Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".

x
Ranking szkół podstawowych województwa łódzkiego

Ranking szkół podstawowych województwa łódzkiego

12.02.2017

Mamy najnowszy ranking szkół podstawowych województwa łódzkiego. Sprawdź, która szkoła najlepiej przygotowała dzieci do ostatniego sprawdzianu.
 
 
w kolejności podajemy:
 
Miejsce w rankingu NAZWA SZKOŁY miejscowość LICZBA ZDAJĄCYCH średni wynik ogółem w procentach 

1 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Księcia J. Poniatowskiego Towarzystwa Oświatowego Łódź-Górna 31 88

2 Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa przy Szkole Europejskiej Łódź-Górna 12 86

3 Szkoła Podstawowa w Sługach Góra Św. Małgorzaty 7 85
3 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Woli Kamockiej Grabica 14 85

4 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Łódź-Górna 18 84

5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotowie Mokrsko 3 83
5 PrywatnaSzkoła PodstawowaKrzysztofa Augustyniaka Łódź-Górna 15 83
5 Szkoła Podstawowa im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu Aleksandrów Łódzki 39 83
5 Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź-Polesie 32 83
5 Szkoła Podstawowa w Unikowie Złoczew 6 83
5 Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego Łódź-Górna 27 83
5 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej Łódź-Śródmieście 10 83

6 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" Łódź-Śródmieście 17 81
6 Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Boryszowie Grabica 13 81
6 Szkoła Podstawowa w Petrykozach Białaczów 7 81

7 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Jasionnej Błaszki 1 80

8 "Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Zespole Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi" Łódź-Bałuty 24 79
8 Szkoła Podstawowa Nr 44 im. prof. Jana Molla w Łodzi Łódź-Polesie 77 79
8 Pijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w Łowiczu m. Łowicz 28 79
8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mysłakowie Nieborów 13 79


9 Szkoła Podstawowa Fundacji Oświatowej Nasza Szkoła Łódź-Górna 10 78
9 Szkoła Podstawowa nr 120 im.Konstytucji 3 Maja w Łodzi Łódź-Bałuty 42 78
9 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kutnie m. Kutno 9 78
9 Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek w Tomaszowie Mazowieckim m. Tomaszów Mazowiecki 10 78
9 Szkoła Podstawowa w Wygodzie Łowicz 8 78

10 Szkoła Podstawowa w Gągolinie Południowym Kocierzew Płd 3 77
10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramicach Biała 12 77
10 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi Łódź-Górna 57 77

11 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Babach Moszczenica 17 76
11 Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Konarskiego m. Skierniewice 16 76
11 Szkoła Podstawowa w Popowie Łowicz 9 76
11 Szkoła Podstawowa w Broszkach Złoczew 5 76
11 Szkoła Podstawowa nr 7 im.Władyslawa Broniewskiego w Zduńskiej Woli m. Zduńska Wola 57 76

12 Szkoła Podstawowa im Juliana Tuwima w Parzęczewie Parzęczew 35 75
12 Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha Łódź-Bałuty 86 75
12 "Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej
w Domiechowicach" Bełchatów 19 75
12 Prywatna Szkoła Podstawowa Spółki Oświatowej Scholasticus w Łodzi Łódź-Bałuty 15 75
12 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Różycy Koluszki 29 75
12 Szkoła Podstawowa im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej Maków 5 75
12 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej Łódź-Polesie 55 75

13 Publiczna Szkoła Podstawowa w Janisławicach Głuchów 4 74
13 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Faustyny Kowalskiej w Drobnicach Osjaków 7 74
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach Bolesławiec 7 74
13 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Nieborowie Nieborów 18 74
13 Szkoła Podstawowa im.św. Jana Pawła II Moszczenica 14 74
13 Szkoła Podstawowa nr 2  im.Henryka Sienkiewicza w Wieluniu Wieluń 87 74

14 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Pabianicach m. Pabianice 115 73
14 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starej Sobótce Grabów 9 73
14 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Łasku Łask 49 73
14 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły Łódź-Polesie 64 73
14 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim m. Piotrków Trybunalski 26 73
14 Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 Łódź-Widzew 78 73
14 Szkoła Podstawowa w Pieczyskach Wieruszów 11 73
14 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskej-Curie w Pawlikowicach Pabianice 13 73
14 Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Kalinie Rzgów 9 73
14 Zespół Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Krzyworzece Mokrsko 10 73
14 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim m. Piotrków Trybunalski 36 73
14 "Społeczna Szkoła Podstawowa 
w Orątkach" Żychlin 1 73
14 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Siedlcu Łęczyca 12 73
14 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Drzewieckiego w Kalenicach Łyszkowice 9 73
14 Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Ożarowie Mokrsko 12 73
14 Szkoła Podstawowa w Łaszewie Wierzchlas 5 73

15 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Janiszewicach Zduńska Wola 36 72
15 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wygiełzowie Zelów 21 72
15 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefanii Sempołowskiej w Tuszynie Tuszyn 37 72
15 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach Kodrąb 6 72
15 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Wacławy Matusiak w Brzeźniu Brzeźnio 24 72
15 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Inowłodzu Inowłódź 12 72
15 SZKOŁA PODSTAWOWA W JAMNIE Łowicz 11 72
15 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Brzozie Grabica 11 72
15 Szkoła Podstawowa w Seligowie Łyszkowice 5 72
15 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki w Łodzi Łódź-Widzew 69 72
15 Szkoła Podstawowa we Włocinie Błaszki 7 72
15 Publicza Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sławnie Sławno 18 72
15 Szkoła Podstawowa w Bujnach Wola Krzysztoporska 11 72
15 Szkoła Podstawowa nr 143 Łódź-Górna 57 72
15 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1  W KOLUSZKACH Koluszki 53 72


16 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rychłocicach Konopnica 7 71
16 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Bogdanowie Wola Krzysztoporska 11 71
16 Szkoła Podstawowa nr 110 im. Partyzantów Ziemi Łódzkiej w Łodzi Łódź-Górna 44 71
16 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piatkowisku Pabianice 23 71
16 Szkoła Podstawowa Nr 116 im. Aleksego Rżewskiego Łódź-Bałuty 23 71
16 Społeczna Szkoła Podstawowa w Restarzewie Widawa 4 71
16 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudzie Wieluń 12 71
16 Szkoła Podstawowa nr 79 im. Łódzkich Olimpijczyków Łódź-Bałuty 50 71
16 Szkoła Podstawowa ABiS Szkoła dla dziecka przy WSIU w Łodzi Łódź-Górna 18 71
16 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Wojska Polskiego w Bełchatowie m. Bełchatów 31 71
16 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Cielcach Warta 8 71
16 Prywatna Szkoła Podstawowa Łódź-Bałuty 8 71
16 Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie, Niedźwiada 43, 99-400 Łowicz Łowicz 6 71
16 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Poddębice 9 71
16 Szkoła Podstawowa Nr 122 Łódź-Bałuty 94 71
16 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Orzechowie Kobiele Wielkie 12 71
16 Szkoła Podstawowa w Wiewiórczynie Łask 17 71
16 Szkoła Podstawowa nr 7 w Łodzi im. Orląt Lwowskich Łódź-Górna 70 71


17 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Bedoniu Wsi Andrespol 17 70
17 Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie Wola Krzysztoporska 37 70
17 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach Łowicz 19 70
17 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Zespole Szkół Sportowych im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim Aleksandrów Łódzki 53 70
17 SZKOŁA PODSTAWOWA im M.KONOPNICKIEJ W KRZEMIENIEWICACH Gorzkowice 7 70
17 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Leśmierzu Ozorków 12 70
17 Szkoła Podstawowa Nr 55 Łódź-Bałuty 57 70
17 "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi 
w Bełchatowie" m. Bełchatów 108 70
17 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaguszewie Kocierzew Płd 12 70
17 Zespół Szkolno- Przedszkolny w Bukowcu Brójce 19 70
17 Szkoła Podstawowa w Modrzewiu z siedzibą w Ziębowie Opoczno 15 70
17 "Szkoła Podstawowa nr 137 im prof. 
A. Kamińskiego w Łodzi" Łódź-Polesie 95 70
17 Szkoła Podstawowa Nr 141 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Łodzi Łódź-Widzew 23 70
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 m. Tomaszów Mazowiecki 116 70
17 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dużej Brzeziny 10 70
17 Szkoła Podstawowa nr 7 im. K. Makuszyńskiego w Skierniewicach m. Skierniewice 28 70
17 Zespół Szkół w Daszynie - Szkoła Podstawowa Daszyna 18 70
17 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Łodzi Łódź-Śródmieście 67 70
17 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. F. Parnella w Łodzi - szkoła podstawowa Łódź-Bałuty 13 70
17 Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach Nowosolna 35 70
17 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim m. Piotrków Trybunalski 142 70


18 Szkoła Podstawowa w Kęszycach Bolimów 9 69
18 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima nr 199 w Łodzi Łódź-Widzew 76 69
18 Szkoła Podstawowa w Parznie Kluki 12 69
18 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi Łódź-Górna 65 69
18 Szkoła Podstawowa  Nr 206 w Łodzi Łódź-Bałuty 21 69
18 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie Wieluń 19 69
18 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Sieradzu m. Sieradz 123 69
18 Szkoła Podstawowa w Mierzycach Wierzchlas 15 69
18 Szkoła Podstawowa im.17-go Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bielawach Bielawy 20 69
18 Szkoła Podstawowa im. Marcina Wasilewskiego w Głuchowie Głuchów 21 69
18 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Czernicach Osjaków 5 69
18 Szkoła Podstawowa w Rękoraju Moszczenica 12 69
18 Szkoła Podstawowa w Pniewie Bedlno 7 69
18 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Aleksandrowie Aleksandrów 14 69
18 ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W ROSSOSZYCY - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA Warta 11 69
18 Szkoła Podstawowa Fundacji Krośniewice 2 69
18 Szkoła Podstawowa w Sierakowicach Prawych im. Marii Konopnickiej Skierniewice 14 69
18 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Stowarzyszenia Przyjciół Szkół Katolickich  w Strugach Wierzchlas 6 69
18 Szkoła Podstawowa w Wyszanowie Wieruszów 17 69
18 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Piotra Szymanka w Publicznym Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Ręcznie Ręczno 20 69
18 Szkoła Podstawowa nr 4 m. Sieradz 56 69
18 Szkoła Podstawowa w Goszczanowie Goszczanów 23 69
18 Szkoła Podstawowa im.37 Łeczyckiego Pułku Piechoty im. ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie Bedlno 12 69
18 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CELESTYNOWIE Sławno 5 69
18 Szkoła Podstawowa w Toporowie Wierzchlas 5 69

19 Szkoła Podstawowa w Wągrach Rogów 8 68
19 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Miedznej Drewnianej Białaczów 14 68
19 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Kietlinie Radomsko 12 68
19 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Pszczonowie Maków 6 68
19 Szkoła Podstawowa w Dzierzgówku Nieborów 28 68
19 Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi Łódź-Górna 134 68
19 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim. m. Piotrków Trybunalski 94 68
19 Szkoła Podstawowa nr 65 im Juliusza Słowackiego w Łodzi Łódź-Bałuty 51 68
19 Szkoła Podstawowa Nr 30 im. rtm. Witolda Pileckiego w Łodzi Łódź-Bałuty 65 68
19 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kowiesach Kowiesy 24 68
19 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim m. Konstantynów Ł. 25 68
19 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu Wieluń 54 68
19 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Koluszkach Koluszki 51 68
19 Szkoła Podstawowa nr 2 w Brzezinach m.Brzeziny 64 68
19 Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Ludwika Gietyngiera w Łagiewnikach Czarnożyły 8 68
19 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu m. Łowicz 25 68
19 Szkoła Podstawowa w Białyninie Głuchów 9 68
19 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Ignacego Jana Paderewskiego Łask 39 68
19 Szkoła Postawowa nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kopcińskiego w Łodzi Łódź-Widzew 46 68
19 Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego Maków 21 68
19 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Micinie Krzyżanów 11 68
19 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza Stryków 11 68
19 Szkoła Podstawowa w Chociszewie Parzęczew 17 68
19 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 roku w Stolcu Złoczew 6 68
19 Szkoła Podstawowa nr 71 im. Henryka Sienkiewicza w Łodzi Łódź-Bałuty 86 68
19 Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach Siemkowice 8 68
19 Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi im. L.Kruczkowskiego Łódź-Widzew 130 68
19 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie Pabianice 25 68
19 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Rafała Orlewskiego w Piotrkowie Trybunalskim m. Piotrków Trybunalski 10 68
19 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Babsku Biała Rawska 11 68
19 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Nowosolna 12 68
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim Szkoła Podstawowa Nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim m. Tomaszów Mazowiecki 25 68
19 Szkoła Podstawowa nr 19 Łódź-Polesie 99 68
19 Zespół Szkół w Trębaczewie - Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Trębaczewie Działoszyn 25 68
19 Szkoła Podstawowa nr 13 m. Pabianice 50 68
19 Szkoła Podstawowa im.Jakuba Szymkiewicza w Zespole Szkół w Marzeninie Sędziejowice 13 68
19 Społeczna Szkoła Podstawowa Zapolice 1 68


20 Szkoła Podstawowa nr 205 im. św. Jadwigi Królowej Polski Łódź-Widzew 112 67
20 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mieszka I w Radomsku m. Radomsko 23 67
20 Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Skierniewicach m. Skierniewice 89 67
20 Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bogumiłowicach Sulmierzyce 12 67
20 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Skroninie Białaczów 10 67
20 Szkoła Podstawowa nr 142 w Łodzi Łódź-Bałuty 40 67
20 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Bronisława Czecha w Łodzi Łódź-Bałuty 54 67
20 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi m. Pabianice 39 67
20 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Łódź-Górna 57 67
20 Szkoła Podstawowa Nr 64 im. H. Ch. Andersena Łódź-Górna 64 67
20 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych im. Bohaterów walk nad Bzurą 1939 roku w Kocierzewie Południowym Kocierzew Płd 38 67
20 Szkoła Podstawowa w Bieniądzicach im. Władysława Bełzy Wieluń 19 67
20 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łękawie Bełchatów 8 67
20 Szkoła Podstawowa im. 32 Eskadry Rozpoznawczej Lotnictwa Armii Sokolniki 7 67
20 "Społeczna Szkoła Podstawowa  im. Władysława Stanisława Reymonta 
w Bedlnie" Bedlno 6 67
20 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy i Henryka Ossowskich w Kunicach Sławno 21 67
20 Szkoła Podstawowa w Srocku Moszczenica 14 67


21 Szkoła Podstawowa im. dr. H. Jordana w Ksawerowie Ksawerów 37 66
21 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Goleszach Dużych Wolbórz 18 66
21 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w Królowej Woli Inowłódź 9 66
21 Szkoła Podstawowa Nr13 im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim m. Piotrków Trybunalski 54 66
21 Szkoła Podstawowa Nr 149 z klasami integracyjnymi im. Obrońców Westerplatte Łódź-Widzew 70 66
21 Katolicka Szkoła Podstawowa przy Parafii Rzymskokatolickiej św. Urszuli Ledóchowskiej m. Sieradz 19 66
21 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lubochni Lubochnia 60 66
21 Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wrzeszczewicach Łask 6 66
21 Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy w Mastkach Chąśno 6 66
21 Zespół Szkolno-Przedszkolny Sadkowice 8 66
21 Szkoła Podstawowa w Osieku Galewice 14 66
21 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu m. Łowicz 50 66
21 Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Doliniacy" w Libiszowie Opoczno 17 66
21 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach Rawa Mazowiecka 17 66
21 Szkoła Podstawowa nr 10 w Zgierzu m. Zgierz 24 66
21 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobroniu Dobroń 31 66
21 Szkoła Podstawowa  im. Ryszarda  Wyrzykowskiego  w  Bełdowie Aleksandrów Łódzki 16 66
21 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Adamowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gorzędowie Kamieńsk 7 66
21 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Piotrkowie Trybunalskim m. Piotrków Trybunalski 52 66
21 Szkoła Podstawowa im. Wł. S. Reymonta w Rokicinach Rokiciny 26 66
21 Szkoła Podstawowa w Kwaskowie Błaszki 4 66
21 Szkoła Podstawowa W Annopolu Starym Zduńska Wola 8 66
21 Szkoła Podstawowa nr 184 im. Ludwika Waryńskiego w Łodzi Łódź-Bałuty 84 66
21 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Curie - Skłodowskiej w Ozorkowie m. Ozorków 81 66
21 Szkoła Podstawowa nr 6 im.Marii Skłodowskiej-Curie w Kutnie m. Kutno 58 66
21 Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach m. Pabianice 67 66
21 Szkoła Podstawowa nr 114 im.prof.Jana Dembowskiego Łódź-Widzew 41 66
21 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Rawie Mazowieckiej m. Rawa Mazowiecka 64 66
21 Zespół Szkół w Wiadernie - Szkoła Podstawowa w Wiadernie Tomaszów Mazowiecki 23 66
21 Szkoła Podstawowa nr 6 w Łodzi, ul. Kusocińskiego 116 Łódź-Polesie 42 66


22 Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu m. Zgierz 47 65
22 "Niepubliczna Szkoła Podstawowa 
w Teodorach" Łask 11 65
22 Szkoła Podstawowa w Rozprzy Rozprza 44 65
22 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Skierniewicach m. Skierniewice 106 65
22 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego m. Rawa Mazowiecka 46 65
22 Szkoła Podstawowa w Słomkowie Maków 7 65
22 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zespole Szkół Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim m. Tomaszów Mazowiecki 42 65
22 Publiczna Szkoła Podstawowa w Młynisku Biała 7 65
22 Zespół Szkół Świetego Jana Bosko m. Piotrków Trybunalski 22 65
22 Szkoła Podstawowa nr 189 Łódź-Górna 41 65
22 Szkoła Podstawowa im.M. Konopnickiej w Sędzimirowicach Błaszki 10 65
22 Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź-Górna 54 65
22 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu Czerniewice 11 65
22 Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Dąbrowie nad Czarną Aleksandrów 12 65
22 Szkoła Podstawowa im.Jana Kochanowskiego w Białej Rawskiej Biała Rawska 58 65
22 Szkoła Podstawowa Nr 101 im. Jana Kochanowskiego Łódź-Bałuty 37 65
22 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim m. Tomaszów Mazowiecki 95 65
22 Szkoła Podstawowa nr4 z Oddziałami Integracyjnymi w Ozorkowie m. Ozorków 53 65
22 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kaszewach Dwornych Krzyżanów 9 65
22 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Sulejowie Sulejów 18 65
22 SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZYŻANOWIE Wola Krzysztoporska 9 65
22 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Kalinowej Błaszki 14 65
22 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Masłowicach Wieluń 15 65
22 Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnach Lututów 3 65
22 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Wiśniowej Górze Andrespol 95 65
22 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Głownie m. Głowno 59 65
22 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej m. Rawa Mazowiecka 72 65
22 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Stanisława Moniuszki Łódź-Bałuty 68 65
22 Szkoła Podstawowa w Zalesiu Wodzierady 10 65
22 Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym Wola Krzysztoporska 29 65
22 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ustkowie Warta 9 65
22 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kliczkowie Wielkim Brzeźnio 8 65
22 Szkoła Podstawowa im. ppłk St. Sienkiewicza w Milejowie Rozprza 13 65
22 Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie Zgierz 21 65
22 Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Mokrej Lewej Skierniewice 10 65


23 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wodzinie Prywatnym Tuszyn 9 64
23 Szkoła Podstawowa im. płk. W. Kucharskiego "Wichra" Mniszków 17 64
23 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Ujeździe Ujazd 46 64
23 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Piechala Łódź-Bałuty 58 64
23 Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Wajsówny w Chechle Dobroń 14 64
23 Szkoła Podstawowa nr 204 Łódź-Widzew 38 64
23 Zespół Szkolno-Przedszkolny z/s ul. Zamkowa 1 - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Działoszynie Działoszyn 27 64
23 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WOJCIECHA JANCZAKA W CHARŁUPI MAŁEJ Sieradz 23 64
23 Szkoła Podstawowa w Szynkielowie Konopnica 13 64
23 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielgomłynach Wielgomłyny 23 64
23 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie m. Kutno 103 64
23 Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Bełchowie Nieborów 11 64
23 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Wieluniu Wieluń 53 64
23 Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Wolborzu Wolbórz 29 64
23 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dmosinie Dmosin 22 64
23 Szkoła Podstawowa w Godynicach Brąszewice 12 64
23 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Radomsku m. Radomsko 28 64
23 Szkoła Podstawowa Nr 51 w Łodzi im.Stefana Linkego Łódź-Górna 49 64
23 Szkoła Podstawowa nr 182 im. Tadeusza Zawadzkiego Łódź-Bałuty 83 64
23 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 166 IM.19 STYCZNIA W ŁODZI Łódź-Bałuty 20 64
23 Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Pachach Biała Rawska 11 64
23 Szkoła Podstawowa nr 13 im. UNICEF z oddziałami integracyjnymi w Bełchatowie m. Bełchatów 76 64
23 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 w Opocznie Opoczno 111 64
23 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Adama  Mickiewicza w Łowiczu m. Łowicz 65 64
23 Szkoła Podstawowa im. Jana Jarczaka w Gaszynie Wieluń 11 64
23 Szkoła Podstawowa Nr 164 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Łodzi Łódź-Polesie 44 64
23 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego m. Konstantynów Ł. 93 64
23 Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. Henryka Jordana w Łodzi Łódź-Górna 26 64
23 Szkoła Podstawowa w Żurawiu Brąszewice 5 64
23 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Raczkowie Warta 5 64


24 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnożyłach im. Mikołaja Kopernika Czarnożyły 23 63
24 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich Poddębice 110 63
24 Szkoła Podstawowa im. Marcina Bielskiego w Białej Rząśnia 17 63
24 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W SKIERNIEWICACH m. Skierniewice 90 63
24 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im.Jana Kochanowskiego w Grabowie Grabów 15 63
24 Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Chodnowie Biała Rawska 3 63
24 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wągłczewie Wróblew 20 63
24 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Żołnierzy POW   w Bełchatowie m. Bełchatów 77 63
24 Szkoła Podstawowa nr 4 w Zgierzu im. Jana Niepokoja m. Zgierz 60 63
24 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Grzegorzewskiej w Zespole Szkół Integracyjnych w Skierniewicach m. Skierniewice 76 63
24 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Radomsku m. Radomsko 15 63
24 Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół w Gałkowie Dużym Koluszki 37 63
24 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chrzanowicach Gomunice 13 63
24 Szkoła Podstawowa Nr 2 im.Noblistów Polskich w Zespole Szkół Nr 1 w Strykowie Stryków 22 63
24 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy Drzewica 49 63
24 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Stachlewie Łyszkowice 9 63
24 Szkoła Podstawowa w Bolesławcu im. Korpusu Ochrony Pogranicza Bolesławiec 9 63
24 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy Rzeczyca 23 63
24 Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Okupie Łask 14 63
24 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kiernozi Kiernozia 25 63
24 Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Poddębice 5 63
24 Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Lipcach Reymontowskich Lipce Reymontowskie 31 63
24 Szkoła Podstawowa w Kłocku Sieradz 16 63
24 Zespół Szkół w Kurowicach - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego Brójce 34 63
24 Szkoła Podstawowa im. Ks. Infułata Władysława Sarnika w Jakubicach Warta 17 63
24 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbrowicach Maków 6 63
24 Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Opocznie Opoczno 59 63
24 Szkoła Podstawowa z oddziałami przeszkolnymi im. Jana Brzechwy w Justynowie Andrespol 34 63
24 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Błędowie Chąśno 18 63
24 Szkoła Podstawowa w Nowych Zdunach Zduny 28 63
24 Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Świnicach Warckich Świnice Warckie 38 63
24 Szkoła Podstawowa w Witoni Witonia 20 63
24 Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Węglewicach Galewice 11 63
24 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Ostrowie gm. Brzeźnio Brzeźnio 14 63
24 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Deki - Deczyńskiego w Zespole Szkół w Pęczniewie Pęczniew 20 63
24 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. w Lututowie Lututów 38 63
24 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wł. Łokietka w Topoli Królewskiej Łęczyca 38 63
24 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie Sławno 6 63
24 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czerniewicach Filia w Podkonicach Dużych Czerniewice 7 63
24 Szkoła Podstawowa w Niwiskach Galewice 8 63


25 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim m. Piotrków Trybunalski 72 62
25 Szkoła Podstawowa nr 14 Łódź-Śródmieście 109 62
25 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Sokolnikach im. Jana Pawła II Sokolniki 21 62
25 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Rozprza 16 62
25 Zespół Szkół w Byszewie Kutno 14 62
25 Szkoła Podstawowa im. H. CH. Andersena w Petrykozach Pabianice 12 62
25 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wydrzynie Czarnożyły 12 62
25 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zagórzu Wielgomłyny 11 62
25 Szkoła Podstawowa im Armii Krajowej w Trzciannie Nowy Kawęczyn 18 62
25 Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Zespole Szkół Publicznych w Łyszkowicach Łyszkowice 34 62
25 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Zawadzie Tomaszów Mazowiecki 33 62
25 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym nr 5 w Radomsku m. Radomsko 61 62
25 I Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Przyjaciół Zgierza w Zgierzu m. Zgierz 7 62
25 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II Bielawy 12 62
25 Szkoła Podstawowa w Klewie Żarnów 6 62
25 Zespół Szkolno-Przedszkolny z/s ul. Zamkowa 1 - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Działoszynie - Filialna Szkoła  w Szczytach Działoszyn 6 62
25 Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach Krośniewice 45 62
25 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RZECZYCY SZKOŁA FILIALNA  W SADYKIERZU Rzeczyca 11 62
25 SZKOŁA PODSTAWOWA W PARCICACH Czastary 11 62
25 Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Bujnach Szlacheckich Zelów 16 62
25 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego w Łodzi Łódź-Śródmieście 46 62
25 Szkoła Podstawowa w Kłopoczynie Sadkowice 5 62
25 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta w Sieradzu m. Sieradz 53 62
25 "Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym 
w Żychlinie" Żychlin 38 62
25 Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Siemkowicach Siemkowice 14 62
25 SZKOŁA PODSTAWOWA MIKRON Łódź-Górna 14 62
25 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku Kleszczów 9 62
25 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Paradyż 25 62
25 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Starym Ochędzynie Sokolniki 8 62
25 Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie Rzgów 54 62
25 Szkoła Podstawowa w Ostrówku Ostrówek 21 62
25 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Skłodowskiej - Curie m. Zduńska Wola 70 62
25 Szkoła Podstawowa im. gen. dyw. T. Kutrzeby Stryków 10 62
25 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 roku w Uniejowie Uniejów 39 62
25 Szkoła Podstawowa im. 72. Pułku Piechoty "Radom" Konopnica 16 62
25 Szkoła Podstawowa Nr 139 im. Wojska Polskiego w Łodzi Łódź-Widzew 38 62
25 Szkoła Podstawowa w Lesiewie Biała Rawska 9 62
25 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 8 w Sieradzu m. Sieradz 11 62
25 Szkoła Podstawowa w Sielcu Opoczno 8 62
25 Zespół Szkoły i Przedszkola w Komornikach - Publiczna Szkoła Podstawowa w Komornikach Mokrsko 8 62
25 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Pichlicach Sokolniki 13 62
25 Szkoła Podstawowa w Izabelowie Zduńska Wola 13 62
25 Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Mogilnie Dużym Dobroń 15 62
25 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szydłowie Lutomiersk 10 62
25 Szkoła Podstawowa im.księcia Józefa Poniatowskiego w Wysokienicach Głuchów 20 62


26 Szkoła Podstawowa im.Szarych Szeregów w Strzelcach Strzelce 29 61
26 Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Charłupi Wielkiej Wróblew 24 61
26 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej -Curie w Wilamowie Uniejów 7 61
26 Szkoła Podstawowa Lniśnie Godzianów 9 61
26 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Dzietrzkowicach Łubnice 24 61
26 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniewicach Domaniewice 26 61
26 Szkoła Podstawowa w Bogdance Brzeziny 15 61
26 Szkoła Podstawowa nr 190 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Łodzi Łódź-Górna 68 61
26 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka 97-410 Kleszczów Kleszczów 39 61
26 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 m. Bełchatów 52 61
26 Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Września w Dąbkowicach Łowicz 10 61
26 Szkoła Podstawowa nr 9 im Władysława Łokietka w Sieradzu m. Sieradz 52 61
26 Szkoła Podstawowa nr 192 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 Łódź-Polesie 25 61
26 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli m. Zduńska Wola 59 61
26 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Publicznym Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Strzałkowie Radomsko 19 61
26 Zespół Szkolno - Przedszkolny  w Działoszynie z siedzibą ul. Szkolna 4 Działoszyn 32 61
26 Zespół Szkół w Skomlinie.Szkoła Podstawowa im.Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie Skomlin 28 61
26 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie. Wieruszów 84 61
26 Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika w Kutnie m. Kutno 59 61
26 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Górze Św. Małgorzaty Góra Św. Małgorzaty 22 61
26 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lubani Sadkowice 20 61
26 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brąszewicach Brąszewice 18 61
26 Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Będkowie Szkoła Podstawowa im W S Reymonta Będków 25 61
26 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Pławnie Gidle 14 61
26 Szkoła Podstawowa nr 130 im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi Łódź-Górna 17 61
26 Zespół Szkół w Kwiatkowicach-Szkoła Podstawowa Wodzierady 22 61
26 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kociszewie Zelów 10 61
26 Publiczna Szkoła Podstawowa Lubochnia 10 61
26 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Szkoła Filialna w Luboczy Rzeczyca 8 61
26 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 4 w Radomsku m. Radomsko 62 61
26 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wielkiej Zgierz 11 61
26 Szkoła Podstawowa nr14 im. Stanisława Staszica w Pabianicach m. Pabianice 62 61
26 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym nr 1 w Radomsku m. Radomsko 39 61
26 Szkoła Podstawowa w Krobanowie im. J.H. Dąbrowskiego Zduńska Wola 15 61
26 Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Zespole Szkół w Solcy Wielkiej Ozorków 21 61
26 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zelowie Zelów 40 61
26 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym im. Marii Konopnickiej w Niechcicach Rozprza 19 61
26 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach Gorzkowice 86 61
26 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeronicach Bedlno 10 61
26 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zgierzu m. Zgierz 68 61
26 Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Jana Brzechwy   w Bełchatowie m. Bełchatów 65 61
26 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wierzchlesie Wierzchlas 14 61
26 Szkoła Podstawowa im. 24 lutego 1863 Roku w Dobrej Stryków 18 61
26 Szkoła Podstawowa Nr 173 im 1..Dywizji Kościuszkowskiej w Łodzi Łódź-Śródmieście 108 61
26 Szkoła Podstawowa nr 14 m. Tomaszów Mazowiecki 83 61
26 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Bełchatowie m. Bełchatów 57 61
26 Szkoła Podstawowa w Chabielicach Szczerców 8 61
26 Szkoła Podstawowa w Galewicach Galewice 20 61
26 Szkoła Podstawowa nr 4 Łódź-Widzew 36 61
26 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kard. Karola Wojtyły - Papieża Polaka w Zespole Szkół przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Łowiczu m. Łowicz 44 61
26 Szkoła Podstawowa w Czernikowie Piątek 10 61


27 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Dąbrowszczaków w Zgierzu m. Zgierz 73 60
27 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu Lutomiersk 17 60
27 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Bielowicach Opoczno 23 60
27 Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego w Barczewie Brzeźnio 12 60
27 Szkoła Podstawowa im Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Imielnie Nowe Ostrowy 13 60
27 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Chociwiu Widawa 7 60
27 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim m. Konstantynów Ł. 22 60
27 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie m. Kutno 121 60
27 Szkoła Podstawowa w Przygłowie Sulejów 31 60
27 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Skaratkach Domaniewice 16 60
27 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlnie Ładzice 33 60
27 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA CIASIA W ZESPOLE SZKÓŁ W REGNOWIE Regnów 29 60
27 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 m. Radomsko 48 60
27 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Kobielach Wielkich Kobiele Wielkie 36 60
27 Szkoła Podstawowa w Łęcznie Sulejów 19 60
27 "Szkoła Podstawowa Nr 138 im. L. Staffa 
w Łodzi" Łódź-Górna 43 60
27 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 ROKU W JEŻOWIE Jeżów 27 60
27 "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy 
w Dobrzelowie" Bełchatów 5 60
27 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Będzelinie Koluszki 6 60
27 Szkoła Podstawowa w Kraśnicy Opoczno 16 60
27 Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych Sulmierzyce 8 60
27 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kurzeszynie Rawa Mazowiecka 17 60
27 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Chajewie im. Św. Mikołaja Brąszewice 9 60
27 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Mokrej Prawej Skierniewice 3 60
27 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Kadłubie Wieluń 7 60
27 Szkoła Podstawowa nr 61 im. św. Franciszka z Asyżu w Łodzi. Łódź-Bałuty 17 60
27 Szkoła Podstawowa im. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach Nieborów 16 60
27 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lutomiersku Lutomiersk 46 60
27 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Guzewie Rzgów 12 60
27 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Blakowej Lgota Wielka 12 60
27 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli Wiązowej Rusiec 22 60
27 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Głownie m. Głowno 22 60
27 Szkoła Podstawowa w Uszczynie Sulejów 18 60
27 Publiczna Szkoła Podstawowa im. A.Mickiewicza w Publicznym Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Szczepocicach . Radomsko 9 60
27 Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej Sieradz 16 60
27 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Romualda Traugutta w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 7 w Radomsku m. Radomsko 63 60
27 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej m. Zgierz 85 60
27 Szkoła Podstawowa im. prof. Władysława Szafera w Kterach Krzyżanów 14 60
27 Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Słowiku Zgierz 27 60
27 Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Zespole Szkół Głowno 13 60
27 Szkoła Podstawowa Nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi Łódź-Bałuty 62 60
27 Szkoła Podstawowa w Konopnicy Rawa Mazowiecka 6 60
27 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Głownie m. Głowno 36 60
27 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Gidlach Gidle 21 60
27 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Starej Wojskiej Rawa Mazowiecka 10 60
27 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Antoniego Grabowskiego w Nowym Dworze Nowy Kawęczyn 15 60


28 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Bełchatowie m. Bełchatów 49 59
28 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Brzezinach m.Brzeziny 52 59
28 Szkoła Podstawowa nr 3 im. maj Henryka Dobrzańskiego Łódź-Bałuty 73 59
28 "Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Buczku Szkoła Filialna 
w Czestkowie" Buczek 34 59
28 Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach Łęczyca 15 59
28 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Samorządowych w Załęczu Małym Pątnów 26 59
28 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111 Łódź-Śródmieście 48 59
28 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Łasku Łask 82 59
28 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej Łódź-Polesie 44 59
28 Szkoła Podstawowa  w Zespole Szkół Samorządowych im.Jana III Sobieskiego w Poświętnem Poświętne 23 59
28 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Samorządowych im. Wł.St.Reymonta w Pątnowie Pątnów 29 59
28 Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Rogowie w Zespole Szkół w Rogowie Rogów 29 59
28 Publiczna Szkoła Podstawowa w Silniczce Żytno 14 59
28 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Błażejewicach Biała Rawska 10 59
28 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Melchiora Wańkowicza w Łodzi Łódź-Bałuty 44 59
28 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Zadzimiu Zadzim 29 59
28 Szkoła Podstawowa im. ks. kan. Baltazara Pstrokońskiego w Burzeninie Burzenin 38 59
28 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Łaznowie Rokiciny 11 59
28 Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Baranowicza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Szczercowie Szczerców 55 59
28 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janiny Majkowskiej w Sieradzu m. Sieradz 40 59
28 "Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół 
w Klukach" Kluki 23 59
28 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 2 w Radomsku m. Radomsko 55 59
28 Szkoła Podstawowa w Osinach Szczerców 6 59
28 Szkoła Podstawowa nr 1 w Miejskim Zespole Szkół im. Jana Pawła II Aleksandrów Łódzki 56 59
28 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kamieńsku Kamieńsk 41 59
28 "Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół 
w Szczycie" Oporów 16 59
28 Szkoła Podstawowa im. płk. pil. Szczepana Ścibiora w Wieleninie Uniejów 7 59
28 Publiczna Szkoła im. Marii Konopnickiej w Białej Biała 35 59


29 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Tuszynie Tuszyn 56 58
29 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Sulmierzycach Sulmierzyce 21 58
29 Zespół Szkół w Osidelu Niewiadów  Szkoła Podstawowa w Osiedlu Niewiadów Ujazd 22 58
29 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipniku Siemkowice 9 58
29 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzykowej Żytno 18 58
29 Szkoła Podstawowa Nr8 m. Piotrków Trybunalski 39 58
29 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Szkół Katolickich Łódź-Górna 28 58
29 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Giecznie Zgierz 19 58
29 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Makowiskach Pajęczno 17 58
29 Szkoła Podstawowa w Smardzewicach Tomaszów Mazowiecki 21 58
29 Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Drużbicach Drużbice 23 58
29 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W MOSZCZENICY Moszczenica 67 58
29 Szkoła Podstawowa w Gościnnej Gorzkowice 4 58
29 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliana Tuwima w Pajęcznie Pajęczno 74 58
29 Szkoła Podstawowa w Stobnicy Ręczno 9 58
29 Szkoła Podstawowa w Wójcinie Łubnice 18 58
29 Prywatna Szkoła Podstawowa w Opocznie Opoczno 32 58
29 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863r. w Sędziejowicach Sędziejowice 44 58
29 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lubiankowie Głowno 21 58
29 Szkoła Podstawowa im. gen. Janusza Głuchowskiego w Dobiecinie Bełchatów 11 58
29 Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj Aleksandrów Łódzki 18 58
29 Szkoła Podstawowa w Jarostach im. Margarethy Kamprad Moszczenica 17 58
29 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Błaszkach Błaszki 52 58
29 Szkoła Podstawowa nr 4 Aleksandrów Łódzki 91 58
29 Szkoła Podstawowa w Januszewicach Opoczno 10 58
29 Szkoła Podstawowa Nr 83 im. Stanisława Jachowicza w Łodzi Łódź-Górna 59 58
29 Szkoła Podstawowa w Kraszkowicach Wierzchlas 12 58
29 "Szkoła Podstawowa nr 2 im Tadeusza Kościuszki z oddziałami integracyjnymi 
w Zelowie" Zelów 26 58
29 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Grzegorza Piramowicza w Pabianicach m. Pabianice 48 58
29 Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi im. Stanisława Staszica Łódź-Górna 65 58
29 Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej Ksawerów 24 58
29 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 w Łodzi. Łódź-Polesie 51 58
29 "Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 
w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Ruścu" Rusiec 35 58
29 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegocinie Kutno 13 58
29 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Kodrębie Kodrąb 29 58
29 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie Godzianów 20 58
29 Szkoła Podstawowa w Świętem Maków 7 58
29 PUBLICZNA  SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM  W MIELESZYNIE Bolesławiec 6 58
29 Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach Zduńska Wola 27 58
29 SZKOŁA PODSTAWOWA W GAŁKÓWKU KOLONII Brzeziny 14 58


30 Szkoła Podstawowa w Rzechcie im. Bohaterów Walk nad Wartą Września 1939 Roku Sieradz 14 57
30 Szkoła Podstawowa im. Walentego Widawczyka w Zespole Szkół w Widawie Widawa 40 57
30 Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym Wróblew 10 57
30 Szkoła Podstawowa w Skotnikach Aleksandrów 9 57
30 Szkoła Podstawowa im.Adama Mickiewicza w Białaczowie Białaczów 23 57
30 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół w Wartkowicach Wartkowice 25 57
30 Szkoła Podstawowa im. Henryka Dąbrowskiego w Bolimowie Bolimów 21 57
30 Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie Żychlin 24 57
30 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół w Budziszewicach Budziszewice 28 57
30 Szkoła Podstawowa w Wiewcu Strzelce Wielkie 7 57
30 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Górach Mokrych Przedbórz 13 57
30 Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach m. Pabianice 22 57
30 Szkoła Podstawowa im. 4 Pułku Piechoty Legionów w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach Zapolice 31 57
30 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RACISZYNIE ZE SZKOŁĄ FILIALNĄ W KOLONII LISOWICE Działoszyn 24 57
30 SZKOŁA PODSTAWOWA w ZESPOLE SZKOLNO - GIMNAZJALNYM w CZARNOCINIE Czarnocin 24 57
30 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków w Zespole Szkół nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim m. Tomaszów Mazowiecki 99 57
30 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie Sulejów 47 57
30 Szkoła Podstawowa im. prof. Szczepana A. Pieniążka w Miedniewicach Skierniewice 11 57
30 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH IM KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W DZIETRZNIKACH Pątnów 22 57
30 ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZASTARACH SZKOŁA PODSTAWOWA W CZASTARACH Czastary 27 57
30 Szkoła Podstawowa w Janowie im. Władysława Szafera Bełchatów 13 57
30 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Żelechlinku Żelechlinek 30 57


31 Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej w Straszowie Rozprza 29 56
31 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starej Wsi Biała Rawska 12 56
31 Szkoła Podstawowa  im. Św. Mikołaja w Mierzynie Rozprza 19 56
31 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Żytnie Żytno 24 56
31 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zespole Szkół w Sadkowicach Sadkowice 27 56
31 Szkoła Podstawowa im. JANA PAWŁA II w Sierzchowach Cielądź 12 56
31 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW.HUBERTA  W KOMOROWIE Tomaszów Mazowiecki 18 56
31 SZKOŁA PODSTAWOWA W OSTRÓWKU Galewice 14 56
31 Publiczna Szkoła Podstawowa Mileszki Łódź-Widzew 15 56
31 Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Brzeźnicy Nowa Brzeźnica 39 56
31 Szkoła Podstawowa im. Lotników Września 1939 roku w Dłutowie Dłutów 46 56
31 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prusinowicach Szadek 11 56
31 Szkoła Podstawowa nr 91 im. Leonida Teligi w Łodzi Łódź-Polesie 55 56
31 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie Sławno 26 56
31 Szkoła Podstawowa nr 13 im.Kolejarzy Polskich w Zduńskiej Woli m. Zduńska Wola 42 56
31 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Słupi Słupia 11 56
31 Szkoła Podstawowa w Krokocicach Szadek 14 56
31 Szkoła Podstawowa w Chorzewie Kiełczygłów 9 56
31 SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYŁĘKU DUŻYM im. Wł. St. Reymonta Rogów 9 56
31 Szkoła Podstawowa w Wojsławicach Zduńska Wola 22 56
31 Szkoła Podstawowa im. Mieczysławy Butler w Ostrowach Nowe Ostrowy 24 56
31 Szkoła Podstawowa w Waszkowskiem Burzenin 11 56
31 "Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym im. Jana Pawła II  
w Grotnikach" Zgierz 19 56
31 Szkoła Podstawowa w Oszkowicach Bielawy 12 56
31 SZKOŁA PODSTWOWA NR 125 IM. JANUSZA KORCZAKA W ŁODZI Łódź-Górna 53 56
31 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach Lgota Wielka 5 56


32 Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 m. Zduńska Wola 81 55
32 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej m. Łowicz 44 55
32 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Domaniewie Dalików 17 55
32 Szkoła im. Jana Pawła II w Komornikach Wolbórz 14 55
32 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stoku Mniszków 10 55
32 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. m. Zduńska Wola 53 55
32 Szkoła Podstawowa Nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu m. Zgierz 51 55
32 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Szydłowie Grabica 19 55
32 "Szkoła Podstawowa w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznym 
w Buczku" Buczek 31 55
32 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mazewie Daszyna 11 55
32 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CIĘŻKOWICACH Gidle 10 55
32 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Turowej Woli Kowiesy 6 55
32 Szkoła Podstawowa w Sikucinie Szadek 3 55
32 "Szkoła Podstawowa im. ks.Idziego Radziszewskiego w Zespole Szkół Nr 2
w Bratoszewicach" Stryków 10 55
32 Szkoła Podstawowa nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim m. Tomaszów Mazowiecki 67 55
32 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Szewcach Nadolnych Bedlno 15 55
32 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego w Krzętowie Wielgomłyny 11 55
32 Szkoła Podstawowa im. O. ppłk. Franciszka Mientkiego w Cielądzu Cielądź 19 55
32 Zespół Szkół w Klonowej Szkoła Podstawowa w Klonowej Klonowa 27 55
32 Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Lgocie Wielkiej Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lgocie Wielkiej Lgota Wielka 25 55
32 Zespół Szkół Publicznych w Warcie - Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie Warta 37 55
32 Szkoła Podstawowa w Domaniewie Błaszki 6 55
32 Szkoła Podstawowa w Brzustowcu Drzewica 20 55
32 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 28 PUŁKU STRZELCÓW KANIOWSKICH WE WŁYNIU Warta 5 55


33 Szkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w Zespole Szkół w Modlnej Ozorków 19 54
33 "SZKOŁA PODSTAWOWA IM.GEN.WŁADYSŁAWA ANDERSA 
W NOWEM" Krośniewice 11 54
33 Szkoła Podstawowa Czarnocin 18 54
33 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Drzewcach Lipce Reymontowskie 3 54
33 Szkoła Podstawowa w Okalewie Ostrówek 6 54
33 Szkoła Podstawowa Nr 153 Łódź-Bałuty 39 54
33 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIRY I TADEUSZA  SYGIETYŃSKICH W PROSZENIU Wolbórz 5 54
33 Szkoła Podstawowa Biadaszki Galewice 5 54
33 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gomunicach Gomunice 43 54
33 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Złoczew Złoczew 63 54
33 Szkoła Podstawowa im. Tomasza Masteja w Chojnem Sieradz 18 54
33 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Osjakowie Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie Osjaków 39 54
33 Szkoła Podstawowa Nr1 w Żychlinie Żychlin 25 54
33 Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla Łódź-Śródmieście 40 54
33 Szkoła Podstawowa w Kołacinie Dmosin 18 54
33 Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku - Publiczna Szkoła Podstawowa w Mokrsku Mokrsko 15 54


34 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Bogusławskiego w Zespole Szkół i Przedszkola w Czerniewicach Czerniewice 35 53
34 Szkoła Podstawowa w Kaszewicach Kluki 11 53
34 Szkoła Podstawowa  im. Władysława Reymonta w Jeziorsku Warta 14 53
34 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strzelcach Małych Masłowice 44 53
34 Szkoła Podstawowa w Białej Zgierz 14 53
34 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gruszczycach Błaszki 22 53
34 Szkoła Podstawowa w Sieńcu Wieluń 12 53
34 "Zespół Szkół Publicznych im. 
A. Mickiewicza w Mąkolicach" Głowno 10 53
34 Szkoła Podstawowa EDUKACJI PRZYJAZNEJ DZIECKU Łódź-Śródmieście 5 53
34 Szkoła Podstawowa nr 1 im. K. Promyka w Pabianicach m. Pabianice 36 53
34 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Ogonowicach Opoczno 16 53
34 Szkoła Podstawowa w Strzelcach Wielkich Strzelce Wielkie 27 53
34 Szkoła Podstawowa im. Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w Sobocie Bielawy 11 53
34 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kłódnej Wartkowice 11 53
34 Szkoła Podstawowa nr 3 im. 25 Kaliskiej Dywizji Piechoty m. Łęczyca 67 53
34 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dobryszycach Dobryszyce 27 53
34 "Szkoła Podstawowa Nr1 im. Wł. Jagiełły 
w Strykowie" Stryków 27 53
34 Szkoła Podstawowa im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie Żarnów 41 53
34 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym Opoczno 9 53
34 Szkoła Podstawowa im. Franciszka Kujawińskiego w Górkach Dużych Tuszyn 10 53
34 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WITOWIE Sulejów 21 53
34 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W PIĄTKU Piątek 53 53
34 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Armii "Łódź" Łódź-Śródmieście 39 53
34 Szkoła Podstawowa im.Stefana Żeromskiego w Zamościu Strzelce Wielkie 8 53
34 Publiczna Szkoła Podstawowa w Publicznym Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Dziepółci Radomsko 2 53
34 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Szadku w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Szadku Szadek 45 53


35 Szkoła Podstawowa nr 45 im. Jana Matejki w Łodzi Łódź-Bałuty 38 52
35 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Stobiecku Szlacheckim Ładzice 14 52
35 Szkoła Podstawowa w Sokołowie Paradyż 13 52
35 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Józefa Chełmońskiego w Łodzi Łódź-Polesie 28 52
35 Szkoła Podstawowa w Błoniu Łęczyca 11 52
35 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zespole Szkół Nr 2 w Wieruszowie Wieruszów 29 52
35 Szkoła Podstawowa w Parzniewicach Wola Krzysztoporska 7 52
35 Szkoła Podstawowa w Bukowcu nad Pilicą Mniszków 21 52
35 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu Sławno 18 52
35 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Przedborzu Przedbórz 52 52


36 Szkoła Podstawowa w Zielęcinie Rząśnia 4 51
36 Szkoła Podstawowa w Chlewie Goszczanów 12 51
36 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO W DĘBOWEJ GÓRZE Skierniewice 16 51
36 Szkoła Podstawowa nr 152 im. Elizy Orzeszkowej w Łodzi Łódź-Śródmieście 39 51
36 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego m. Zduńska Wola 36 51
36 Szkoła Podstawowa w Radostowie Czastary 5 51
36 Szkoła Podstawowa nr 23 w Łodzi Łódź-Śródmieście 58 51
36 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Mikołaja Reja w Piotrkowie Trybunalskim m. Piotrków Trybunalski 34 51
36 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Chróścinie Bolesławiec 3 51
36 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ożegowie Siemkowice 7 51
36 Szkoła Podstawowa w Huminie Bolimów 7 51
36 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Winnej Górze Słupia 9 51
36 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. HANKI SAWICKIEJ W ŁODZI Łódź-Bałuty 29 51
36 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Michowicach Głuchów 5 51


37 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym im.Adama Mickiewicza w Kiełczygłowie Kiełczygłów 23 50
37 Szkoła Podstawowa w Ochlach Widawa 6 50
37 Szkoła Podstawowa Nr 54 w Łodzi im. Kornela Makuszyńskiego Łódź-Bałuty 34 50
37 Szkoła Podstawowa nr 160 im. Powstańców Śląskich Łódź-Śródmieście 51 50
37 Szkoła Podstawowa w Długiem Koluszki 13 50
37 Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. św. Jana Pawła II w Zalesiu Krośniewice 2 50
37 Szkoła Podstawowa w Dalikowie w Zespole Szkół w Dalikowie Dalików 25 50
37 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bloku Dobryszyce Dobryszyce 6 50
37 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej m. Łęczyca 58 50
37 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bednarach Nieborów 17 50
37 Szkoła Podstawowa im M.Arciszeswkiego w Wadlewie Drużbice 15 50
37 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałmi Integracyjnymi im. Kazimierza Wielkiego w Opocznie w Zespole Szkół Samorządowych Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie Opoczno 42 50
37 Szkoła Podstawowa im. Marii Koszutskiej w Kadzidłowej Grabów 10 50
37 Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej Łęczyca 10 50
37 SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOHATERÓW WALK NAD BZURĄ WE WROCZYNACH Kutno 9 50
37 Szkoła Podstawowa im. Alfonsa Brandta w Kurnosie Drugim Bełchatów 15 50
37 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RZĄŚNI Rząśnia 20 50
37 "Szkoła Podstawowa w Gołębiewku 
w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta 
w Gołębiewku" Kutno 30 50
37 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Niemojewie Lututów 10 50


38 Szkoła Podstawowa w Bałuczu Łask 18 49
38 Szkoła Podstawowa w Kaszewie Goszczanów 11 49
38 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Płoszowie Radomsko 11 49
38 Szkoła Podstawowa Nr 170 im. Anieli Krzywoń w Łodzi Łódź-Śródmieście 41 49
38 Szkoła Podstawowa w Bąkowie Zduny 11 49
38 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Drzewica 22 49


39 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Trzepnicy Łęki Szlacheckie 23 48
39 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach Łanięta 21 48
39 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łopatkach Łask 6 48
39 Szkoła Podstawowa w Pukininie Rawa Mazowiecka 11 48
39 "Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół 
w Dąbrowicach" Dąbrowice 16 48
39 Szkoła Podstawowa w Idzikowicach Drzewica 8 48
39 Szkoła Podstawowa nr 11 m. Zgierz 54 48
39 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Bernadetty Soubirous Brąszewice 5 48


40 Szkoła Podstawowa w Zygrach Zadzim 15 47
40 Szkoła Podstawowa w Janowie Ostrówek 9 47
40 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym nr 6 w Radomsku m. Radomsko 13 47
40 Szkoła Podstawowa im.Stefana Żeromskiego w Domasznie Drzewica 3 47


41 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Brzustowie Inowłódź 12 46
41 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich Łęki Szlacheckie 10 46
41 Szkoła Podstawowa w Pęczniewie Filia w Brzegu Pęczniew 10 46
41 Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie Poddębice 14 46
41 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Skrzynnie Ostrówek 9 46
41 Szkoła Podstawowa Nr 40 Łódź-Polesie 9 46
41 Szkoła Podstawowa w Lipiczu Goszczanów 5 46
41 Szkoła Podstawowa nr 113 im.Adolfa Dygasińskiego w Łodzi Łódź-Górna 29 46
41 Szkoła Podstawowa nr 36  im. Zenona Wasilewskiego w Łodzi Łódź-Śródmieście 61 46
41 Szkoła Podstawowa im. Prof. Wacława Felczaka w Chorkach Grabów 10 46


42 Szkoła Podstawowa w Przyłęku Paradyż 18 45
42 Szkoła Podstawowa w Besiekierzu Rudnym Zgierz 6 45
42 Szkoła Podstawowa Nr 5 Łódź-Górna 40 45
42 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach m. Skierniewice 23 45


43 "Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół 
w Oporowie" Oporów 18 44
43 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego Łódź-Widzew 39 44
43 Szkoła Podstawowa w Teklinowie Wieruszów 7 44
43 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 211 w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym Nr 3 w Łodzi Łódź-Bałuty 4 44


44 Szkoła Podstawowa Nr 70 im. St. Wyspiańskiego w Łodzi Łódź-Śródmieście 52 43
44 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki m. Kutno 12 43


45 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Łodzi Łódź-Górna 50 42


46 Szkoła Podstawowa w Lubcu Szczerców 3 39


47 SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ m. Piotrków Trybunalski 6 39


48 SZKOŁA PODSTAWOWA ŁÓDZKIEGO STOWARZYSZENIA EDUKACYJNEGO Łódź-Bałuty 8 38


49 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Klementynowie Sulejów 7 37
49 Szkoła Podstawowa nr 213 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 2 w Łodzi Łódź-Bałuty 12 37


50 Szkoła Podstawowa w Mszadli Lipce Reymontowskie 3 36


51 Szkoła Podstawowa nr 214 Łódź-Bałuty 10 35
51 Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz Porozumienia z Europą Łódź-Bałuty 6 33
52 "Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Wierzbiu im.Gen. Wł.Andersa" Kutno 10 31


53 Szkoła Podstawowa nr 145 w Łodzi Łódź-Widzew 6 30
53 Szkoła Podstawowa Specjalna w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Kiernozia 29 30
53 Szkoła Podstawowa Nr 212 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr 3 Łódź-Polesie 10 30


54 Szkoła Podstawowa Fundacji "Słoneczna Kraina" Łódź-Śródmieście 3 26

55 Szkoła Centrum Łódź-Śródmieście 8 24

56 Niepubliczna szkoła podstawowa British International School of the Univerity of Łódź Łódź-Śródmieście 1 13

made in osostudio