Książki Wydawnictwa Literackiego rozdane!

Książki Wydawnictwa Literackiego rozdane!
Miasto Pociech właśnie rozdało książki Wydawnictwa Literackiego. Można było dostać jeden z trzech tytułów: Nie ma złej pogody na spacer, Fińskie dzieci uczą się najlepiej oraz Legiony Polskie 1914-1918.
Żeby otrzymać książki wystarczyło polubić nasz profil na FB, udostępnić post, zaprosić znajomych do zabawy, a w komentarzu wpisać, którą książkę wybieramy. A oto zwycięzcy:

1.Sabina Urbańska-Nadzionek otrzymuje - Nie ma złej pogody na spacer
2. Zdzisław Jott - Fińskie dzieci uczą się najlepiej
3. Małgorzata Piotrowicz - Legiony Polskie 1914-1918

Nagrodzony prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@miastopociech.pl).