Miesięcznik "MIASTO pociech"

„MIASTO pociech” szuka szkoły i przedszkola, które dbają o rozwój dzieci Październik/2014

„MIASTO pociech” szuka szkoły i przedszkola, które dbają o rozwój dzieci
Szkoła to przede wszystkim lekcje, program nauczania, zadania domowe i wymagania. Ale nie tylko. Dobra szkoła to również rozwijanie pasji i zainteresowań, inspirowanie, troska o przyszłość każdego dziecka i oczywiście indywidualne podejście. To samo można powiedzieć o dobrym przedszkolu. Jesteśmy ciekawi, ile w Małopolsce jest takich szkół i przedszkoli. Wierzymy, że są, i że jest ich sporo. Chcemy je wyróżnić i nagrodzić. Teraz czekamy na Wasze zgłoszenia.

Jeśli uważacie, że szkoła lub przedszkole, do którego uczęszcza Wasze dziecko zasługuje na miano dbającego o wszechstronny rozwój, wejdźcie na naszą stronę www.miastopociech.pl i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy.

Wpiszcie nazwę i adres placówki oraz kilka zdań uzasadnienia. Macie na to czas do 15 listopada. Prześwietlimy wszystkie zgłoszone szkoły i przedszkola. Sprawdzimy na jaką ofertę zajęć dodatkowych mogą tam liczyć dzieci, jak liczne są grupy, w których się uczą, na jakie wycieczki chodzą i czy w ogóle są na nie zabierane. Spośród wybranych przez nasze jury szkół i przedszkoli będziecie mogli następnie wybrać te, które Waszym zdaniem zasługują na miano dbających o rozwój.

Głosowanie potrwa do końca grudnia. W styczniu ogłosimy wyniki konkursu.

Zapraszamy też wszystkich rodziców uczniów szkół podstawowych na naszą stronę internetową do nowego działu Kocham MATMĘ! Znajdziecie tam zadania, które pomogą Waszemu dziecku lepiej zrozumieć i poznać matematykę. To proste ćwiczenia, które możecie wykonać ze swoim dzieckiem w domu, na spacerze, a nawet w kolejce do lekarza.

Życzymy miłej lektury październikowego numeru
Redakcja MIASTA pociech

pobierz numer