Co? Gdzie? Kiedy?

Idziemy do lasu

07.10.2018

zobacz wydarzenie na facebooku

niedziela, 7 października 2018, 11:00, Las Wolski, ul. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa

Lokalne spotkanie rodzin w lesie.

"Jeśli ważny jest dla Was kontakt z przyrodą, jeśli najlepiej czujecie się wśród drzew, na świeżym powietrzu to na pewno spotkacie tu takich samych miłośników lasu. A jeśli dawno Was w lesie nie było, jeśli już trochę zapomnieliście jaka to frajda to zapraszamy Was jeszcze goręcej!

Spotykamy się w na przystanku Baba Jaga. Zabierzcie ze sobą termosy z ciepłymi napojami i przekąski. Pamiętajcie o ubraniach stosownych do pogody i najlepiej takich, których nie szkoda ubrudzić czy zniszczyć (czasem warto mieć też zapasowy komplet ubrań dla dzieciaków w plecaku).

Nie przewidujemy żadnych zorganizowanych atrakcji. Stawiamy na swobodną zabawę i cieszenie się z bycia tu i teraz. Spotkanie potrwa ok. 2 godzin.

Brzydka pogoda nam niestraszna, ale w przypadku burzy, gradobicia przełożymy spotkanie na inny termin, o czym Was poinformuję tu na stronie wydarzenia. W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji za pośrednictwem messengera i pod numerem tel. 506 55 25 19.

« wróć