Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".

x
Ranking małopolskich szkół podstawowych 2016 - OGÓLNY

Ranking małopolskich szkół podstawowych 2016 - OGÓLNY

08.06.2016

Wiemy, które szkoły najlepiej przygotowały uczniów do tegorocznego sprawdzianu szóstoklasisty. Poniżej publikujemy ranking szkół podstawowych przygotowany w oparciu o wyniki egzaminu z języka polskiego i matematyki. Na czele zestawienia jest Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej, na drugim miejscu znalazły się ex aequo dwie krakowskie szkoły: Prywatna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Dona.
Świetny wynik w województwie osiągnęła również niewielka Szkoła Podstawowa w Trzycierzu w powiecie nowosądeckim. Jej uczniowie tak dobrze napisali sprawdzian, że zapewnili swojej podstawówce trzecie miejsce wśród wszystkich małopolskich szkół. 
Ogółem sklasyfikowano 1317 szkół. Wiele z nich, z uwagi na ten sam wynik, zajmuje równorzędne miejsce

W kolejności podajemy:

MIEJSCE W RANKINGU, NAZWA SZKOŁY MIEJSCOWOŚĆ ULICA Liczba uczniów piszących arkusz standardowy Średni wynik ogółem w procentach 

 
1

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krakowie Kraków Łokietka 38 90
 
2

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kraków Al. Dygasińskiego 15 89
 
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Dona Kraków Stroma 19 89
 
3

Szkoła Podstawowa w Trzycierzu Trzycierz 7 88
 
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych Kraków os. Centrum E 33 88
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Porębie Dzierżnej Poręba Dzierżna 1 88
 
4

Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Tarnów Matejki 12 87
 
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 3 Kraków Smoleńsk 8 87
 
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego Kraków Forteczna 18 87
 
 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Kraków Stanisława ze Skalbmierza 20 87
 
 Szkoła Podstawowa Nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek Kraków Skałeczna 29 87
 
 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kraków os. Dywizjonu 303 33 87
 
5

Zespół Szkół Gminnych im. Adama Mickiewicza Baczków 3 86
 
6

Szkoła Podstawowa nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku Kraków Urzędnicza 40 85
 
Szkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków Starowiślna 44 85
 
Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Nowym Sączu Nowy Sącz Ducha Świętego 8 85
 
7

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Szczawie Szczawa 4 84
 
 Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek Kraków Meissnera 26 84
 
 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łosiu Łosie 5 84
 
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich Kraków Kluczborska30 84
 
 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Karola Chodkiewicza Kraków Królowej Jadwigi 47 84
 
8

Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Juliusza Słowackiego STO Kraków Krowoderska 54 83
 
 Szkoła Podstawowa w Zawadzie Zawada 8 83
 
Prywatna Szkoła Podstawowa Salwator Kraków Senatorska 35 83
 
 Szkoła Podstawowa Nr 31 w Krakowie im. dra Henryka Jordana Kraków Bolesława Prusa 68 83
 
 Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. Edmunda Niziurskiego Kraków Karmelicka 15 83
 
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków Pędzichów 48 83
 
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biertowicach Biertowice 10 83
 
Szkoła Podstawowa im. kapitana pilota Władysława Gnysia w Żuradzie Żurada III 5 83
 
9

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP Kraków P. Michałowskiego 32 82
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Bł. Laury Vicuna Kraków os. Kościuszkowskie 79 82
 
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Bractwa Kurkowego w Krakowie Kraków Fr. Nullo 86 82
 
Zespół Szkół w Librantowej - Szkoła Podstawowa im. Józefa Bieńka Librantowa 20 82
 
Zespół Szkolno - Przedszkolny, Publiczna Szkoła Podstawowa w Biesiadkach Biesiadki  14 82
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Roztoce Roztoka 5 82
 
10

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Andrzeja Struga w Krakowie Kraków Ignacego Krasickiego 79 81
 
 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego Kraków Basztowa 65 81
 
 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zagórzanach Zagórzany 13 81
 
 Szkoła Podstawowa nr 4 Kraków Smoleńsk 81 81
 
 Szkoła Podstawowa Nr 65 im. Czesława Janczarskiego Kraków Golikówka 11 81
 
Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera Kraków Łąkowa 49 81
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallottiego Kraków os. Krakowiaków 71 81
 
 Szkoła Podstawowa nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego Kraków Ćwikłowa 29 81
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Grabiu Grabie 11 81
 
 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Szczytnikach Szczytniki 9 81
 
11

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka Paszkówka 9 80
 
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chechle Chechło Kluczewska 12 80
 
 Szkoła Podstawowa Nr 40 Kraków Pszczelna 87 80
 
 Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie Kraków Wileńska 74 80
 
 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele Biały Kościół Królowej Jadwigi 14 80
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego Bęczarka 16 80
 
 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 9 80
 
Prywatna Szkoła Podstawowa "Scherzo" Kraków Korzeniaka 27 80
 
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zadrożu Zadroże 12 80
 
12 

Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jarosława Iwaszkiewicza Kraków Dobczycka 48 79
 
 Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla w Krakowie Kraków Szlachtowskiego 79 79
 
 Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Wielkiej Wsi Wielka Wieś Szkolna 14 79
 
 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 Kraków Kurczaba 14 79
 
 Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori Kraków Pawlickiego 15 79
 
Szkoła Podstawowa Nr 72 im. Teofila Lenartowicza Kraków Modrzewiowa 57 79
 
Szkoła Podstawowa nr 138 im. Polskich Wojsk Lotniczych Kraków Kazimierza Wierzyńskiego 21 79
 
 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Dursztynie Dursztyn Pienińska 6 79
 
 Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Marciszewskim Rzepiennik Marciszewski 4 79
 
13 

Szkoła Podstawowa w Morawczynie Morawczyna 3 78
 
 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wilczycach Wilczyce 13 78
 
Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Stanisława Wyspiańskiego Kraków Stawowa 21 78
 
 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej Ropica Polska 19 78
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Świdnik 11 78
 
 Zespół Szkół Gminnych im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowicy. Szkoła Podstawowa Dąbrowica 6 78
 
 Szkoła Podstawowa w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna Szlak Papieski 6 78
 
 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zawadce Zawadka 9 78
 
 Szkoła Podstawowa w Januszowej Januszowa 11 78
 
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie Gorzków 14 78
 
 Szkoła Podstawowa im. ks. Stefana kard. Wyszyńskiego KSW w Libiążu Libiąż Kościelna 15 78
 
 Szkoła Podstawowa w Obidowej Obidowa 6 78
 
 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kościelcu Kościelec 11 78
 
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Henryka Sienkiewicza Kraków Mazowiecka 56 78
 
 Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia "Inspiracja" Kraków Śniadeckich 8 78
 
14 

Katolicka Szkoła Podstawowa Nowy Sącz Ducha Świętego 21 77
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach Zielonki Ks. Jana Michalika 93 77
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Szczepanów Św. Stanisława 12 77
 
Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie Kraków Św. Marka 78 77
 
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Przerwy-Tetmajera Łopuszna Szkolna 15 77
 
Szkoła Podstawowa nr 164 im. Bł. Franciszki Siedliskiej Sióstr Nazaretanek Kraków Wysłouchów 53 77
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie Smęgorzów 14 77
 
Szkoła Podstawowa w Zasani Zasań 11 77
 
 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Stryszawie Stryszawa 8 77
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema Laskówka Chorąska 10 77
 
Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej Królowa Polska 5 77
 
 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Gorenicach Gorenice Krakowska 10 77
 
15

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Myślenicach-Chełm Chełm 7 76
 
 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Wysokiej Wysoka 7 76
 
 Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Brzozówce Brzozówka Tarnowska 11 76
 
 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 Kraków Al. Kijowska 41 76
 
 Katolicka Szkoła Podstawowa przy Parafii Świętej Heleny Nowy Sącz Świętej Heleny 19 76
 
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach Bibice Tadeusza Kościuszki 73 76
 
Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu Poskwitów 12 76
 
Szkoła Podstawowa we Wrząsowicach Wrząsowice Szkolna 16 76
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego Zubrzyca Górna 11 76
 
Szkoła Podstawowa im. Batalionu Barbara AK w Pawęzowie Pawęzów 9 76
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzy Niedźwiedza 7 76
 
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 -Szkoła Podstawowa nr 130 im. Jana Brzechwy Kraków os. Oświecenia 55 76
 
 Szkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" Kobylany Jana Pawła II 12 76
 
Szkoła Podstawowa Nr 133 w Krakowie Kraków Mieczysława Wrony 24 76
 
 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza w Stróży Stróża 15 76
 
 Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi Mokra Wieś 5 76
 
 Szkoła Podstawowa w Rozdzielu im. Władysława Orkana Rozdziele 13 76
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Gruszów Wielki 11 76
 
 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Banachiewicza w Porębie Poręba 11 76
 
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Biskupicach Biskupice 26 76
 
 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zabierzowie Bocheńskim Zabierzów Bocheński 20 76
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Niedzieliska 7 76
 
 Szkoła Podstawowa nr 2 w Krakowie Kraków Strzelców 109 76
 
 Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach Mogilany Św. Bartłomieja Ap. 34 76
 
 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie Libertów Jana Pawła II 31 76
 
 Szkoła Podstawowa w Smardzowicach Smardzowice 4 76
 
 Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej Kłodne 14 76
 
 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Włodzimierza Puchalskiego w Niepołomicach Niepołomice Krakowska 10 76
 
16

 Szkoła Podstawowa nr 48 w Krakowie im. Szarych Szeregów Kraków Księcia Józefa 17 75
 
Szkoła Podstawowa im. Walerego Goetla Zelczyna 24 75
 
Szkoła Podstawowa w Małem Cichem Małe Ciche Sołtysia 6 75
 
 Szkoła Podstawowa nr 53 im. Jana Henryka Dąbrowskiego Kraków Skośna 100 75
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Barwałd Dolny 7 75
 
 Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Tarnów Błotna 40 75
 
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera Kraków Katowicka 41 75
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny Książ Wielki M. Reja 15 75
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sitnicy Sitnica 3 75
 
 Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Szafera Wola Kalinowska Szkolna 7 75
 
Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Owczarach Owczary Długa 8 75
 
 Szkoła Podstawowa w Stańkowej Stańkowa 5 75
 
 Szkoła Podstawowa Szlembark Ks. Kardynała Karola Wojtyły 7 75
 
 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zawadzie Zawada 8 75
 
Zespół Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Ks. Prof. Józefa Tischnera Tarnów Gumniska 8 75
 
 Szkoła Podstawowa Nr 153 w Krakowie Kraków Na Błonie 75 75
 
 Szkoła Podstawowa nr 2 im. 12 Pułku Piechoty Spytkowice 14 75
 
 Szkoła Podstawowa nr 27 Kraków Podedworze 84 75
 
 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Tadeusza Kościuszki Kraków Sadzawki 49 75
 
 Szkoła Podstawowa nr 134 Kraków Kłuszyńska 26 75
 
 Szkoła Podstawowa w Posadowej Mogilskiej Posadowa Mogilska 8 75
 
 Szkoła Podstawowa Nr 107 z oddziałami integracyjnymi im. Tadeusza Boya - Żeleńskiego Kraków Zdrowa 54 75
 
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wielkich Drogach Wielkie Drogi 6 75
 
 Szkoła Podstawowa w Szczereżu Szczereż 6 75
 
Szkoła Podstawowa nr 54 im. Juliana Tuwima Kraków Tyniecka 23 75
 
 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy Bukowina Tatrzańska T. Kościuszki 39 75
 
 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kadczy Kadcza 11 75
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Oddziału AL Bartosza Głowackiego Łobzów 11 75
 
17

Szkoła Podstawowa Nr 1 Sucha Beskidzka Płk. Tadeusza Semika 53 74
 
 ZSOI Nr 6 - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 im. H. Sienkiewicza Kraków os. Na Stoku 53 74
 
 Szkoła Podstawowa Nr 75 Kraków Grochowska 68 74
 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Łukowej Łukowa 7 74
 
 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia im. I. J. Paderewskiego Tarnów Lippóczy`ego 38 74
 
 Szkoła Podstawowa Nr 17 im. E. Kwiatkowskiego Tarnów Norwida 48 74
 
 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Siercza 24 74
 
 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Obrońców Pokoju Nowy Sącz Grota Roweckiego 120 74
 
 Szkoła Podstawowa w Minodze Minoga 10 74
 
 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tłuczani - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Tłuczani Tłuczań 10 74
 
 Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Bolechowicach Bolechowice Szkolna 35 74
 
 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Ładnej Ładna 7 74
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki Nieczajna Górna 13 74
 
 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Konfederacji Tatrzańskiej Nowy Targ Orkana 92 74
 
 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orędowników Pokoju w Oświęcimiu Oświęcim Budowlanych 69 74
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kamionnej Kamionna 10 74
 
 Szkoła Podstawowa w Homrzyskach Homrzyska 6 74
 
 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Kraków Myślenicka 81 74
 
 Szkoła Podstawowa nr 47 Kraków Myśliwska 90 74
 
 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151 Kraków Lipińskiego 54 74
 
 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach Myślenice Zdrojowa 25 74
 
 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Swojczanach Swojczany 7 74
 
 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Porębie Górnej Poręba Górna 7 74
 
 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162 Kraków Stojałowskiego 186 74
 
 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Tadeusza Kościuszki Kraków Komandosów 71 74
 
 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy Palcza 10 74
 
18

Szkoła Podstawowa nr 4 im. St. Wyspiańskiego w Skawinie Skawina Wyspiańskiego 34 73
 
Zespół Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie - Szkoła Podstawowa w Krzeczowie Krzeczów 8 73
 
 Szkoła Podstawowa w Kiczni Kicznia 11 73
 
 Szkoła Podstawowa w Grojcu Grojec Al. Ogrodowa 25 73
 
 Szkoła Podstawowa nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego Kraków Porzeczkowa 51 73
 
 Szkoła Podstawowa w Lipiu Lipie 3 73
 
 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Zedermanie Zederman 12 73
 
 Zespół Szkół w Jaszczurowej, Szkoła Podstawowa w Jaszczurowej Jaszczurowa 16 73
 
 Szkoła Podstawowa Nr 67 im. Władysława Łokietka w Krakowie Kraków Kaczorówka 23 73
 
 Szkoła Podstawowa w Maruszynie Górnej Maruszyna Górna Jana Pawła II 10 73
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Podlipiu Podlipie 10 73
 
 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Prusach Prusy 17 73
 
 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach Konary 14 73
 
 Szkoła Podstawowa w Koniuszy Koniusza 14 73
 
 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ryglicach Ryglice Tarnowska 42 73
 
Szkoła Podstawowa Nr 132 im. Św. Benedykta z Nursji w Krakowie Kraków Bolesława Śmiałego 19 73
 
 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Cianowicach Cianowice Szkolna 16 73
 
 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach Staniątki 24 73
 
 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 Kraków Żabia 33 73
 
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 13 73
 
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Porębie Radlnej Poręba Radlna 13 73
 
Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Bukowie Buków 9 73
 
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach - Szkoła Podstawowa Głębowice Oświęcimska 14 73
 
Zespół Szkół im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi II - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starej Wsi Stara Wieś 10 73
 
Szkoła Podstawowa Sportowa im. Marii Skłodowskiej - Curie Oświęcim Słowackiego 42 73
 
 Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Porębie Żegoty Poręba Żegoty Szembeków 11 73
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Błoniu Błonie 13 73
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Jodłówce Jodłówka 14 73
 
Szkoła Podstawowa im. gen. Mariana Langiewicza w Goszczy Goszcza 8 73
 
Szkoła Podstawowa w Karniowie Karniów 8 73
 
Szkoła Podstawowa nr 85 im. Ks. Kazimierza Jancarza w Krakowie Kraków os. Złotego Wieku 56 73
 
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Św. Jadwigi Królowej Polski Kraków os. Kalinowe 52 73
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Swoszowej Swoszowa 10 73
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Mszana Dolna Sienkiewicza 54 73
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Dulowej Dulowa Paderewskiego 25 73
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Przebieczanach Tomaszkowice 17 73
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej z oddziałem przedszkolnym w Naramie Narama 11 73
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sadku-Kostrzy Sadek - Kostrza  6 73
 
Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Starej Wsi Stara Wieś 11 73
 
Szkoła Podstawowa w Wyskitnej Wyskitna 3 73
 
Zespół Szkół w Podwilku - Szkoła Podstawowa Nr 2 Podwilk 8 73
 
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina Kojszówka 7 73
 
Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Strzyżewskim Rzepiennik Strzyżewski 9 73
 
19

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego w Bochni Bochnia Oracka 70 72
 
 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 im. mjr Henryka Sucharskiego Kraków Chmielowskiego 30 72
 
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej w Krakowie Kraków Aleksandry 59 72
 
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w Krakowie Kraków Konfederacka 28 72
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce Krzywaczka 21 72
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 58 w Krakowie Kraków Stanisława Pigonia 53 72
 
Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie Kryspinów 25 72
 
Szkoła Podstawowa w Rzozowie im. św. Jadwigi Królowej Rzozów 11 72
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Brzezinka Słoneczna 11 72
 
Szkoła Podstawowa w Kocmyrzowie I Luborzyca 20 72
 
Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Beaupre w Sygneczowie Sygneczów  10 72
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie Rupniów 17 72
 
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. E. J. Jerzmanowskiego Wieliczka Krzyszkowicka 58 72
 
Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu Podsarnie 8 72
 
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" Kraków Seniorów Lotnictwa 23 72
 
Szkoła Podstawowa w Waksmundzie Waksmund Na Równi 21 72
 
Szkoła Podstawowa w Szreniawie Szreniawa 6 72
 
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łączanach - Szkoła Podstawowa Łączany Krakowska 18 72
 
Szkoła Podstawowa Nr 124 Kraków Weigla 40 72
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ptaszkowej im. Królowej Jadwigi Ptaszkowa 17 72
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chronowie Chronów 5 72
 
Szkoła Podstawowa Nr 155 im. Św. Jadwigi Królowej Kraków os. 2 Pułku Lotniczego 87 72
 
Inspiracja Sp. z o. o. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 4 Kraków Śniadeckich 22 72
 
Zespół Szkół im. M. Konopnickiej w Nowej Górze - Szkoła Podstawowa Nowa Góra 13 72
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Kukowie Kuków 13 72
 
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego Damice 12 72
 
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Roczynach Roczyny Szkolna 42 72
 
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łysej Górze Łysa Góra 15 72
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Winiarach Winiary 15 72
 
 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Goszycach Goszyce 11 72
 
Zespół Szkoły i Przedszkola Szkoła Podstawowa nr 2 w Mszanie Górnej Mszana Górna 11 72
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dolnym Borzęcin 7 72
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej Tarnów Reymonta 62 72
 
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich Krzęcin 24 72
 
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliana Tuwima w Nowym Sączu Nowy Sącz Wieniawy Długoszowskiego 20 72
 
Szkoła Podstawowa im. 550 Rocznicy Zwycięstwa Grunwaldzkiego Młoszowa Kamieniec 19 72
 
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie Kraków Popławskiego 46 72
 
Szkoła Podstawowa nr 74 Kraków Branicka 18 72
 
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaworznej Jaworzna 14 72
 
Szkoła Podstawowa Nr 135 w Krakowie Kraków Mirtowa 41 72
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Grybowie Grybów Os. Biała Wyżna 8 72
 
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego Kraków Spasowskiego 37 72
 
Szkoła Podstawowa nr 9 im. ppłk. pil. Stanisława Skarżyńskiego Olkusz Kosynierów 39 72
 
Szkoła Podstawowa w Krauszowie Krauszów 10 72
 
20

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Zebrzydowice 12 71
 
Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Jelnej Jelna 7 71
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach Wróblowice 7 71
 
Szkoła Podstawowa w Kleczy Zarąbkach Klecza Zarąbki 14 71
 
Szkoła Podstawowa w Bęble Bębło Krakowska 21 71
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Zgłobicach Zgłobice Zgłobicka 31 71
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrocieszu Dobrociesz 6 71
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Floriana w Glisnem Glisne 4 71
 
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 Kraków os. Bohaterów Września 100 71
 
Zespół Szkół Samorządowych - Szkoła Podstawowa im. K. E. N. w Sułkowicach-Łęgu Sułkowice Centralna 37 71
 
 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Juliana Tuwima w Kasince Małej Kasinka Mała 19 71
 
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu Olkusz Kapitana Hardego 38 71
 
 Szkoła Podstawowa nr 156 im. Ks. Kard. Adama Stefana Sapiehy Kraków Centralna 66 71
 
 Szkoła Podstawowa w Rącznej Rączna 14 71
 
 Szkoła Podstawowa w Jaśkowicach Jaśkowice 7 71
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Sobieskiego Zbludza 7 71
 
 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Konstytucji 3 Maja w Męcinie Męcina 14 71
 
 Szkoła Podstawowa nr 142 w Krakowie Kraków Drożyska 12 71
 
 Szkoła Podstawowa Rzyki os. Szczęśniaki 32 71
 
 Szkoła Podstawowa Rzepiennik Biskupi 13 71
 
 Szkoła Podstawowa w Olszynach Olszyny 13 71
 
 Szkoła Podstawowa w Głogoczowie Głogoczów 29 71
 
 Szkoła Podstawowa Krempachy Długa 11 71
 
 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Nowym Sączu Nowy Sącz Nadbrzeżna 62 71
 
 Zespół Szkół w Szczucinie - Szkoła Podstawowa im.A.Mickiewicza Szczucin Kościuszki 60 71
 
Szkoła Podstawowa Nr 158 im. prof. J. Aleksandrowicza Kraków Strąkowa 97 71
 
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Czasławiu Czasław 3 71
 
Szkoła Podstawowa im. Świętego Brata Alberta w Czechówce Czechówka Szkolna 15 71
 
Szkoła Podstawowa nr 5 im. M. Kopernika Wadowice Os. Kopernika 30 71
 
Szkoła Podstawowa w Cholerzynie z filią w Mnikowie Cholerzyn 16 71
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Hucisku-Pewelce Pewelka 7 71
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołkowicach Gołkowice Górne 23 71
 
 Szkoła Podstawowa nr 3 Lipnica Mała 12 71
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza Klikuszowa 17 71
 
Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Siódemka" w Tarnowie Tarnów Poniatowskiego 31 71
 
Szkoła Podstawowa w Wierchomli Wielkiej Wierchomla Wielka 10 71
 
 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Stanisław Dolny 15 71
 
 Szkoła Podstawowa im. Macieja Szarka w Grabiu Grabie 10 71
 
21

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej Wola Batorska 17 70
 
 Szkoła Podstawowa Breń 12 70
 
 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Generała Mariusza Zaruskiego Zakopane Karłowicza 39 70
 
Szkoła Podstawowa Gminy Wieliczka im. Marii Konopnickiej w Raciborsku Raciborsko 13 70
 
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach Myślenice Pardyaka 46 70
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ptaszkowej im. Władysława Jagiełły Ptaszkowa 27 70
 
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Stroniu Stronie 7 70
 
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Rabka-Zdrój Poniatowskiego 22 70
 
 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Św. Anny Kraków Półkole 30 70
 
 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Korczynie Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Św. Kingi Korczyna 8 70
 
 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Odrowążu Podhalańskim Odrowąż Podhalański 16 70
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Barbary Bochnia Konfederatów Barskich 60 70
 
 Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Sucharskiego Inwałd Wadowicka 47 70
 
 Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Jeziorzanach Jeziorzany 10 70
 
 Szkoła Podstawowa Nr 21 Kraków Batalionu Skała AK 60 70
 
 Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Racławicach Racławice 11 70
 
 Szkoła Podstawowa w Orawce Orawka 11 70
 
Szkoła Podstawowa w Boguszy Bogusza 14 70
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Jana Matejki w Bochni Bochnia Kazimierza Wielkiego 46 70
 
 Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w Skrzynce Skrzynka 5 70
 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieśniku Bieśnik 5 70
 
 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Józefa w Lubomierzu Lubomierz  19 70
 
 Szkoła Podstawowa w Siennej Sienna 12 70
 
 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki Lipnica Wielka 18 70
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie Rychwałd 4 70
 
 Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu Tarnowiec Tarnowska 34 70
 
 Szkoła Podstawowa w Marcyporębie Marcyporęba 7 70
 
 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Marszowicach Marszowice 12 70
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek im. św. Józefa Kalasancjusza Kraków G. Korzeniaka 11 70
 
 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Emmanuel" Kraków os. Strusia 2 70
 
 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Romana "Sybiraka" Sanguszki w Tarnowie Tarnów Niedomicka 17 70
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Trzebuni Trzebunia 30 70
 
Szkoła Podstawowa im. Czesława Wojewody w Lubczy Lubcza 22 70
 
 Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Mieczysława Medweckiego w Morawicy Morawica 16 70
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy Krośnica Ojca Leona 12 70
 
 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym Stanisław Dolny 12 70
 
 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zagórzu Zagórze 12 70
 
 Szkoła Podstawowa im. A. Sewiołka w Czułowie Czułów 22 70
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Biadoliny Szlacheckie 10 70
 
 Szkoła Podstawowa Miejsce Floriana 10 70
 
 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej Limanowa Marii Konopnickiej 45 70
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy Szczodrkowice 7 70
 
 Szkoła Podstawowa nr 87 - Sportowa Kraków Os. Teatralne 42 70
 
 Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Dobczycach Dobczyce Parkowa 77 70
 
 Szkoła Podstawowa nr 129 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie Kraków os. Na Wzgórzach 44 70
 
 Szkoła Podstawowa Nr 41 im. Jana Kochanowskiego Kraków Jerzmanowskiego 56 70
 
 Szkoła Podstawowa nr 78 im. Piotra Michałowskiego w Krakowie Kraków Jaskrowa 30 70
 
 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Klęczanach Klęczany 16 70
 
 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie Skawina Żwirki i Wigury 95 70
 
22

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 5 Kraków Al. Kijowska 58 69
 
 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej Widoma 14 69
 
Szkoła Podstawowa w Borku Szlacheckim Borek Szlachecki 18 69
 
 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Gdowie Gdów Myślenicka 53 69
 
 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej Górze Nawojowa Góra Szkolna 13 69
 
 Szkoła Podstawowa w Niskowej Niskowa 13 69
 
 Szkoła Podstawowa Graboszyce 13 69
 
 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Kaninie Kanina 4 69
 
 Szkoła Podstawowa Nr 1 Chełmek B. Chrobrego 24 69
 
 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Marii Kotulskiej Jodłówka Tuchowska 12 69
 
 Szkoła Podstawowa Jabłonka-Bory Jabłonka Mikołaja Kopernika 7 69
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej Wola Rzędzińska 28 69
 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Książnicach Książnice 14 69
 
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów Grojec Bartosza Głowackiego 10 69
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Rzepiennik Suchy 13 69
 
 Szkoła Podstawowa nr 92 Kraków os. Kalinowe 42 69
 
 Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaworniku Jawornik 38 69
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa Łąkta Dolna 9 69
 
 Szkoła Podstawowa nr 137 Kraków Wrobela 12 69
 
 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Mszanie Górnej Mszana Górna 20 69
 
Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej Poręba Wielka Aleja Parkowa 17 69
 
 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Proszowice Kościuszki 103 69
 
 Szkoła Podstawowa nr 6 im. F. Chopina Olkusz Długa 21 69
 
 Szkoła Podstawowa nr 109 w Krakowie im. Kornela Makuszyńskiego Kraków Mackiewicza 42 69
 
 Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej Pilcza Żelichowska 5 69
 
 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Łużańskiej Wola Łużańska 15 69
 
 Szkoła Podstawowa w Łapszach Wyżnych, im. Błogosławionego Jana Pawła II Łapsze Wyżne Świętego Floriana 5 69
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Osieku Osiek Główna 20 69
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przyborowie Przyborów 19 69
 
Szkoła Podstawowa im. Katarzyny Smreczyńskiej Konina 19 69
 
Szkoła Podstawowa w Pietrzejowicach Pietrzejowice 7 69
 
 Szkoła Podstawowa w Miłkowej Miłkowa 7 69
 
 Szkoła Podstawowa nr 119 im. Janiny Porazińskiej w Krakowie Kraków Czerwieńskiego 41 69
 
 Szkoła Podstawowa w Bączej Kuninie Bącza-Kunina 9 69
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni Bochnia Gen. Jakubowskiego 31 69
 
 Szkoła Podstawowa Gruszów 6 69
 
 Zespół Szkół w Zarzeczu - Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka w Zarzeczu Zarzecze Szkolna 10 69
 
 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowicach Łętowice 10 69
 
 Szkoła Podstawowa im. Dh Olgi Małkowskiej Sromowce Wyżne Nad Zalew 19 69
 
 Szkoła Podstawowa Nr 86 Kraków os. Jagiellońskie 55 69
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Żegocinie Żegocina 28 69
 
 Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Lipnicy Małej Lipnica Mała 13 69
 
 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Sienicznie Sieniczno Marii Dąbrowskiej 11 69
 
 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zawoi im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły Zawoja 11 69
 
 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zarzycach Wielkich Zarzyce Wielkie 11 69
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach Trąbki 11 69
 
 Szkoła Podstawowa nr 88 im. Stefana Żeromskiego w Krakowie Kraków os. Szklane Domy 51 69
 
 Szkoła Podstawowa Poronin Piłsudskiego 29 69
 
 Zespół Szkół w Żarkach - Szkoła Podstawowa w Żarkach Żarki Astronautów 45 69
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza Bochnia Biała 77 69
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki Kamionka Mała  7 69
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Milówce Milówka 5 69
 
23 

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Kukuczki w Korzkwi Korzkiew 18 68
 
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Wanata Moszczenica 37 68
 
Szkoła Podstawowa im. 1. PSP AK w Gaboniu Gaboń 16 68
 
Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego Niepołomice 3 Maja 115 68
 
 Zespół Placówek Oświatowych w Wiśniowej - Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana Wiśniowa 33 68
 
 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. św. Jadwigi Królowej w Klimontowie Klimontów 11 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Świątniki Górne Bielowicza 25 68
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Wielkich im. Tadeusza Kościuszki Strzelce Wielkie 14 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Braciejówce Braciejówka 14 68
 
 Szkoła Podstawowa w Szczytnikach Szczytniki 14 68
 
 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II Chrzanów Dworska 18 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Prof. Karoliny Lanckorońskiej w Jasienicy Jasienica 18 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sieprawiu Siepraw  60 68
 
 Szkoła Podstawowa w Tabaszowej Tabaszowa  9 68
 
 Szkoła Podstawowa w Stasikówce Stasikówka 6 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski Podłęże 24 68
 
 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 - Szkoła Podstawowa nr 16 Kraków J. Dietla 19 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Książu Małym Książ Mały 10 68
 
 Szkoła Podstawowa nr 80 im. Wojciecha Bogusławskiego Kraków os. Na Skarpie 47 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Wł. Reymonta w Pasierbcu Pasierbiec  17 68
 
 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej Wola Rzędzińska 17 68
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta Grobla 14 68
 
 Szkoła Podstawowa w Ostrowie Ostrów 14 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wołowicach Wołowice 24 68
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego Witeradów 20 68
 
 Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach Wierzchosławice 26 68
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jadownikach Jadowniki Szkolna 22 68
 
 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Koczanowie Koczanów 9 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łazanach Łazany 23 68
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzezawie Rzezawa Szkolna 33 68
 
 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego Olkusz Żeromskiego 24 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korzennej Korzenna 41 68
 
 Zespół Szkół Gminnych im. H. Sienkiewicza Stanisławice 21 68
 
 Zespół Szkół w Białce - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Białce Białka 16 68
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Św. Jana Pawła II w Łazach Łazy 11 68
 
 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie Zelków Jana Pawła II 12 68
 
 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach Myślenice Żeromskiego 100 68
 
Szkoła Podstawowa im.II Armii Wojska Polskiego Zabierzów Szkolna 54 68
 
Szkoła Podstawowa Nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej Kraków os. Tysiąclecia 62 68
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Kowalczyka w Rzeszotarach Rzeszotary Pod Dębiną 14 68
 
 Szkoła Podstawowa w Jamnicy Jamnica 21 68
 
Szkoła Podstawowa w Chyżnem Chyżne 15 68
 
 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Józefa w Kaszowie Kaszów 18 68
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Siedliszowicach im. dr Józefa Migały Siedliszowice 9 68
 
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Mucharzu Mucharz 18 68
 
Szkoła Podstawowa Nr 97 im. Joachima Lelewela Kraków Dr. Judyma 105 68
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Czułówku Czułówek 11 68
 
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II Spytkowice 11 68
 
Szkoła Podstawowa Nr 66 im. Edwarda Dembowskiego Kraków Skotnicka 34 68
 
Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Tenczynku - Szkoła Podstawowa Tenczynek Szkolna 37 68
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. Łukasiewicza w Brzesku Brzesko Królowej Jadwigi 62 68
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Osieku Osiek 13 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bulowicach Bulowice Bielska 41 68
 
 Szkoła Podstawowa w Bystrej Podhalańskiej Bystra Podhalańska 41 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach Luszowice Przybyszewskiego 17 68
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Budzowie Budzów 18 68
 
 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Trzebini Trzebinia Osiedle Gaj 45 68
 
 Szkoła Podstawowa w Jurkowie Jurków 23 68
 
 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach Michałowice Jana Pawła II 40 68
 
 Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach - Szkoła Podstawowa Waganowice 13 68
 
 Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych Łapsze Niżne Długa 12 68
 
 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rodakach Rodaki Strażacka 5 68
 
 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzyciążu Trzyciąż 8 68
 
 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. St. Wyspiańskiego Oświęcim Śniadeckiego 51 68
 
 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niwce Niwka 7 68
 
 Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej Zalasowa Karpacka 40 68
 
 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Rzepiskach Rzepiska Grocholów Potok 6 68
 
24

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Łękawica 20 67
 
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie Balin Jaworznicka 38 67
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. por. T. Stefaniszyna Spytkowice 32 67
 
Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie Kraków Malborska 16 67
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Skrudzinie Skrudzina 12 67
 
 Szkoła Podstawowa w Olszance Olszanka 11 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mędrzechowie Mędrzechów 31 67
 
 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Targowisku Targowisko 10 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Skale Skała Topolowa 46 67
 
 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Tuchowskiej Dąbrówka Tuchowska 9 67
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko Zakrzów 18 67
 
 Szkoła Podstawowa Osieczany 25 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cieniawie Cieniawa 20 67
 
 Szkoła Podstawowa Gromiec Husarska 12 67
 
 Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych - Szkoła Podstawowa w Piotrowicach Piotrowice Andrychowska 24 67
 
 Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki Siekierczyna 17 67
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Jodłówce Wałkach Jodłówka Wałki 11 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Bilczycach Bilczyce 11 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Antolce Antolka 16 67
 
 Szkoła Podstawowa "Rajska Szkoła" Kraków Tuchowska 16 67
 
 Szkoła Podstawowa im. s. Czesławy Lorek w Biczycach Dolnych Biczyce Dolne 15 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana Skomielna Biała 34 67
 
 Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Węgrzcach Wielkich Węgrzce Wielkie 48 67
 
 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Sufczynie Sufczyn 18 67
 
 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Kaszowie Kaszów 9 67
 
 Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Skrzypnem Skrzypne Św. Jadwigi Królowej 13 67
 
 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi Pcim 47 67
 
 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Heleny Marusarzówny Zakopane Orkana 45 67
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego Dąbrówka 12 67
 
 Szkoła Podstawowa im. M. Stasiukowej w Ochojnie Ochojno Podhalańska 12 67
 
Szkoła Podstawowa im. St. i J. Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 12 67
 
 Szkoła Podstawowa w Mszalnicy Mszalnica 12 67
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa w Barwałdzie Średnim Barwałd Średni 8 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie Płaza Wiosny Ludów 31 67
 
 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Nowej Wsi Nowa Wieś 11 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Siekierczynie z filią w Falkowej Siekierczyna 11 67
 
Szkoła Podstawowa nr 100 im. Adama Mickiewicza Kraków os. Albertyńskie 40 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy Gołcza 35 67
 
 Zespół Szkolno - Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Łęki Akacjowa 14 67
 
 Szkoła Podstawowa Nr 101 im. Hansa Christiana Andersena Kraków os. Jagiellońskie 45 67
 
 Szkoła Podstawowa im. I. J. Paderewskiego w Okleśnej Okleśna Nowowiejska 13 67
 
 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi Więcławice Stare 26 67
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mikołaja Kopernika Brzesko Legionów Piłsudskiego 86 67
 
Szkoła Podstawowa w Podszklu Podszkle 9 67
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Regina II Armii Krajowej w Bistuszowej Bistuszowa 9 67
 
 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Jawiszowicach Jawiszowice Kusocińskiego 44 67
 
 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Nowym Sączu Nowy Sącz Szkolna 61 67
 
 Szkoła Podstawowa nr 4 w Limanowej Limanowa Reymonta 28 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy Łękawica 14 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gaj Szkolna 22 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej Laskowa 11 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego Stróże 35 67
 
 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna Zakopane Sienkiewicza 16 67
 
 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 90 Kraków Czarnogórska 80 67
 
 Szkoła Podstawowa nr 10 w Chrzanowie Chrzanów Kardynała Wyszyńskiego 49 67
 
 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Krzeszowicach Krzeszowice Szkolna 89 67
 
 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baczynie Baczyn 10 67
 
 Szkoła Podstawowa w Sieradzy Sieradza 10 67
 
25

Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Alwerni Alwernia Skłodowskiej-Curie 32 66
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieliczce Wieliczka Moniuszki 107 66
 
 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Rajskiego Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ os. Na Skarpie 29 66
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Szczepanowskiego BM w Sterkowcu Sterkowiec Sosnowa 12 66
 
Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Pękali w Zespole Szkół w Szalowej Szalowa 21 66
 
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Jastrzębiu Jastrzębie 7 66
 
 Szkoła Podstawowa nr 10 Kraków Ks. Franciszka Blachnickiego 23 66
 
 Szkoła Podstawowa im. Świętego Józefa w Krosnej Krosna 9 66
 
 Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Lichwinie Lichwin  9 66
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Woli Zabierzowskiej Wola Zabierzowska 11 66
 
 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wałdysława Orkana Rabka-Zdrój Sądecka 72 66
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach Klucze Zawierciańska 52 66
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewniowej Lewniowa 17 66
 
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy Armii Krajowej Nowy Targ Plac Evry 51 66
 
 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej Nowy Sącz Towarowa 21 66
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tymowej Tymowa 23 66
 
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Westerplatte Kęty Szkolna 27 66
 
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Barana "Bolka" Libiąż św. Barbary 32 66
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławicach Racławice 20 66
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Grybowie Grybów Szkolna 64 66
 
 Szkoła Podstawowa w Woli Lubeckiej Wola Lubecka 8 66
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Stanisław Górny 4 66
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie Tarnów Szewska 38 66
 
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Zręczycach Zręczyce 23 66
 
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Borzęcie Borzęta 17 66
 
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza w Zespole Szkół w Raciborowicach Raciborowice Jana Długosza 24 66
 
Szkoła Podstawowa w Tczycy Tczyca 11 66
 
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Kochanowskiego Rabka-Zdrój Zaryte 11 66
 
Szkoła Podstawowa w Młynnem Młynne 9 66
 
Szkoła Podstawowa im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie Zawada 9 66
 
Szkoła Podstawowa w Polance Wielkiej Polanka Wielka Długa 34 66
 
Szkoła Podstawowa w Moszczenicy Moszczenica Niżna  16 66
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Borku Borek 7 66
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ochotnicy Górnej Jamne Ochotnica Górna os. Zawady 21 66
 
Szkoła Podstawowa w Chełmie Chełm 7 66
 
Szkoła Podstawowa Gminy Wieliczka im. Św. Kingi w Podstolicach Podstolice 7 66
 
Szkoła Podstawowa Nr 91 - sportowa im. Janusza Kusocińskiego Kraków os. Handlowe 91 66
 
Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Szczyrzycu Szczyrzyc 24 66
 
Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance Bielanka  12 66
 
Szkoła Podstawowa w Dobranowicach Dobranowice 5 66
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Broniewskiego w Kasince Małej Kasinka Mała 20 66
 
Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej Małej Żeleźnikowa Mała 10 66
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Podwilku Podwilk 15 66
 
Szkoła Podstawowa im. Bohaterskich Dzieci Warszawy Pyzówka Orkana 10 66
 
Szkoła Podstawowa w Malcu Malec Świętojańska 15 66
 
Zespół Szkół w Rudawie - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rudawie Rudawa Stanisława Polaczka 38 66
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wawrzeńczycach Wawrzeńczyce 28 66
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Uszew 36 66
 
Szkoła Podstawowa w Byszycach Byszyce 11 66
 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Szarów Wiejska 36 66
 
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Karola Szymanowskiego Nowy Sącz Broniewskiego 113 66
 
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie Bydlin Legionów 37 66
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Mokrzyska Wiślana 29 66
 
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Tadeusza Rejtana Kraków Fredry 38 66
 
Szkoła Podstawowa im. Józefa Ryłko w Czernej Czerna 9 66
 
Szkoła Podstawowa Droginia 18 66
 
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jasiennej Jasienna 18 66
 
Szkoła Podstawowa im. mjra pil. Jerzego Iszkowskiego Tęgoborze  33 66
 
Zespół Szkół w Zawoi Centrum - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Hugona Zapałowicza Zawoja Centrum Zawoja 21 66
 
Szkoła Podstawowa Przy Zespole Szkół w Rząsce Rząska Krakowska 16 66
 
Szkoła Podstawowa Jaksice 10 66
 
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Marcinkowicach Marcinkowice 20 66
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Otfinowie Otfinów 20 66
 
Szkoła Podstawowa w Bogoniowicach z Filią w Kipsznej Bogoniowice 17 66
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nidku - Szkoła Podstawowa w Nidku Nidek 21 66
 
Szkoła Podstawowa im. Heleny Marusarzówny w Pogórskiej Woli Pogórska Wola 32 66
 
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łużnej Szkoła Podstawowa Nr 2 Łużna 11 66
 
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tomicach Tomice Floriańska 22 66
 
Szkoła Podstawowa w Brzeziu im. Tadeusza Kościuszki Brzezie Szkolna 15 66
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Łapanowie Łapanów 52 66
 
Szkoła Podstawowa w Sierockiem Sierockie 12 66
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II Dąbrowa Tarnowska Kościelna 59 66
 
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika Andrychów Włókniarzy 114 66
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bielanach Bielany Łęcka 22 66
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II Wadowice os. Pod Skarpą 54 66
 
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tropiszowie Tropiszów 10 66
 
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Filipowicach Filipowice 20 66
 
Szkoła Podstawowa w Stadłach Stadła 10 66
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. św. Jadwigi Królowej w Jastrzębi Jastrzębia 15 66
 
26

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Brzeźnicy Brzeźnica Adama Gorczyńskiego 37 65
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Skawinkach Skawinki 16 65
 
Szkoła Podstawowa nr 89 Kraków os. Piastów 102 65
 
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego Maruszyna Jana Pawła II 13 65
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kurierów Sądeckich Muszyna Rynek 54 65
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu Zaczarnie 16 65
 
Szkoła Podstawowa w Żurowej Żurowa 17 65
 
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Tarnowie Tarnów Kopernika 43 65
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Czyżówce Czyżówka Szkolna 9 65
 
 Szkoła Podstawowa im.św.St.Kostki w Krzyszkowicach Krzyszkowice 27 65
 
Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Kwaśniowie Dolnym Kwaśniów Dolny Basztowa 18 65
 
Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej Trzemeśnia 37 65
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Wierzchowisku Wierzchowisko 19 65
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jadownikach Mokrych Jadowniki Mokre 10 65
 
Szkoła Podstawowa w Dzianiszu Dzianisz 20 65
 
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kasprowicza w Zakopanem Zakopane Harenda 21 65
 
Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana Maniowy Szkolna 33 65
 
Szkoła Podstawowa w Niegardowie Niegardów  11 65
 
 Szkoła Podstawowa im. Żwirki i Wigury w Radoczy Radocza Dębowa 22 65
 
 Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej Wola Zachariaszowska Świętego Floriana 24 65
 
 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Nowym Rybiu Nowe Rybie 12 65
 
 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy Przysietnica 24 65
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Prałata Władysława Gibały w Piotrkowicach Piotrkowice 12 65
 
 Szkoła Podstawowa w Łyczance Łyczanka Dworska 14 65
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej Łąkta Górna 15 65
 
 Szkoła Podstawowa Wysoka 32 65
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bł.Jana Pawła II Libiąż Plac Zwycięstwa 41 65
 
 Szkoła Podstawowa nr 1 Szynwałd 44 65
 
 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tuchowie Tuchów Jana Pawła II 74 65
 
 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiego w Woli Przemykowskiej Wola Przemykowska 4 65
 
 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Mszance, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Mszanka 5 65
 
 Szkoła Podstawowa w Śnietnicy Śnietnica 9 65
 
 Zespół Placówek Oświatowych w Rybnej - Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Rybnej Rybna 28 65
 
 Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II - Szkoła Podstawowa w Podobinie Podobin 12 65
 
 Szkoła Podstawowa nr 1 im Marii Curie-Skłodowskiej Stróża 12 65
 
 Szkoła Podstawowa w Bereście Berest 40 65
 
 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. prof. Kazimierza Sosnowskiego w Obidzy Obidza 21 65
 
 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ziemi Piwniczańskiej w Piwnicznej-Zdroju Piwniczna-Zdrój Krynicka 46 65
 
 Szkoła Podstawowa Popowice 6 65
 
 Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Knurowie Knurów 7 65
 
 Szkoła Podstawowa im. Pomnik Dzieci Więźniów Oświęcimia w Brzezince Brzezinka Szkolna 20 65
 
 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnówce Żarnówka 14 65
 
 Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 303 w Śleszowicach Śleszowice 6 65
 
 Szkoła Podstawowa z Odddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. Orła Białego Oświęcim Kalicińskiego 65 65
 
 Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych - Szkoła Podstawowa im. I. Fika w Przeciszowie Przeciszów Szkolna 20 65
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego Witanowice Jana Pawła II 20 65
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej Piekiełko 18 65
 
Szkoła Podstawowa w Dębnie Dębno Szkolna 16 65
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz Jana Kantego 42 65
 
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich Koźmice Wielkie 27 65
 
Szkoła Podstawowa w Glewcu Glewiec 13 65
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego Bucze Okulicka 12 65
 
Szkoła Podstawowa w Wojnarowej Wojnarowa 11 65
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie Jachówka 11 65
 
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze Lisia Góra Szkolna 32 65
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie Skawina Korabnicka 94 65
 
Szkoła Podstawowa im. ks. prał. Jana Ślęzaka w Ołpinach Ołpiny 30 65
 
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 8 im. Jana Pawła II w Trzebini Trzebinia Os. ZWM 39 65
 
Zespół Szkół nr 1 - Szkoła Podstawowa Kalwaria Zebrzydowska Mickiewicza 56 65
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzcianie Trzciana 9 65
 
Szkoła Podstawowa w Zawadce Zawadka 9 65
 
Szkoła Podstawowa im. Armii Kraków w Żębocinie Żębocin 8 65
 
Szkoła Podstawowa w Nowym Brzesku Nowe Brzesko Krakowska 31 65
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Tokarni Tokarnia 29 65
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie Harkabuz 14 65
 
Szkoła Podstawowa w Przecieszynie Przecieszyn Wyzwolenia 14 65
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Wiatowice 14 65
 
Zespół Szkół w Skawie - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko Skawa 27 65
 
Szkoła Podstawowa w Lasku Lasek 20 65
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Siekierczynie Siekierczyna 13 65
 
Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Biesnej Biesna 6 65
 
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Podłopieniu Podłopień 12 65
 
Szkoła Podstawowa w Przeciszowie - Podlesiu im. Jana Pawła II Przeciszów Podlesie 18 65
 
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Szkoła Podstawowa w Bachowicach im. Ks. F. Gołby Bachowice Ks. Gołby 24 65
 
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Gen. J. Bema Tarnów Krupnicza 68 65
 
Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Stadniki 22 65
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej - Centrum Ochotnica Dolna Centrum 32 65
 
Zespół Szkół w Gołaczewach - Szkoła Podstawowa im. Wł. Stanisława Reymonta Gołaczewy Stara Wieś 16 65
 
Szkoła Podstawowa w Brunarach im. Króla Kazimierza Wielkiego Brunary 10 65
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Przydonicy Przydonica 15 65
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sułkowicach-Bolęcinie Sułkowice-Bolęcina Racławicka 20 65
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Wł. Broniewskiego - Szkoła Podstawowa w Przybradzu Przybradz Szkolna 10 65
 
27

Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach Ciężkowice Tysiąclecia 34 64
 
Szkoła Podstawowa nr 4 Wadowice Słowackiego 63 64
 
Szkoła Podstawowa w Rąbkowej Rąbkowa 19 64
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. KaOSG w Ropie Ropa 52 64
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Andrychowie Andrychów Dąbrowskiego 76 64
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi Chocznia Główna 21 64
 
Szkoła Podstawowa nr 123 im. gen. Józefa Bema Kraków Okólna 49 64
 
Szkoła Podstawowa nr 113 Kraków Stachiewicza 65 64
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka-Ducha w Czerwiennem Czerwienne 4 64
 
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Jagiellończyka Gronków 12 64
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Przytkowicach Przytkowice 20 64
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stryszawie Stryszawa 50 64
 
Szkoła Podstawowa Nr 5 im.ks.Michała Potaczały w Chrzanowie Chrzanów Fabryczna 15 64
 
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marcina Bylicy w Olkuszu Olkusz Cegielniana 44 64
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lachowicach - Szkoła Podstawowa w Lachowicach Lachowice 22 64
 
Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Jana Matejki Kraków Dembowskiego 33 64
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Słopnice 21 64
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich Bobrowniki Wielkie Długa 14 64
 
Szkoła Podstawowa im. Józefa Patelskiego w Kwaczale Kwaczała Jana Pawła II 23 64
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Łachuta w Ostrężnicy Ostrężnica 13 64
 
Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Woli Radłowskiej Wola Radłowska 13 64
 
Szkoła Podstawowa w Zalesiu Zalesie 19 64
 
Szkoła Podstawowa im. św.Stanisława Kostki w Modlnicy z oddziałami integracyjnymi Modlnica Sportowa 34 64
 
Zespół Szkół i Przedszkola - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Złota 21 64
 
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Sechna 6 64
 
Szkoła Podstawowa nr 4 Olkusz Francesco Nullo 30 64
 
Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Brzeznej Brzezna 29 64
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko Celiny 20 64
 
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Regulicach Regulice  14 64
 
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bolesławiu Bolesław Główna 30 64
 
Szkoła Podstawowa im. Boh. Westerplatte w Rozkochowie Rozkochów Chemików 8 64
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 - Szkoła Podstawowa nr 157 Kraków Rydygiera 47 64
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie Miechów os. Sikorskiego 48 64
 
Szkoła Podstawowa w Boguszowej Boguszowa 5 64
 
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa Męcina 29 64
 
Zespół Szkół w Dominikowicach - Szkoła Podstawowa Dominikowice 19 64
 
Szkoła Podstawowa Krzczonów 33 64
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Babicach Babice Zamkowa 18 64
 
Szkoła Podstawowa w Nawojowej Nawojowa  33 64
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Raciechowicach Raciechowice  24 64
 
Szkoła Podstawowa im. Józefa Bema w Woli Filipowskiej Wola Filipowska Szkolna 26 64
 
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Wielmoży Wielmoża 17 64
 
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamionce Wielkiej Kamionka Wielka 19 64
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta Porąbka Uszewska 22 64
 
Szkoła Podstawowa w Nowej Białej Nowa Biała Główna 18 64
 
Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi Nowy Sącz Aleje Stefana Batorego 36 64
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Kamionce Wielkiej Kamionka Wielka 32 64
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Nowym Targu Nowy Targ Kopernika 79 64
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Mochnaczce Wyżnej Mochnaczka Wyżna 13 64
 
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Kurierów Sądeckich Nowy Sącz Poręba Mała 38 64
 
Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Ryczówku Ryczówek Dolna 9 64
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podolszu Podolsze Zatorska 18 64
 
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha Rokiciny Podhalańskie 25 64
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gen. W. Sikorskiego w Jastrzębi Jastrzębia 7 64
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie Łukowica 24 64
 
Szkoła Podstawowa im.Batalionu AK"Barbara" w Lubaszowej Lubaszowa 12 64
 
Szkoła Podstawowa im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Ratułowie Ratułów 17 64
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lubniu Lubień 44 64
 
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach Brody 32 64
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Matejki w Kamienicy Kamienica 15 64
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach Radłowskich Biskupice Radłowskie Szkolna 5 64
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchorabie Suchoraba  10 64
 
28

Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach Słopnice 78 63
 
 Szkoła Podstawowa Woźniki Wadowicka 21 63
 
Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi Nowy Sącz Rokitniańczyków 71 63
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Czaczowie Czaczów 8 63
 
Szkoła Podstawowa nr 111 im. Wojska Polskiego Kraków Bieżanowska 54 63
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach Brzeszcze Mickiewicza 68 63
 
Szkoła Podstawowa w Grabnie Grabno 14 63
 
Szkoła Podstawowa Kornatka 17 63
 
Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza III Wielkiego w Rudniku Rudnik Szkolna 41 63
 
 Integracyjna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Pacyfikacji w Radwanowicach Radwanowice Szkolna 12 63
 
Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rogoźniku Rogoźnik 9 63
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Kurowie Kurów 6 63
 
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zbylitowskiej Górze Zbylitowska Góra Św. Floriana 15 63
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Stróże 12 63
 
Zespół Szkół Samorządowych w Zagórniku - Szkoła Podstawowa im. L. Zamenhofa Zagórnik Szkolna 18 63
 
Szkoła Podstawowa im. Józefa Suskiego we Włosienicy Włosienica J. Suskiego 19 63
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych Koszyce Małe Oświatowa 16 63
 
Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego Koszyce Wielkie Szkolna 24 63
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach Brzączowice 14 63
 
Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Kochanowskiego w Tarnowie Tarnów 3-go Maja 96 63
 
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie Tarnów Skowronków 54 63
 
Szkoła Podstawowa w Łapszance Łapszanka 11 63
 
Szkoła Podstawowa w Witowie im. ks. Leona Musielaka Witów 15 63
 
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach Sułkowice Tysiąclecia 68 63
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Leszczynie Leszczyna 16 63
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skrzydlnej Skrzydlna 12 63
 
Szkoła Podstawowa w Borze Bór Jana Pawła II 8 63
 
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. płk. Fr. Nullo w Krzykawie Krzykawa 28 63
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach Lipiny 9 63
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach Jerzmanowice 36 63
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Potoku. Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku Czarny Potok 9 63
 
Szkoła Podstawowa Nr 52 im. Marii Dąbrowskiej Kraków os. Dywizjonu 303 36 63
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wieprzu im. Jana Pawła II Wieprz Centralna 28 63
 
Szkoła Podstawowa w Igołomi Igołomia 33 63
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa Siemiechów 19 63
 
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Armii Krajowej w Pcimiu Pcim 15 63
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Krzesławice 10 63
 
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tarnowie Tarnów Bitwy pod Studziankami 73 63
 
Szkoła Podstawowa Gorzów Szkolna 16 63
 
Zespół Szkół Nr 2 - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. St. Reymonta w Bukownie Bukowno Sławkowska 17 63
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pławnej Pławna 6 63
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Chojniku Chojnik 12 63
 
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Gromniku Gromnik Witosa 43 63
 
Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Gorlicach Gorlice Krakowska 57 63
 
Szkoła Podstawowa im. Gen. Stanisława Maczka w Pojałowicach Pojałowice  19 63
 
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu Stary Wiśnicz 21 63
 
Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Przegini Przeginia 30 63
 
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich Tarnów Marii Dąbrowskiej 76 63
 
Szkoła Podstawowa w Banicy Banica 8 63
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Stanisława Kostki w Lubomierzu Lubomierz 8 63
 
Szkoła Podstawowa w Woli Radziszowskiej Wola Radziszowska 25 63
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Siołkowej Siołkowa 17 63
 
Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Żabnie Żabno Jagiełły 36 63
 
Szkoła Podstawowa im. Władysława Długosza w Siarach Siary 10 63
 
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Niedźwiedziu Niedźwiedź 20 63
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Wadowice Sienkiewicza 50 63
 
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piekielniku Piekielnik 31 63
 
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim Słowackiego 62 63
 
Miejski Zespół Szkół Nr 4 w Gorlicach - Szkoła Podstawowa Nr 4 Gorlice Krasińskiego 63 63
 
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Królowej Górnej Królowa Górna 11 63
 
Szkoła Podstawowa w Polnej Polna 12 63
 
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Jaroszowcu Jaroszowiec Kolejowa 14 63
 
Szkoła Podstawowa w Jaroszowicach Jaroszowice 14 63
 
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Kacwinie Kacwin Jana Pawła II 15 63
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mikluszowicach - Szkoła Podstawowa w Mikluszowicach Mikluszowice 18 63
 
Zespół Szkół w Grzechyni - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Grzechyni Grzechynia 19 63
 
Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Mordarce Mordarka 21 63
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego Wojnicz Rynek 70 63
 
Szkoła Podstawowa im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Białce Tatrzańskiej Białka Tatrzańska Środkowa 24 63
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie Chrzanów Świętokrzyska 11 63
 
Szkoła Podstawowa nr 6 w Miejskim Zespole Szkół nr 6 im. Bohaterów Ziemi Gorlickiej Gorlice Hallera 31 63
 
Zespół Szkół Nr 1 w Starej Wsi Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi Stara Wieś 17 63
 
Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej - Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Rypla Raba Niżna 16 63
 
Szkoła Podstawowa w Pogwizdowie Pogwizdów  5 63
 
Szkoła Podstawowa w Gródku n/Dunajcem Gródek nad Dunajcem 16 63
 
Szkoła Podstawowa w Michalczowej Michalczowa  11 63
 
Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy Gostwica 14 63
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Tarnawie Tarnawa 2 63
 
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Zakopane Piłsudskiego 6 63
 
Szkoła Podstawowa nr 140 w Krakowie im. S. Wyspiańskiego Kraków Prawocheńskiego 2 63
 
29

Szkoła Podstawowa Nr 20 z Klasami Sportowymi w Zespole Szkół Sportowych Tarnów Zbylitowska 80 62
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie Czernichów 28 62
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Wolbromiu Wolbrom Pod Lasem 31 62
 
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Szyku Szyk 13 62
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Maków Podhalański Wolności 68 62
 
Szkoła Podstawowa w Łętkowicach Łętkowice 11 62
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski Biały Dunajec Miłośników Podhala 11 62
 
Szkoła Podstawowa w Żegiestowie Żegiestów 10 62
 
Szkoła Podstawowa Nr 8 Kraków Goszczyńskiego 19 62
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dziewinie Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Dziewin 9 62
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem Stare Bystre 9 62
 
Szkoła Podstawowa im. Stefana Pawlika w Rytrze Rytro 35 62
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlachtowej Szlachtowa Jana Pawła II 16 62
 
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Stryszowie Stryszów 24 62
 
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Krakowie Kraków Topolowa 8 62
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Sułoszowej Sułoszowa Olkuska 15 62
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej Limanowa Piłsudskiego 42 62
 
Szkoła Podstawowa nr 3 w Miejskim Zespole Szkół nr 3 im. Św. Jana Kantego Gorlice Wyszyńskiego 20 62
 
Szkoła Podstawowa im. 600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego Luborzyca 13 62
 
Szkoła Podstawowa Limanowa Jordana 89 62
 
Szkoła Podstawowa im. gen. J. Gizy Wielogłowy 44 62
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w Zalipiu Zalipie 6 62
 
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Kasince Małej Kasinka Mała 6 62
 
Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki Świniarsko 40 62
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza Szczawnica Główna 44 62
 
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki Nowy Sącz Piramowicza 43 62
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śledziejowicach Śledziejowice 48 62
 
 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Zalasiu Zalas 37 62
 
 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świniarach Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Świniarach Świniary 5 62
 
 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Leszczyc-Przywary w Kąclowej Kąclowa 39 62
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Sączu Nowy Sącz Jagiellońska 60 62
 
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Nielepice 17 62
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej Łoniowa 12 62
 
Szkoła Podstawowa nr 2 w Piwnicznej Zdroju Piwniczna-Zdrój Kosarzyska 12 62
 
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej Tylmanowa os. Mastalerze 15 62
 
Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu im. Królowej Jadwigi Oświęcim Królowej Jadwigi 37 62
 
Szkoła Podstawowa im. Władysława Zamoyskiego w Brzegach Brzegi Halna 11 62
 
Szkoła Podstawowa nr 1 Skrzyszów 36 62
 
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wysowej-Zdroju Wysowa-Zdrój 14 62
 
Szkoła Podstawowa w Kacicach Kacice 7 62
 
Szkoła Podstawowa w Rajsku Rajsko Edukacyjna 14 62
 
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Św. Rafała Kalinowskiego w Zawoi Zawoja 7 62
 
Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Kraków Kazimierza Wielkiego 14 62
 
Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Jana Pawła II w Tarnowie Tarnów Os. Legionów Henryka Dąbrowskiego 34 62
 
Szkoła Podstawowa im. St. Klimczaka w Słupcu Słupiec 9 62
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Miejskim Zespole Szkół nr 1 Gorlice Piękna 48 62
 
 Szkoła Podstawowa w Maciejowicach Maciejowice 9 62
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Krwawej Wigilli Ochotnica Dolna Młynne 12 62
 
Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach Spytkowice Szkolna 45 62
 
Szkoła Podstawowa Klecza Dolna 39 62
 
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Zatorze Zator Kongresowa 41 62
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabrniu Zabrnie 17 62
 
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bobrku Bobrek Nadwiślańska 17 62
 
Szkoła Podstawowa Chełmiec Marcinkowicka 62 62
 
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach Słomniki Świerczewskiego 61 62
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bronisława Czecha Zakopane Skibówki 35 62
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach Kęty Wyspiańskiego 80 62
 
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Bodzanowie Bodzanów 16 62
 
Szkoła Podstawowa w Szczepanowicach Szczepanowice 13 62
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Czchów Szkolna 31 62
 
Szkoła Podstawowa w Sędziszowej Sędziszowa 5 62
 
30

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karwinie Karwin 7 61
 
Szkoła Podstawowa w Joninach im. Jana Pawła II Joniny 7 61
 
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Kobylance Kobylanka 23 61
 
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Leńczach Leńcze 23 61
 
Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szerzynach Szerzyny 16 61
 
Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego Młyńczyska 18 61
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza Olkusz Kochanowskiego 60 61
 
Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Binarowej Binarowa 11 61
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza Wolbrom Mariacka 47 61
 
Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie Chrzanów Pogorska 77 61
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Iwkowa 8 61
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w Sąspowie Sąspów 6 61
 
Szkoła Podstawowa w Smrokowie Smroków 14 61
 
Społeczna Szkoła Podstawowa w Przybysławicach Przybysławice 4 61
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej we Frycowej Frycowa 20 61
 
Szkoła Podstawowa w Trybszu Trybsz Św. Elżbiety 6 61
 
Szkoła Podstawowa w Rzędowicach Rzędowice 10 61
 
Szkoła Podstawowa im. Jacka Malczewskiego w Faściszowej Faściszowa 6 61
 
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Jordanowie Jordanów Kolejowa 45 61
 
Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku Tymbark 36 61
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Wielkiego w Nowych Żukowicach Nowe Żukowice 9 61
 
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu Gwoździec 7 61
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozłowie Kozłów 32 61
 
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie Chrzanów Aleja Henryka 66 61
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej Tylmanowa os. Kozielce 28 61
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Kantego w Kętach Kęty Jana III Sobieskiego 56 61
 
Zespół Szkół w Borzęcinie. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Górnym Borzęcin Górny 25 61
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marcina Kromera w Bieczu Biecz Grodzka 34 61
 
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ropie Ropa 17 61
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Mikołaja w Bytomsku Bytomsko 12 61
 
Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce Wieliczka Sienkiewicza 58 61
 
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Pawłowskiego w Piątkowej Piątkowa 43 61
 
Szkoła Podstawowa w Kopance Kopanka 13 61
 
Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach im. Św. Jadwigi Królowej Pieniążkowice 10 61
 
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Chochołowskich Chochołów 10 61
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łuczycach Łuczyce 17 61
 
Szkoła Podstawowa w Podczerwonem Podczerwone 14 61
 
Szkoła Podstawowa w Odporyszowie Odporyszów Źwiernik 14 61
 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Faustyny Kowalskiej we Włosani Włosań Królowej Polski 15 61
 
Szkoła Podstawowa nr 14 im. S. Jaracza w Tarnowie Tarnów Krzyska 55 61
 
Zespół Szkół w Bystrej - Szkoła Podstawowa im. J. Słowackiego Bystra 17 61
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Białej Niżnej Biała Niżna 17 61
 
Zespół Szkół Samorządowych - Szkoła Podstawowa im. Franciszka Nowickiego w Krzeszowie Krzeszów 17 61
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku Toporzysko 13 61
 
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza Chrzanów Borelowskiego 57 61
 
Szkoła Podstawowa im. Księdza Profesora Piotra Poręby Mystków 18 61
 
Zespół Szkół w Zabawie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabawie Zabawa 14 61
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi Ujanowice 29 61
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wilkowsku Wilkowisko 15 61
 
Szkoła Podstawowa w Łękawce Łękawka 5 61
 
31

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Grywałdzie Grywałd Szkolna 16 60
 
Szkoła Podstawowa w Nowej Jastrząbce Nowa Jastrząbka 11 60
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Miechów M. Konopnickiej 89 60
 
Szkoła Podstawowa im. gen. Michała Gałązki w Trzetrzewinie Trzetrzewina 18 60
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. "Akcji III Most" w Przybysławicach Przybysławice 6 60
 
Szkoła Podstawowa nr 16 im. "Orląt Lwowskich" w Nowym Sączu Nowy Sącz Tadeusza Bora-Komorowskiego 42 60
 
Szkoła Podstawowa we Frydrychowicach Frydrychowice Wadowicka 31 60
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Ludźmierzu Ludźmierz K.Przerwy-Tetmajera 19 60
 
Zespół Szkół nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1000-lecia Państwa Polskiego Bukowno Szkolna 47 60
 
Szkoła Podstawowa w Prandocinie Prandocin 21 60
 
Szkoła Podstawowa nr 3 Nowy Targ Kowaniec 40 60
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kąpielach Wielkich Kąpiele Wielkie 8 60
 
Szkoła Podstawowa w Jastrzębi Jastrzębia 9 60
 
Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu Dłużec 10 60
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Dembowskiego Kierlikówka 11 60
 
Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego Jankowa 11 60
 
Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół im. Dzieci Zamojszczyzny Sidzina 33 60
 
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Świętego Brata Alberta w Skawie Skawa 12 60
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu Stary Sącz Adama Mickiewicza 87 60
 
Szkoła Podstawowa w Biórkowie Wielkim Biórków Wielki 14 60
 
Szkoła Podstawowa w Polance Polanka 15 60
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Poręba Spytkowska Kasztelana Spytka 17 60
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Marcina Kątskiego w Kątach Kąty 19 60
 
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Brzeszcze Szkolna 40 60
 
Zespół Szkół w Rajbrocie - Publiczna Szkoła Podstawowa w Rajbrocie im. Jana Pawła II Rajbrot 23 60
 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 46 60
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Proszówkach Proszówki 27 60
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Krynicy-Zdroju Krynica-Zdrój Kraszewskiego 55 60
 
Zespół Szkół nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Chocznia Główna 28 60
 
Zespół Szkół Samorządowych - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Targanicach Targanice Beskidzka 41 60
 
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gawłowie Gawłów 15 60
 
Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym Żelazówka 8 60
 
Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego w Borkach Borki 14 60
 
Zespół Szkół w Koniuszowej - Szkoła Podstawowa im. Generała Franciszka Gągora w Koniuszowej Koniuszowa 15 60
 
Szkoła Podstawowa nr 2 przy Stowarzyszeniu na Rzecz Edukacji i Rozwoju Doliny Popradu Muszyna Kościuszki 4 60
 
Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu Nowy Targ Osiedle Niwa 21 60
 
Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych Sromowce Niżne Szkolna 18 60
 
Szkoła Podstawowa w Mniszowie Mniszów 12 60
 
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej Zachełmna 4 60
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. 16 P.P. Ziemi Tarnowskiej Zdrochec 5 60
 
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaroszówce Jaroszówka 9 60
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tarnów ul. Ks. J. Skorupki 25 60
 
Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu Czarny Dunajec Jana Pawła II 37 60
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzeczowie Krzeczów 17 60
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Brodzińskiego Lipnica Murowana 31 60
 
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza Trzebinia 1 Maja 25 60
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy Kamienica 23 60
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jeżówce Jeżówka 11 60
 
Szkoła Podstawowa nr 1 w Osieku Osiek Główna 41 60
 
Szkoła Podstawowa w Rojówce Rojówka 10 60
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Stróżówce Stróżówka 29 60
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Kłaju Kłaj 28 60
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glichowie Glichów 9 60
 
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Filipowicach Filipowice 7 60
 
Szkoła Podstawowa Kobyle 19 60
 
Szkoła Podstawowa w Rusocicach Rusocice 11 60
 
Szkoła Podstawowa w Bysinie Bysina 16 60
 
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Olesno Szkolna 35 60
 
32

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 1 w Rożnowie - Szkoła Podstawowa Rożnów 28 59
 
Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Żbikowicach Żbikowice 14 59
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jabłonce Jabłonka Piusa Jabłońskiego 58 59
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Okocimiu im. Jana Goetza Okocimskiego Okocim Goetzów Okocimskich 17 59
 
Zespół Szkół Publicznych w Radziszowie - Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Radziszów Szkolna 41 59
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bolęcinie Bolęcin Zakopiańska 12 59
 
Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej Babice Różana 24 59
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Powstańców Śląskich Chełmek Marszałka Piłsudskiego 35 59
 
Szkoła Podstawowa Myślachowice Trzebińska 23 59
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu Jasień Zielna 19 59
 
Szkoła Podstawowa w Osielcu Osielec  30 59
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Ryczów Szkolna 28 59
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Reja w Mszanie Dolnej Mszana Dolna Rynek 58 59
 
Zespół Placówek Oświatowych w Harbutowicach Harbutowice 20 59
 
Szkoła Podstawowa w Zabrzeży Zabrzeż 10 59
 
Szkoła Podstawowa w Zaskalu Zaskale Kardynała Karola Wojtyły 16 59
 
Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Fornalskiej w Jankowicach Jankowice Stanisława Staszica 15 59
 
Szkoła Podstawowa, im. ks. Stanisława Słotwińskiego Kamień 14 59
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łostówce Łostówka 14 59
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Krościenko Nad Dunajcem Pienińska 36 59
 
Szkoła Podstawowa w Piekarach Piekary 22 59
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Mędrzechowskiej Wola Mędrzechowska 8 59
 
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym - Szkoła Podstawowa Barwałd Górny 10 59
 
Szkoła Podstawowa Nr 104 im. Jana Matejki Kraków os. Wysokie 23 59
 
Szkoła Podstawowa im. 9 Kompanii 3 Batalionu 1 Pułku Strzelców Podhalańskich AK Łomnica-Zdrój 28 59
 
 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem Łętowe 15 59
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Skłodowskiej Curie w Kasinie Wielkiej Kasina Wielka 36 59
 
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Janowicach Janowice 21 59
 
Szkoła Podstawowa w Wilczyskach im. Batalionów Chłopskich Wilczyska 12 59
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sance Sanka 12 59
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce Florynka 16 59
 
Szkoła Podstawowa im. Augustyna Suskiego Szaflary Szkolna 39 59
 
Zespół Szkół w Zagórzu - Szkoła Podstawowa im. Ks. A. Chojnackiego Zagórze M. J. Piłsudskiego 17 59
 
Szkoła Podstawowa Fundacji Viribus Unitis im. Św.Franciszka z Asyżu Pogorzyce Karola Szymanowskiego 14 59
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików w ZSO w Lipnicy Wielkiej Lipnica Wielka 19 59
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kwiatonowicach Kwiatonowice 12 59
 
33

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Skidziniu - Szkoła Podstawowa Skidziń Oświęcimska 27 58
 
Szkoła Podstawowa w Łętowni Łętownia 33 58
 
Szkoła Podstawowa w Kluszkowcach Kluszkowce Szkolna 28 58
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Biały Dunajec Jana Pawła II 35 58
 
Szkoła Podstawowa w Mietniowie im.Anny Iskry Mietniów 41 58
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku Jaworsko 3 58
 
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Olszowicach Olszowice Świętego Floriana 12 58
 
Szkoła Podstawowa w Wawrzce Wawrzka 9 58
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Łoponiu Łopoń 6 58
 
Szkoła Podstawowa w Tyliczu Tylicz Kazimierza Wielkiego 33 58
 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie Lusina Zdrojowa 10 58
 
Szkoła Podstawowa w Łowczowie Łowczów 10 58
 
Szkoła Podstawowa w Dobrej Dobra 48 58
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Zaborowie Zaborów 14 58
 
Szkoła Podstawowa Królówka 22 58
 
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Binczarowej Binczarowa 22 58
 
Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego Zakliczyn Podgórska 15 58
 
Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Siedlce 15 58
 
Szkoła Podstawowa w Golkowicach Golkowice 19 58
 
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa w Groniu Groń Muchówka 23 58
 
Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej Nowa Wieś Szlachecka 8 58
 
Szkoła Podstawowa w Skomielnej Czarnej Skomielna Czarna 20 58
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza Budzów 12 58
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Grodkowicach Grodkowice 4 58
 
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha we Frydmanie Frydman Szkolna 17 58
 
Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Zarzecze 9 58
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rożnowicach Rożnowice 14 58
 
Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 im. Marii Dąbrowskiej w Tarnowie Tarnów Mościckiego 14 58
 
Szkoła Podstawowa w Nieszkowicach Wielkich Nieszkowice Wielkie 19 58
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Domosławicach im. ks. prof. Józefa Tischnera Domosławice 15 58
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jurkowie Jurków 15 58
 
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Łososkowicach Łososkowice 5 58
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Racławicach Racławice 20 58
 
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego Mogilno 30 58
 
Szkoła Podstawowa im. VI Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej Biadoliny Radłowskie 10 58
 
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Świebockiego w Barcicach Barcice 52 58
 
Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego Nowa Wieś Konarskiego 26 58
 
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Balicach Balice Szkolna 22 58
 
Zespół Szkół Publicznych - Szkoła Podstawowa w Zborowicach Zborowice 11 58
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Luszowice Tarnowska 23 58
 
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Pułaskiego w Jadamwoli Jadamwola 6 58
 
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych im. Jana Pawła II - Szkoła Podstawowa Łososina Dolna 35 58
 
Zespół Szkolno-Gimnazjalny - Szkoła Podstawowa w Jazowsku Jazowsko 29 58
 
Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowej Wsi  Nowa Wieś 22 58
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. kard. S. Wyszyńskiego - Szkoła Podstawowa nr 2 Wieprz Beskidzka 16 58
 
Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Przegini Duchownej Przeginia Duchowna 9 58
 
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Roztoce Brzezinach Roztoka - Brzeziny 13 58
 
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej Kosmolów 15 58
 
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II Niegowić 17 58
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu Stronie 20 58
 
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Malatyńskiego w Charsznicy Miechów-Charsznica Szkolna 55 58
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce Muchówka 17 58
 
Szkoła Podstawowa Brodła Edukacyjna 5 58
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Szczawie Szczawa 13 58
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Żmiącej Żmiąca 10 58
 
Szkoła Podstawowa w Kiczorach Kiczory 11 58
 
Zespół Szkół w Naprawie - Szkoła Podstawowa Naprawa 12 58
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Olszynach Olszyny 27 58
 
34

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka Zasypnicka 24 57
 
Szkoła Podstawowa im. gen. J. H. Dąbrowskiego Pierzchów 23 57
 
Szkoła Podstawowa w Kościelisku Kościelisko Szeligówka 33 57
 
Zespół Szkół w Burzynie - Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Sajdaka Burzyn 16 57
 
Zespół Szkolno-Gimnazjalny - Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wilkowicza w Łącku Łącko 42 57
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jubileuszu 2000-lecia Chrześcijaństwa w Szarwarku Szarwark 11 57
 
Szkoła Podstawowa w Niedzicy Niedzica 3 Maja 22 57
 
Szkoła Podstawowa w Zakliczynie Zakliczyn Malczewskiego 60 57
 
Szkoła Podstawowa w Łapczycy Łapczyca 33 57
 
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk o Wolność Rdzawka 16 57
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 8 57
 
Szkoła Podstawowa Szczurowa Rynek 30 57
 
Szkoła Podstawowa nr 117 im. Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Kraków Kurczaba 50 57
 
Szkoła Podstawowa w Kobierzynie Kobierzyn 7 57
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Iwkowej Iwkowa 27 57
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojniku Gnojnik  36 57
 
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach Liszki 11 57
 
Zespół Szkół w Izdebniku - Szkoła Podstawowa Izdebnik 22 57
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dębnie Dębno 21 57
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej Lipnica Wielka 26 57
 
Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Niedźwiedziu Niedźwiedź 31 57
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Psarach Psary Szkolna 9 57
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II Sułoszowa Szkolna 13 57
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drwini - Szkoła Podstawowa w Drwini Drwinia 17 57
 
Szkoła Podstawowa im. E. Orzeszkowej w Radgoszczy Radgoszcz Plac Św. Kazimierza 34 57
 
Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego Stare Żukowice 17 57
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem Zasadne 8 57
 
Szkoła Podstawowa Łyczana 4 57
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza w Michałówce Michałówka 4 57
 
Filia Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka Błądzonka 12 57
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Sosnowice 8 57
 
Szkoła Podstawowa w Pleśnej Pleśna 43 57
 
Szkoła Podstawowa nr 105 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Kraków os. Słoneczne 27 57
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Chabówce Chabówka 20 57
 
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Szymbarku Szymbark 33 57
 
Szkoła Podstawowa w Hańczowej Hańczowa 6 57
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Juszczynie Juszczyn 36 57
 
Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza Sobolów 19 57
 
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Gródek 8 57
 
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Niecieczy Nieciecza 8 57
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gosprzydowej Gosprzydowa  5 57
 
Szkoła Podstawowa w Długołęce-Świerkli Długołęka-Świerkla 15 57
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzeziu - Szkoła Podstawowa w Brzeziu Brzezie 5 57
 
35

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Zubrzycy Górnej Zubrzyca Górna 19 56
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Anny Leśkiewicz w Łużnej Łużna 33 56
 
Szkoła Podstawowa Złockie 39 56
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasnem Potockiem Krasne Potockie 9 56
 
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka Zakopane Chramcówki 50 56
 
Szkoła Podstawowa Głębokie 13 56
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika Dąbrowa Tarnowska Matejki 51 56
 
Szkoła Podstawowa Nowy Wiśnicz Szkolna 84 56
 
Szkoła Podstawowa w Lubince Lubinka 4 56
 
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrowie Ostrów 4 56
 
Szkoła Podstawowa nr 141 Kraków Józefa Sawy-Calińskiego 12 56
 
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Miłkowskiego w Wietrzychowicach Wietrzychowice 29 56
 
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. Jerzego Popiełuszki Nowy Sącz Tarnowska 15 56
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Zespole Szkół Ogólnokształcących Lipnica Wielka 13 56
 
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Lanckoronie Lanckorona Szkolna 20 56
 
Szkoła Podstawowa w Wójtowej Wójtowa  9 56
 
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Babicy Babica 7 56
 
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Pałecznicy Pałecznica Św. Jakuba 24 56
 
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych im. bł. O. St. Papczyńskiego - Szkoła Podstawowa Podegrodzie 30 56
 
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Radłowie Radłów Szkolna 38 56
 
Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Porębie Wielkiej Poręba Wielka 27 56
 
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu Murzasichle Sądelska 9 56
 
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Kazimierza Przerwy-Tetmajera Zembrzyce ks. Kobyłeckiego 13 56
 
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie Tenczyn  28 56
 
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach Smolice 7 56
 
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Jodłowniku Jodłownik 15 56
 
Szkoła Podstawowa w Siedliskach Siedliska 27 56
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Paderewskiego Tworkowa 4 56
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Wytrzyszczka 4 56
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podolu Górowej Podole-Górowa 20 56
 
Szkoła Podstawowa w Kąśnej Dolnej Kąśna Dolna 8 56
 
Zespół Szkół w Bolesławiu Szkoła Podstawowa im. dra Pawła Sochy Bolesław 17 56
 
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. dr Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej Lipnica Wielka 13 56
 
36

Szkoła Podstawowa w Bogucicach im. Henryka Sienkiewicza Bogucice 16 55
 
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w Zawoi Mosorne Zawoja 16 55
 
Szkoła Podstawowa im. A. Kosiby w Libuszy Libusza 38 55
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Iwanowice Włościańskie 22 55
 
Szkoła Podstawowa w Wysocicach Wysocice 11 55
 
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Wysokie 13 55
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krużlowej Wyżnej Krużlowa Wyżna 41 55
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Cichawce Cichawka 7 55
 
Szkoła Podstawowa Stróżna  7 55
 
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego Paszyn 21 55
 
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Pałecznicy Filia Integracyjna w Ibramowicach Ibramowice 7 55
 
Szkoła Podstawowa im. św. M. M. Kolbego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Harmęże Borowskiego 8 55
 
Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim Łęg Tarnowski Witosa 16 55
 
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeleźnikowej Wielkiej Żeleźnikowa Wielka 20 55
 
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Laskowa 61 55
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Leopolda Okulickiego w Okulicach Okulice 14 55
 
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. J. Paderewskiego Libiąż Paderewskiego 54 55
 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Staszkówce Staszkówka 18 55
 
Szkoła Podstawowa w Pstroszycach Pstroszyce 1 55
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Kazimierza Jagiellończyka w Bańskiej Bańska Niżna 10 55
 
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Nowem Bystrem Nowe Bystre 28 55
 
Szkoła Podstawowa w Paleśnicy Paleśnica 21 55
 
Zespół Szkół w Chomranicach - Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Chomranice 20 55
 
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Strzeszynie Strzeszyn 13 55
 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieńkówce Bieńkówka 32 55
 
Szkoła Podstawowa w Janowicach Janowice  17 55
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wacława Potockiego w Bieczu Biecz Bochniewicza 22 55
 
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudce Rudka 16 55
 
Zespół Szkolno Gimnazjalny w Łabowej - Szkoła Podstawowa im. Swiętego Franciszka z Asyżu Łabowa 31 55
 
37

Szkoła Podstawowa Bobowa Bohaterów Bobowej 42 54
 
Szkoła Podstawowa Uście Gorlickie 22 54
 
Szkoła Podstawowa im. s. Emilii Podoskiej w Grajowie Grajów 19 54
 
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego Lgota Szkolna 9 54
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Stogniowicach Stogniowice 6 54
 
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Leona Kruczkowskiego w Trzebini Trzebinia 24 Stycznia 20 54
 
Zespół Szkół Gminnych w Nieszkowicach Małych. Szkoła Podstawowa Nieszkowice Małe 11 54
 
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach Dziekanowice 11 54
 
Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 24 54
 
Szkoła Podstawowa im. H. Marusarzówny w Zębie Ząb 21 54
 
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Maszkienicach Maszkienice 17 54
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Krynicy-Zdroju Krynica-Zdrój Piłsudskiego 27 54
 
Zespół Szkół Gminnych w Pogwizdowie - Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema Pogwizdów 8 54
 
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Chyszówkach Chyszówki  8 54
 
Szkoła Podstawowa w Łęce Łęka  6 54
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem Ciche 18 54
 
Szkoła Podstawowa nr 15 Nowy Sącz 29 Listopada 27 54
 
38

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rzuchowej Rzuchowa 33 53
 
Zespół Szkół w Krygu Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza Kryg 20 53
 
Szkoła Podstawowa im. Antoniny Zachary - Wnękowej Ponice 14 53
 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Zarzeczu Dużym Zarzecze Duże A. Mickiewicza 12 53
 
Szkoła Podstawowa im. Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich - Obrońców Tobruku Bukowska Wola  8 53
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. sierż. AK J. Siwaka "Waligóry" Buchcice 4 53
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza Przyszowa 13 53
 
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Zakopane Janosówka 13 53
 
Szkoła Podstawowa Koszyce M. C. Skłodowskiej 36 53
 
Szkoła Podstawowa w Świnnej Porębie Świnna Poręba 23 53
 
Szkoła Podstawowa w Harklowej Harklowa 5 53
 
Szkoła Podstawowa im. 106 Dywizji Piechoty Armii Krajowej Parkoszowice 6 53
 
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy Małej Lipnica Mała 18 53
 
Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiego w Gręboszowie Gręboszów 28 53
 
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dąbrówka 7 53
 
Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej Pisarzowa 15 53
 
Szkoła Podstawowa w Kobielniku Kobielnik 8 53
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Mętkowie Mętków Ks. K. Wojtyły 17 53
 
Zespół Szkolno-Gimnazjalny - Szkoła Podstawowa w Zagorzynie Zagorzyn 30 53
 
Zespół Szkół w Siedliskach - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Siedliska 22 53
 
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Jangrocie Jangrot 15 53
 
Szkoła Podstawowa w Jurgowie Jurgów 8 53
 
39

Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Juliana Tuwima Kraków os. Stalowe 35 52
 
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 Kraków Miodowa 24 52
 
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zawoi - Gołyni Zawoja 8 52
 
Zespół Szkoły i Przedszkola w Olszówce Olszówka 19 52
 
Szkoła Podstawowa im. Michała Szczygła w Gierałtowicach Gierałtowice Św. Marcina 19 52
 
Szkoła Podstawowa w Świebodzinie Świebodzin 12 52
 
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnem-Lasocice Krasne - Lasocice 4 52
 
Szkoła Podstawowa w Brzeznej-Litaczu Brzezna-Litacz 17 52
 
Szkoła Podstawowa im.Polskich Olimpijczyków Niedomice Szkolna 17 52
 
Szkoła Podstawowa w Dziaduszycach Dziaduszyce 23 52
 
Szkoła Podstawowa im. Aleksandry Wisłockiej w Gładyszowie Gładyszów 16 52
 
Szkoła Podstawowa nr 2 w Spytkowicach Spytkowice Wiślana 8 52
 
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego Stróża 5 52
 
40

Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Pagorzynie Pagorzyna 7 51
 
Zespół Szkół w Damienicach - Szkoła Podstawowa w Damienicach Damienice 10 51
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Janczowej Janczowa 4 51
 
Szkoła Podstawowa w Powroźniku Powroźnik 28 51
 
Szkoła Podstawowa w Radziemicach im.Edwarda Kleszczyńskiego Radziemice 18 51
 
Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach Filia Nr 1 Bogumiłowice 9 51
 
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego Zakopane Cyrhla 9 51
 
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Sieciechowicach Sieciechowice 12 51
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Józefa w Węglówce Węglówka  24 51
 
Szkoła Podstawowa im.św.St. Kostki Leśnica Szkolna 15 51
 
Szkoła Podstawowa im. Antoniny Tatar w Suchem Suche 10 51
 
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej Czubrowice 13 51
 
Szkoła Podstawowa w Sierosławicach Sierosławice 18 51
 
Zespół Szkół w Przyszowej - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej Przyszowa 28 51
 
Szkoła Podstawowa w Sękowej Sękowa 35 51
 
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Brzanie Brzana 14 51
 
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Mikołajowicach Mikołajowice 7 51
 
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. S. Staszica w Jadownikach Jadowniki św. Prokopa 28 51
 
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Lipnik 16 51
 
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK Stare Bystre  9 51
 
Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej Zubrzyca Dolna 23 51
 
41

Szkoła Podstawowa im. Bł. Karoliny Kózki w Czermnej Czermna 14 50
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Piotra Skargi w Skrzyszowie Skrzyszów 8 50
 
Szkoła Podstawowa im. Wł. Orkana w Sieniawie Sieniawa 21 50
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej Wola Dębińska 21 50
 
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Ziemi Miechowskiej Janowice 14 50
 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Marusarza w Tokarni Tokarnia 18 50
 
42

Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Suchej Sucha Sucha 23 49
 
Zespół Szkół w Karwodrzy - Szkoła Podstawowa w Karwodrzy Karwodrza 19 49
 
Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Górze Czarna Góra Nadwodnia 3 49
 
Szkoła Podstawowa w Rogach Rogi 8 49
 
Szkoła Podstawowa w Brzozowej Brzozowa 13 49
 
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Obary w Witkowicach Witkowice Beskidzka 20 49
 
Szkoła Podstawowa im. Piotra Barylaka w Książnicach Wielkich Książnice Wielkie 17 49
 
Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. H. Dąbrowskiego w Słopnicach Słopnice 17 49
 
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Makowskiego Oświęcim Zwycięstwa 5 49
 
Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Skupnia-Florka w Gliczarowie Górnym Gliczarów Górny 15 49
 
43

Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojakowej Wojakowa 14 48
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Świerada w Witowicach Dolnych Witowice Dolne  9 48
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Kingi w Czarnej Górze Czarna Góra Zagóra 3 48
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Uściu Solnym im. Króla Kazimierza Wielkiego Uście Solne 8 48
 
Społeczna Szkoła Podstawowa w Płokach Płoki Szkolna 16 48
 
Szkoła Podstawowa ISTOTA Kraków Telimeny 5 48
 
44

Zespół Szkół w Skawicy - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Zenona Klemensiewicza Skawica 24 47
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tarnawie Tarnawa 11 47
 
Szkoła Podstawowa im. ks. prof. J. Tischnera w Ochotnicy Dolnej Ochotnica Dolna Skrodne 11 47
 
Szkoła Podstawowa w Maszkowicach Maszkowice 19 47
 
Szkoła Podstawowa nr 3 im. K. Wielkiego w Zubrzycy Górnej Zubrzyca Górna 16 47
 
Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Maciejowej Maciejowa 9 47
 
Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Wieczorka w Olszanie Olszana 9 47
 
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Marcówka 7 47
 
Szkoła Podstawowa Zakopane Balzera 3 47
 
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Klęczany 8 47
 
45

Szkoła Podstawowa w Kowalowej Kowalowa 11 46
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielczy Bielcza 17 46
 
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Maków Podhalański Szkolna 5 46
 
46

Szkoła Podstawowa Zielenice Zielenice 7 45
 
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Cichem Ciche 16 45
 
47

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Imbramowicach Imbramowice 4 44
 
Szkoła Podstawowa w Zegartowicach Zegartowice 6 44
 
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Błogosławionej Karoliny w Ilkowicach Ilkowice Rudno 10 44
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Mesznej Opackiej Meszna Opacka 5 44
 
48

Zespół Szkół Publicznych - Szkoła Podstawowa w Bruśniku Bruśnik 17 43
 
Szkoła Podstawowa w Ostrowsku Ostrowsko Jana Pawła II 15 43
 
49

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi SPSK im. S. Kardynała Wyszyńskiego Czerwienne 21 42
 
50

Szkoła Podstawowa Dąbrówki Breńskie Dąbrówki Breńskie  3 41
 
51

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 13 Kraków Górka Narodowa 6 36
 
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudnie Rudno 4 36
 
52

Szkoła Podstawowa Nr 154 Specjalna Kraków Niecała 6 27
 
53

Szkoła Podstawowa Specjalna Wielkie Drogi 11 25
 
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 59 Kraków Górka Narodowa 1 25
 

made in osostudio