Przedszkola

Wpisowe: 500

Wyżywienie dzienne: 12,5

Forma wyżywienia: catering

Własny ogród lub plac zabaw: plac zabaw i ogród

Godziny otwarcia: 7-18

Obecność logopedy: codziennie zajęcia 30 min grupowo lub indywidualnie po zajęciach w cenie czynszu, przedszkole tez współpracuje z poradnią jeżeli jest taka potrzeba

Obecność psychologa: psycholog z poradni wynajęty jak jest taka potrzeba

Bezpłatne (czyli w czesnym) zajęcia z języka angielskiego: codziennie grupowo po 0,5 h + native speaker który oprocz lekcji współpracuje z nauczycielami

Bezpłatne zajęcia sportowe: gimnastyka jako wf 3x w tyg

Bezpłatny drugi język obcy: nie

Miejsce: 23
Głosów: 107