Dzień otwarty w Cracow International School. Zobacz, jak uczy szkoła z programem Cambridge

25.02.2019

Już w najbliższy poniedziałek Cracow International School zaprasza na dzień otwarty wszystkie dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Trwa rekrutacja do przedszkola, zerówki oraz klasy pierwszej szkoły podstawowej Cracow International School na przyszły rok szkolny. Już 4 marca o godzinie 18 w siedzibie placówki przy ul. Sokołowskiego 19 będzie można sprawdzić, jak działa szkoła.

Podczas dnia otwartego dzieci w wieku od 3 do 7 lat będą miały okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez kadrę szkoły, a dla rodziców zorganizowana zostanie prezentacja oferty, w trakcie której będą mogli nie tylko dowiedzieć się, jak Cracow International School prowadzi dwujęzyczną edukację, ale także zadać pytania i porozmawiać z nauczycielami. W tym dniu szkołę mogą odwiedzić również te dzieci, które są już zapisane na przyszły rok.

Szkoła prosi o mailowe potwierdzenie obecności na adres sekretariat@cischool.edu.pl do dnia 26 lutego wraz z informacją ilu dorosłych i ile dzieci będzie obecnych na spotkaniu, a także o podanie wieku dzieci.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O SZKOLE

rodzice
06.07.2020 23:34
Nie polecamy tej szkoly. Zapisanie do niej dziecka bylo bardzo duzym bledem. Wszystko ladnie wyglada na plakatach i na fejsie, gdzie posty lajkuja glownie nauczyciele. W rzeczywistosci jest to najgorsza placowka opiekuncza i edukacyjna z jaka mielismy do czynienia.