycko 11 63%
20 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie Iława 27 63%
20 Szkoła Podstawowa w Byszwałdzie Lubawa 12 63%
20 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rożentalu Lubawa 13 63%
20 Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej w Bartach Zalewo 11 63%
20 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim Lidzbark Warmiński - miasto 38 63%
20 Szkoła Podstawowa nr 4 w Zespole Szkół nr 4 im. Generała Stefana "Grota" Roweckiego w Mrągowie Mrągowo - miasto 80 63%
20 Szkoła Podstawowa im. Wójta Kazimierza Tomaszewskiego w Krotoszynach Biskupiec 30 63%
20 Szkoła Podstawowa w Skarlinie Nowe Miasto Lubawskie 17 63%
20 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku Olecko 70 63%
20 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Czerwonce Biskupiec 17 63%
20 Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjr. H. Dobrzańskiego pseud. "Hubal"  w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Biskupcu Biskupiec 47 63%
20 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym Mieście Dobre Miasto 49 63%
20 Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Samulowskiego w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gietrzwałdzie Gietrzwałd 18 63%
20 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Ostródzie Ostróda - miasto 20 63%
20 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Małdytach Małdyty 34 63%
20 Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Dąbrowach Rozogi 13 63%
20 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Radziejach w Zespole Szkół im. Bohaterów Września w Radziejach Węgorzewo 9 63%
20 Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w Olsztynie m. Olsztyn 91 63%
20 Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w Olsztynie m. Olsztyn 103 63%


21 Szkoła Podstawowa w Ruszkowie Działdowo 17 62%
21 Szkoła Podstawowa im. Tadedusza Kościuszki w Lidzbarku Lidzbark 86 62%
21 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Rogajnach Pasłęk 13 62%
21 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku Pasłęk 64 62%
21 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Jagiellończyka w Wilkasach Giżycko 24 62%
21 Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Polskość Warmii i Mazur w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rynie Ryn 40 62%
21 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie Iława - miasto 89 62%
21 Szkoła Podstawowa w Tuszewie Lubawa 11 62%
21 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Kraszewie Lidzbark Warmiński 21 62%
21 Szkoła Podstawowa im.prof. Romana Kobendzy w Łynie Nidzica 14 62%
21 Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Zespole Szkół w Marzęcicach Kurzętnik 25 62%
21 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Pezały w Purdzie Purda 13 62%
21 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Ostródzie Ostróda - miasto 31 62%
21 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kwintowej w Zespole Szkół w Szymonowie Małdyty 11 62%
21 Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego Morąg 34 62%
21 Szkoła Podstawowa w Hejdyku Pisz 9 62%
21 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Rucianem Nidzie Ruciane-Nida 9 62%
21 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Olszynach Szczytno 13 62%
21 Szkoła Podstawowa w Pogorzeli Gołdap 10 62%
21 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie m. Olsztyn 196 62%


22 Szkoła  Podstawowa nr 2 w  Górowie Iławeckim Górowo Iławeckie - miasto 45 61%
22 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie Rybno 28 61%
22 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zespole Szkół w Młynarach Młynary 32 61%
22 Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny im. Kaprów Polskich w Suchaczu Tolkmicko 8 61%
22 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kalinowie Kalinowo 34 61%
22 Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego w Zespole Szkół w Kruklankach Kruklanki 18 61%
22 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2  im Marii Konopnickiej w Iławie Iława - miasto 72 61%
22 Samorządowa Szkoła Podstawowa we Franciszkowie Iława 15 61%
22 Szkoła Podstawowa w Rumienicy Lubawa 4 61%
22 Szkoła Podstawowa  w Zespole Szkół w Dobrzykach Zalewo 14 61%
22 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Zienatry-Malewskiej w Kętrzynie Kętrzyn - miasto 23 61%
22 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Windzie Barciany 15 61%
22 Szkoła Podstawowa w Zespole Oświatowym w Mikołajkach Mikołajki 37 61%
22 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Pieckach w Zespole Szkół w Pieckach Piecki 40 61%
22 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Zespole Szkół nr 2 w Nidzicy Nidzica 38 61%
22 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim Nowe Miasto Lubawskie - miasto 59 61%
22 Szkoła Podstawowa  z Oddziałem Przedszkolnym w Zespole Szkół w Nowym Grodzicznie Grodziczno 18 61%
22 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku Nowe Miasto Lubawskie 23 61%
22 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słupach Dywity 9 61%
22 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie Jonkowo 34 61%
22 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stawigudzie Stawiguda 31 61%
22 Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie Ostróda - miasto 14 61%
22 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Morągu Morąg 70 61%
22 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół  im. Mikołaja Kopernika w Samborowie Ostróda 23 61%
22 Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Zespole Szkół w Lipowie Ostróda 15 61%
22 Szkoła Podstawowa w Trzonkach Pisz 16 61%
22 Szkołą Podstawowa w Tylkowie Pasym 13 61%
22 Szkoła Podstawowa nr 9 im.Józefa Piłsudskiego w Elblągu m. Elbląg 31 61%
22 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie m. Olsztyn 70 61%


23 Szkoła Podstawowa nr 5 w Braniewie Braniewo - miasto 53 60%
23 Szkoła Podstawowaa w Nowakowie Elbląg 18 60%
23 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MIlejewie Milejewo 24 60%
23 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonce Pasłęckiej Pasłęk 18 60%
23 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku Ełk - miasto 49 60%
23 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lubawie Lubawa - miasto 129 60%
23 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lasecznie Iława 7 60%
23 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach Iława 14 60%
23 Szkoła Podstawowa w Goryniu Kisielice 5 60%
23 Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Zespole Szkół w Zalewie Zalewo 23 60%
23 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Mrągowie Mrągowo - miasto 123 60%
23 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Elgnowie Dąbrówno 8 60%
23 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jarosława Iwaszkiewicz w Dąbrównie Dąbrówno 29 60%
23 Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Szczepankowie Grunwald 18 60%
23 Publiczna Szkoła Podstawowa im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Miłomłynie Miłomłyn 53 60%
23 Szkoła Podstawowa im. M. Kajki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dąbrówce Orzysz 10 60%
23 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi Gołdap 63 60%
23 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Węgorzewie Węgorzewo 52 60%
23 Szkoła Podstawowa nr 20 Specjalna dla Uczniów z chorobami Specjalnymi im. J. Korczaka w Zespole Placówek Specjalnych w Olsztynie m. Olsztyn 5 60%


24 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach Bisztynek 14 59%
24 Szkoła Podstawowa w Petrykozach Działdowo 4 59%
24 Szkoła Podstawowa w Kiełpinach Lidzbark 9 59%
24 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Majora Henryka Sucharskiego w Zespole Szkół Powszechnych w Pasłęku Pasłęk 99 59%
24 STOWARZYSZENIE EDUKATOR W ŁOMŻY, SZKOŁA PODSTAWOWA W SPYTKOWIE Giżycko 10 59%
24 Szkoła Podstawowa w Staświnach Miłki 10 59%
24 Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa im.gen.Józefa Bema  w Suszu Susz 93 59%
24 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Krasickiego w Lidzbarku Warmińskim Lidzbark Warmiński - miasto 61 59%
24 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka J.Piłsudskiego w Zespole Szkół w Rogóżu Kiwity 11 59%
24 Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Bażynach Orneta 15 59%
24 Szkoła Podstawowa w Starych Kiełbonkach Piecki 7 59%
24 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głotowie Dobre Miasto 6 59%
24 Szkoła Podstawowa w Zwierzewie Ostróda 15 59%
24 Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Bemowie Piskim Biała Piska 13 59%
24 Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym Pisz 5 59%
24 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie Szczytno - miasto 67 59%
24 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi Gołdap 32 59%
24 Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mikołaja Kopernika w Węgorzewie Węgorzewo 53 59%
24 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie m. Olsztyn 77 59%


25 Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Żydowie Bartoszyce 16 58%
25 Szkoła Podstawowa w Zagajach Lelkowo 14 58%
25 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Słobitach Wilczęta 10 58%
25 Szkoła Podstawowa nr 4 w Zespole Szkół nr 2 w Działdowie Działdowo - miasto 78 58%
25 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkłół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iłowie-Osadzie Iłowo-Osada 41 58%
25 Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Henryka Sienkiewicza Ełk - miasto 79 58%
25 Szkoła Podstawowa w Sypitkach Kalinowo 2 58%
25 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku Giżycko - miasto 120 58%
25 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gromotach Iława 12 58%
25 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wikielcu Iława 20 58%
25 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim Nowe Miasto Lubawskie - miasto 58 58%
25 Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zespole Szkół w Mrocznie Grodziczno 21 58%
25 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łęgajnach Barczewo 30 58%
25 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w NIepublicznym Zespole Szkół i Placówek w Ramsowie Barczewo 3 58%
25 Społeczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich Biskupiec 8 58%
25 Szkoła Podstawowa w Olsztynku Olsztynek 93 58%
25 Szkoła Podstawowa w Szczęsnem Purda 10 58%
25 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie Łukta 44 58%
25 Szkoła Podstawowa  w  Ukcie Ruciane-Nida 13 58%
25 Szkoła Podstawowa w Rudce Szczytno 12 58%
25 Szkoła Podstawowa w Galwieciach Gołdap 7 58%
25 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Elblągu m. Elbląg 45 58%


26 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie Działdowo - miasto 105 57%
26 Szkoła Podstawowa im. księdza Stefana Wincentego Frelichowskiego w Turzy Wielkiej Działdowo 14 57%
26 Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach Rybno 8 57%
26 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu Rybno 8 57%
26 Szkoła Podstawowa w Rożyńsku Wielkim Prostki 12 57%
26 Szkoła Podstawowa w Boćwince Kruklanki 8 57%
26 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Iławie Iława - miasto 109 57%
26 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Grabowie -Wałdykach Lubawa 13 57%
26 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Suskiej w Babiętach Wielkich Susz 15 57%
26 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach Olecko 19 57%
26 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie Świętajno 20 57%
26 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Tuławkach Dywity 15 57%
26 Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie Ostróda - miasto 63 57%
26 Publiczna Szkoła Podstawowa w Marwałdzie Dąbrówno 13 57%
26 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi we Frygnowie Grunwald 12 57%
26 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddz. Przedszkolnym w Wielkim Dworze Małdyty 10 57%
26 Szkoła Podstawowa w Kożuchach Biała Piska 10 57%
26 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Palczewskiego w Drygałach Biała Piska 38 57%
26 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Orzyszu Orzysz 76 57%
26 Publiczna Szkoła Podstawowa w Uścianach Społeczno Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym "Edukator" w Łomży Pisz 5 57%


27 Szkoła Podstawowa im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Grzędzie Bisztynek 12 56%
27 Szkoła Podstawowa im. Adama Loreta w Ponikach Sępopol 9 56%
27 Szkoła Podstawowa im.Ziemi Warmińskiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pieniężnie Pieniężno 30 56%
27 Szkoła Podstawowa nr 6 w Giżycku Giżycko - miasto 35 56%
27 Szkoła Podstawowa im. kard. Stanisława Dziwisza w Zespole Szkół w Kazanicach Lubawa 13 56%
27 Szkoła Podstawowa w  Zespole Szkół w Kiwitach Kiwity 22 56%
27 Publiczna Szkoła  Podstawowa w Zespole Szkół w Baranowie Mikołajki 13 56%
27 Szkoła Podstawowa w Kosewie Mrągowo 3 56%
27 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół nr 1  Nidzicy Nidzica 61 56%
27 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Rączkach Nidzica 13 56%
27 Zespół Szkolno Przedszkolny w Szwarcenowie Biskupiec 16 56%
27 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół w Sokółkach Kowale Oleckie 14 56%
27 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Babkach Oleckich Olecko 15 56%
27 Szkoła Podstawowa Szkoła Filialna we Frączkach  w Zespole Szkół w Tuławkach Dywity 5 56%
27 Szkoła Podstawowa w Elgnówku Olsztynek 11 56%
27 Szkoła Podstawowa im. F. Barcza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Butrynach Purda 5 56%
27 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gustawa Gizewiusza w Ostródzie Ostróda - miasto 35 56%
27 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Władysława Reymonta w Moragu Morąg 32 56%
27 Szkoła Podstawowa im Ireny Kwinto w Morągu Morąg 24 56%
27 Szkoła Podstawowa nr 4 imienia Papieża Jana Pawła II w Gminnym Zespole Szkół imienia Papieża Jana Pawła II w Piszu Pisz 59 56%
27 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzynach Dźwierzuty 16 56%


28 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy Bartoszyce 13 55%
28 Szkoła Podstawowa im. 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w Bezledach Bartoszyce 14 55%
28 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zespole Szkół w  Kandytach Górowo Iławeckie 54 55%
28 Szkoła Podstawowa w Dzietrzychowie Sępopol 11 55%
28 Szkoła Podstawowa nr 2   im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Ełku Ełk - miasto 89 55%
28 Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach Wydminy 40 55%
28 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie Lubawa 16 55%
28 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy Lubawa 18 55%
28 Szkoła Podstawowa im. prof. Stanisława Srokowskiego w Srokowie, z filią w Solance Srokowo 29 55%
28 Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu Grodziczno 12 55%
28 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich Kowale Oleckie 37 55%
28 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Dobrym Mieście Dobre Miasto 31 55%
28 Szkoła Podstawowa im. ks. Pawła Chmielewskiego w Klebarku Wielkim Purda 13 55%
28 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu Pisz 78 55%
28 Stowarzyszenie Edukator w Łomży Szkoła Podstawowa w Lisach Banie Mazurskie 2 55%
28 Szkoła Podstawowa w Jabłońskich Gołdap 9 55%
28 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy w Elblągu m. Elbląg 37 55%


29 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sępopolu Sępopol 31 54%
29 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Senatu RP  w  Braniewie Braniewo - miasto 68 54%
29 Szkoła Podstawowa w Lechowie Pieniężno 5 54%
29 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kisielicach Kisielice 37 54%
29 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubnowych Susz 6 54%
29 Szkołą Podstawowa w Zespole Szkół w Borecznie Zalewo 23 54%
29 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Korszach Korsze 49 54%
29 Szkoła Podstawowa nr 3 im.Marii Dąbrowskiej w Reszlu Reszel 47 54%
29 Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie Lidzbark Warmiński 11 54%
29 Szkoła Podstawowa w Boleszynie Grodziczno 5 54%
29 Szkoła Podstawowa w Zespole Szół im. Rodu Działyńskich w Bratianie Nowe Miasto Lubawskie 20 54%
29 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu. Biskupiec 60 54%
29 Szkoła Podstawowa w Szyldaku Ostróda 7 54%
29 Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w Budrach Budry 8 54%
29 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Listopada 1918 r. w Sobiechach Budry 22 54%
29 Szkoła Podstawowa im. Kurta Obitza w Węgielsztynie Węgorzewo 7 54%


30 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Romualda Traugutta  w Zespole Szkół nr 1 im. Romualda Traugutta w Bartoszycach Bartoszyce - miasto 48 53%
30 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie Braniewo - miasto 57 53%
30 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Lelkowie Lelkowo 13 53%
30 Szkoła Podstawowa w Białutach Iłowo-Osada 11 53%
30 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego  Witosa w Wąpiersku Lidzbark 7 53%
30 Szkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg- Zarembiny w Płośnicy Płośnica 22 53%
30 Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Gronowie Elbląskim Gronowo Elbląskie 26 53%
30 Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w Zespole Placówek Oświatowych w Miłkach Miłki 23 53%
30 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" w Gałdowie Iława 12 53%
30 Szkoła Podstawowa w Kruszewcu Kętrzyn 25 53%
30 Szkoła Podstawowa w Woźnicach Mikołajki 9 53%
30 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Zespole Szkół nr 3 w Nidzicy Nidzica 46 53%
30 Szkoła Podatawowa w  Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku Kurzętnik 39 53%
30 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkól w Judzikach Olecko 11 53%
30 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Wieliczkach Wieliczki 23 53%
30 Społeczna Szkoła Podstawowa w Węgoju Biskupiec 14 53%
30 Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Biesalu Gietrzwałd 14 53%
30 Szkoła Podstawowa we Franknowie Jeziorany 7 53%
30 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kalniku Morąg 10 53%
30 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej Biała Piska 62 53%
30 Szkoła Podstawowa  im.Komisji Edukacji Narodowej w Jedwabnie Jedwabno 41 53%
30 Szkoła Podstawowa w Dubeninkach Dubeninki 20 53%
30 Szkoła Podstawowa w Boćwince Gołdap 5 53%


31 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wojciechach Bartoszyce 17 52%
31 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej w Bisztynku Bisztynek 42 52%
31 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół we Fromborku Frombork 22 52%
31 Szkoła Podstawowa w Błudowie Młynary 18 52%
31 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tolkmicku Tolkmicko 20 52%
31 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach Ełk 14 52%
31 Zespół Szkół w Pisanicy Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pisanicy Kalinowo 17 52%
31 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Sampławie Lubawa 12 52%
31 Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Susz 7 52%
31 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół w Łankiejmach Korsze 9 52%
31 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Lubominie Lubomino 25 52%
31 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Franciszka Szczepańskiego w Lamkowie Barczewo 10 52%
31 Szkoła Podstawowa w Spręcowie Dywity 14 52%
31 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii Dąbrowskiej w Elblągu m. Elbląg 32 52%


32 Szkoła Podstawowa w Pakoszach Pieniężno 4 51%
32 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zespole Szkół w Rychlikach Rychliki 32 51%
32 Szkoła Podstawowa w Nakomiadach Kętrzyn 12 51%
32 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wilkowie Kętrzyn 16 51%
32 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks.Bpa. gen. broni Tadeusza Płoskiego w Kłębowie Lidzbark Warmiński 7 51%
32 Szkoła Podstawowa w Bożem Mrągowo 7 51%
32 Szkoła Podstawowa w Warpunach z siedzibą w Zyndakach Sorkwity 22 51%
32 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Gen. Józefa Bema w Dobrym Mieście Dobre Miasto 26 51%
32 Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno- Szkolnym wTyrowie Ostróda 17 51%
32 Szkoła Podstawowa w Brzydowie Ostróda 14 51%
32 Szkoła Podstawowa w Kałęczynie Dźwierzuty 6 51%
32 Szkoła Podstawowa im. B. Linki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dźwierzutach Dźwierzuty 27 51%
32 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łatanej Wielkiej Wielbark 11 51%


33 Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Przyrody Polskiej w Klęczkowie Działdowo 8 50%
33 Szkoła Podstawowa im. Karola Małłka w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu Iłowo-Osada 24 50%
33 Szkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowej Wsi Ełckiej Ełk 29 50%
33 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biedaszkach Kętrzyn 26 50%
33 Szkoła Podstawowa w Jeżach Pisz 5 50%
33 Szkoła Podstawowa nr 8 im Stanisława Staszica w Elblągu m. Elbląg 27 50%


34 Szkoła Podstawowa w Węzinie Elbląg 11 49%
34 Szkoła Podstawowa we Frednowach Iława 5 49%
34 Szkoła Podstawowa w Jawtach Wielkich Susz 12 49%
34 Szkoła Podstawowa nr 1  im.majora Henryka Sucharskiego w Ornecie Orneta 41 49%
34 Szkoła Podstawowa w Mingajnach Orneta 9 49%
34 Szkoła Podstawowa w Tereszewie Kurzętnik 24 49%
34 Szkoła Podstawowa w Cichym Świętajno 6 49%
34 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie Barczewo 113 49%
34 Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Sucharskiego Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Świątkach Świątki 50 49%
34 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bogaczewie Morąg 6 49%
34 Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Okartowie Orzysz 8 49%
34 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół w Szymanach Szczytno 14 49%


35 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Lipowinie Braniewo 33 48%
35 Publiczna Szkoła Podstawowa  Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Bielicy Godkowo 12 48%
35 Szkoła Podstawowa im. Zasłużonych dla Warmii i Mazur w Zespole Szkół w Garbnie Korsze 26 48%
35 Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Zespole Oświatowo - Sportowym " Baza" w Mrągowie Mrągowo - miasto 17 48%
35 Zespół Szkół  Szkoła Podstawowa w Szestnie Mrągowo 10 48%
35 Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie Kozłowo 24 48%
35 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łąkorzu Biskupiec 17 48%
35 Szkoła Podstawowa w Radomnie Nowe Miasto Lubawskie 12 48%
35 Szkoła Podstawowa w Bartołtach Wielkich Barczewo 8 48%
35 Szkoła Podstawowa im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Skarzynie Biała Piska 8 48%
35 Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Zespole Szkół w Pasymiu Pasym 28 48%
35 Szkoła Podstawowa w Klonie Rozogi 18 48%
35 Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Zespole Szkół im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowcu Szczytno 22 48%
35 Szkoła Podstawowa im. Michała Kajkiw Zespole szkół w Grabowie Gołdap 13 48%
35 Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Tressenberg w Pozezdrzu Pozezdrze 12 48%


36 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze Działdowo 15 47%
36 Szkoła Podstawowa w Bryńsku Lidzbark 11 47%
36 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Marcinkowie Mrągowo 22 47%
36 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Sorkwitach Sorkwity 16 47%
36 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym Janowiec Kościelny 24 47%
36 Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzesinie Jonkowo 13 47%
36 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jurkach Morąg 12 47%


37 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Upałtach Giżycko 14 46%
37 Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Susz 10 46%
37 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Purda 4 46%
37 Szkoła Podstawowa w Niepublicznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gawrzyjałkach Szczytno 7 46%
37 Szkoła Podstawowa nr 1 im. R. Knosały w Olsztynie m. Olsztyn 41 46%


38 Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach Ełk 10 45%
38 Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Polpiełuszki w Borzymach Kalinowo 5 45%
38 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kronowie Barczewo 7 45%
38 Szkoła Podstawowa im. Augustyny Wiewiorry w Wipsowie Barczewo 5 45%
38 Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w Zespole Szkół w Jezioranach Jeziorany 52 45%


39 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Zespole Szkół w Szkotowie Kozłowo 12 44%
39 Szkoła Podstawowa w Gromie Pasym 6 44%


40 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cimochach Wieliczki 9 43%
40 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im.Jana Baczewskiego w Gryźlinach Stawiguda 4 43%


41 Szkoła Podstawowa w Łęgowie Kisielice 8 42%
41 Szkoła Podstawowa w Rumach Dźwierzuty 8 42%


42 Szkoła Podstawowa w Linowie Dźwierzuty 9 41%


43 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach Lidzbark Warmiński 11 40%
43 Szkoła Podstawowa nr 21 Specjalna w Zespole Szkół Specjalnych w Olsztynie m. Olsztyn 2 40%


44 Szkoła Podstawowa w Nawiadach Piecki 14 39%


45 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Leginach Reszel 8 38%


46 Szkoła Podstawowa nr 8 w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Giżycku Giżycko - miasto 3 36%
46 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół  Katolickich w Elblągu m. Elbląg 10 36%


47 Szkoła Podstawowa w Kozłowie Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Sorkwity 1 35%


48 Szkoła Podstawowa nr 16 w Olsztynie m. Olsztyn 4 24%


49 Szkoła Podstawowa w Mazurach Świętajno 1 23%
Literatura

Maluch w szpitalu

KONKURSY

Konkurs MIASTA pociech i AGH

Aktualności

IKEA chce przyznać granty organizacjom pozarządowym i innym podmiotom, które na co dzień realizują działania mające na celu wsparcie rozwoju emocjonalnego, intelektualnego oraz aktywności dzieci i młodzieży w Polsce. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 grudnia. więcej »
Przez ostatnie 23 lata szkoły w Krakowie rywalizowały w zbieraniu makulatury. W tym roku odbyła się ostania edycja konkursu, bo - jak informuje urząd miasta - jego formuła “wyczerpała się”. więcej »

Newsletter

made in osostudio