Uwaga! Ważna informacja dla właścicieli przedszkoli

Redakcja Redakcja

Uwaga! Ważna informacja dla właścicieli przedszkoli
W Krakowie ponad 14 tysięcy dzieci uczęszcza do przedszkoli niesamorządowych. To niemal połowa wszystkich maluchów objętych wychowaniem przedszkolnym. Z myślą o rodzicach, którzy wybierają dla swoich pociech takie właśnie placówki portal miastopociech.pl przygotowuje przewodnik przedszkolny. Zachęcamy właścicieli przedszkoli do zamieszczenia w nim swojej oferty.

Informator ma ułatwić rodzicom wybór najlepszej placówki. Znajdą się w nim podstawowe dane dotyczące przedszkoli niepublicznych, ale także dodatkowe informacje związane z działalnością przedszkola, takie jak oferta zajęć dodatkowych, liczebność grup, czy wysokość opłat. Przedszkola będą miały również możliwość szerszego zaprezentowania swojej oferty (artykuły, zdjęcia, filmy).

Zachęcamy właścicieli przedszkoli do zamieszczanie informacji na temat placówki w naszym przewodniku, który zostanie opublikowany na portalu miastopociech.pl już 1 marca i dotrze do tysięcy rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do przedszkola prywatnego. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 lutego.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty:
redakcja@miastopociech.pl; tel. 536-990-123.

Pakiet standard:
Obejmuje możliwość wpisania danych przedszkola (adres, telefon kontaktowy) do jednej z kategorii: przedszkola o profilu ogólnym; sportowym; artystycznym; językowym; z elementami pedagogiki montessori; z elementami pedagogiki waldorfskiej

Pakiet standard plus:
Obejmuje ofertę z pakietu standard plus pełny opis oferty (informacje o zajęciach dodatkowych, godzinach otwarcia, wysokości czesnego, itd.) oraz link do strony przedszkola

Pakiet premium:
Obejmuje ofertę z pakietu standard plus i dodatkowo: artykuł na temat przedszkola; galeria zdjęć lub wirtualny spacer po przedszkolu; banner na stronie głównej portalu miastopociech.pl z linkiem do strony przedszkola, wyświetlany przez 3 dni.