Już wiemy, kto dostanie książki od Św. Mikołaja

Już wiemy, kto dostanie książki od Św. Mikołaja
Znamy już nazwiska czytelników www.miastopociech.pl, do których trafią książki wydawnictwa Znak. Zdobyć można było m.in. Bolka i Lolka na szlaku polskich kultur i Poczet królowych polskich.
Żeby otrzymać książke wystarczyło polubić nasz profil na FB, udostępnić post oraz napisać w komentarzu, jaki tytuł się wybiera.
I tak:

Bolka i Lolka na szlaku polskich kultur otrzyma Bożena Kowal

Poczet królowych polskich - Agata Micał

Pensjonat Muszelka. Nowi Goscie - Zbigniew Skubisz.

Gratulujemy! Prosimy o wysłanie adresów na redakcja@miastopociech.pl. W wiadomości prosimy o podanie tytułu ksiażki, którą się wygrało.

Roksana
28.11.2018 14:45
A kto wygrał książkę "Montessori dla każdego"