MIASTO pociech szuka najlepszego krakowskiego przedszkola

11.06.2018

Własna kuchnia; ogród, w którym dzieci mogą spędzać czas; opieka psychologa, pedagoga czy logopedy i oczywiście program zajęć dodatkowych. Do tego dochodzi czas pracy przedszkola i wysokość czesnego.

Rodzice, którzy decydują się zapisać swoją pociechę do prywatnego przedszkola właśnie na to powinni przede wszystkim zwrócić uwagę. Przedstawiamy listę krakowskich przedszkoli niepublicznych. Sprawdziliśmy dla was, które z nich mogą pochwalić się posiłkami przygotowywanymi na miejscu, które mają duży ogród, a które dysponują placem zabaw. W opisie każdego przedszkola znajdziecie też informację o godzinach otwarcia, wysokości czesnego i wpisowego oraz o zajęciach dodatkowych oferowanych w ramach opłat podstawowych.

Na każde przedszkole można też oddać swój głos, by pokazać innym rodzicom, że do tej placówki warto zapisać dziecko. Głosować można 5 razy dziennie, zachowując godzinny odstęp. Wyniki głosowania opublikujemy po wakacjach.

Jesteś właścicielem przedszkola i chcesz aktualizować dane o swojej placówce? Wyślij e-mail na adres redakcja@miastopociech.pl (w tytule maila prosimy o wpisanie Przedszkola-aktualizacja)

Zapraszamy również do dopisywania nowych placówek do naszego rankingu. E-maile z informacjami prosimy przesyłać na adres redakcja@miastopociech.pl (w tytule maila prosimy o wpisanie Przedszkole-nowe)