Urodziny w bajkowej scenerii wielickiej kopalni

18.02.2014

zobacz galerię
Urodziny to bardzo ważny dzień w życiu każdego malucha. Rodzice chcą, by był radosny i wyjątkowy. Możliwości świętowania jest wiele, więc i wybór jest trudny. „Miasto pociech” podpowiada, że oryginalne urodziny można wyprawić w Kopalnia Soli w Wieliczce. Zapraszamy wszystkie dzieci do świętowania ponad 100 metrów pod ziemią!

Pierwsza propozycja to urodziny w Solilandii, czyli w magicznej krainie zamieszkałej przez solne skrzaty. Zapowiada się wspaniała zabawa, połączona z bajkowym zwiedzaniem kopalni.

Impreza rozpoczyna się od ekscytującej wyprawy Trasą Turystyczną, podczas której dzieci odkrywają tajemnice Solilandii. Mali turyści przy pomocy mapy, latarki oraz listy bajkowych przedmiotów wyruszają - pod opieką przewodnika - na pasjonującą podziemną wędrówkę.

Po pełnym przygód zwiedzaniu kopalni, jubilat oraz jego goście, spotykają się w jednej z solnych komór, by w towarzystwie Skarbnika i skrzata uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym.

W programie są gry i zabawy, rozwiązywanie quizu, nauka piosenki Solilandia oraz wspólne śpiewanie. Głównym punktem przyjęcia jest oczywiście wspaniały tort urodzinowy dla małego jubilata i jego gości, a w ramach poczęstunku zostaną podane także napoje i przekąski.

Nie zabraknie również prezentu od kopalni.  Bohater dnia otrzyma urodzinowy upominek i pamiątkowy dyplom, zaś wszyscy mali goście zostaną obdarowani drobiazgami na pamiątkę z wizyty pod ziemią.

Druga propozycja to przyjęcie urodzinowe w podziemnej strefie zabaw. Będzie to niepowtarzalna impreza 125 metrów pod ziemią.

Strefa zabaw dla dzieci to przestrzeń wyposażona w nowoczesne interaktywne i multimedialne eksponaty, które dają możliwość swobodnej zabawy, a także odkrywania i zdobywania nowych doświadczeń. Impreza urodzinowa rozpoczyna się od emocjonującego zjazdu prawdziwą górniczą windą na III poziom kopalni i przejściem solnymi korytarzami do komory Witosa, w której znajduje się właśnie strefa zabaw dla dzieci. Na powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych jest wszystko, co potrzebne najmłodszym do kreatywnych zabaw. Multimedialna ściana z ciekawymi aplikacjami, wspaniała makieta kopalni, interaktywne eksponaty i urządzenia zachęcające do samodzielnego odkrywania i poznawania podziemnego świata. To prawdziwy raj dla dzieci.  Na czas przyjęcia cała sala zostaje zarezerwowana wyłącznie dla gości.

Podczas imprezy urodzinowej dzieciom towarzyszy przewodnik - animator, który zaproponuje zabawy odpowiednie zarówno dla całkiem małych jak i nieco starszych dzieci. Jedno jest pewne – na przyjęciu z pewnością nikt nie będzie się nudzić!

Nie zabraknie gier, kreatywnych zabaw i konkursów, oraz mini disco z dziecięcymi przebojami. Podczas przyjęcia będą też  słodkie warsztaty kulinarne, w czasie których dzieci własnoręcznie udekorują pyszne muffiny, tak by powstały prawdziwe górnicze przysmaki. Po zabawie przyjdzie oczywiście czas na degustację samodzielnie przygotowanych smakołyków.

Ofertę urodzinową w podziemnej strefie zabaw kopalnia proponuje w dwóch pakietach do wyboru. Oba obejmują: rezerwację strefy zabaw na wyłączność, korzystanie do woli ze wszystkich urządzeń i eksponatów dostępnych w strefie zabaw, gry, konkursy i zabawy prowadzone przez animatora, poczęstunek dla małych gości (bez tortu urodzinowego), a także urodzinową dekorację sali, prezent od kopalni dla małego jubilata, bezpłatny wstęp dla rodziców i opiekunów.  W drugim pakiecie przewidziany jest dodatkowo pyszny tort urodzinowy w wybranym smaku oraz drobne upominki dla wszystkich małych gości.

Informacja i rezerwacja:
Kopalnia Soli „Wieliczka”, Park Kingi 10
tel.  (12) 278 73 72, e-mail: imprezy@kopalnia.pl
www.kopalnia.pl

Foto/Video

Fatal error: Uncaught exception 'Doctrine_Record_UnknownPropertyException' with message 'Unknown record property / related component "type" on "ArticlePhoto"' in /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/libs/Doctrine/Record/Filter/Standard.php:55 Stack trace: #0 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/libs/Doctrine/Record.php(1395): Doctrine_Record_Filter_Standard->filterGet(Object(ArticlePhoto), 'type') #1 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/libs/Doctrine/Record.php(1350): Doctrine_Record->_get('type', true) #2 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/libs/Doctrine/Access.php(72): Doctrine_Record->get('type') #3 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/templates_c/%%0E^0E4^0E407559%%footer.tpl.php(97): Doctrine_Access->__get('type') #4 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/smarty/Smarty.class.php(1869): include('/home/krakow05/...') #5 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/templates_c/%%86^861^861EA998%%article.tpl.php(67): Smarty->_smarty_include(Array) #6 /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/smarty/Smarty.class in /home/krakow05/domains/miastopociech.pl/libs/Doctrine/Record/Filter/Standard.php on line 55