Centrum Sportu i Rekreacji CASCADA

11.09.2014

Centrum Sportu i Rekreacji CASCADA
Kraków, ul. Szuwarowa 1,  30-384 Kraków  tel. (12) 262-76-45, (12) 262-76-46, kom. 664-089-527, 664-089-528, info@cascada.com.pl www.cascada.com.pl, www.cascada.com.pl

ZAJĘCIA DLA DZIECI:
•Nauka pływania SWIM TEST
• nauka pływania KRAUL
• Wodny Klub Bobasa
• Szkółka tenisowa LOB, Tenisowe przedszkole- Mini tenis
• szkółka tenisowa KRAUL
• Robotyka
• Balet, modern dance, street dance

Usługi dostępne w Centrum Sportu i Rekreacji Cascada:
• tenis
• squash Balet ( taniec klasyczny ) ( 5-7lat) - rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną. Dają możliwość zaspakajania naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu. Poprzez uczestnictwo w improwizacjach i zabawach tanecznych dzieci uczą się koordynacji ruchów, panowania nad własnym ciałem, płynności ruchów oraz wdzięku.

Modern Dance –( 8+ lat) to taniec wywodzący się z podstaw klasyki i jazzu. Po raz pierwszy tego terminu użyła w latach dwudziestych Marta Graham, której zawdzięczamy określenie zasad dotyczących zarówno techniki, jak i filozofii i estetyki modern dance. Poprzez uczestnictwo w improwizacjach i zabawach tanecznych dzieci uczą się koordynacji ruchów, panowania nad własnym ciałem, płynności ruchów oraz łączenia kompozycji tanecznych.

Street Dance –(10+ lat) na zajęciach uczestnicy zapoznają się z podstawowymi elementami tańców ulicznych takich jak popping, locking, hip hop, break dance oraz rocking. Zajęcia rozwijają kreatywność, koordynację ciała oraz muzykalność. Uczestnicy oprócz podstawowych kroków uczą się również improwizacji, która jest nieodłącznym elementem street dance. Poznają również czym są bitwy taneczne, na czym polegają i jak dzięki nim można rozwijać nie tylko ciało ale i umysł.

• siatkówka

• nauka pływania KRAUL
• Aqua aerobic
• Wodny Klub Bobasa

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

1  • Balet ( taniec klasyczny ) ( 5-7lat) - rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną. Dają możliwość zaspakajania naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu. Poprzez uczestnictwo w improwizacjach i zabawach tanecznych dzieci uczą się koordynacji ruchów, panowania nad własnym ciałem, płynności ruchów oraz wdzięku.

2.Nasze Centrum udostępnia  salę sportową o wymiarach 16,5m x 6,5m do gry w :
• koszykówka   60 zł/1h max.8 osób
• siatkówka        60 zł/1h max.8 osób
• badminton      40 zł /1h max.4 osoby

• tenis stołowy   12zł/1h/2os
Basen
3.Basen jest urządzony w kameralny sposób, z egzotyczną laguną i komfortowym jacuzzi. Zapewnia takie atrakcje jak bicze wodne oraz przeciwfala. Pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników, można w pełni oddać się relaksowi jakim jest pływanie. Basen jest ozonowany, posiada specjalistyczną lampę UV likwidującą bakterie .Dla najmłodszych oferujemy brodzik o głębokości 0,6 m.
Wymiary basenu:
Długość: 16 m
Szerokość: 6 m;
Głębokość: 1,5 m

Cennik: godz. 9.00-15.00, 15.00-22.00
Dorośli  14,00 zł, 16,00 zł
Dzieci, młodzież:  11,00 zł, 13,00 zł

Istnieje możliwość wynajęcia całego basenu dla grup zorganizowanych lub indywidualnie.
Dla szkól i przedszkoli posiadamy atrakcyjne zniżki na zajęcia na basenie!

4. Nauka pływania prowadzi firma SWIM TEST
Kurs nauki pływania to nauka od podstaw oraz doskonalenie technik pływania. Cały kurs trwa 2,5 miesiąca, natomiast pojedyńcze zajęcia trwają 45 minut. Zajęcia odbywają się w grupach 5-8 osobowych.
Cennik: http://swimtest.pl/swimtestkrakow/edycja_jesien2012/nauka_doskonalenie_pop.pdf

5. Wodny Klub Bobasa prowadzi firma SWIM TEST
Autorski program zajęć Wodnego Klubu Bobasa daje możliwość doskonalenia zachowań i rozwoju dzieci w wodzie jak i na lądzie. Mali pływacy poznają i sprawdzają swoje możliwości ruchowe, rozwijając tzw. małą i dużą motorykę. Często to w wodzie wykonują swoje pierwsze ruchy, które pozwalają na swobodne przemieszczanie się.
 Cały kurs trwa 2,5 miesiąca, natomiast pojedyńcze zajęcia trwają 30 minut. Zajęcia odbywają się w grupach 4 dzieci+ rodzice.
Zajęcia prowadzimy w grupach dobranych pod względem wieku dzieci:
• od 3 miesiąca do 2 roku życia
• w wieku 2 – 4,5 lat

Cennik: http://swimtest.pl/swimtestkrakow/zajecia-w-wodzie/wodny-klub-bobasa

6. Nauka pływania prowadzi  KRAUL
Cennik: http://www.kraul.pl/index.php?id=63

Kurs nauki pływania to nauka od podstaw oraz doskonalenie technik pływania. Cały kurs trwa 3 miesiąca, natomiast pojedyńcze zajęcia trwają 45 minut. Zajęcia odbywają się w grupach 7 osobowych.

7. Zajęcia ROBOTYKI prowadzi firma KRAUL.
Cennik: http://www.kraul.pl/index.php?id=5

5.Szkółka tenisowa prowadzi firma LOB- cennik: http://www.kostuch-tenis.com/index.html

6.Szkółka tenisowa prowadzi firma KRAUL- cennik http://www.kraul.pl/index.php?id=4

Wszystkie zajęcia ruszają od września
Zajęcia prowadzone przez firmy zewnętrzne –cenniki na ich stronach internetowych.