Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".

x
Ranking wszystkich MAZOWIECKICH szkół podstawowych 2016

Ranking wszystkich MAZOWIECKICH szkół podstawowych 2016

21.06.2016

Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" w Warszawie,  Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy STO w Warszawie oraz  Kolegium św. Rodziny - Szkoła Podstawowa w Łomiankach to w tym roku trzy najlepsze podstawówki województwa mazowieckiego. Ich uczniowie najlepiej napisali sprawdzian szóstoklasisty.

RANKING SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 2016.

w kolejności podajemy: nazwę szkoły, miejscowość, adres, liczbę uczniów, którzy przystąpili do sprawdzianu, wynik sprawdzianu z części ogólnej 


1 Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Warszawa Nowowiejska 35 94,6

2 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy STO Warszawa Bachmacka 17 92,2

3 Kolegium św. Rodziny - Szkoła Podstawowa Łomianki Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 4 92

4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Warszawa Zoltana Balo  63 91,6

5 Szkoła Podstawowa w Chobocie Chobot 2 91,5

6 Zespół Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 STO Warszawa Wiolinowa 33 91,2

7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w Warszawie Warszawa Przy Parku 22 90,1

8 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa Obrzeźna 84 90

9 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 Warszawa Patriotów 41 90

10 Szkoła Podstawowa Niepubliczna Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców Warszawa Teresińska 1 90

11 Multischool Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Warszawa Niedźwiedzia 9 89,3

12 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO Warszawa Terespolska 31 89,2

13 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 62 im. Joanny Kolasińskiej Warszawa Skrajna 13 89,1

14 Publiczna Szkoła Podstawowa w Świeszewie Świeszewo Świeszewo 2 89

15 Bednarska Szkoła Podstawowa Warszawa Kawalerii 18 88,9

16 Społeczna Szkoła  Podstawowa Nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO Warszawa Polinezyjska 35 88,9

17 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M.Marceliny Darowskiej Warszawa Zaruby 62 88,5

18 Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców w Józefosławiu Józefosław Ogrodowa 18 88,2

19 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DRAŻNIEWIE DRAŻNIEW DRAŻNIEW 2 88

20 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich Warszawa Wóycickiego 59 87,9

21 Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji Warszawa Kolektorska 13 87,8

22 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego Warszawa Miodowa 28 87,6

23 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tosi i Franka Grodzisk Mazowiecki Kopernika 2 87,5

24 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO Warszawa Puławska 34 87,2

25 Społeczna Szkoła Podsatwowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO Warszawa Dziatwy 36 87

26 Szkoła Podstawowa nr 2im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus Podkowa Leśna Modrzewiowa 26 86,9

27 Szkoła Podstawowa "Promienie" Fundacji Sternik Nadarzyn Komorowska 12 86,8

28 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa al. Solidarności 19 86,8

29 Szkoła Podstawowa nr 28 im. bł. M. Angeli Truszkowskiej Warszawa Azaliowa 66 86,7

30 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO Warszawa Ostrobramska 34 86,6

31 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legionowie Legionowo Piłsudskiego 46 86,4

32 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO Legionowo Targowa 12 86,3

33 Szkoła Podstawowa "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Warszawa Pożaryskiego 33 86,2

34 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa Toruńska 36 86,1

35 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki Warszawa Tomasza Nocznickiego 43 86

36 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa Astronautów 31 85,9

37 STRUMIENIE Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK Józefów 3 Maja 34 85,6

38 Podstawowa Szkoła Międzynarodowa   The International School Warszawa Jagielska 16 85,6

39 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Argonaut Warszawa Na Skraju 10 85,5

40 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Nadbrzeżu Nadbrzeż 6 85,3

41 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 w Warszawie Warszawa ul. Abramowskiego 35 85,3

42 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. M. K. Sarbiewskiego SI w Mławie Mława Krasińskiego 12 85

43 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 48 Aktywności Twórczej w Zielonce Zielonka Krzywa 11 85

44 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49 Warszawa J.S Bacha 62 85

45 Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego Warszawa Racławicka 27 84,9

46 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach Dębinki 10 84,8

47 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 114 Warszawa Ks.Jana Sztuki 12 84,8

48 Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka Warszawie Warszawa ul. Teresińska 54 84,7

49 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im.Władysława Grabskiego STO Warszawa Traktorzystów 36 84,6

50 Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów w Warszawie Warszawa ul. Gwintowa 44 84,4

51 Polsko - Angielska Szkoła Podstawowa Mentis Warszawa Piwoniowa 16 84,3

52 Szkoła Podtsawowa nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego Warszawa Wiertnicza 72 83,9

53 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 ,,Szkoła Marzeń'' Piaseczno Zielona 87 83,8

54 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Jartyporach Jartypory 5 83,8

55 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa M. Grzegorzewskiej 59 83,6

56 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 39 w Pruszkowie Pruszków Kościelna 16 83,5

57 Niepubliczna Szkoła  Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie Orszymowo 5 83,4

58 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Dąbrówce Podłężnej Dąbrówka Podłężna 19 83,4

59 Szkoła Podstawowa PRO FUTURO z oddziałami przedszkolnymi Łomianki Warszawska 17 83,4

60 Publiczna Szkoła Podstawowa w Janiszewie Janiszew 14 83,3

61 Publiczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa al. Sztandarów 21 83,2

62 Academy International Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Karolkowa 49 Warszawa ul. Karolkowa 5 83,2

63 Niepubliczna Polsko- Angielska Szkoła Podstawowa  "Vancouver Schools" Warszawa Globusowa 4 83

64 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 Warszawa Krasińskiego 30 83

65 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO Żyrardów Armii Krajowej 4 82,8

66 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO Warszawa ul.Wolumen 13 82,8

67 Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Goławicach Pierwszych Goławice Pierwsze 10 82,7

68 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki Siedlce ul. Sokołowska 18 82,6

69 Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Warszawa Niecala 76 82,5

70 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41 w Prywatnym Zespole Szkół w Warszawie Warszawa Świętojerska 24 82,5

71 Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego Warszawa Ogrodowa 31 82,5

72 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO im. Zawiszy Czarnego Warszawa Paryska 13 82,4

73 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 Warszawa ul. Wspólna 13 82,4

74 I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Radom Piwnika Ponurego 20 82,3

75 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 Warszawa SAMOGŁOSKA 70 82,1

76 Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa Koncertowa 72 82

77 Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku Milanówek Brzozowa 18 81,7

78 Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa "La Fontaine" Warszawa W. Rutkiewicz 12 81,7

79 Szkoła  Podstawowa  nr  65  im. Władysława  Orkana Warszawa Mścisławska 121 81,6

80 Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa Cyrklowa 68 81,3

81 Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy Warszawa Esperanto 89 81,3

82 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 Warszawa Gorlicka 82 81

83 Szkoła Podstawowa nr 204 w Zespole Szkół nr 70 w Warszawie Warszawa Bajkowa 111 81

84 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 im. Astrid Lindgren Warszawa ul. Żwanowiecka 31 81

85 Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3 Warszawa Tyszkiewicza 37 80,9

86 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Inspiracja Warszawa Mehoffera 8 80,6

87 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Sapere Aude" Rajszew Modlińska 4 80,5

88 Szkoła Podstawowa nr 69 Warszawa Wiktorska 96 80,5

89 Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej Warszawa Okrężna 72 80,5

90 II Prywatna Szkoła Podstawowa Zespołu Oświatowo-Konsultacyjnego "Profesor" Płock Kilińskiego 45 80,2

91 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa Ząbki 11 Listopada 31 80,1

92 Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Warszawie Warszawa Juranda ze Spychowa 77 80,1

93 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych   im. Noblistów Polskich Lesznowola Szkolna 62 80

94 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Andrzeja Apostoła Nieznamierowice 1 80

95 Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego w Warszawie Warszawa Zwierzyniecka 45 80

96 Szkoła Podstawowa z Odziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawa Mandarynki 54 80

97 Waldorfska Szkoła Podstawowa nr 71 Warszawa Wolność 12 80

98 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 96 im. Świętej Rodziny Otwock Kołłątaja 18 79,9

99 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 61 Pro Futuro Warszawa Kaliskiego 17 79,9

100 No Bell Szkoła Podstawowa Montessori Konstancin-Jeziorna Mirkowska 24 79,8

101 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warsaw Montessori School Warszawa Szwoleżerów 11 79,8

102 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mistowie Mistów Szkolna 8 79,6

103 Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa Nr 78 im. Cecylii Plater - Zyberkówny Warszawa Piękna 17 79,6

104 Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa MENTIS Warszawa Słodka 13 79,5

105 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 im. Wisławy Szymborskiej Warszawa Wał Miedzeszyński 25 79,5

106 Szkoła Podstawowa  Towarzystwa Edukacyjnego Vizja Warszawa Patriotów 19 79,5

107 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Odrzywół Warszawska 25 79,4

108 Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu Nowy Żabieniec Nowy Żabieniec 7 79,3

109 Szkoła Podstawowa nr 173 im.Górników Polskich ul.Trakt Brzeski 18 Warszawa Warszawa Trakt Brzeski 45 79,2

110 Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego Warszawa Podróżnicza 116 79,1

111 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół nr 43 Warszawa Kobiałka 73 79

112 Szkoła Podstawowa Michałowice Szkolna 76 78,9

113 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z Oddziałami Integracyjnymi Warszawa Skrajna 12 78,8

114 Szkoła Podstawowa nr 16 im.Tony Halika Warszawa Wilczy Dół 160 78,8

115 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka Warszawa ul. Liczydło 23 78,7

116 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawodowskiego ALKA Warszawa Samarytanka 104 78,7

117 Szkoła Podstawowa nr 212im. Krystyny Krahelskiej Warszawa Czarnomorska 108 78,6

118 Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie Warszawa Hawajska 42 78,6

119 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Emanuela Bułhaka Warszawa Armii Krajowej 24 78,6

120 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Warszawa Górczewska 143 78,5

121 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Ewy Krauze Piaseczno al.Kasztanów 62 78,4

122 Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi Warszawa Porajów 130 78,4

123 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIRY ZIMIŃSKIEJ -SYGIETYŃSKIEJ W CIESZEWIE CIESZEWO 4 78,3

124 Szkoła Podstawowa Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej Warszawa Suwalska 161 78,3

125 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kapturach Kaptury 5 78,2

126 Szkoła Podstawowa Nr 124 im. Stanisława Jachowicza Warszawa Bartoszycka 46 78,2

127 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 Twórców Literatury Dziecięcej Warszawa Oławska 181 78,1

128 Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Hucie Huta 1 78

129 Szkoła Podstawowa  w Grabówku Grabówek Grabówek 1 78

130 Prywatna Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach Ząbki Piłsudskiego 11 78

131 Szkoła Podstawowa Warszawa Górnośląska 63 78

132 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im.Małego Powstańca Warszawa Lewartowskiego 62 78

133 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Warszawa Związku Walki Młodych 86 77,9

134 Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki w Warszawie Warszawa Michała Kajki 73 77,8

135 Szkoła Podstawowa nr 353 im. Wielkich Odkrywców Warszawa Cieplarniana 93 77,8

136 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wacynie Wacyn 8 77,6

137 Szkoła Podstawowa Nr 289 im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie Warszawa Broniewskiego 109 77,5

138 szkoła podstawowa 185 im UNICEF Warszawa T. Bora - Komorowskiego 74 77,5

139 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Moraczewskich w Sulejówku Sulejówek Paderewskiego 11 77,4

140 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Radom 25 Czerwca 64 77,4

141 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Samuel" Warszawa Boremlowska 12 77,4

142 Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa Thommeego 95 77,3

143 Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo w Warszawie Warszawa Taneczna 81 77,3

144 Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Warszawa Przasnyska 79 77,3

145 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Starym Goniwilku Stary Goniwilk 6 77,2

146 Szkoła Podstawowa nr 168 im. Wiktora Gomulickiego w Zespole Szkół nr 84 Warszawa Zwycięzców 106 77,2

147 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1 st w Zespole Szkół nr 74 w Warszawie Warszawa Niepołomicka 21 77,2

148 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym Pobyłkowo Duże 13 77,1

149 Zespół Szkół Muzycznych I stopnia im. Stanisława Moniuszki Warszawa Kawęczyńska 24 77,1

150 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gorysze Gorysze 3 77

151 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Otwocku Otwock Ul. Czerska 4 77

152 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino Warszawa Bruna 44 77

153 Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego w Warszawie Warszawa Spartańska 69 77

154 Społeczna Szkoła Podstawowa STO Ciechanów Wyspiańskiego 28 76,9

155 Szkoła Podstawowa im.Cypriana Kamila Norwida Zakręt Szkolna 20 76,9

156 Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego Warszawa Bohaterów 67 76,9

157 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle Mysiadło Kwiatowa 59 76,7

158 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 Warszawa Kadetów 47 76,7

159 SZKOŁA PODSTAWOWA  w WOLI ŻELECHOWSKIEJ Wola Żelechowska Wola Żelechowska 7 76,6

160 Szkoła Podstawowa nr 203 Warszawa Ks. I. J. Skorupki 59 76,6

161 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Warszawa Przygodna 84 76,6

162 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi w Warszawie Warszawa Bema 22 76,5

163 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci Książenice Mazowiecka 8 76,3

164 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Komorów al. M. Dąbrowskiej 83 76,3

165 Szkoła Podstawowa Nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi Marii Kownackiej w Warszawie Warszawa Zaułek 127 76,3

166 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 Warszawa Erazma z Zakroczymia 147 76,3

167 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Płock Kolegialna 31 76,2

168 Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego w Warszawie Warszawa Kwatery Głównej 98 76,1

169 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii konopnickiej w Pieczyskach Pieczyska 7 76

170 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Borawem Borawe Borawe 7 76

171 Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Warszawa Jeziorna 65 76

172 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy nr 108 w Warszawie Warszawa Krynoliny 9 76

173 Szkoła Podstawowa nr 209 Warszawa Reymonta 98 75,9

174 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego Warszawa Gościeradowska 100 75,9

175 Szkoła Podstawowa im. por. Adolfa Pilcha ps. Góra-Dolina Dziekanów Polski Rolnicza 15 75,7

176 Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza Warszawa Narbutta 93 75,7

177 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie Warszawa Ludwika Hirszfelda 108 75,7

178 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 Warszawa Brygadzistów 113 75,6

179 Szkoła Podstawowa nr 4 w Warszawie Warszawa Walerego Sławka 158 75,6

180 Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców Warszawa Cybisa 42 75,5

181 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty Warszawa Kopcińskiego 60 75,5

182 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Zespole Szkół nr 2 Konstancin-Jeziorna Żeromskiego 60 75,4

183 Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego w Warszawie Warszawa Kochanowskiego 83 75,4

184 Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Warszawa Cietrzewia 136 75,4

185 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaleniu Kaleń 8 75,3

186 Szkoła Podstawowa w Ruskowie Rusków 3 75,3

187 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Glinkach Glinki 11 75,3

188 Szkoła Podstawowa Nr 322 Warszawa ul. Edwarda Dembowskiego 65 75,3

189 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego w Warszawie Warszawa Lokajskiego Eugeniusza 81 75,3

190 Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny Warszawa Przy Bażantarni 18 75,3

191 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gocławiu Gocław Szkolna 14 75,2

192 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie Józefów Szkolna 44 75,2

193 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Konstancin-Jeziorna Wojewódzka 37 75,2

194 Publiczna Szkołw Podstawowa im Armii Krajowej w Zespole  Szkół Ogólnokształcących Gielniów Sportowa 13 75,2

195 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi Wilkowyja Wilkowyja 10 75,1

196 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II Kruszew 11 75,1

197 Społęczna Szkoła Podstawowa nr 24 STO Warszawa Powstańców Śląskich 35 75,1

198 Szkoła Podstawowa nr 86 Warszawa Koryncka 53 75

199 Szkoła Podstawowa nr 225 im.Józefa Gardeckiego Warszawa Jana Brożka 78 75

200 Szkoła Podstawowa im. 2 Brygady Saperów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Kazuń Nowy Główna 10 74,9

201 Szkoła Podstawowa w Kątach Kąty Pulawska 23 74,9

202 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka w Warszawie Warszawa Wilcza 52 74,9

203 Szkoła Podstawowa Nr 81  im. Lucjana Rudnickiego Warszawa Puszczyka 69 74,9

204 Publiczna Szkoła Podstawowa w Oronnem Oronne 4 74,8

205 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Obrońców Warszawy Ożarów Mazowiecki Lipowa 38 74,8

206 Szkoła Podstawowa Nr255 im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie Warszawa Kamionkowska 55 74,8

207 Szkoła Podstawowa nr 84 im.  Waleriana Łukasińskiego Warszawa Radzymińska 103 74,8

208 Publiczna Szkoła Podstawowa im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich w Skrzeszewie Skrzeszew 15 74,7

209 Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny w Warszawie Warszawa Trzech Budrysów 104 74,7

210 Szkoła Podstawowa w Teodorowie Krzywie 8 74,6

211 Szkoła Podstawowa w Książenicach Grodzisk Mazowiecki al. E. Marylskiego 44 74,6

212 Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Karolewie Karolew 7 74,6

213 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Romualda Traugutta w Józefowie Józefów Graniczna 90 74,6

214 Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego Warszawa Rudzka 69 74,6

215 Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" Warszawa Małcużyńskiego 104 74,6

216 Ogolnokształcaca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza Warszawa Moliera 27 74,5

217 Społeczna Szkoła Podstawowa nr. 23 im. gen. L. Okulickiego Grodzisk Mazowiecki 3-go Maja 11 74,4

218 Szkoła Podstawowa nr 264 im.Gabrieli Mistral Warszawa Skorochód Majewskiego 17 65 74,4

219 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 158 IM. JANA KILIŃKSIEGO Warszawa Ciasna 13 82 74,4

220 Szkoła Podstawowa w Zaborowie Zaborowo 77 3 74,3

221 Szkoła Podstawowa im. płk. Leopolda Lisa- Kuli w Zespole Oświatowym w Pruszynie Pruszyn Dolina Liwca 46 8 74,3

222 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Krypach Krypy 59 11 74,3

223 Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa Barcelońska 8 68 74,3

224 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 94, Lauder-Morasha Warszawa Wawelberga 10 23 74,3

225 Szkoła podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej Warszawa Sarabandy 16/22 72 74,2

226 Szkoła Podstawowa nr 1 im. 4.  Pomorskiej Dywizji Piechoty im. J. Kilińskiego Piaseczno Świętojańska 18 91 74,1

227 Szkoła Podstawowa w Ładach DAWIDY BANKOWE Długa 49 36 74,1

228 Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa al. Stanów Zjednoczonych 27 90 74,1

229 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Milanówku Milanówek Literacka 20 68 74

230 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Orła Białego w Kaskach Kaski Królewska 23 10 74

231 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu Laskowiec Długa 90 11 74

232 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II Otwock Narutowicza 275 18 74

233 Zespół Szkół Publicznych w Józefosławiu Piaseczno Kameralna 11 141 74

234 Szkoła Podstawowa nr 355 Warszawa Ceramiczna 11 29 74

235 Szkoła Podstawowa nr 80  Marii Kownackiej Warszawa Aspekt 48 125 74

236 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Nowe Grabie Osiedle pod Jaworem 7 73,9

237 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera Warszawa Strumykowa 185 73,9

238 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego Warszawa Fabryczna 51 73,8

239 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J.Korczaka Warszawa Nowy Świat 30 73,8

240 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy Warszawa Sosnkowskiego 148 73,8

241 Szkoła Podstawowa w Grodzisku im. Bohaterów Września 1939 r Grodzisk Mazowiecka 6 73,7

242 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Starejwsi Starawieś Szkolna 11 73,7

243 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 154 w Warszawie Warszawa Leśnej Polanki 167 73,7

244 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 Warszawa św. Hieronima 88 73,7

245 Szkoła Podstawowa nr 11 im I Dywizji Kościuszkowskiej Warszawa Mariana Keniga 132 73,7

246 Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Suchostrudze Suchostruga Szkolna 9 73,6

247 Szkoła Podstawowa w Ruścu Rusiec Osiedlowa 33 73,6

248 Szkoła Podstawowa w Dobczynie Dobczyn Mazowiecka 29 73,6

249 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r. Warszawa Kawęczyńska 73 73,5

250 Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chylicach Chylice Dworska 52 73,4

251 Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka Warszawa Karmelicka 72 73,4

252 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Człekówce Człekówka 15 73,3

253 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach Łazy ks. H. Słojewskiego 76 73,3

254 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nowa Wieś Główna 52 73,2

255 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aurus Warszawa ul. Poleczki 5 73,2

256 Szkoła Podstawowa nr. 12 im. Kornela Makuszyńskiego Otwock Andriollego 120 73,1

257 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie Piastów Al. Krakowska 73 73,1

258 Szkoła Podstawowa nr. 2 im. Kornela Makuszyńskiego Legionowo Jagiellońska 90 73

259 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 85 Piastów Bohaterów Wolności 8 73

260 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja Warszawa Gładka 7 73

261 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Stare Babice Polna 106 72,9

262 Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Warszawa Drewniana 39 72,9

263 Szkoła Podstawowa nr 285   im. Jana Marcina Szancera Warszawa Turmoncka 61 72,9

264 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Serocku Serock Pułtuska 58 72,8

265 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Obierwi Obierwia 4 72,8

266 Szkoła podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Korytnicy Korytnica Sienkiewicza 20 72,8

267 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Samogoszczy Samogoszcz Samogoszcz 26 72,7

268 Integracyjna Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 18 Milanówek Spacerowa 14 72,7

269 Szkoła Podstawowa im. dra Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie Adamowizna Osowiecka 66 72,7

270 Publiczna  Szkoła Podstawowa w Węgrzynowie Węgrzynowo Węgrzynowo 6 72,7

271 Szkoła Podstawowa im.  Jakuba Kopacza w Zespole Szkół w Nowej Suchej Nowa Sucha 18 72,7

272 Szkoła Podstawowa im. prof. Zbigniewa Religi w Miedniewicach Miedniewice 14 72,7

273 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 Warszawa Kasprowicza 57 72,7

274 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku Sulejówek Głowackiego 99 72,5

275 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza Warszawa Jasielska 68 72,5

276 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej Nowa Iwiczna Krasickiego 76 72,4

277 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 11 im. Bolesława Chrobrego Płock Kochanowskiego 60 72,4

278 Szkoła Podstawowa nr 163 Warszawa Osiecka 86 72,4

279 Szkoła Podstawowa nr 267 w Warszawie Warszawa Braci Załuskich 73 72,4

280 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kostrzyniu Kostrzyn 11 72,3

281 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach Belsk Duży Łęczeszyce 6 72,3

282 Szkoła Podstawowa  Nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza Brwinów Żwirowa 74 72,3

283 Szkoła Podstawowa Nr 356 w Warszawie Warszawa ul. Głębocka 77 72,3

284 Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie Warszawa Fontany 70 72,3

285 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339  im. Raoula Wallenberga Warszawa św. Bonifacego 35 72,3

286 Szkoła Podstawowa nr 312 Warszawa Umińskiego 133 72,3

287 Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego Ostrołęka Koszarowa 14 72,2

288 Szkoła Podstawowa nr 118  w Warszawie Warszawa Leszczynowa 52 72,2

289 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Warszawa Wawelska 42 72,2

290 Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza Warszawa Krakusa 83 72,2

291 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Będzymnie Będzymin Główna 10 72,1

292 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Władysława Broniewskiego Płock Korczaka 41 72,1

293 Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach im. Adama Mickiewcza Siedlce 10 Lutego 80 72,1

294 Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz w Zespole Szkół nr 2 Warszawa ul.Gubinowska 89 72,1

295 Szkoła Podstawowa im. T.Kościuszki           w Głoskowie Głosków Millenium 49 72

296 Publiczna Szkołą Podstawowa w Bartodziejach Bartodzieje 4 72

297 Publiczna Szkoła Podstawowa im. por. pil. S. Okrzei w Kręgach Kręgi 5 72

298 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju Warszawa Cieszyńska 63 72

299 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. J.Ch. Andersena Warszawa Leonida Teligi 64 72

300 Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego w Zespole Szkół nr 120 Warszawa Wilgi 55 72

301 Międzynarodowa Europejska Szkoła Podstawowa im. Jana Kułakowskiego Warszawa Wiertnicza 24 72

302 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr87 im.7 Pułku Piechoty AK,,Garłuch" Warszawa Malownicza 39 72

303 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rudzienku Rudzienko Szkolna 12 71,8

304 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana  Twardowskiego w Gzowie Gzowo 18 71,8

305 Katolicka Szkoła Podstawowa nr 109 im. Świętej Rodziny Warszawa Wóycickiego 17 71,8

306 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Zespole Szkół nr 80 Warszawa Orłów Piastowskich 102 71,8

307 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 68 Warszawa Or-Ota 39 71,8

308 Zespół Szkół Publicznych w piasecznie Piaseczno Główna 71 71,7

309 Szkoła Podstawowa nr 4 im Bohaterów spod Darnicy w Piastowie Piastów Żbikowska 74 71,7

310 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pościeniu Wsi Chorzele Poścień Wieś 7 71,7

311 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa Zielonka Staszica 45 71,6

312 Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego Warszawa Tkaczy 116 71,6

313 Szkoła Postawowa Nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej Warszawa Grzybowska 61 71,6

314 Szkoła Podstawowa w Łomi Łomia 8 71,5

315 Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie Staroźreby Smardzewo 4 71,5

316 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo Nowe Radzikowo 4 71,5

317 Szkoła Podstawowa nr 107 im. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO Warszawa NOWOURSYNOWSKA 42 71,5

318 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej  Jadwigi w Uninie Unin 13 71,4

319 Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. Stefana Czarnieckiego Sulejówek Okuniewska 31 71,4

320 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Sokołów Podlaski Węgrowska 51 71,3

321 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Gole 6 71,2

322 Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie Janików 17 71,2

323 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Rakach Raki 5 71,2

324 Szkoła Podstawowa nr 3 im.Pomnik Zwycięstwa 1920 roku w Markach Marki Pomnikowa 100 71,2

325 Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 317 Warszawa Deotymy 31 71,2

326 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku Czersk Warszawska 21 71,1

327 Szkoła Podstawowa im. Gen. J. Dwernickiego w Rudzie Wolińskiej Ruda Wolińska 7 71,1

328 Zespół Szkół w Wierzbnie Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Wierzbnie Wierzbno 11 71,1

329 Niepubliczna Podstawowa Szkoła Montessori w Warszawie Warszawa Henryka II Pobożnego 17 71,1

330 Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza Warszawa Radarowa 76 71,1

331 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Górskiego w Zespole Szkół Pamiątka Anieli i Wojciecha Górskich 26 71

332 AD ASTRA Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Markach Marki Piłsudskiego 4 71

333 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Radomiu Radom ul. Sandomierska 102 71

334 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu Radom Miła 123 70,9

335 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74 im. Bł. Honorata Koźmińskiego Warszawa Smoleńskiego 20 70,9

336 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Meridian Warszawa ul. Wawelska 10 70,9

337 Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa Warszawa Redutowa 89 70,9

338 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stanisławicach Stanisławice Stanisławice 10 70,8

339 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wyszynie Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Wyszyna 10 70,8

340 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Pruszkowie Pruszków ul.Topolowa 56 70,8

341 Kanadyjska Szkoła Podstawowa nr. 84 Warszawa Bełska 16 70,8

342 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. 1 Pułku Strzelców Konnych Garwolin Aleja Legionów 91 70,7

343 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Woli Chodkowskiej Wola Chodkowska 6 70,7

344 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza Mińsk Mazowiecki Gen. K. Sosnkowskiego 89 70,7

345 Zespół Szkół "Rybienko Leśne" Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Hempla Wyszków Stafana Batorego 30 70,7

346 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie Warszawa Wałbrzyska 71 70,7

347 Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle Mysiadło Krótka 25 70,6

348 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ruchnie Ruchna 18 70,6

349 Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Potockiego w Sękocinie Słomin Wierzbowa 29 70,5

350 Szkoła Podstawowa w Łazowie Łazów 4 70,5

351 Szkoła Podstawowa im. Jadwigi i Romana Kobendzów w Sadowej Sadowa Strzelecka 2 70,5

352 Szkoła Podstawowa w Grabinach w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Grabinach Grabiny 8 70,5

353 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Warszawa Domaniewska 82 70,5

354 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie Nieporęt Dworcowa 36 70,4

355 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio Mińsk Mazowiecki Kościuszki 25 70,4

356 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Olofa Palmego Józefów Mickiewicza 82 70,4

357 Szkoła Podstawowa nr217 z Oddz. Integracyjnymi im.Obrońców Radiostacji AK Warszawa Paderewskiego 106 70,4

358 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. ks. Jana Twardowskiego Boża Wola 1 Maja 16 70,3

359 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gąsawach Rządowych Gąsawy Rządowe 16 70,3

360 Szkoła Podstawowa Janówek Dworcowa 12 70,2

361 Szkoła Podstawowa nr 1im. Władysława Reymonta w Otwocku Otwock ul. Karczewska 79 70,2

362 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Kukuczki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sobiekursku Sobiekursk 17 70,2

363 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej Przewodowo Poduchowne 9 70,1

364 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie Bożewo 14 70,1

365 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa Wacława Szadkowskiego 136 70,1

366 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 216 "Klonowego Liścia" Warszawa Wolna 14 70,1

367 Szkoła Podstawowa  Nr 227 im.  Kapitana Lucyny Hertz Warszawa ul. Astronautów 23 70,1

368 Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kostowcu Kostowiec Matki Florentyny Dymman 16 70

369 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w Łomiankach Łomianki Warszawska 130 70

370 Szkoła Podstawowa nr246 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki Warszawa Białowieska 66 70

371 Publiczna Szkoła Podstawowa Iwowe 9 69,9

372 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mąkosach Starych Mąkosy Stare 7 69,9

373 Szkoła Podstawowa w Święcicach          im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Święcice Poznańska 7 69,9

374 Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego Warszawa Szaserów 102 69,9

375 Szkoła Podstawowa Nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej         05 Warszawa Krótka 45 69,9

376 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Żaków 12 69,8

377 Zespół Szkół w Dziekanowie Leśnym Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Dziekanów Leśny Akinsa 70 69,8

378 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. ppor. Kazimierza Grabowskiego w Sławęcinie Sławęcin 12 69,8

379 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego w Radomiu Radom Gajowa 48 69,8

380 Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego Siedlce Mireckiego 6 69,8

381 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowckiego w Zespole Szkół w Górkach Górki 13 69,7

382 Zespół Szkół Podstawowych Publiczna Szkoła Podstawowa im.M.Konopnickiej Mroków Marii Świątkiewicz 48 69,7

383 Szkoła Podstawowa Mystkowo 7 69,7

384 Szkoła podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 8 Warszawa Kruczkowskiego 60 69,7

385 Międzynarodowa Szkoła Montessori Warszawa Dzierzby 3 69,7

386 Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta Warszawa Pożaryskiego 34 69,7

387 Szkoła Podstawowa nr 66 im.ks. Juliana Chrościckiego Warszawa Przepiórki 74 69,7

388 Szkoła Podstawowa  im.Obrońców Dobrzykowa z 1939r. w Dobrzykowie Dobrzyków Obrońców Dobrzykowa 17 69,6

389 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Józefa Wybickiego nr. 5 Mińsk Mazowiecki Małopolska 102 69,5

390 Azymut Szkoła Podstawowa Stowarszyszenia "Sternik" Pruszków Staszica 13 69,5

391 Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego w Zespole Szkół w Izabelinie Izabelin ul. 3 Maja 125 69,5

392 Podstawowa nr 4 im. Stefana Roweckiego "Grota"i Marki Duża 57 69,5

393 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Drwalewie Drwalew Szkolna 17 69,4

394 Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Warszawa Al. Jana Pawła II 81 69,4

395 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Grabowiec Wąchocka 9 69,3

396 Szkoła Podstawowa im. Pierre'a de Coubertina w Budach Siennickich Budy Siennickie 18 69,3

397 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 w Nagoszewie Nagoszewo 3 69,3

398 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Warszawskiej Dąbrówka Warszawska 7 69,3

399 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca Ząbki Kościelna 128 69,3

400 Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego Warszawa B.Brechta 87 69,3

401 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Legionowie w Zespole Szkół Nr 3 Legionowo Władysława Broniewskiego 60 69,2

402 Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Kaczyńskiego w Pracach Małych Prace Małe Piaseczyńska 5 69,2

403 Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Staszica w Piastowie Piastów Józefa Brandta 77 69,2

404 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej Kobyłka Jezuicka 99 69,2

405 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Machcinie Machcin 7 69,1

406 Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Nowym Kamieniu Nowy Kamień 11 69,1

407 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie Zakrzew 48 69,1

408 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Janowie Janów Janów 12 69,1

409 Szkoła Podstawowa nr 15 im. św. Franciszka z Asyżu w Płocku Płock Przyszkolna 13 69,1

410 Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie Chotomów 93 69

411 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole Nowinach Leszczydól Nowiny Szkolna 21 69

412 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi  im. I. Daszyńskiego Radom Odrodzenia 82 69

413 Publiczna Szkoła Podstawowa im.mjr. H. Dobrzańskiego ,,Hubala" Przydworzyce 7 68,9

414 Szkoła Podstawowa Nr 13 im.Jana Brzechwy w Płocku Płock Sierpecka 16 68,9

415 Szkoła Podstawowa Nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka Warszawa Remiszewska 96 68,9

416 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 206 im. W. Reymonta Warszawa Bartnicza 49 68,9

417 Szkoła Podstawowa nr. 2 im. Marii Konopnickiej Grodzisk Mazowiecki W. Westfala 133 68,8

418 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Jabłonnie Jabłonna Szkolona 89 68,8

419 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Mejstera w Zespole Szkoł nr 4 w Słomczynie Słomczyn Wilanowska 21 68,8

420 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Władysława Broniewskiego w Pruszkowie Pruszków Obrońców Pokoju 76 68,8

421 Szkoła Podstawowa w Krześlinie Krześlin 14 68,8

422 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Wólce Dąbrowickiej Poświętne Wólka Dąbrowicka 8 68,8

423 Szkoła  Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zespole Szkół w Osiecku Osieck Warszawska 26 68,7

424 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego Siedlce Unitów Podlaskich 73 68,7

425 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Miastków Kościelny Szkolna 27 68,6

426 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Brandta w Orońsku Orońsko ul. Szkolna 16 68,6

427 Publiczna Szkola Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Brańszczyku Brańszczyk Nadbużna 22 68,6

428 Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego w Warszawie Warszawa Spiska 30 68,6

429 Szkoła Podstawowa nr 8   im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty Legionowo Zegrzyńska 88 68,5

430 Szkoła Podstawowa im. VII Obwodu AK  "Obroża" w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Brzeziny 11 68,5

431 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi Stara Wieś Fabryczna 25 68,5

432 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach Marki Okólna 110 68,5

433 Publiczna Szkoła Podstawowa im. hm. ppor. AK "Zośki" T. Zawadzkiego w Sieczychach Sieczychy 6 68,5

434 Szkoła Podstawowa w Lutkówce Lutkówka Szkolna 15 68,5

435 Szkoła Podstawowa Nr 21 Płock Fryderyka Chopina 89 68,5

436 Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich w Zespole Szkół nr 52 Warszawa Szegedyńska 93 68,5

437 Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja Warszawa Przyczółkowa 31 68,5

438 Publiczna Szkoła Podstawowa w Budziskach Budziska Budziska 5 68,4

439 Zespół Szkół w Radzanowie Radzanów Raciążska 26 68,4

440 Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Woli Rasztowskiej Wola Rasztowska Szkolna 15 68,4

441 Szkoła Podstawowa nr 3 Wołomin Piłsudskiego 52 68,4

442 Publiczna Szkoła Podstawowa Barycz Nowa 5 68,4

443 Szkoła Podstawowa Chocimska Warszawa Chocimska 12 68,4

444 Szkoła Podstawowa  nr 26 Mirosława Biernackiego w Warszawie Warszawa Miedziana 43 68,4

445 Publiczna Szkoła Podstawowa im.11 Listopada 1918 r. w Gołoszach Gołosze 11 68,3

446 Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu "Obroża" Armii Krajowej Legionowo Królowej Jadwigi 128 68,3

447 Szkoła Podstawowa im. Grupy Kampinos AK w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Kaliszki 7 68,3

448 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Al. Zawadzkiego Strzegocin 8 68,3

449 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. J.Przybosia Warszawa Białobrzeska 66 68,3

450 Szkoła Podstawowa im. Wacława Kozińskiego w Zespole Szkół w Kraszewie Kraszewo 11 68,2

451 Szkoła Podstawowa w Szczawinie Szczawin Szczawin 5 68,2

452 Szkoła Podstawowa w Świniarach Świniary Świniary 6 68,2

453 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jeżewie Jeżewo 15 68,2

454 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu Radom Sobieskiego 107 68,2

455 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Szulmierzu Szulmierz 10 68,1

456 Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących Pacyna Kopycińskiego 20 68,1

457 Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Stróżewie Stróżewo Stróżewo 14 68,1

458 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Brochowie Brochów 34 68,1

459 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Zespole Szkół Kozłów Szlachecki 11 68,1

460 Szkoła Podstawowa w Białobieli Białobiel Szkolna 9 68

461 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Witolda Machnowskiego w Nowym Niestępowie Nowe Niestępowo 9 68

462 Szkoła Podstawowa w Zespole Szół w Klembowie Klembów gen. Franciszka Żymirskiego 14 68

463 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnieży Armii Krajowej w Wyszkowie Wyszków Geodetów 77 68

464 Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Piechowskiego Nosarzewo Borowe 16 67,9

465 Szkoła Podstawowa w Głużku Głużek 10 67,9

466 Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa,,Julin"im.H.i I.J.Paderewskich w Kaliskach Kaliska 14 67,9

467 SP Nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy" Warszawa Międzyborska 29 67,9

468 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół nr 1 Legionowo Zakopiańska 120 67,8

469 Szkoła Podstawowa w Kątach Kąty Królewska 13 67,8

470 Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Chotyczach Chotycze 7 67,7

471 Szkoła Podstawowa nr 12 w Płocku im.Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej Płock Brzozowa 61 67,7

472 Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I. Gałczyńskiego Warszawa Balkonowa 108 67,7

473 Integracyjna Podstawowa Szkoła Montessori Warszawa Halna 3 67,7

474 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Gminnych nr 1 im. ks. Piotra Skargi Milanówek Królewska 45 67,6

475 Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zespole Szkoł Publicznych Zalesie Górne ul. Sarenki 99 67,6

476 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pniewie Pniewo 18 Maja 16 67,6

477 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kończycach-Kolonii Kończyce-Kolonia Kończyce-Kolonia 12 67,6

478 Szkoła Podstawowa w Krynicy Krynica 8 67,6

479 Szkoła Podstawowa nr 139 im.Ludwiki Wawrzyńskiej Warszawa Syreny 78 67,6

480 Niepubliczna Szkoła Podstawowa ANIMUS Kobyłka ul. Ks. Marmo 6 67,5

481 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego Radom Trojańska 67 67,5

482 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Karczewie Karczew Otwocka 73 67,4

483 Szkoła Podstawowa im.Św.St.Kostki w Zespole Szkół w Lesznie Leszno 12 67,4

484 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokrzywnicy Pokrzywnica Aleja Jana Pawła II 9 67,4

485 Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Mikołaja Kopernika w Płocku Płock Piasta Kołodzieja 74 67,4

486 Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza Warszawa L. Staffa 70 67,4

487 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrku Bobrek Kolonia 6 67,3

488 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jedlińsku Jedlińsk Marii Konopnickiej 36 67,3

489 Publiczna Szkoła Podstawowa w Makowie Maków Szkolna 20 67,3

490 Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa w Rościszewie Rościszewo Reymonta 18 67,3

491 Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Płochocinie Płochocin Lipowa 50 67,3

492 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Reja w Żyrardowie Żyrardów Radziwiłłowska 48 67,3

493 Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego Zeńbok 13 67,2

494 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 w Zespole Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II Radom Wierzbicka 43 67,2

495 Szkoła Podstawowa im. Stefanii Cygańskiej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Jaktorów Warszawska 68 67,1

496 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych Nowa Pogorzel Pałacowa 7 67,1

497 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Wróblewie Wróblewo Wróblewo 7 67,1

498 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Sowiej Woli Sowia Wola Szkolna 10 67,1

499 kiSzkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Pruszkowie Pruszków Pływacka 43 67,1

500 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Krzesku - Królowa niwa Krzesk - Królowa Niwa 13 67,1

501 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Janusza Kusocińskiego w Sadku Sadek 7 67,1

502 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego Płock Jasna 77 67,1

503 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Gustawa Bema Lipsko Zwoleńska 49 67

504 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Sulejówek Idzikowskiego 76 67

505 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wydmusach Wydmusy 7 67

506 Szkoła Podstawowa w Tymiankach-Buciach Tymianki-Bucie 3 67

507 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Syberyjskich Kalinowo 9 67

508 Szkoła Podstawowa im. Bohaterskich Lotników Polskich w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym Wiązowna Kościelna 77 67

509 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nowe Kanigowo 3 67

510 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BORKACH BORKI 11 67

511 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego w Raszynie Raszyn Szkolna 149 67

512 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kłonówku-Kolonii Kłonówek-Kolonia 9 67

513 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Bonawentury Stachury w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Zbijów Mały 4 67

514 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 im. Cypriana Kamila Norwida w Zespole Szkół nr 5 Wołomin Lipińska 54 67

515 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Izdebnie Izdebno Izdebno 7 66,9

516 Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Zespole Szkół Dębe Wielkie Warszawska 48 66,9

517 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Cisiu Cisie Mostowa 27 66,9

518 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Zielonej Zielona 15 66,9

519 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Żyrardów Janiny Kacperskiej 113 66,9

520 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach Konary Konary 10 66,8

521 Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Puchalskiego w Zespole Szkół w Otrębusach Otrębusy Piaseckiego 55 66,8

522 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali Grala Dąbrowizna 13 66,8

523 Szkoła Podstawowa Nr 3 Zielonka Wilsona 63 66,8

524 Zespół Szkół nr 123  Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego Warszawa Uprawna 37 66,8

525 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgórzu Zgórze 15 66,7

526 SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI KORYCKIEJ WOLA KORYCKA GÓRNA 10 66,7

527 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dawnych Słowian w Podebłociu Podebłocie Podebłocie 12 66,7

528 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy Drwęcz Drwęcz 6 66,7

529 Zespół Szkół w Baniosze Szkoła Podstawowa BANIOCHA SZKOLNA 42 66,7

530 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Blichowie Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Blichowo 15 66,7

531 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jackowie Górnym Jackowo Górne Jackowo Górne 7 66,7

532 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej Płock ul. Walecznych 89 66,7

533 Szkoła Podstawowa im. Józefa Jagielskiego w Zespole Szkół Publicznych Międzyborów Staszica 76 66,6

534 Szkoła Podstawowa w Bogurzynie Bogurzyn 17 66,6

535 Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego Leszno Leśna 62 66,6

536 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kociołkach Kociołki 6 66,5

537 Szkoła Podstawowa nr. 1 im. Mikołaja Kopernika Mińsk Mazowiecki Kopernika 64 66,5

538 Szkoła Podstawowa Sokrates w Krępie Krępa ul. Wdoników 2 66,5

539 Szkoła Podstawowa w Nadarzynie Nadarzyn ul. Sitarskich 80 66,5

540 Szkoła Podstawowa im.11 Listopada 1918 Roku w Domanicach Kolonii Domanice Kolonia 15 66,5

541 Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada Warszawa Niegocińska 68 66,5

542 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki Mińsk Mazowiecki Dąbrówki 162 66,4

543 Szkoła Podstawowa w Zamieniu Zamienie Kołbielska 17 66,4

544 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie Glina 14 66,4

545 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Siedzowie Siedzów 14 66,4

546 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Podgórze Podgóra 9 66,4

547 Publiczna SP z Oddziałami Integracyjnymi nr. 2 im. Bohaterów Bitwy Ossowskiej Kobyłka E. Orzeszkowej 79 66,4

548 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie Wyszków 11 Listopada 103 66,4

549 Szkoła Podstawowa  nr 119 im. 3. Berlińskiego Pułku Piechoty w Warszawie Warszawa Pułku AK Baszta 35 66,4

550 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli Lesznowola Szkolna 27 66,3

551 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Czachówku Czachówek Główna 20 66,3

552 Szkoła  Podstawowa im. Orła Białego w Brześcach Brześce Wilanowska 23 66,3

553 Szkoła Podstawowa Złotokłos R.Traugutta 55 66,3

554 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy Wierzbica Żeromskiego 35 66,3

555 Szkoła Podstawowa Nr1 im. Baonu Nadbużańskiego AK w Łochowie Łochów Żeromskiego 25 66,3

556 Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich Warszawa ul. J.Bytnara "Rudego" 46 66,3

557 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej Warszawa Bartosika 34 66,3

558 Szkoła Podstawowa im.J.szaniawskiego w Jadwisinie Jadwisin Szkolna 28 66,2

559 SZKOŁA PODSTAWOWA W SZAFRANKACH Lipniki Szafranki 6 66,2

560 Szkoła Podstawowa     w Dzierżanowie Dzierżanowo 5 66,2

561 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego nr. 2 Pruszków Jasna 112 66,2

562 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach Siedlce Mazurska 105 66,2

563 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Dzieci Powstania Warszawskiego Warszawa Gościniec 14 66,2

564 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół Sobolew Kościuszki 41 66,1

565 Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Kazimierza Wyszyńskiego w Jeziorze Jeziora Jeziora 12 66,1

566 Publiczna Szkoła Podstawowa w Cieślach Cieśle 9 66,1

567 Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Bronisława Markiewicza Wola Krakowiańska 11 66,1

568 Publiczna Szkoła Podstawowa Makowiec ul. Kościlena 22 66,1

569 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Golicach Golice 15 66,1

570 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Starych Załubicach Stare Załubice Mazowiecka 31 66,1

571 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego Płock Kossobudzkiego 93 66,1

572 Szkoła Podstawowa nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Skrypija Warszawa A. Fontany 18 66,1

573 Szkoła Podstawowa nr 4 Ciechanów Płońska 70 66

574 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 1 grudnia 1939r. w Emilianowie Stefanów 9 66

575 Zespół Szkół-Samorządowa Szkoła Podstwowa im. Bohaterów Warszawy Podkowa Leśna Jana Pawła II 44 66

576 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wysokim  Kole Wysokie Koło 9 66

577 Szkoła Podstawowa w Olszewce Olszewka 11 66

578 Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrębie Obrąb 6 66

579 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki   w Łukomiu Łukomie 10 66

580 Szkola Podstawowa w Sewerynowie Sewerynów 10 66

581 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Markach Marki Wczasowa 40 66

582 Brytyjska Szkoła Podstawowa The British School nr 91 w Warszawie Warszawa Limanowskiego 37 66

583 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 60 IM. POWSTANIA LISTOPADOWEGO Warszawa Zaraska 48 66

584 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bikówku Bikówek 14 65,9

585 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Warce Warka Polna 84 65,9

586 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II Ostrołęka gen. Zygmunta Berlina 132 65,9

587 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Bialobrzegach Białobrzegi Wojska Polskiego 25 65,8

588 Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych Wyszyny Kościelne 4 65,8

589 Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka Uniszki Zawadzkie 9 65,8

590 Szkoła Podstawowa im. gen. J. Bema w Rzekuniu Rzekuń Nowa 37 65,8

591 Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku Przytyk Szkolna 62 65,8

592 Szkoła Podstawowa nr3 przy Zespole Szkół Gminnych nr 3 im. Fryderyka Chopina Milanówek Żabie Oczko 21 65,7

593 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Brzostowiec 6 65,7

594 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Wieliszewie Wieliszew Modlińska 46 65,7

595 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół w Radzanowie Radzanowo Szkolna 33 65,7

596 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sołtykowie Sołtyków Adama Mickiewicza 11 65,7

597 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Białymbłocie Białebłoto Nowa Wieś 11 65,7

598 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 w Płocku im. Janusza Korczaka Płock Czwartaków 187 65,7

599 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 w Radomiu Radom Malenicka 45 65,7

600 Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Sokołowie Sokołów Sokołów 9 65,6

601 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Chynów Główna 22 65,6

602 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dybkach Dybki 12 65,6

603 Stowarzyszenie Edukator w Łomży Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Węgra 5 65,6

604 Publiczna Szkoła Podstawowa w Polanach Polany 8 65,6

605 Szkoła Podstawowa Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach Urle Żwirki i Wigury 12 65,6

606 Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonej Zielona Szkolna 18 65,6

607 Szkoła Podstawowa nr 3 im.Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 Ostrołęka I.J.Skowrońskiego 41 65,6

608 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Druha Wacława Milke w Płocku Płock 1 Maja 65 65,6

609 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Szymańskiego w Grzebowilku Grzebowilk Mazowiecka 14 65,5

610 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego Nowy Dwór Mazowiecki Młodzieżowa 91 65,5

611 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsuskiego w Iłży Iłża Wójtowska 72 65,5

612 Szkoła Podstawowa w Turzu Turze Rojków 6 65,5

613 Szkoła Podstawowa nr 11 im.Jana Pawła II w Siedlcach Siedlce Wiśniowa 113 65,5

614 Zespół Oświatowy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Sasimowskiego Borowie A. Sasimowskiego 36 65,4

615 Szkoła Podstawowa  nr 8 im gen. Juliana Filipowicza Otwocku Otwock Żeromskiego 24 65,4

616 SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Żołnierzy AK Batalionów "Krawiec" i NSZ "Mączyński" Konstancin-Jeziorna Szkolna 17 65,4

617 Publiczna Szkola Podstawowa Nr 15 Radom Kielecka 89 65,4

618 Szkoła Podstawowa Nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im.Lucy Maud Montgomery Warszawa ul.A.Grottgera 63 65,4

619 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kochanówce Kochanówka 4 65,3

620 Szkoła Podstawowa w Zawistach-Dworakach Zawisty-Dworaki 4 65,3

621 Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Otwock Wielki Zamkowa 4 65,3

622 Szkoła Podstawowa im.Władysława Reymonta w Zespole Szkół w Coniewie Coniew 13 65,3

623 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5 im. JP II Pionki Targowa 51 65,3

624 Publiczna Szkoła Podstawowe w Zalesicach Zalesice 9 65,3

625 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Wielkiej Ruda Wielka 20 65,3

626 Szkoła Podstawowa im. gen. Ignacego Prądzyńskiego Nowe Iganie Siedlecka 21 65,3

627 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wałsnowie Wałsnów 7 65,3

628 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Orzełku Orzełek 3 65,3

629 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 18 Radom Ofiar Firleja 42 65,3

630 Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego Warszawa Piaseczyńska 16 65,3

631 International American School. Amerykańska Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr. 44 Warszawa S. Dembego 3 65,3

632 SZKOŁA PODSTAWOWA W ORLE ORŁO 10 65,2

633 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sobienie-Jeziory Garwolińska 41 65,2

634 Szkola Podstawowa  im.abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego w Słupnie Słupno Kościelna 25 65,2

635 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzebuczy Trzebucza 6 65,2

636 Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie Szkoła Podstawowa i. Powstańców 1863 Roku Zaborów ul. Stołeczna 24 65,1

637 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefy Joteyko Grodzisk Mazowiecki Zielony Rynek 47 65

638 Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 im. Gabriela Narutowicza w Grójcu Grójec Piłsudskiego 114 65

639 Zespół Szkół w Zegrzu Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zegrzu Zegrze Oficerska 19 65

640 Szkoła Podstawowa im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku Nasielsk ul. Tadeusza Kościuszki 105 65

641 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego Radom Biała 31 65

642 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie Pruszków Lipowa 102 64,9

643 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie Drążdżewo 13 64,8

644 Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Górkach Górki Szkolna 9 64,8

645 Zespół Szkół w Jakubowie Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego Jakubów Szkolna 19 64,8

646 Szkoła Podstawowa nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego Konstancin-Jeziorna Bielawska 39 64,8

647 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Przysusze Przysucha Krakowska 36 64,8

648 Szkoła Podstawowa w Zespole Oświatowym w Nowej Wsi Nowa Wieś Szkolna 10 64,8

649 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dalekiem Dalekie Dalekie 8 64,8

650 Zespół Szkół w Łajskach. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki Łajski Kościelna 32 64,7

651 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sikorzu Sikórz 23 64,7

652 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adeli Goszczyńskiej we Wszeborach Wszebory Trakt Napoleoński 20 64,7

653 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wirze Wir 13 64,6

654 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Laskach Laski 8 64,6

655 Zespół Szkół Publicznych im. H. Sienkiewicza w Suchożebrach - Szkoła Podstawowa Suchożebry Siedlecka 18 64,6

656 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. J.Pawła II w Bieniewicach Bieniewice Błońska 45 64,6

657 Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Karola Wojtyły Kobyłka Załuskiego 87 64,6

658 Zespół Szkół w Słupnie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej Słupno Al. Jana Pawła II 54 64,6

659 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Leszczydół Stary 14 64,6

660 Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej nr 273 im.dra  A. Landy ul. Arkuszowa 202 Warszawa Arkuszowa 38 64,6

661 Szkoła Podstawowa w Bakule-Ziomku Ziomek 4 64,5

662 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Przeciszewie Przeciszewo 4 64,5

663 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim Ożarów Mazowiecki Szkolna 108 64,5

664 Szkoła Podstawowa Wiśniewo 18 64,4

665 Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie Teresin Al. Ks. Druckiego-Lubeckiego 62 64,4

666 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Lipienieckiej Wola Lipieniecka 11 64,4

667 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Grupy Kampinos Borzęcin Duży Warszawska 49 64,4

668 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach Ząbki Stefana Batorego 117 64,4

669 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Starym Lubielu Stary Lubiel 16 64,4

670 Zespół Szkół nr 2  - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Żurominie Żuromin Wiatraczna 45 64,4

671 Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 6  Warszawa Szobera 123 64,4

672 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Samorządowych Solec nad Wisłą ul. Kościuszki 15 64,3

673 Szkoła Podstawowa w Ciółkówku Ciółkówko Ciółkówko 7 64,3

674 Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zbuczyn Jana Pawła II 49 64,3

675 Zespół Szkół Publicznych Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jastrzębiu Jastrząb T. Kościuszki 21 64,3

676 Zespół Szkół Publicznych Nr 6 w Żyrardowie Szkoła Podstawowa  Nr 6 Żyrardów Mireckiego 50 64,3

677 Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja w Warszawie Warszawa Ożarowska 37 64,3

678 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Jazgarzew Szkolna 37 64,2

679 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Odechowie Odechów 10 64,2

680 Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie Bledzewo 9 64,2

681 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK Cichociemnych w Brzozowie Brzozów Stary 12 64,2

682 Szkoła Podstawowa w Gościszce Gościszka 5 64,2

683 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pamięci Wanat w Dąbrowie Wola Łaskarzewska 21 64,1

684 Publiczna Szkoła Podstawowa Anielów 7 64,1

685 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach Bierwce 12 64,1

686 Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli Hołubla Unitów Podlaskich 12 64,1

687 Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka Wodynie Siedlecka 16 64,1

688 Szkoła Podstawowa nr 152  im. Marii Dąbrowskiej Warszawa ul. Powstańców Wielkopolskich 61 64,1

689 Szkoła Podstawowa im.Klementyny z Tańskich Hoffmanowej IZDEBNO KOŚCIELNE KS.M.OZIĘBŁOWSKIEGO 6 64

690 Szkoła Podstawowa im. I Batalionu  Saperów Kościuszkowskich Izabelin Szkolna 25 63,9

691 Publiczna Szkoła podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Woli Soleckiej Wola Solecka Pierwsza 9 63,9

692 Zespół Szkół Publicznych Szko,ła Podstawowa im.ks. Jerzego Popiełuszki Kazuń Polski Szkolna 19 63,9

693 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi Korczakowskiej Otwock Słowackiego 60 63,9

694 Szkoła Podstawowa im.Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dobieszu Dobiesz Wolska 31 63,9

695 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Publicznym Zespole Szkół Suskowola 27 63,9

696 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Budkach Budki II 9 63,9

697 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Grodzisk Mazowiecki Bartniaka 59 63,8

698 Szkoła Podstawowa nr 5 im. K. K. Baczyńskiego Piaseczno Szkolna 203 63,8

699 Publiczna Szkoła Podstawowa im.H.Sienkiewicza w Pilawie Pilawa Leśna 74 63,7

700 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie Skrzeszew Szkolna 35 63,7

701 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Szydłówka 7 63,7

702 Szkoła Podstawowa im.gen.W.Thomme'e Pomiechówek Nasielska 58 63,7

703 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie Celestynów Wrzosowa 62 63,7

704 Szkoła Podstawowa w Augustówce Augustówka Kolejowa 10 63,7

705 Publiczna Szkoła Podstawowa Repki Szkolna 17 63,7

706 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie Rogolin 20 63,6

707 Szkoła Podstawowa im. Władysława S. Reymonta Gąsewo Poduchowne Reymonta 10 63,6

708 Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego Grudusk Szkolna 27 63,5

709 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zespole Szkół w Michałówce Michałówka Michałówka 33 63,5

710 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Legionów Polskich 1914-1918 Legionowo Jana Pawła I 43 63,5

711 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Czaplinku Czaplinek Szkolna 13 63,5

712 Szkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika w Szymanowie Szymanów Szkolna 22 63,5

713 Szkoła Podstawowa nr 1                          im. Mikołaja Kopernika Błonie ul. Poniatowskiego 66 63,5

714 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Janiny Januszewskiej Ciemne Wołomińska 15 63,5

715 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych BrudkiStare 9 63,4

716 Szkoła Podstawowa w Krysku Krysk 8 63,4

717 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Pionki 15-go Stycznia 52 63,3

718 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie Mniejszym Młodocin Mniejszy 12 63,3

719 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dziewulach Dziewule Kościelna 12 63,3

720 SP z Oddziałami Integracyjnymi Nr 189 im. Marszałka J. Piłsudskiego Warszawa Dwóch Mieczy 38 63,3

721 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 im. Szarych Szeregów Grodzisk Mazowiecki Sportowa 79 63,2

722 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Józefina Mazowiecka 44 63,2

723 Szkoła  Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika   w Łosicach Łosice ul. Bialska 40 63,2

724 Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Henryka Zandbanga Stojadła Południowa 22 63,2

725 Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum w Wolanowie Wolanów Kolejowa 48 63,2

726 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Żukowie Żuków 22 63,2

727 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Oświatowym im. Sybiraków Rozbity Kamień ul. W. Szajkowskiego 10 63,2

728 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciechlinie Ciechlin 9 63,1

729 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja Opacz 11 63,1

730 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Prażmowie Prażmów Franciszka Ryxa 28 63,1

731 Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie Goławin 11 63,1

732 Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr. H.Dobrzańskiego "Hubala"w Chlewiskach Chlewiska Szkolna 14 63,1

733 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu Tłuszcz Kościelna 88 63,1

734 Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie Mszczonów Warszawska 95 63,1

735 Publiczna Szkoła Podstawowa im. St. Fiedorowicza w Lipiu Lipie 31-lip 9 63

736 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Gliniance Glinianka Napoleońska 40 63

737 Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie Goleszyn Niepodległości 26 63

738 Zespół Szkół w Ostrówku Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku Ostrówek Szkolna 19 63

739 Szkoła Podstawowa Ząbki Piłsudskiego 97 63

740 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Radomiu Radom Rapackiego 113 63

741 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawał II w Zespole Szkół Gminnych w Starej Błotnicy Stara Błotnica 24 62,9

742 Publiczna Szkoła Podstawowa w Antoniówce Świerżowskiej Antoniówka Świerżowska Antoniówka Świerżowska 8 62,9

743 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Franciszki Siedliskiej Żdżary 10 62,9

744 Publiczna Szkoła Podstawowa Szwelice 12 62,9

745 Szkoła Podstawowa nr 6 im. M.E.Andriollego w Otwocku Otwock Ambasadorska 48 62,9

746 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku Płońsk Płocka 89 62,9

747 Publiczbna Szkoła Podstawowa im Batalionów Chłopskich Ursynów Ursynów 8 62,8

748 Publiczna Szkoła im. Janusza Łąckiego w Borkowicach Borkowice Ks.Jana Wiśniewskiego 21 62,8

749 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Pawłowie Chlewiska Pawłów 5 62,8

750 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzezinkach Starych Brzezinki Stare Brzezinki Stare 9 62,8

751 Publiczna Szkoła Podstawow im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu Zwoleń Ludowa 94 62,8

752 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 Radom Wośnicka 45 62,8

753 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. W. Broniewskiego Radom Ceglana 78 62,8

754 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Belsk Duży Szkolna 48 62,7

755 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Czesława Sadłowskiego w Zbroszy Dużej Zbrosza Duża 15 62,7

756 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie Wielgolas Szkolna 23 62,7

757 Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Mrozach Mrozy Szkolna 55 62,7

758 Szkoła Podstawowa w Zawadach Zawady Zawady 10 62,7

759 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim Łęg Starościński 6 62,7

760 Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie Dzbenin Dzbenin 10 62,7

761 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Kołbiel Szkolna 45 62,7

762 Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie Stary Kraszew Szkolna 11 62,7

763 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Garwoliniezt Garwolin Janusza Korczaka 73 62,6

764 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Górzno Górzno 31 62,6

765 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sułkowicach Sułkowice ul. Ogrodowa 18 62,6

766 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce Warka Polna 41 62,6

767 Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Kałuszynie Kałuszyn Pocztowa 64 62,6

768 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół w Latowiczu Latowicz Rynek 26 62,6

769 Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Poniatowskiego Stare Pieścirogi Kolejowa 18 62,6

770 Zespół Szkół w Siecieniu, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siecieniu Siecień 23 62,6

771 Szkoła Podstawowa im.Ziemi Mazowieckiej Liszyno Wawrzyńca Sikory 5 62,6

772 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielinach Bieliny 12 62,6

773 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach Stare Zawady 23 62,6

774 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łochowie Łochów 1 Maja 71 62,6

775 Szkoła Podstawowa Nr1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce Ostrołęka Gorbatowa 131 62,6

776 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Przyjaciół Dzieci Radom Wierzbicka 39 62,6

777 Szkoła Podstawowa nr 254 im Franciszka Żymirskiego w Zespole Szkół nr 74 Warszawa Niepołomicka 25 62,6

778 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nagoszewce Nagoszewka Druga 2 62,5

779 Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale Szkoła Podstawowa Chodów Sokołowska 24 62,5

780 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego Poręba Średnia 13 62,5

781 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Radom Wyścigowa 114 62,5

782 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół w Głoskowie Głosków 14 62,4

783 Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Zwoleniu Zwoleń 9 62,4

784 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brżózie Brzóza Aleja Lipowa 16 62,4

785 Prywatna Szkoła Podstawowaim. Z. i J. Moraczewskich w Sulejówku SULEJÓWEK ŻEROMSKIEGO 38 62,4

786 Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja ul. Wojska Polskiego Czosnów Małocice 14 62,4

787 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół w Nurze Nur Łomżyńska 17 62,4

788 Szkoła Podstawowa im. ppor. Emilii Gierczak w Łącku Łąck Kolejowa 47 62,4

789 Szkoła Podstawowa w Rębowie Rębowo 9 62,4

790 Publiczna Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego Przemiarowo 7 62,4

791 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Krzyżanowice i Okolic Krzyżanowice 5 62,4

792 Publiczna Szkoła Podstawowa w Cerekwi Cerekiew Wesoła 14 62,4

793 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski Sokołów Podlaski Kupientyńska 65 62,4

794 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Guzowatce Guzowatka 13 62,4

795 Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Zespole Szkół Stare Bosewo Rozwojowa 21 62,4

796 Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego Puszcza Mariańska Konstytucji 3 Maja 30 62,4

797 Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica w Warszawie Warszawa Armii Krajowej 45 62,4

798 Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu Ojrzeń Przedszkolna 13 62,3

799 ZespółSzkół nr 2, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego Maków Mazowiecki Gen. Pułaskiego 66 62,3

800 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzózem Brzóze Szkolna 13 62,3

801 Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii Ołdaki Polonia 11 62,3

802 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starej Białej Stara Biała 15 62,3

803 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 w PŁOŃSKU Płońsk Wieczorków 158 62,3

804 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Bardzicach Bardzice Bardzice 15 62,3

805 Szkoła Podstawowa nr 7 Siedlce Starowiejska 130 62,3

806 Publiczna Szkoła Podstawowa  im. ks. Tadeusza Stokowskiego w Watraszewie Watraszew 5 62,2

807 Szkoła Podstawowa nr 1   im. Tadeusza Kościuszki Brwinów Marszałka Józefa Piłsudskiego 53 62,2

808 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Oświatowym im. Marianny Frąckowiak Skibniew Szkolna 17 62,2

809 Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Marii Konopnickiej  w Zespole Szkół Gminnych Stary Gózd 17 62,1

810 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Nowym Miszewie Nowe Miszewo Szkolna 18 62,1

811 Szkoła Podstawowa w Koszewnicy Koszewnica 10 62,1

812 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle Długosiodło ul. T. Kościuszki 28 62,1

813 Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Kaszowie Kaszów Kaszów 4 62

814 Szkoła Podstawowa w Chotumiu Chotum 3 62

815 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego 1863 r. Nowa Wieś 16 62

816 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gozdawie Gozdawa 3 62

817 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Unitów Podlaskich w Olszance Olszanka 9 62

818 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Marii Dąbrowskiej w Dudach Dudy 4 62

819 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ireny Szewińskiej Pułtusk New Britain 88 62

820 Publiczna szkola Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego Sokołów Podlaski Polna 88 62

821 Szkoła Podstawowa w Pniewniku Pniewnik 13 62

822 Warsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Warszawa Radarowa 3 62

823 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Nowe Miasto nad Pilicą Szkolna 46 61,9

824 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sławnie Sławno 11 61,9

825 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie Iłów Płocka 32 61,9

826 Szkoła Podstawowa im. płk Ludwika Głowackiego Janów 14 61,9

827 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika Zielonka Powstańców 101 61,9

828 Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Kadzidło T. Kościuszki 80 61,8

829 Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta. Maszewo Duże ul. Szkolna 36 61,8

830 Szkoła Podstawowa nr 4 im. 1 Dywizji Tadeusza Kościuszki Ostrołęka Legionowa 24 61,8

831 Szkoła Podstawowa nr 5  im.Władysława Rawicza w Zespole Szkół nr 2 Siedlce gen.Orlicz-Dreszera 93 61,8

832 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Młocku Młock 22 61,7

833 Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej Wola Wierzbowska 9 61,7

834 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Tyrzyńskiej Wólka Tyrzyńska 6 61,7

835 Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie - Szkoła Podstawowa Dylewo Szkolna 19 61,7

836 Publiczna Szkoła Podstawaowa im. kpr Ignacego Feliksa Grabowskiego Chodkowo Działki Wyszogrodzka 44 61,7

837 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.M.K.SARBIEWKIEGO W SARBIEWIE SARBIEWO SARBIEWO 9 61,7

838 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sycynie Sycyna Sycyna 22 61,7

839 Szkoła Podstawowa nr 3im. Orła Białego Ciechanów Powstańców Wielkopolskich 110 61,6

840 Publiczna  Szkoła  Podstawowa  w  Zatorach Zatory ul. Jana Pawła II 24 61,6

841 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Kowali Kowala 41 61,6

842 Szkoła Podstawowa im. Bohdana Arcta  w Zespole Oświatowym w Kotuniu Kotuń Szkolna 49 61,6

843 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyrozębach-Podawcach Wyrozęby-Podawce 14 61,6

844 Zespół Szkół w Poświętnem Szkoła Podstawowa im. por. St. Lecha Poświętne Szkolna 24 61,6

845 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Hansa Christiana Andersena Radom Batalionów Chłopskich 78 61,6

846 Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie Gumowo szkolna 22 61,5

847 Szkoła Podstawowa im. P.J. Gołaszewskiego w Gołyminie-Ośrodku Gołymin-Ośrodek księdza Michalaka 27 61,5

848 Szkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie Ojrzanów Szkolna 28 61,5

849 Szkoła Podstawowa im. generała Józefa Bema w Rudzie Ruda Szkolna 22 61,5

850 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Zespole Placówek Oświatowych Wąsewo Szkolna 15 61,5

851 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Potworów Szkolna 44 61,5

852 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Dąbka "Bukowego" w Błazinach Dolnych Błaziny Dolne 6 61,5

853 Publiczna Szkola Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bieniędzicach Bieniędzice Bieniędzice 11 61,5

854 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu Sierpc Płocka 90 61,5

855 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie Sochaczew Hanki Sawickiej 96 61,5

856 Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora Petofiego w Warszawie Warszawa Grabowska 57 61,5

857 Szkoła Podstawowa im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich Wólka Radzymińska Szkolna 14 61,4

858 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Pasieki Szkolna 14 61,4

859 Publiczna Szkoła Podstawowa w Skrzyńsku Skrzyńsko Wjazdowa 32 61,4

860 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie Węgrów ul. Kościuszki 128 61,4

861 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Miedznie Miedzna Koscielna 28 61,4

862 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Mariana  Lipskiego w Zespole Szkół Publicznych Osuchów Szkolna 14 61,4

863 Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Wiskitki Plac Wolności 37 61,4

864 BaranówPubliczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II Baranów Armii Krajowej 14 61,3

865 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Brata Zenona Żebrowskiego w Wykrocie Wykrot 13 61,3

866 Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie Rogozino Mazowiecka 18 61,3

867 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zespole Szkół w Uniecku Unieck 16 61,3

868 Zespół Szkół w Krzynowłodze Małej- Szkoła Podstawowa Krzynowłoga Mała Szkolna 24 61,3

869 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Mariówce Mariówka 8 61,3

870 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Leśniakowiźnie Leśniakowizna Kasprzykiewicza 20 61,3

871 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Płocku Płock Cicha 54 61,3

872 Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima Warszawa Esperanto 25 61,3

873 Szkoła Podstawowa w Nacpolsku Nacpolsk Szkolna 18 61,2

874 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 Przasnysz Żwirki i Wigury 108 61,2

875 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobach Boby 5 61,2

876 Zespół Szkół w Przesmykach Szkoła Podstawowa Przesmyki Narutowicza 19 61,2

877 Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II  Szkoła Podstawowa Stok Lacki Siedlcecka 41 61,2

878 Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu Sierpc Konstytucji 3 Maja 78 61,2

879 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paprotni Paprotnia Sochaczewska 25 61,2

880 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Zespole Szkół Nr 1 Żuromin Wyzwolenia 59 61,2

881 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Przysusze Przysucha Skowyry 24 61,1

882 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2   IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO WYSZKÓW JANA MATEJKI 69 61,1

883 Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach Radziejowice Główna 28 61,1

884 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu Radom Sowińskiego 39 61,1

885 Zespół Oświatowy w Radomyśli Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza Radomyśl 15 61

886 Szkoła Podstawowa w Zagościńcu Zagościniec ul. Szkolna 33 61

887 Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Papuzińskiego  w Ciepielowie Ciepielów Lekarska 41 60,9

888 Zespół Szkół im. ks. prof. Józefa Pastuszki Publiczna Szkoła Podstawowa Rzeczniów Rzeczniów 22 60,9

889 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Łomnie Łomna 12 60,9

890 Szkoła Podstawowa w Nowych Łubkach Nowe Łubki 9 60,9

891 Szkoła Podstawowa w Kołozębiu im. św. Jana Pawła II Kołoząb 13 60,9

892 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chomentowie Puszcz Chomentów Puszcz Ogrodowa 11 60,9

893 Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie Słoneczna 9 60,9

894 Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów 7 60,9

895 Szkoła Podstawowa Nr 50 Warszawa Jagiellońska 100 60,9

896 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Czarnocinie Czarnocin Czarnocin 12 60,8

897 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Chrapka w Starych Sieklukach Stare Siekluki 13 60,8

898 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Partyzantów Ziemi Kozienickiej Garbatka-Letnisko Hanki Lewandowicz 39 60,8

899 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Krasnosielcu Krasnosielc ul. Ogrodowa 37 60,8

900 Szkoła Podstawowa Wach 12 60,8

901 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kozłowie Kozłów 9 60,8

902 Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzosie Wrzos 20 60,8

903 Samorządowa Szkoła Podstawowa im.K.Makuszyńskiego w Wyszkowie. Wyszków 4 60,8

904 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy Siennica Latowicka 44 60,7

905 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka Ostrów Mazowiecka Widnichowska 83 60,7

906 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Lisewie Lisewo 22 60,7

907 Zespół Szkół w Duczkach - Szkola Podstawowa im. Jana Pawła II Duczki Szosa Jadowska 67 60,7

908 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tczowie Tczów 21 60,7

909 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka Radzymin 11 Listopada 79 60,6

910 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chamsku Chamsk Szkolna 7 60,6

911 Szkoła Podstawowa Nr 6 im.Orła Białego Ostrołęka ul.H.Sienkiewicz 73 60,6

912 Publiczna Szkola Podstawowa nr 33 w Radomiu Radom Oskara Kolberga 75 60,6

913 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół nr 1 w Siedlcach Siedlce Graniczna 62 60,5

914 Szkoła Podstawowa im.Gen. Józefa Hallera w Mariance Marianka 19 60,4

915 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Pilsudskiego Wieczfnia Kościelna 43 60,4

916 Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Gabriela Narutowicza Cząstków Mazowiecki Cząstków Mazowiecki 16 60,4

917 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Pruszkowie Pruszków Mostowa 77 60,4

918 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciskach Ciski 5 60,4

919 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Ligowie Ligowo 25 60,4

920 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana  Twardowskiego w  Kurdwanowie Kurdwanów 14 60,4

921 Szkoła Podstawowa w Feliksowie Feliksów Felisów 21 60,4

922 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w Grójcu Grójec Polna 85 60,3

923 Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkolnym w Stanisławowie Stanisławów Szkolna 34 60,3

924 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Naruszewie Naruszewo 30 60,3

925 Szkoła Podstawowa Nr 76 im. 13  Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych Warszawa Poezji 46 60,3

926 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w MACIEJOWICACH MACIEJOWICE KOŚCIUSZKI 48 60,2

927 Szkoła Podstawowa im. chor. Jerzego Paca w Życzynie Życzyn 13 60,2

928 Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. I. Mościckiego Winnica Pułtuska 32 60,2

929 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Natolin 20 60,2

930 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego Jedlnia Letnisko ul. Słoneczna 60 60,2

931 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach Kosnach Izdebki Kosny 11 60,2

932 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jasienicy Jasienica Szkolna 26 60,2

933 Szkoła Podstawowa im. Księdza Ignacego Skorupki w Ossowie Ossów Matarewicza 5 60,2

934 Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej Kuklówka Radziejowicka Szkolna 14 60,2

935 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama Mickiewicza w Radomiu Radom Jaracza 79 60,2

936 ekSzkoła Podstawowa nr 157 im.  Adama Mickiewicza w Warszawie Warszawa Kazimierzowska 36 60,2

937 Publiczna szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Parysowie Parysów Książęca 38 60,1

938 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Głowaczów Warecka 27 60,1

939 Szkoła Podstawowa im mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" Zabraniec Ks Wł. Skonieckiego 13 60,1

940 Szkoła Podstawowa w Humięcinie Humięcino 9 60

941 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipie Lipa 9 60

942 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Małęczynie Małęczyn Szkolna 35 60

943 Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka Sochaczew Staszica 125 60

944 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kątach Sochaczew Kąty 39 60

945 Publiczna Szkoła Podstawowa im. kpt GL J.Rogulskiego"wilka"w Skłobach Skłoby Skłoby 8 60

946 Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu Święcieniec 13 59,9

947 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mchowie Mchowo Mchowo 9 59,9

948 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turzynie Turzyn 8 59,9

949 Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów Michałów Parcele 6 59,8

950 Szkoła Podstawowa w Smardzewie Smardzewo Smardzewo 10 59,8

951 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Gózd Starowiejska 32 59,8

952 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce Ostrołęka Papiernicza 56 59,8

953 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73im. Króla Stefana Batorego Warszawa Białostocka 47 59,8

954 Zespół Szkół nr115 w Warszawie  Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I Warszawa Króla Maciusia 65 59,8

955 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki  w Ciechanowie Ciechanów Wiklinowa 42 59,7

956 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole  Szkolno-Przedszkolnym WOLA RĘBKOWSKA DŁUGA 26 59,7

957 Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszynach Olszyny 10 59,7

958 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej - Szczepankowskiej w Słupnie Słupno Szkolna 22 59,7

959 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Papieża jana Pawła II w Młynarzach Młynarze Ostrołęcka 17 59,6

960 Szkoła Podstawowa Nr 2  im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii Góra Kalwaria Kalwaryjska 131 59,6

961 Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Rudnickiej Świercze Pułtuska 24 59,6

962 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Słupicy Słupica 15 59,6

963 Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego Warszawa Płocka 64 59,6

964 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sokole Sobolew 10 59,5

965 Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Skułach Skuły ul.Mszczonowska 14 59,5

966 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Halinów Okuniewska 97 59,5

967 Szkoła Podstawowa im.Władysława Smoleńskiego w  Niedzborzu Niedzbórz Niedzbórz 20 59,5

968 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Lipnikach Lipniki ks.kan.E. Sierbińskiego 8 59,5

969 Szkoła Podstawowa w Ostrowie OSTRÓW 8 59,5

970 Szkoła Podstawowa w Olszewce Olszewka 11 59,5

971 Publiczna Szkoła Podstawowa Żelazna Rządowa-Parciaki z siedzibą w Parciakach Parciaki 13 59,5

972 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. mjr. Henryka Sucharskiego Pułtusk Polna 46 59,5

973 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. H. Sienkiewicza Myśliszewice 26 59,5

974 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dzierzkówku Starym Dzierzkówek Stary Dzierzkówek Stary 17 59,5

975 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie Sochaczew 15 Sierpnia 44 59,5

976 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 Ciechanów Czarnieckiego 80 59,4

977 Szkoła Podstawowa w Białotarsku Białotarsk 22 59,4

978 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Rozniszewie Rozniszew 13 59,4

979 Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada Żółwin ul. Szkolna 3905-807 Podkowa Leśna Żółwin Szkolna 22 59,4

980 PUBLICZNA  SZKOŁA PODSTAWOWA W SKARYSZEWIE SKARYSZEW WOJSKA POLSKIEGO 49 59,4

981 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Zygmunta Padlewskiego Kampinos Szkolna 40 59,4

982 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa Gwizdały 9 59,4

983 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków Marki Szkolna 82 59,4

984 Szkoła Podstawowa w Sinogórze Sinogóra Sinogóra 7 59,4

985 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie Gostynin Bema 73 59,3

986 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borowem Borowe 7 59,3

987 Szkoła Podstawowa nr 4 Nowy Dwór Mazowiecki Bema 54 59,3

988 Szkoła Podstawowa im Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Boguty-Pianki ul. Al. Papieża Jana Pawła II 17 59,3

989 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w  Zarębach  Kościelnych Zaręby Kościelne Farna 43 59,3

990 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Jońcu Joniec 16 59,3

991 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi Radom Sienkiewicza 51 59,3

992 Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Warszawie Warszawa Garncarska 3 59,3

993 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA PILAWA PUZNÓWKA 14 59,2

994 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie Gostynin Józefa Ozdowskiego 70 59,2

995 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego Jasieniec Szkolna 50 59,2

996 Szkoła Podstawowa im. Konstantego Laszczki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrem Dobre Szkolna 47 59,2

997 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła w Kożuchowie" Kożuchów 5 59,2

998 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25 Radom Starokrakowska 33 59,2

999 Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkan i Dialogu im. Willy'ego Brandta Warszawa Św. Urszuli Ledóchowskiej 5 59,2

1000 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Milewskiego Gąsocin Szkolna 1 22 59,1

1001 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Rębków Starowiejska 8 12 59,1
1002 Szkoła Podstawowa im. Witolda Zglenickiego w Woli Kiełpińskiej Wola Kiełpińska Wola Kiełpińska 41 59,1
1003 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gzach Gzy 7 59,1
1004 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mokobodach Mokobody Szkolna 36 59,1
1005 Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Stefanowicza w Zespole Szkół w Myszyńcu Myszyniec Dzieci Polskich 63 59
1006 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Zespole Szkół Gminnych nr 2 Małkinia Górna ul. Leśna 56 59
1007 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Klwowie Klwów Przysuska 30 59
1008 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Wiśniewie Wiśniew ul. Tadeusza Kościuszki 29 59
1009 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Ogrodnikach Ogrodniki 9 59
1010 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkół im. ks. Eleonory Czartoryskiej Radzymin M. Konopnickiej 76 59
1011 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Kozienice Konarskiego 97 58,9
1012 Publiczna Szkoła Podstawowa im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Wiśniewie Wiśniew 9 58,9
1013 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Jędrzejowie Nowym Jędrzejów Nowy 7 58,9
1014 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Zamoyskiego Bieżuń Stefana Gołębiowskiego 35 58,9
1015 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 8 58,8
1016 Szkoła Filialna w Dębem Małym Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich Dębe Małe 8 58,8
1017 Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej Stara Niedziałka Mazowiecka 30 58,8
1018 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szulborze Wielkie Szarych Szeregów 16 58,8
1019 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Ciachcinie Ciachcin Nowy 13 58,8
1020 Szkoła Podstawowa w Młochowie Młochów Mazowiecka 12 58,8
1021 Szkoła Podstawowa im. Januarego Suchodolskiego w Bojmiu w Zespole Szkól w Bojmiu Bojmie Bojmie 11 58,8
1022 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Królowej Jadwigi Wołomin Poprzeczna 146 58,8
1023 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego Policzna Stefana Żeromskiego 35 58,8
1024 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Nr 1 w Goworowie Goworówek 36 58,7
1025 Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Zespole Szkół w Starym Gralewie Stare Gralewo 11 58,7
1026 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej 72 Pułku Piechoty  w Mniszku Mniszek 18 58,7
1027 Zespół Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola Michałowice 10 58,6
1028 Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Nowa Wieś 11 58,6
1029 Zespół Szkolny w Cegłowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterskich Harcerzy Cegłów Poprzeczna 43 58,6
1030 Szkoła Podstawowa nr 1 Ostrów Mazowiecka ul. Partyzantów 95 58,6
1031 Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej Mazowszany 49 58,6
1032 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Paprotni Paprotnia Jana Pawła II 17 58,6
1033 Zespół Szkół w Jabłonnie Lackiej Szkoła Podstawowa w Jabłonnie Lackiej Jabłonna Lacka Klonowa 28 58,6
1034 Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka Jaczewskiego Górki - Grubaki 9 58,6
1035 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Drugiej Armii Wojska Polskiego Białki Diamentowa 27 58,5
1036 Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa w Warszawie Warszawa M. Paca 70 58,5
1037 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 236 im. Ireny Sendlerowej Warszawa Elekcyjna 30 58,5
1038 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego Mława Żołnierzy 4 59 58,4
1039 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych Filia Szkoły Podstawowej w Kodłutowie Unieck 7 58,4
1040 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Klwatce Królewskiej Klwatka Królewska 9 58,4
1041 Zespół Oświatowy w Śmiarach Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Śmiarach Śmiary 17 58,4
1042 Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Grębków Szkolna 24 58,4
1043 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 im. Władysława Broniewskiego Siedlce Sienkiewicza 87 58,4
1044 Skoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cygance Cyganka Szkolna 9 58,3
1045 Zespół Szkolno-Przedszkolny  Szkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy w Okuniewie Okuniew Szkolna 21 58,3
1046 Zespół Szkół w Stupsku - Szkoła Podstawowa w Stupsku Stupsk ul. Sienkiewicza 19 58,3
1047 Szkoła Podstawowa nr 4 OSTRÓW MAZOWIECKA SZKOŁY PODCHORĄŻYCH PIECHOTY 24 58,3
1048 Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach Stare Proboszczewice ul. Floriańska 38 58,3
1049 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pakosławiu Pakosław 13 58,3
1050 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łączanach Łączany 15 58,3
1051 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół w Kamionnie Kamionna Szkolna 29 58,3
1052 Szkoła Podstawowa im. Zofii Solarzowej w Zespole Szkół im. Z. Solarzowej Miąse Kardynała Wyszyńskiego 10 58,3
1053 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Pap[ieża Jana Pawła II w Nowych Budach Nowe Budy 4 58,3
1054 Szkoła Podstawowa w Piekarach Piekary Piekarska 12 58,3
1055 Publiczna Szkoła Podstawowa im. D. F. Czachowskiego w Bukównie Bukówno Bukówno 18 58,2
1056 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół nr 2 Łaskarzew Kolejowa 25 58,2
1057 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Poetów Polskich w Zalesiu Zalesie 11 58,2
1058 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Chociszewo 21 58,2
1059 Szkoła Podstawowa w Siedlinie Siedlin Jana Pawła II 34 58,2
1060 Szkoła Podstawowa im.ks.Jana Twardowskiego w Kamienicy Kamienica 21 58,2
1061 Publiczna Szkoła Podstawowa w Modrzejowicach Modrzejowice 5 58,2
1062 Szoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Guzowie Guzów Łubieńskich 12 58,2
1063 Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej Wola Młocka 7 58,1
1064 Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. St. Papczyńskiego w Mariańskim Porzeczu Mariańskie Porzecze 12 58,1
1065 Szkoła Podstawowa im. Piotra Wysockiego w Dropiu Drop 11 58,1
1066 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie Czerwin Szkolna 35 58,1
1067 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozwadach Rozwady 13 58,1
1068 Szkoła Podstawowa im. Polskiej Organizacji Wojskowej w Ostrówku Ostrówek Warszawska 39 58,1
1069 Szkoła Podstawowa nr 5 im.Zofii Niedziałkowskiej Ostrołęka Traugutta 27 58,1
1070 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zuzanny Morawskiej w Mławie Mława Ordona 125 58
1071 Publiczna Szkoła Postawowa Juliana Stępkowskiego w Tarczynie Tarczyn Stępkowskiego 52 58
1072 Zespół Szkół w  Sterdyni Szkoła Podstawowa Sterdyń Wojska Polskiego 19 58
1073 Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk Jana T. Sońty "Ośki" Kowalków Kolonia Kowalków Kolonia 10 58
1074 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół w Stefanowie Stefanów Stefanów 13 57,9
1075 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kozietułach Kozietuły Kozietuły 7 57,9
1076 Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Nadmie Nadma ul. Szkolna 7 57,9
1077 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GNIEWOSZOWIE GNIEWOSZÓW KONOPNICKIEJ 19 57,8
1078 Szkoła Podstawowa Dzierzążnia 33 57,8
1079 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Łysowie Łysów 14 57,8
1080 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Wacława Sieroszewskiego w Kozłach Kozły Kozły 11 57,8
1081 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym im. Jana Kwiecińskiego Bartniki Miodowa 30 57,8
1082 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. ks. A. Tyszki w Janowie Janów Strażacka 27 57,7
1083 Zespół Placówek Oświatowych nr 2 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Haliny Rudnickiej Mława Graniczna 54 57,7
1084 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Żelków-Kolonia Siedlecka 23 57,7
1085 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Szydłowiec Wschodnia 63 57,7
1086 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu Błonie Narutowicza 93 57,7
1087 Szkoła Podstawowa Nr 7 im.Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół Publicznych Nr 7 Żyrardów Roosevelta 53 57,7
1088 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom Powstańców Ślaskich 85 57,7
1089 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie Garwolin Al. Żwirki i Wigury 55 57,6
1090 Publiczna Szkoła Podstawowa im. chor. Jana Szymańskiego w Ryczywole Ryczywół Warszawska 9 57,6
1091 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Łysych Łyse ul. Szkolna 29 57,6
1092 Szkoła Podstawowa w Uwielinach UWIELINY SZKOLNA 52 57,6
1093 Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Sienkiewicza w Przasnyszu Przasnysz Jana Kilińskiego 92 57,6
1094 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Borki Wyrki 8 57,6
1095 Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Pruskiego w Zespole Szkół w Rybnie Rybno Długa 26 57,6
1096 Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie- Szkoła Podstawowa Rybno Wyszkowska 13 57,6
1097 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Serpelicach Serpelice 11 57,5
1098 Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Starym Lubiejewie Stare Lubiejewo Szkolna 13 57,5
1099 Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrytem Obryte 46 57,5
1100 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach Przywózki Szkolna 4 57,5
1101 Szkoła Podstawowa im. Jana Kielaka w Postoliskach w Zespole Szkół Postoliska Pl. 3-go Maja 35 57,5
1102 Publiczna Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Dębinkach Dębinki ul. C. K. Norwida 15 57,5
1103 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej Wola Władysławowska 8 57,4
1104 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Osmolinie Osmolin Sannicka 8 57,4
1105 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Hadynowie Hadynów Hadynów 9 57,4
1106 Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Sochocinie Sochocin Szkolna 34 57,4
1107 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kłudnie Kłudno Kłudno 9 57,4
1108 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana  Wyszyńskiego w Lelicach Lelice Szkolna 18 57,4
1109 Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego w Giżycach Giżyce 7 57,4
1110 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Gawłowie Gawłów Gawłów 12 57,4
1111 Szkoła Podstawowa w Zembrowie Zembrów 7 57,4
1112 Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Toporze Topór 10 57,4
1113 Szkoła Podstwowa im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Zabrodzie Szkolna 34 57,4
1114 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Hetmana Zamoyskiego Magnuszew Bohaterów Września 40 57,3
1115 Szkoła Podstawowa w Starej Kornicy- Punkt Filialny w Koszlówce Koszelówka 5 57,2
1116 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Broniewskiego Maków Mazowiecki Sportowa 30 57,2
1117 Szkoła Podstawowa w Wejdzie Wejdo 5 57,2
1118 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kobylnikach Kobylniki 13 57,2
1119 Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury; 01-198 Warszawa, ul. Żytnia 40 Warszawa Żytnia 40 57,2
1120 Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach Kozienice Kościuszki 94 57,1
1121 Zespół Szkolny Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ładzyniu Ładzyń Ładzyń 9 57,1
1122 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dzierzgowo ul. Jagiellońska 27 57,1
1123 Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły Czerwińsk nad Wisłą ul. Warszawska 34 57,1
1124 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Teofila Banacha Sienno ul. Szkolna 42 57
1125 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r. w Zespole Szkół nr 4 w Zągotach Zągoty 12 57
1126 Szkoła Podstawowa  im. Żołnierzy Armii Krajowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Ościsłowo 15 56,9
1127 Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki Nasiadki 11 56,9
1128 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Łęgu Przedmiejskim Łęg Przedmiejski Łęg Przedmiejski 16 56,9
1129 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego  w Olszewie Borkach Olszewo-Borki ul. Broniewskiego 59 56,9
1130 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika Jednorożec Odrodzenia 46 56,9
1131 Publiczna Szkoła Podstawowa z klasami sportowymi im. Jana Kochanowskiego Wieniawa Szkolna 52 56,9
1132 SZKOŁA  PODSTAWOWA im. FRYDERYKA CHOPINA w STARYM  GRABIU STARE GRABIE CICHORACKIEJ 17 56,9
1133 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaguszowie Łaguszów Łaguszów 24 56,9
1134 Szkoła Podstawowa, Im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Nr 3  w Cieksynie Cieksyn Piłsudskiego 16 56,8
1135 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Orzechowie Stare Orzechowo 4 56,8
1136 Szkoła Podstawowa im. gen. Zygmunta Padlewskiego w Radzyminku Radzyminek 12 56,8
1137 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałymi Integracyjnymi im. Marynarki Wojennej RP Wołomin 1 Maja 77 56,8
1138 SZKOŁA PODSTAWOWA W KORYTOWIE A KORYTÓW A SZKOLNA 12 56,8
1139 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Jeruzalu Jeruzal Szkolna 15 56,7
1140 Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła II - Szkoła Podstawowa w Prostyni Prostyń 23 56,7
1141 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Zespole Szkół Kozłów Biskupi Olimpijska 68 56,7
1142 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Czarnej Czarna Witosa 20 56,7
1143 Publiczna Skoła Podstawowa   im. Haliny Mrosławskiej w Grabowie nad Wisłą Grabów nad Wisłą 15 56,7
1144 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Budziszynku Budziszynek 7 56,6
1145 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Gąbin al. Jana Pawła II 67 56,6
1146 Szkoła Podstawowa w Staroźrebach Staroźreby Szkolna 25 56,6
1147 Szkoła Podstawowa w Ostrowach Ostrowy 7 56,6
1148 Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Gozdowie Gozdowo K.Gozdawy 43 56,6
1149 Szkoła Podstawowa w Sudragach Sudragi Szkolna 12 56,6
1150 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Samorządowych w Wyśmierzycach Wyśmierzyce Mickiewicza 26 56,5
1151 Szkoła Podstawowa w Lipnie Lipno 6 56,5
1152 Szkoła Podstawowa im. mjr Tadeusza Kuligowskiego Szreńsk Budzyn 27 56,5
1153 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MSZADLI STAREJ Mszadla Stara Mszadla Stara 11 56,5
1154 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej św. Jadwigi w Rawicy Rawica Rawica 8 56,5
1155 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kliczewie Dużym Kliczewo Duże Wspólna 4 56,5
1156 SP Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa Ogrodowa 34 56,5
1157 Szkoła Podstawowa im. jana Pawła II w Mochowie Mochowo Parcele 25 56,4
1158 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzuskowoli Brzuskowola 4 56,3
1159 Publiczna Szkoła Podstawowa w Cecylówce-Brzózkiej Cecylówka-Brzózka 11 56,3
1160 Zespół Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego Szkoła Podstawowa w Chudku Chudek 15 56,3
1161 Szkoła Podstawowa w Ołdakach Ołdaki Ołdaki 16 56,3
1162 Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawicach Warszawice 19 56,3
1163 Szkoła Podstawowa im. Czesława Wycecha w Sadownem Sadowne Kościuszki 37 56,3
1164 Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie Warszawa Kowieńska 52 56,3
1165 Szkoła Podstawowa im. 49 Pułku Piechoty w Szydłowie Szydłowo Szkolna 14 56,2
1166 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących Gójsk Lipnowska 18 56,2
1167 Szkoła Podstawowa nr 191 im. J. I. Kraszewskiego Warszawa Bokserska 43 56,2
1168 Szkoła Podstawowa w Dębsku Dębsk Dębsk 14 56,1
1169 Szkoła Podstawowa w Gościminie Wielkim Gościmin Wielki 8 56,1
1170 Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Zespole Szkół w Nowej Krępie Nowa Krępa 14 56,1
1171 Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej Opinogóra Górna Zygmunta Krasińskiego 40 56
1172 Publiczna Szkoła Podstawowa Wilga Adama Mickiewicza 14 56
1173 Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Troszynie Troszyn Szkolna 40 56
1174 Szkoła Podstawowa w Królewie Królewo Królewo 4 56
1175 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Wierzchowiny 17 56
1176 Szkoła Podstawowa im.Świętego Jana Pawła II we Franciszkowie Franciszków Dębowa 30 56
1177 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. ks. Bronisława Markiewicza Ruda Talubska Akacjowa 29 55,9
1178 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Kazimierza Ośki Stare Słowiki 8 55,9
1179 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA CZERMNO 8 55,9
1180 Szkoła Podstawowa Raciąż Kilińskiego 55 55,9
1181 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Igancego Łukasiewicza Wołomin Al. Armii Krajowej 61 55,9
1182 Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Gończyce 25 55,8
1183 Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Zespole Placówek Oświatowych Długowola 17 55,8
1184 Niepubliczna Szkoła Podtawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Przedmieście Dalsze 6 55,8
1185 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego Nowa Osuchowa ul. Szkolna 5 55,8
1186 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jasienicy Jasienica Pawła Jasienicy 19 55,8
1187 Szkoła Podstawowa w Ulatowie-Adamach Ulatowo-Adamy 5 55,8
1188 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Starym Pilczynie Stary Pilczyn 15 55,7
1189 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.ks. Piotra Skargi Grójec Armii Krajowej 19 55,7
1190 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 Mława Warszawska 35 55,7
1191 Szkoła Podstawowa SIGiE im.Karola Adamieckiego w Pupkowiźnie Pupkowizna 10 55,7
1192 Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego w Baboszewie Baboszewo J. A. Brodeckich 61 55,7
1193 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Owadowie Owadów Owadów 9 55,7
1194 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Goszczynie Goszczyn Armii Krajowej 24 55,6
1195 Zespół Szkół w Leoncinie  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leoncinie Leoncin I.B.Singera 36 55,6
1196 Szkoła Podstawowa im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej Andrzejewo Warszawska 27 55,6
1197 Szkoła Podstawowa w Podgórzu Pogórze 11 55,6
1198 Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej Górze Nowa Góra Szkolna 22 55,6
1199 Szkoła Podstawowa w Skórcu Skórzec Siedlecka 25 55,6
1200 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Liwie Liw ul. Ks.K.R.Leszczyńskiego 5 55,6
1201 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krasnem Krasne Spółdzielcza 10 55,5
1202 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika w Zespole Szkół nr 60 Warszawa Stefanii Sempołowskiej 78 55,5
1203 Szkoła Podstawowa nr 2 Ostrów Mazowiecka Stefana Grota Roweckiego 30 55,4
1204 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chorzelach Chorzele Szkolna 54 55,4
1205 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  im. T. Kościuszki Pułtusk Aleja Tysiąclecia 92 55,4
1206 Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Strzegowo Wyzwolenia 33 55,3
1207 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Antoniach Antonie Szkolna 10 55,3
1208 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kiełczewie Kiełczew Prymasa Tysiąclecia 6 55,3
1209 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimiery Augustynowicz Popowo Kościelne 8 55,3
1210 Publiczna Szkoła Podstawowa w Babinie Babin 27 55,3
1211 SP nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki Warszawa PL. Wojska Polskiego 11 55,3
1212 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bąkowej Bąkowa 9 55,2
1213 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach Wojszczyce 5 55,2
1214 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Baranowie Baranowo Niepodległości 37 55,2
1215 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Wyczółkach Wyczółki 5 55,2
1216 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zespole Szkól Nr 1 Łaskarzew Alejowa 36 55,1
1217 Szkoła Podstawowa nr3 im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół nr 3 Nowy Dwór Mazowiecki Szkolna 38 55,1
1218 Zespół Szkoł Ogólnokształcacych    Szkoła Podstawowa im. J.Wieczorka w Szczytnie Szczytno 21 55,1
1219 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krukowie Krukowo 10 55,1
1220 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Czarnej Czarna Wieś Czarna Wieś 17 55,1
1221 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Borkach-Kosach Borki-Kosy 16 55,1
1222 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 Radom Tybla 42 55,1
1223 Szkoła Podstawowa nr 273 Warszawa J. Balcerzaka 45 55,1
1224 Stowarzyszenie Edukator w Łomży Szkołą Podstawowa w Romanowie Romanowo 8 55
1225 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Krysiakach Krysiaki 2 55
1226 Szkoła Podstawowa w Przystani Przystań 8 55
1227 Szkoła Podstawowa w Kańkowie Kańkowo Kańkowo 2 55
1228 Szkoła Podstawowa Dąbrówka Stany Dąbrówka Stany 11 55
1229 Publiczna Szkoła Podstawowa im. por. Jana Skrzyszewskiego w Lesiowie Lesiów Lesiów 8 54,9
1230 Gminny Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza w Regiminie Regimin 35 54,8
1231 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Sieciechowie Sieciechów Szkolna 13 54,8
1232 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kroczewie Kroczewo 13 54,8
1233 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Publicznym Zespole Szkół Jedlnia Jedlnia 31 54,8
1234 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego we Wrzeszczowie Wrzeszczów 16 54,8
1235 Szkoła Podstawowa nr 260 Warszawa Zakrzewska 32 54,8
1236 Szkoła Podstawowa Trębki 12 54,7
1237 Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich Krępa Kościelna 17 54,7
1238 Szkoła Podstawowa w Starych Kosinach Stare Kosiny 9 54,7
1239 Szkoła Podstawowa im. W. H. Gawareckiego w Małej Wsi Mała Wieś Jana Kochanowskiego 33 54,7
1240 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Ojca Honoriusza Kowalczyka w Zespole Szkół w Duczyminie Duczymin 15 54,7
1241 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Mroza przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Jastrzębia 20 54,7
1242 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy I Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudsakiego Olszyc Szlachecki 12 54,7
1243 Prywatna Szkoła Podstawowa nr.83 Warszawa Lachmana 7 54,7
1244 Szkoła Podstawowa im. P. J. Gołaszewskiego w Gołyminie-Ośrodku Szkoła Filialna Gostkowo 7 54,6
1245 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi w Publicznej Szkole Podstawowej z Przedszkolem Nowa Wieś ul. Szkolna 19 54,6

1246 Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie ze Szkołą Filialną w Lipiankach i Szkołą Filialną w Soczewce Nowy Duninów Gostynińska 28 54,6

1247 Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach Koziebrody 12 54,6
1248 Niepubliczna Szkoła Podstawowa   w Ługach Wielkich Ługi Wielkie 5 54,6
1249 Publiczna Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Lewiczynie Belsk Duży Lewiczyn 13 54,5
1250 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z siedzibą w Cielechowiźnie Cielechowizna 17 54,5
1251 Szkoła Podstawowa w Woli Błędowskiej Wola Błędowska 8 54,5
1252 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Brudzeń Duży Płocka 29 54,5
1253 Szkoła Podstawowa w Mleczówce Mleczówka Mleczówka 8 54,5
1254 Zespół Szkół w Lutocinie Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lutocinie Lutocin Szkolna 24 54,5
1255 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogucinie Bogucin 5 54,4
1256 Szkoła Podstawowa w Morawach Morawy 28 54,4
1257 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu Zalesie Zalesie 5 54,4
1258 Publiczna Szkoła Podstawowa im.bł.Jana Pawła II w Płocochowie Płocochowo 8 54,4
1259 Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. Reymonta w Niwiskach Niwiski Rynek 13 54,4
1260 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Kruszu Krusze 14 54,4
1261 hermes obsługaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła IIw Blochach Blochy 17 54,4
1262 Szkoła Podstawowa w Walerianach Waleriany 10 54,4
1263 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Ostrołęce Ostrołęka 12 54,3
1264 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W RUSINOWIE Rusinów Szkolna 43 54,3
1265 Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Armii Krajowej w Suchej Sucha 8 54,3
1266 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Biskupa Jana Chrapka w Majdowie Majdów 14 54,3
1267 Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Dąbrówce Dąbrówka Kościuszki 36 54,3
1268 Zespół Szkół w Somiance Publiczna Szkoła Podstawowa w Somiance Somianka Somianka 18 54,3
1269 Publiczna Szkoła Podstawowa im. rtm.Witolda Pileckiego w Kozikach Koziki 5 54,2
1270 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Czarnolas 16 54,2
1271 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Kozienice Brzeźnica 8 54,1
1272 Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Władysława Broniewskiego Sypniewo Władysława Broniewskiego 23 54,1
1273 Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Mlęcinie Mlęcin 9 54,1
1274 Szkoła Podstawowa im. W.Broniewskiego w Bielsku Bielsk Drobińska 59 54,1
1275 Szkoła Podstawowa w Czuchlebach Czuchleby 2 54
1276 Szkoła Podstawowa SIGiE im. Karola Adamieckiego w Pełtach Pełty 2 54
1277 Zespół Szkół w Lubowidzu Szkoła Podstawowa Lubowidz Jana Pawła II 22 54
1278 Szkoła Podstawowa w Turzy Małej Turza Mała Turza Mała 14 53,9
1279 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieszkowie Dolnym Bieszków Dolny Bieszków Dolny 11 53,9
1280 SP z Oddziałami Integracyjnymi nr. 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" Warszawa Wrzeciono 47 53,9
1281 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie Błędów Stary Rynek 36 53,8
1282 Zespól Szkól im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem. Szkoła Podstawowa w Bogatem BOGATE 22 53,8
1283 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki Płock Miodowa 73 53,8
1284 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olkowicach Olkowice 15 53,7
1285 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im Odzyskania Niepodległosci -Szkoła Podstawowa Stara Kornica 21 53,7
1286 Publiczna Szkoła Podstaswowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starogrodzie Starogród Starogrod 6 53,7
1287 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodźcu Grodziec 11 53,7
1288 Szkoła Podstawowa imienia Władysława Stanisława Reymonta Cisie Zagrudzie 13 53,7
1289 Szkoła Podstawowa im. Waleriana Łukasińskiego w Zespole Oświatowym w Mordach Mordy Kilińskiego 48 53,7
1290 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w  Bielinie Bielino Bielino 9 53,7
1291 Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Małkowskiego w Zespole Placówek Oświatowych Szczawin Kościelny JP II 37 53,6
1292 Szkoła Podstawowa im. Jana Czesława Tajcherta w Czuryłach Czuryły 9 53,6
1293 Szkoła Posdtawowa w Zespole Oświatowym im. św. Królowej Jadwigi Bielany Jarosławy 16 53,6
1294 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zespole Oświatowym Grygrowie Grygrów 9 53,6
1295 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Nowych Ręczajach Nowe Ręczaje Nowe Ręczaje 9 53,6
1296 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Poniatowie Poniatowo ul. Szkolna 7 53,6
1297 Szkoła Podstawowa im. Szczepana Dobosza w Sońsku Sońsk Szkolna 48 53,5
1298 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Samorządowych Pawłowice Pawłowice 15 53,5
1299 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dabrówka Dabrówka 6 53,5
1300 Publiczna Szkoła Podstawowa Skaszewo Włościańskie 12 53,5
1301 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Woli Goryńskiej Wola Goryńska Wola Goryńska 6 53,5
1302 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Emolinku Emolinek Wygoda Smoszewska 8 53,4
1303 Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym Borkowo Kościelne Szkolna 18 53,4
1304 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glinojecku Glinojeck Płocka 57 53,3
1305 Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie Wyszogród Niepodległości 32 53,3
1306 Publiczna SzkołaPodstawowa im Jana Kochanowskiego Jaroszki Jaroszki 8 53,3
1307 Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Szczutowie Szczutowo Lipowa 12 53,3
1308 Szkoła Podstawowa im.gen.Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie Młodzieszyn Wspólna 35 53,3
1309 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie Dobieszyn 13 53,2
1310 Publiczna Szkoła Podstawowa nr2 Pionki Kochanowskiego 27 53,2
1311 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ludwikowie Ludwików Ludwików 9 53,2
1312 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Łosicach Łosice ul. Szkolna 39 53,1
1313 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki w Łączkach Łączki 7 53,1
1314 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół w Drobinie Drobin Szkolna 48 53,1
1315 Szkoła Podstawowa w Lucieniu Lucień Lucień 24 53
1316 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Sannikach Sanniki Warszawska 39 53
1317 Szkoła Podstawowa im. Ks. Wawrzyńca Lewandowskiego Seroczyn Siedlecka 25 53
1318 Szoła Podstawowa Nr 235 Warszawa Jachowicza 1 53
1319 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Trąbkach Trąbki Osadnicza 20 52,9
1320 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Karniewo ul.Szkola 59 52,9
1321 Szkoła Podstawowa  nr5  im.Janusza Kusocińskiego Nowy Dwór Mazowiecki Chemików 135 52,9
1322 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Broku Brok Jana Pawła II 21 52,9
1323 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Krzynowłodze Wielkiej Krzynowłoga Wielka 10 52,9
1324 Publiczna Szkoła Podstawowa im. II Brygady AL "Świt" w Jasieńcu Iłżeckim Jasieniec Iłżecki Górny 19 52,9
1325 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Korytnicy Publiczna Szkoła Podstawowa Korytnica 8 52,8
1326 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Kuczkach Kolonii Kuczki Kolonia 18 52,8
1327 Szkoła Podstawowa w Mokasie Mokas 9 52,8
1328 Zespół Placówek Oświatowych w Kazanowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Kazanowie Kazanów Kościelna 17 52,8
1329 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzywdzie Krzywda Krzywda 7 52,7
1330 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sielcu Sielec 13 52,7
1331 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 32  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu Radom Jarzyńskiego 43 52,7
1332 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Pustelniku Pustelnik Szkolna 18 52,6
1333 Szkoła Podstawowa w Kuninie Kunin 18 52,6
1334 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Zarębach Zaręby Zaręby 18 52,6
1335 Publiczna Szkoła Podstawowa w Myszadłach Myszadła Myszadła 12 52,6
1336 Szkoła Podstawowa w Strachówce Strachówka Kmiecińskiego 23 52,6
1337 Szkoła Podstawowa w Starych Szpakach Stare Szpaki 2 52,5
1338 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu Stromiec Radomska 24 52,4
1339 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej Wilga Zakrzew 7 52,4
1340 Zespół Szkolno-Wychowawczy w Huszlewie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Huszlewie Huszlew 25 52,4
1341 Publiczna SzkołaPodstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Ciepłej Ciepła 9 52,4
1342 Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego Rząśnik Wyszkowska 40 52,4
1343 Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej Sucha ul. Szlachecka 23 52,3
1344 Publiczna Szkoła Podstawowa im. kpr. Michała Okurzałego Zajezierze 28 Pułku Artylerii Lekkiej 16 52,3
1345 Publiczna Szkóła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Jaworze Soleckim Jawor Solecki 15 52,3
1346 Publiczna Szkoła Podstawowa we Wsoli Wsola Szkolna 44 52,3
1347 Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim Kosów Lacki Polna 43 52,3
1348 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Piotra Kulasińskiego w Trzciance Trzcianka Trzcianka 4 52,3
1349 Szkoła Podstawowa w Sarnowie Sarnowo 9 52,3
1350 Zespół Szkół w Sochaczewie Sochaczew Fryderyka Chopina 57 52,2
1351 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu Szydłowiec Wschodnia 61 52,2
1352 Szkoła Podstawowa w Olszance Olszanka Olszanka 9 52,2
1353 Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację Zakroczym O.H. Koźmińskiego 37 52,1
1354 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Zespole Szkół Gminnych Małkinia Górna Ostrowska 12 52,1
1355 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie Łęg Probostwo 31-sty 36 52,1
1356 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ulasku Uasek 8 52,1
1357 ZespółSzkolno-Przedszkolny Lipiny 5 52
1358 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej  w Niecieczy Nieciecz Włość 3 52
1359 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Radomiu Radom Warszawska 17 52
1360 Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Śladowie Śladów 16 51,9
1361 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA RZĄŚNIK WŁOŚCIAŃSKI 12 51,8
1362 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Polskich spod Monte Cassino Grabów nad Pilicą Parkowa 32 51,7
1363 SZKOŁA PODSTAWOWA W SULĘCINIE SZLACHECKIM Sulęcin Szlachecki 6 51,7
1364 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wiciejowie Wiciejów Wiciejów 7 51,6
1365 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Brata zenona Żebrowskiego w Surowem Surowe 15 51,6
1366 Publiczna Szkoła Podstawowa Im. Tadeusza Kierzkowskiego w Promnie Promna siedziba Promna-Kolonia 10 51,5
1367 Szkoła Podstawowa im. Michała Gwiazdowicza w Bądkowie Bądkowo 8 51,5
1368 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Zwoli Zwola Zwola 12 51,5
1369 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego we Wrociszewie Wrociszew 10 51,5
1370 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Nr 3 im. Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zagrobie Zagroba 11 51,5
1371 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paciorkowej Woli Paciorkowa Wola 11 51,5
1372 Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Zespole Szkół Żelechów Ogrodowa 54 51,4
1373 Szkoła Podstawowa w Rzucowie Rzuców Szkolna 19 51,4
1374 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Taczowskiej Wola Taczowska Wola Taczowska 19 51,3
1375 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bujałach Bujały Mikosze Bujały Mikosze 7 51,3
1376 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Papieża Polaka w Starym Lubotyniu Stary Lubotyń 29 51,2
1377 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej Białobrzegi Rzemieślnicza 69 51,1
1378 Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Zespole Szkół Publicznych Jelonki 11 51,1
1379 Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce Stara Ruskołęka Stara Ruskołęka 6 51
1380 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Włdaysława Stanisława Reymonta w Odechowie Filia Wólka Twarogowa 7 51
1381 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Raczynach Raczyny Kopernika 6 51
1382 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Żeliszew Podkościelny 22 50,9
1383 Szkoła Podstawowa im.Adama Mickiewicza w Zespole Placówek   Oświatowych Kuczbork A.Mickiewicza 13 50,8
1384 Szkoła Podstawowa im. Wł. St. reymonta w Solcu Solec 10 50,7
1385 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Akcji V2 Sarnaki 3 Maja 23 50,7
1386 Szkoła Podstawowa w Popowie Borowym Popowo Borowe 10 50,7
1387 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Budkach Piaseckich Budki Piaseckie 13 50,7
1388 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirowie Mirów Stary Mirów Stary 26 50,6
1389 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szewnicy Szewnica Kościelna 5 50,6
1390 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podlesiu Dużym Podlesie Duże 13 50,5
1391 Publiczna Szkoła Podstawowa im. I Dywizji T.Kościuszki w Różanie Różan Szkolna 42 50,5
1392 Szkoła Podstawowa w Windykach Windyki 13 50,5
1393 Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach Słubice Płocka 37 50,5
1394 Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. Rosłońca Przybyszew Wł. Rosłońca 17 50,4
1395 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Chojnackiego w Zespole Szkół w Krajkowie Krajkowo 9 50,4
1396 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach Stryjki 19 50,4
1397 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Świętego Stanisława Kostki w Amelinie Amelin 7 50,3
1398 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dąbrowie Dąbrowa 16 50,3
1399 Szkoła Podstawowa w Serafinie Serafin 3 50,3
1400 Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Zespole Szkół Siemiątkowo Warszawska 17 50,3
1401 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Czerwonce Czerwonka 13 50,2
1402 Szkoła Podstawowa im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym Lipowiec Kościelny 10 50,2
1403 Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kopcia w Zespole Szkół w Zawadach Zawady 12 50,2
1404 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Czarni Czarnia 14 50,2
1405 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jadowie Jadów 11. Listopada 24 50,2
1406 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Ciechanowie Ciechanów Wł. Broniewskiego 88 50,1
1407 Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie Kołaczków 11 49,9
1408 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łąkach Łąki 9 49,9
1409 Szkoła Podstawowa im. Jana Brodeckiego w Polesiu Polesie 8 49,9
1410 Szkoła Podstawowa w Nowych Kucicach Nowe Kucice 10 49,9
1411 Szkoła Podstawowa im.M.Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim Leszczyn Szlachecki 8 49,8
1412 Szkoła Podstawowa w Kleczkowie Kleczkowo Bielawska 10 49,7
1413 Szkoła Podstawowa w Zawidzu Koscielnym Zawidz Kościelny ul. Mazowiecka 31 49,7
1414 Zespół Oświatowy w Grochowie Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Grochów Rawicza 12 49,7
1415 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Starogrodzkiej Wola Starogrodzka Wola Starogrodzka 9 49,6
1416 Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Jazgarce w Zespole Szkół w Jazgarce Jazgarka 12 49,6
1417 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Niemojkach Niemojki 6 49,5
1418 Samorządowa Szkoła Podstawowa im.św. St. Kostki w Swojęcinie Swojęcin Swojęcin 11 49,5
1419 SzkołaPodstawowa nr 1 im. Braci Jeziorowskich w Plocku Płock Pasaż Vuka Karadzica 35 49,5
1420 Publiczna Szkoła Podstawowa Błędostowo 3 49,3
1421 Szkoła Podstawowa w Lelisie Lelis Szkolna 29 49,2
1422 Szkoła Podstawowa w Więckowie Więcków 7 49,1
1423 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MOSTOWIE MOSTÓW 9 49,1
1424 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Władysława Podkowińskiego Mokra Wieś Marii Konopnickiej 14 49,1
1425 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Kołodziążu Kołodziąż Kołodziąż 5 48,8
1426 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wilkowie Wilków Drugi Wilków Drugi 21 48,7
1427 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA  IM.JANUSZA KORCZAKA STARY SZELKÓW 26 48,7
1428 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Kazimierza Dymitroweicza Radzików Wielki Szkolna 6 48,7
1429 Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego Wola Mystkowska 18 48,7
1430 Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego ,,Grota" w Wysokiej Wysoka 8 48,6
1431 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Ugniewie Ugniewo Szkolna 12 48,4
1432 Szkoła Podstawowa im. księdza Jana Twardowskiego w Nowych Krubicach Nowe Krubice 10 48,4
1433 Szkoła Podstawowa w Rogotwórsku Rogotwórsk Rogotwórsk 10 48,1
1434 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zespole Placówek Oświatowych Platerów Siedlecka 9 48
1435 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Filipa de Girarda Żyrardów Jasna 38 48
1436 Szkoła Podstawowa Akademia Dobrej Edukacji Warszawa Górczewska 1 48
1437 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich w Jedlance Jedlanka 19 47,9
1438 Szkoła Podstawowa w Starym Kębłówie Stary Kębłów Stary Kębłów 8 47,8
1439 Szkoła Podstawowa w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach Nowe Grochale 8 47,8
1440 Szkoła Podstawowa w Jastrząbce Jastrząbka 4 47,8
1441 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lucynowie Lucynów Szkolna 29 47,7
1442 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kopciach Kopcie 12 47,6
1443 Publiczna Szkoła Podstawowa w Częstoniewie Częstoniew Kolonia 13 47,5
1444 Szkoła Podstawowa SIGiE im. Karola Adamieckiego w Warmiaku Warmiak 11 47,5
1445 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu Międzyleś Międzyleś 8 47,4
1446 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Żyrardowie Żyrardów Narutowicza 41 47,4
1447 Szkoła Podstawowa w Miączynie Małym Miączyn Mały Parkowa 7 47,3
1448 Szkoła Podstawowa im. Stacha Konwy w Dębach Łyse Dęby 4 47,3
1449 Szkoła Podstawowa im. Edwarda Szymańskiego w Zespole Oświatowym Stoczek Węgrowska 30 47,3
1450 Publiczna Szkoła Podstawowa w Seredzicach Seredzice Seredzice 9 47,2
1451 Publiczna Szkoła Podstawowa Wolkowe Wolkowe 10 47
1452 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Augustowie Augustów 8 47
1453 SZKOŁA PODSTAWOWA RZĘGNOWO RZĘGNOWO 9 46,9
1454 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Bulkowo Szkolna 24 46,9
1455 Zespół Szkół Samorządowych im. Bohaterów Walk Partyzanckich Chotcza-Józefów 16 46,7
1456 Publiczna Szkoła Podstawowa im.płk.dypl.Ludwika Bociańskiego   w Komorowie Komorowo Mazowiecka 21 46,7
1457 SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOSINNIE Łosinno Szkolna 9 46,7
1458 Szkoła Podstawowa w Proszkowie Proszkowo 6 46,5
1459 Szkoła Podstawowa w Romanach Seborach Romany Sebory 4 46,5
1460 Szkoła Podstawowa Specjalna przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 Łomianki ul.Warszawska 2 46,5
1461 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II Osiek 12 46,4
1462 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Próchenkach Próchenki 3 46,3
1463 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzegach Brzegi 5 46,2
1464 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Grąbiec Grąbiec 9 46,2
1465 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego Warszawa Mieszka I 11 46,2
1466 Publiczna Szkoła Podstawowa      nr 19 Radom Energetyków 22 46,1
1467 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Płoniawach - Bramurze Płoniawy - Bramura 25 45,8
1468 Szkoła Podstawowa w Zalasiu Zalas Zalas 14 45,8
1469 Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych Czernice Borowe Szkolna 33 45,7
1470 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. St. Wyszyńskiego Słupia Słupia 7 45,7
1471 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie w Krasińcu Krasiniec 11 45,6
1472 Publiczna Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach Piotrkowice 4 45,5
1473 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Henryka Nowackiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Adelin 22 45,5
1474 Publiczna Szkoła Podstawowa im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Mogielnicy Mogielnica ul.Przylesie 50 45,4
1475 Szkoła Podstawowa w Białusnym Lasku Białusny Lasek 5 45,4
1476 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Nr 2 Sochaczew Stadionowa 3 45,3
1477 Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze Nowy Dwór 4 45,3
1478 Szkoła Podstawowa imienia Bolesława Grudniaka w Trojanowie Trojanów 21 45
1479 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rzewniu Rzewnie 19 45
1480 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bitwy Warszawskiej 1920 R. w Józefowie Józefów Kościelna 22 45
1481 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kobylanach Kobylany 7 44,9
1482 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Cukrówce Cukrówka 12 44,7
1483 Zepół Szkół w Syberii Szkoła Podstawowa Syberia 16 44,5
1484 Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Sierakówek 14 44,4
1485 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Integracji Europejskiej Nowe Miasto Ciechanowska 24 44,4
1486 Szkoła Podstawowa w Piskach Piski Juliusza Słowackiego 8 44,3
1487 Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Chodkowie Chodkowo 5 44,2
1488 Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie maksymilianów 5 44,2
1489 Szkoła Podstawowa w Chojnowie Chojnowo 7 44,1
1490 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Przeradzu Małym Przeradz Mały 9 43,9
1491 Szkoła Podstawowa im. Wł. Jagiełły w Piotrkówku Piotrkówek Piotrkowek 8 43,8
1492 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Korczewie Korczew Szkolna 19 43,3
1493 Zespół Szkół-Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ludwika Górskiego w Ceranowie Ceranów 17 43,1
1494 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chmielewie Chmielew 6 42,8
1495 Zespół Szkół w Górkach. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych Górki 3 42,7
1496 Szkoła Podstawowa im.gen.bryg. Franciszka Włada w Kamionie Kamion Poduchowny 14 42,7
1497 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Łaszewo 9 42,7
1498 Publiczna Szkoła Podstawowa w Guzowie Guzów 14 42,4
1499 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Komorowie Komorowo 15 42,4
1500 Szkoła Podstawowa nr 349 Warszawa Podmokła 24 42,3
1501 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pałapusie Pałapus 4 42
1502 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Trzaskomy w  Porządziu Porządzie 13 42
1503 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji ADYS  w Piastowie Piastów Namysłowskiego 4 41,5
1504 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Bożem Boże 8 40,8
1505 Publiczna Szkoła Podstawowa im. 76 Pułku Piechoty w Augustowie Augustów Wspólna 13 40,8
1506 Szkoła Podstawowa Załusków 9 40,4
1507 Zespół Szkół Społeczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandry Bąkowskiej Kałęczyn 8 40,1
1508 Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Zespole Szkół w Zieluniu Zieluń Szkolna 17 39
1509 Szkoła Podstawowa Specjalna w Kolonii Szczerbackiej Kolonia Szczerbacka 12 38,8
1510 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Zającu Zając 7 38,7
1511 Szkoła Podstawowa Wspierania Rozwoju Warszawa Toruńska 13 38
1512 Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 90 "Szkoła Rodzinna" Warszawa Kruszyny 4 37,8
1513 Publiczna Szkoła Podstawpwa im. Marii Kownackiej Górzno Samorządki 9 37,7
1514 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA         W  ZAKRZÓWKU Zakrzówek Wieś 16 36,2
1515 Szkoła Podstawowa Specjalna im. ks. Jana Twardowskiego Maków Mazowiecki Duńskiego Czerwonego Krzyża 2 35
1516 Szkoła Podstawowa w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii "Jędruś" Józefów Główna 26 35
1517 Szkoła Podstawowa w Rozalinie Rozalin 3 34,3
1518 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zielonce Zielonka Marecka 16 32,4
1519 Szkoła Podstawowa Nr 167 w Zespole Szkół Nr 108 Warszawa św. Bonifacego 9 30,7
1520 Szkoła Podstawowa Specjalna w Izdebnie Izdebno 6 30,3
1521 Szkoła Podstawowa w Zagórzu Wiązowana Zagórze 1 30
1522 Szkoła Podstawowa SIGiE w Rżańcu Rżaniec 2 28
1523 Szkoła Podstaowa w Białych - Szczepanowicach Białe - Szczepanowice 1 28
1524 Szkoła Podstawowa Nr 291 Warszawa Dembińskiego 2 25,5
1525 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Kolonia Ossa 5 24,2
1526 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Radom Wośnicka 13 23,8
1527 Skoła Podstawowa w Czarni Czarnia 1 23
1528 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 2 Garwolin Aleja Legionów 5 20,6
1529 Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Wyszków Zakolejowa 1 20
1530 Szkoła Podstawowa Specjalna w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku Brańszczyk Jana Pawła II 2 18
1531 Szkoła Podstawowa Specjalna   nr 196 Warszawa Zakroczymska 1 13

made in osostudio