Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".

x
Ranking szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

Ranking szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

12.02.2017

Mamy najnowszy ranking szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego. Sprawdź, która szkoła najlepiej przygotowała dzieci do ostatniego sprawdzianu.
 
w kolejności podajemy:
 
Miejsce w rankingu NAZWA SZKOŁY miejscowość LICZBA ZDAJĄCYCH średni wynik ogółem w procentach 

1 Szkoła Podstawowa w Biskupicach Sadowie 5 90

2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Czostkowie Krasocin 6 87

3 I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Społecznych im. Mikołaja Reja m. Kielce 40 84
3 Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Starachowicach m. Starachowice 9 84

4 Szkoła Podstawowa im. Eugenii Staniewskiej w Małyszynie Mirzec 4 83

5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Barańskiego w Krynkach Brody 8 82

6 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Zespole Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej w Kielcach m. Kielce 41 80
6 Zespół Placówek Oswiatowych Szkoła Podstawowa w Hucie Starej Bieliny 6 80

7 Publiczna Szkoła Podstawowa we Wszachowie Baćkowice 8 79
7 Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkole w Kurozwękach Staszów 11 79
7 Szkoła Podstawowa w Rykoszynie Piekoszów 20 79

8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Kielcach m. Kielce 60 78

9 Szkoła Podstawowa w Miedzierzy Smyków 12 77
9 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kielcach m. Kielce 12 77
9 Szkoła Podstawowa im.Piotra Ściegiennego w Bęczkowie Górno 15 77
9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokrzywiance Nowa Słupia 4 77
9 Szkoła Podstawowa  w Łysakowie Jędrzejów 7 77
9 Szkoła Podstawowa im. Roalda Amundsena w Skroniowie Jędrzejów 11 77

10 Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Kluczewsku Kluczewsko 31 76
10 Szkoła Podstawowa w Jadownikach Pawłów 10 76
10 SZKOŁA PODSTAWOWA W GÓRNIKACH Radoszyce 7 76
10 Prywatna Szkoła Podstawowa m. Skarżysko-Kam. 21 76

11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu Brody 3 75
11 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. St. Staszica w Kielcach m. Kielce 64 75
11 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIECZYSŁAWA KOWALSKIEGO Łączna 8 75

12 Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Komornikach Kluczewsko 7 74
12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pliskowoli Osiek 9 74
12 Szkoła Podstawowa w Bolminie Chęciny 11 74
12 Szkoła Podstawowa w Łomnie Pawłów 8 74
12 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Żołnierzy 4 pp m. Kielce 79 74
12 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach m. Kielce 54 74
12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Łagów 2 74
12 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Zawichojskiej w Zawichoście Zawichost 18 74
12 Szkoła Podstawowa w Rogowicach Mniów 5 74

13 Szkoła Podstawowa w Ćmińsku 26 - 085 Miedziana Góra Miedziana Góra 26 73
13 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w ADAMOWIE Brody 8 73
13 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach Górno 13 73
13 Szkoła Podstawowa w Janowicach Ożarów 8 73
13 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Wojska Polskiego w Kielcach m. Kielce 48 73
13 "Społeczna Szkoła Podstawowa 
w Słabkowicach" Busko-Zdrój 3 73
13 Szkoła Podstawowa im. Romana Koseły w Zespole Szkół we Włostowie Lipnik 11 73
13 SZKOŁA PODSTAWOWA nr 25 im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO w KIE LCACH m. Kielce 170 73
13 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 2 m. Kielce 12 73

14 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 4 w Kielcach m. Kielce 45 72
14 Szkoła Podstawowa im. Leona Wójcickiego w Sokolinie Czarnocin 9 72
14 Szkoła Podstawowa w Grodzisku Radoszyce 3 72
14 NIepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego m. Ostrowiec Św. 12 72
14 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Mominie Waśniów 23 72

15 Szkoła Podstawowa w Zespole Oświatowych Placówek Integracyjnych w Micigoździe Piekoszów 11 71
15 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Nietulisku Dużym Kunów 2 71
15 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" w Smerdynie Staszów 6 71
15 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza  w Zespole Placówek Oświatowych w Oblęgorku Strawczyn 24 71
15 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radlinie Górno 14 71
15 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Rudzie Malenieckiej Ruda Maleniecka 18 71
15 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Sandomierskiej Dwikozy 12 71
15 SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIERĄŻNI Działoszyce 7 71
15 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Adolfa Dygasińskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 26 w Kielcach. m. Kielce 42 71

16 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Starachowicach m. Starachowice 11 70
16 Szkoła Podstawowa w Bolechowicach Sitkówka-Nowiny 8 70
16 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Kielcach m. Kielce 16 70
16 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gieraszowicach Łoniów 9 70
16 Szkoła Podstawowa w Chełmcach Strawczyn 16 70
16 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krzcięcicach Sędziszów 9 70
16 Szkoła Podstawowa w Śniadce Bodzentyn 3 70
16 Szkoła Podstawowa w Zagości Pińczów 6 70
16 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Gadce Mirzec 5 70
16 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Adama Mickiewicza w Kielcach m. Kielce 76 70
16 SZKOŁA PODSTAWOWA W TYCHOWIE NOWYM Mirzec 8 70
16 Szkoła Podstawowa im. Wandy Pomianowskiej w Radkowicach Pawłów 14 70
16 Szkoła Podstawowa w Brześciu Pińczów 5 70

17 Szkoła Podstawowa w Górkach Szczukowskich Piekoszów 9 69
17 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. H. SIENKIEWICZA W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 m. Kielce 50 69
17 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Niestachowie Daleszyce 10 69
17 Szkola Podstawowa Bieliny 9 69
17 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Korytnicy Sobków 6 69
17 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mninie Słupia (Konecka) 6 69
17 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Kielcach m. Kielce 53 69
17 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Majkowie Skarżysko Kościelne 7 69

18 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Kazimierzy Wielkiej Kazimierza Wielka 33 68
18 Szkoła Podstawowa w Jeleniowie Nowa Słupia 6 68
18 Publiczna Szkoła Podstawowa w Waśniowie Waśniów 27 68
18 Szkoła Podstawowa Nr 13 w  Zespole Szkół Publicznych Nr 1 m. Skarżysko-Kam. 50 68
18 Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Cedzynie Górno 18 68
18 Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego herbu Sulima w Starym Garbowie Dwikozy 11 68
18 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Brusie Jędrzejów 8 68
18 Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa w Bielinach Bieliny 29 68
18 Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Skoszynie Waśniów 9 68
18 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA TOPOROWSKIEGO W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GACKACH Pińczów 18 68
18 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Burka w Gałkowicach Dwikozy 6 68
18 Szkoła Podstawowa w Darominie Wilczyce 7 68
18 Szkoła Podstawowa w Hucie Podłysicy Bieliny 10 68
18 Zespół Szkół w Woli Jachowej Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Woli Jachowej Górno 14 68
18 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Janusza Kusocińskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Kielcach m. Kielce 84 68
18 Szkoła Podstawowa w Lipie Sobków 6 68
18 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Zespole Szkół w Topoli Skalbmierz 20 68
18 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Leszczynach Górno 11 68
18 Publiczna Szkoła Podstawowa Morawica 12 68
18 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Bałtowie Bałtów 13 68
18 Publiczna Szkoła Podstawowa w Boleszynie Waśniów 11 68

19 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jurkowicach Bogoria 15 67
19 Szkoła Podstawowa im.gen.Leopolda Okulckiego ps. ''Niedźwiadek'' w Pawłowicach Sędziszów 20 67
19 Szkoła Podstawowa w Piotrowie Łagów 6 67
19 Publliczna Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Zespole Szkół Publicznych w Sarnówku Bodzechów 11 67
19 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Julianowie Tarłów 5 67
19 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Kozubowie Pińczów 5 67
19 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju Busko-Zdrój 56 67
19 Szkoła Podstawowa w Pilczycy Słupia (Konecka) 12 67
19 Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich Końskie 46 67
19 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stodołach Wojciechowice 6 67
19 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MODLIBORZYCACH Baćkowice 14 67

20 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wilkowej Łubnice 12 66
20 Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Morawicy Morawica 55 66
20 Szkoła Podstawowa im. 4 Pułku Piechoty Legionów AK w ZS w Kostomłotach Drugich Miedziana Góra 59 66
20 Szkoła Podstawowa w Nawodzicach Klimontów 9 66
20 Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Floriana w Sędziszowie Sędziszów 20 66
20 Szkoła Podstawowa w Skotnikach Dolnych Wiślica 6 66
20 Szkoła Podstawowa w Podchojnach Jędrzejów 8 66
20 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudniku ,,Mała Szkoła" Brody 2 66
20 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w ZPO w Nizinach Tuczępy 15 66
20 PublicznaSzkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kajetanowie Zagnańsk 15 66
20 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. ks. prof. W. Sedlaka w Skarżysku - Kamiennej m. Skarżysko-Kam. 11 66
20 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stawie Kunowskim Brody 11 66
20 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Drugni Pierzchnica 14 66
20 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej m. Starachowice 59 66
20 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Rytwianach - Publiczna Szkoła Podstawowa Rytwiany 41 66
20 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Chmielowie Bodzechów 6 66
20 Szkoła Podstawowa w Bogucicach Pińczów 12 66
20 Szkoła Podstawowa w Cieślach Krasocin 13 66
20 Szkoła Podstawowa w Pierzchnicy Pierzchnica 44 66
20 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelisławicach Secemin 8 66
20 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Oleśnicy Oleśnica 26 66
20 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Pomykowie Końskie 14 66
20 Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach Radoszyce 10 66

21 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Placówek Oświatowych w Skarżysku-Kamiennej m. Skarżysko-Kam. 17 65
21 Szkoła Podstawowa w Makoszynie Bieliny 12 65
21 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Promniku Strawczyn 15 65
21 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oswiatowych w Mokrsku Sobków 8 65
21 Szkoła Podstawowa im. Orlat Lwowskich w Nowinach Sitkówka-Nowiny 58 65
21 Publiczna Szkoła Podstawowa w Złotej Samborzec 10 65
21 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FUNDACJI ZOFII I WŁADYSŁAWA POKUSÓW WSPIERANIA EDUKACJI MŁODZIEZY WIEJSKIEJ W OBLEKONIU Pacanów 12 65
21 Szkoła Podstawowa im. Henryka  Sienkiewicza w Tuczępach Tuczępy 26 65
21 Szkoła Podstawowa w Brzezinach w  Zespole Szkół im.Jana Pawła II w Brzezinach Morawica 18 65
21 Szkoła Podstawowa Nr1im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Zagnańsku w Zagnańsku Zagnańsk 3 65
21 Szkoła Podstawowa w Gowarczowie Punkt Filialny w Kamiennej Woli Gowarczów 8 65
21 Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie Złota 5 65
21 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kazimierzy Wielkiej Kazimierza Wielka 45 65
21 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Sandomierzu m. Sandomierz 66 65
21 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków  w Krasnej Stąporków 16 65
21 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Chrobrego w Ostrowcu Świętokrzyskim m. Ostrowiec Św. 31 65
21 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczecnie Daleszyce 9 65
21 Szkoła Podstawowa w Sobkowie Sobków 15 65
21 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkoły Podstawowej nr 2 i Gimnazjum w Zagnańsku Zagnańsk 36 65
21 Zespół Szkół w Pińczowie - Szkoła Podstawowa nr 2 im.Jana Pawła II Pińczów 51 65
21 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dąbrowie Pawłów 11 65

22 Szkoła Podstawowa nr 1 Końskie 97 64
22 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kielcach m. Kielce 130 64
22 Szkoła Podstawowa im. Lucyny i Mieczysława Ambrożów w Zespole Szkół w Szerzawach Pawłów 37 64
22 Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. Antoniego Hedy-Szarego w Radoszycach Radoszyce 47 64
22 Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. J. Paderewskiego Staszów 62 64
22 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Chęcinach Chęciny 33 64
22 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zrębinie Połaniec 9 64
22 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pszczoły "Wojnara" w Krzczonowie Opatowiec 9 64
22 Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy w Zespole Szkół w Bilczy Morawica 57 64
22 Szkoła Podstawowa w Królewcu Smyków 24 64
22 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppor. Karola Niedzielskiego Stąporków 24 64
22 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Strawczynie Strawczyn 29 64
22 ZPO Szkoła Podstawowa im. bł Wincentego Kadłubka w Prząsławiu Jędrzejów 10 64
22 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Antoniego Mietniowskiego w Zięblicach Kazimierza Wielka 10 64
22 Szkoła Podstawowa w Starej Zbelutce Łagów 13 64
22 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rzepinie Pawłów 19 64
22 Szkoła Podstawowa im. Ludowego Wojska Polskiego w Parszowie Wąchock 20 64
22 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Zespole Placówek Oświatowych w Nagłowicach Nagłowice 31 64
22 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim im. m. Ostrowiec Św. 51 64
22 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Fałkowie Fałków 27 64
22 Zespół Szkół Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Topolnickiego w Pińczowie Pińczów 69 64

23 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gorzkowie Kazimierza Wielka 8 63
23 Szkoła Podstawowa w Rembieszycach Małogoszcz 19 63
23 Szkoła Podstawowa nr1 im.T.Kościuszki w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 m. Skarżysko-Kam. 66 63
23 Szkoła Podstawowa w Piaskach Jędrzejów 6 63
23 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli Końskie 55 63
23 Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Kopra w Zespole Placówek Oświatowych w Słupi Słupia (Jędrzejowska) 31 63
23 Szkoła Podstawowa w Tychowie Starym Mirzec 14 63
23 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Zespole Placówek Oświatowych nr 4 w Skarżysku-Kamiennej m. Skarżysko-Kam. 45 63
23 Szkoła Podstawowa w Brzechowie Daleszyce 8 63
23 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Koniecznie w Zespole Placówek Oświatowych w Koniecznie Włoszczowa 13 63
23 Szkoła Podstawowa nr 4 Sandomierz im. Jarosława Iwaszkiewicza m. Sandomierz 100 63
23 Szkoła Podstawowa w Potoku Wielkim Jędrzejów 6 63
23 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Hieronima Łaskiego w Staszowie. Staszów 40 63
23 Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. St. Staszica w Busku-Zdroju Busko-Zdrój 43 63
23 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Stykowie Brody 16 63
23 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piotrkowicach w Zespole Placówek Oświatowych w Piotrkowicach Chmielnik 18 63
23 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Suchedniowie Suchedniów 32 63
23 Szkoła Podstawowa w Radkowicach Chęciny 6 63
23 Szkoła Podstawowa w Dobrzeszowie Łopuszno 12 63
23 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnie Fałków 13 63
23 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Szczeglicach Bogoria 11 63
23 Szkoła Podstawowa im Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie Krasocin 12 63

24 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pawłowie Pawłów 20 62
24 Szkoła Podstawowa nr 2 w Opatowie Opatów 49 62
24 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Ks. Władysława Latosa w Kamieńczycach Kazimierza Wielka 15 62
24 Szkoła Podstawowa w Rudzie Strawczyńskiej Strawczyn 15 62
24 SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE Słupia (Konecka) 13 62
24 Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie w Zespole Szkół Jędrzejów 51 62
24 Szkoła Podstawowa w Tokarni Chęciny 12 62
24 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gacach Słupieckich Łubnice 12 62
24 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w Cudzynowicach Kazimierza Wielka 11 62
24 Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu Strawczyn 11 62
24 Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Czarncy Włoszczowa 11 62
24 Szkoła Podstawowa w Łukowej Chęciny 18 62
24 Szkoła Podstawowa w Hucie Nowej Bieliny 15 62
24 Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego ,,Nurta" w Zespole Szkół w Goździe Łączna 7 62
24 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wielgusie Kazimierza Wielka 13 62
24 Szkoła Podstawowa w Ociesękach Raków 13 62
24 Publiczna Szkoła Podstawowa w Korzecku Chęciny 6 62
24 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Heleny i Józefa Świątyńskich w Ossali Osiek 17 62
24 "Publiczna Szkoła Podstawowa im. 
I Brygady AL Ziemi Kieleckiej w Szwarszowicach" Bodzechów 13 62
24 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych Nr 1 w Bidzinach Wojciechowice 13 62
24 Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 im. Tadeusza Kosciuszki w Staszowie Staszów 47 62
24 Szkoła Podstawowa nr 3 im.Władysława Broniewskiego w Jędrzejowie Jędrzejów 46 62
24 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 m. Ostrowiec Św. 101 62
24 Szkoła Podstawowa w Węgleszynie Oksa 16 62
24 "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. 
K. Makuszyńskiego" Stąporków 27 62
24 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 m. Ostrowiec Św. 92 62
24 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogorii Bogoria 47 62
24 Szkoła Podstawowa im.Stefana Żeromskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Kazanowie Końskie 14 62
24 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mściowie Dwikozy 11 62
24 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POETÓW DOLINY WILKOWSKIEJ Bodzentyn 15 62
24 Szkoła Podstawowa w Porzeczu Miedziana Góra 10 62
24 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Górach Michałów 10 62

25 Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 Roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu Małogoszcz 43 61
25 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. Reymonta w Skotnikach Samborzec 7 61
25 Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Gnojnie Gnojno 24 61
25 Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów Armii Krajowej Wąchock 15 61
25 Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Kijach Kije 32 61
25 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Masłowie Masłów 35 61
25 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta Sędziszów 4 61
25 Publiczna Szkoła Podstawowa w Postronnej Koprzywnica 6 61
25 Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno - Szkolnym w Dobromierzu Kluczewsko 21 61
25 Szkoła Podstawowa nr 4 w Zespole Szkół Publicznych Nr 4 w Skarżysku-Kamiennej m. Skarżysko-Kam. 11 61
25 Szkoła Podstawowa im  gen. Antoniego  Hedy  ,, Szarego" Sitkówka-Nowiny 9 61
25 Szkoła Podstawowa w Chomentowie Sobków 7 61
25 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kielcach m. Kielce 149 61
25 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach Filia w Mydłowie w Zespole Publicznych Szkół w Iwaniskach Iwaniska 5 61
25 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Niedźwicach Koprzywnica 13 61
25 Szkoła Podstawowa w Kapałowie Radoszyce 14 61
25 Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciszycy Górnej Tarłów 3 61
25 Szkoła Podstawowa w Brzostkowie Nowy Korczyn 12 61
25 Szkoła Podstawowa w Belnie Bieliny 16 61
25 Szkoła Podstawowa im. kpr. Gabrieli Wojciechowskiej w Zespole Placówek Oświatowych w Nieświniu. Końskie 12 61
25 Szkoła Podstawowa w Glinianach Ożarów 4 61
25 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gnieszowicach Koprzywnica 4 61
25 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Piekoszowie Piekoszów 54 61
25 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Korczynie Nowy Korczyn 5 61
25 Szkoła Podstawowa w Zaborowicach Mniów 20 61
25 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 27 w Kielcach m. Kielce 35 61

26 Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole  im. Marii Firlejczyk w Sichowie Dużym Rytwiany 19 60
26 Szkołą Podstawowa nr 24 im. Pierwszej Kompanii Kadrowej m. Kielce 58 60
26 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gustawa Kwiecińskiego w Osinach Mirzec 14 60
26 Samorządowy Zespół Szkół Nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr1 w Opatowie Opatów 47 60
26 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mikołaja Kopernika w Starachowicach m. Starachowice 81 60
26 Szkoła Podstawowa im. Jana Kaczorowskiego w Szydłowie Szydłów 28 60
26 Szkoła Podstatowa Nr 1 im. Jana Nalazka w Ćmielowie Ćmielów 40 60
26 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łążku Łoniów 11 60
26 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Przybyszewskiego w Bebelnie Włoszczowa 11 60
26 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kołaczkowicach Busko-Zdrój 13 60
26 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Solcu-Zdroju Solec-Zdrój 26 60
26 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiślicy Wiślica 44 60
26 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kielcach m. Kielce 42 60
26 Szkoła Podstawowa w Raczycach Gnojno 17 60
26 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Motkowicach Imielno 19 60
26 Samorządowa Szkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Zespole Szkół w Wodzisławiu Wodzisław 15 60
26 Szkoła Podstawowa w Modliszewicach Końskie 15 60
26 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KORNELA.MAKUSZYŃSKIEGO W GIERLACHOWIE Dwikozy 12 60
26 Szkoła Podstawowa im. płka Jana Pokrzywy  w Zespole Szkoły i Przedszkoa  Czyżowie Szlacheckim Zawichost 15 60
26 Szkoła Podstawowa w Solcu Starym Szydłów 7 60
26 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Radwanowie Słupia (Konecka) 7 60
26 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 29 m. Kielce 30 60
26 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W RATAJACH SŁUPSKICH Pacanów 20 60
26 Szkoła Podstawowa w Jasionnie Jędrzejów 7 60
26 Szkoła Podstawowa w Oksie Oksa 27 60
26 Szkoła Podstawowa nr 22 m. Kielce 46 60
26 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Samborcu Samborzec 17 60
26 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowcu Świętokrzyskim m. Ostrowiec Św. 68 60
26 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Bukowie Krasocin 26 60

27 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku Chmielnik 83 59
27 Szoła Podstawowa w Chrobrzu Złota 9 59
27 Szkoła Podstawowa im. Kamili i Józefa Spytków w Mircu Mirzec 18 59
27 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Starachowicach m. Starachowice 30 59
27 Publiczna Szkoła Podstawowa Kunów 47 59
27 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W BILCZY Obrazów 8 59
27 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Brześciu im. Jana Pawła II Wodzisław 12 59
27 Szkoła Podstawowa  w Zespole Szkół w Radoszkach Wilczyce 9 59
27 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Winiarach Dwikozy 8 59
27 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wandy Łyczkowskiej w Ostojowie Suchedniów 32 59
27 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Obrazowie Obrazów 20 59
27 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jędrzejowie Jędrzejów 61 59
27 Szkoła Podstawowa w Kozłowie Małogoszcz 19 59
27 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zespole Szkoły Podstawowej, Przedszkola i Gimnazjum w Tumlinie Zagnańsk 30 59
27 Publiczna Szkoła Podstawowa w Janiku Kunów 13 59
27 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zespole Szkół w Gnieździskach Łopuszno 18 59
27 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Psarach Starej Wsi Bodzentyn 12 59
27 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Samsonowie Zagnańsk 16 59
27 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Olesznie Krasocin 30 59
27 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pisarach Ożarów 7 59
27 Szkoła Podstawowa nr 6 w im. Obrońców Westerplatte w Starachowicach m. Starachowice 27 59

28 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Bohaterów Westerplatte m. Kielce 23 58
28 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Daleszycach Daleszyce 70 58
28 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego Wąchock 29 58
28 Szkoła Podstawowa Nr 11 w Starachowicach im. mjr. Jana Piwnika m. Starachowice 50 58
28 Szkoła Podstawowa w Grzybowej Górze Skarżysko Kościelne 3 58
28 Zespół Szkolno -Przedszkolny  w Strzegomiu Rytwiany 6 58
28 Szkoła Podstawowa w Ossolinie Klimontów 6 58
28 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Jagodnem Mirzec 6 58
28 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących imienia Partyzantów Armii Krajowej Ziemi Kieleckiej w Sukowie w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sukowie Daleszyce 32 58
28 Szkoła Podstawowa Nr 8 im. St. Żeromskiego w Skarżysku-Kamiennej m. Skarżysko-Kam. 40 58
28 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Emilii Peck w Suchedniowie Suchedniów 20 58
28 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława ze Skalbmierza w Skalbmierzu Skalbmierz 45 58
28 Szkoła Podstawowa w Górach Wysokich Dwikozy 7 58
28 Szkoła Podstawowa w Krasocinie Krasocin 43 58
28 Szkoła Podstawowa w Godowie Pawłów 16 58
28 Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Stefańskiego w Bodzechowie przy Zespole Szkół Publicznych w Bodzechowie Bodzechów 33 58
28 Szkoła Podstawowa w Mnichowie Jędrzejów 6 58
28 Zespół Szkół w Krajnie Górno 32 58
28 Szkoła Podstawowa w Rakowie Jędrzejów 13 58
28 Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiechowicach Samborzec 8 58
28 Zespół Szkół w Opatowcu  Szkoła Podstawowa Opatowiec 9 58
28 Publiczna Szkoła Podstawowa w Budziskach Łubnice 10 58
28 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czajkowie Staszów 22 58
28 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zawierzbiu Samborzec 11 58
28 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziurowie Brody 12 58
28 Szkoła Podstawowa w Czarnocinie Czarnocin 28 58
28 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Mąchocicach -Scholasterii Masłów 23 58
28 Zespół Szkół Publicznych nr 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 w Ostrowcu Św. m. Ostrowiec Św. 95 58
28 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorku Nowa Słupia 9 58
28 Publiczna Szkoła Podstawowa w Paprocicach Nowa Słupia 5 58
28 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Gierczycach Wojciechowice 8 58
28 Szkoła Podstawowa w Trębowcu Mirzec 2 58

29 Szkoła Podstawowa im.K. Makuszyńskiego w Pacanowie Pacanów 34 57
29 Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów m. Starachowice 56 57
29 Szkoła Podstawowa w Dobrowodzie Busko-Zdrój 15 57
29 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Brzegach Sobków 14 57
29 Szkoła Podstawowa im.Armii Krajowej Korpus "Jodła" w Łącznej w Zespole Szkół w Łącznej Łączna 26 57
29 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 Włoszczowa 55 57
29 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowicach Wojciechowice 9 57
29 Zespół Placówek Oświatowych w Zajączkowie Piekoszów 23 57
29 Szkoła Podstawowa Żarczyce Duże im ks. St. H. Konarskiego Małogoszcz 11 57
29 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Wilczycach Wilczyce 20 57
29 ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w SZEWNIE Bodzechów 46 57
29 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Zespole Szkół w Sadowiu Sadowie 26 57
29 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzóstowej Ćmielów 11 57
29 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Edwarda Haruzy w Dobiesławicach Bejsce 14 57
29 Zespół Placówek Oświatowych w Chlewicach Moskorzew 13 57
29 Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Świniarach Łoniów 15 57
29 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w Zespole Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Koniemłotach Staszów 14 57
29 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Natalii Machałowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Kielcach m. Kielce 53 57
29 Szkoła Podstawowa w Zespole  Szkół w Lipniku im. Józefa Mikułowskiego - Pomorskiego Lipnik 43 57

30 Zespół Placówek Oświatowych w Zbludowicach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbludowicach Busko-Zdrój 37 56
30 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Rogowie Końskie 26 56
30 Zespół Placówek Oświatowych nr 5 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Obrońców Westerplatte m. Skarżysko-Kam. 47 56
30 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie Daleszyce 11 56
30 Zespół Szkół w Górnie Szkoła Podstawowa w Górnie Górno 17 56
30 Szkoła Podstawowa im. Jana Zawady w Seceminie Secemin 26 56
30 ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Stąporków 45 56
30 Szkoła Podstawowa w Młodzawach Pińczów 3 56
30 Szkoła Podstawowa w Brodach Brody 12 56
30 Szkoła Podstawowa w Złotnikach Małogoszcz 21 56
30 Samorzadowa Szkoła Podstawowa im. gen. F. Kamińskiego w Bejscach Bejsce 22 56
30 ZESPÓL PLACÓWEK OŚWIATOWYCH SZKOŁA PODSTAWOWA W MIĄSOWEJ Sobków 27 56
30 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Mniowie Mniów 25 56
30 Szkoła Podstawowa w Gowarczowie Gowarczów 40 56
30 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Skarzysku Kościelnym Skarżysko Kościelne 19 56
30 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Baćkowicach Baćkowice 19 56

31 ZPO nr 3 - SPnr 3 im.Henryka Sienkiewicza w Skarżysku-Kamiennej m. Skarżysko-Kam. 12 55
31 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Stopnicy. Stopnica 79 55
31 Szkoła Podstawowa w Woli Szczygiełkowej Bodzentyn 7 55
31 Szkoła Podstawowa nr 3 im.płk.Aleksandra Krzyżanowskiego Busko-Zdrój 69 55
31 Szkoła  Podstawowa w Kopaninach Końskie 11 55
31 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim m. Ostrowiec Św. 19 55
31 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Imielnie Imielno 9 55
31 Szkoła Podstawowa w Szumsku Raków 14 55
31 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach Filia w Wygiełzowie w Zespole Publicznych Szkół w Iwaniskach Iwaniska 13 55
31 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła2 w Kobylanach Opatów 4 55
31 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W LUBIENI Brody 12 55
31 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Zespole Szkół w Nowej Słupi Nowa Słupia 28 55
31 Szkoła Podstawowa w Chybicach Pawłów 27 55
31 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Starachowicach m. Starachowice 67 55
31 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im.Oddziału Partyzanckiego Łoniów 16 55
31 Szkoła Podstawowa w Brzezinkach Masłów 7 55

32 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LISOWIE Morawica 9 54
32 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Sędowicach Michałów 12 54
32 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie Ożarów 84 54
32 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Okole Bałtów 7 54
32 Szkoła Podstawowa im.gen. Stanisława Skalskiego Chęciny 25 54
32 Publiczna Szkoła Podstawowa w Siedlcach Chęciny 3 54
32 Szkoła Podstawowa w Starej Słupi Nowa Słupia 8 54
32 Publiczna Szkoła Podstawowa w Radkowie Radków 13 54
32 Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Zespole Placówek Oświatowych w Łosieniu Piekoszów 31 54
32 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sędziszów 46 54
32 Szkoła Podstawowa w Cierchach Mniów 10 54
32 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie - Szkoła Podstawowa Łopuszno 56 54
32 Szkoła Podstawowa im. Jednostki Ziemi Kieleckiej w Mierzawie Wodzisław 12 54
32 Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu - Szkoła Podstawowa Busko-Zdrój 16 54
32 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integrcyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu Połaniec 83 54
32 Szkoła Podstawowa w Kierzu Niedźwiedzim Skarżysko Kościelne 6 54
32 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Ruszczy Połaniec 20 54
32 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Tarłowie Tarłów 33 54
32 Szkoła Podstawowa im. Jakuba Szelesta w Dębskiej Woli Morawica 29 54
32 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 we Włoszczowie Włoszczowa 53 54
32 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Zbigniewa Kruszelnickiego m. Kielce 46 54
32 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Blizynie Bliżyn 22 54
32 Szkoła Podstawowa w Słopcu Daleszyce 15 54

33 Zespół Edukacyjno- Przedszkolny Szkoła z Pasją im. Elżbiety Sołtys m. Ostrowiec Św. 23 53
33 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Osieku Publiczna Szkoła Podstawowa w Osieku Osiek 23 53
33 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół w Działoszycach Działoszyce 23 53
33 Zespół Szkół we Wzdole Rządowym Szkoła Podstawowa im Oddziału Armii Krajowej Bodzentyn 26 53
33 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Obiechowie Słupia (Jędrzejowska) 6 53
33 Szkoła Podstawowa w Kłucku Radoszyce 6 53
33 Szkoła Podstawowa im. 3 Pułku Piechoty Legionów Armii Krajowej w Sorbinie Bliżyn 6 53
33 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych Złota Złota 15 53
33 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Tarnawie Sędziszów 5 53
33 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach Iwaniska 34 53
33 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrowcu Świętokrzyskim m. Ostrowiec Św. 21 53
33 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach Dwikozy 17 53
33 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu m. Sandomierz 33 53
33 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Odrowążku Bliżyn 12 53
33 Zespół Szkół w Mąchocicach Kapitulnych Szkoła Podstawowa w Mąchocicach Kapitulnych Masłów 16 53
33 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie Kunów 6 53

34 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Wiązownicy Dużej Staszów 8 52
34 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Mierzwinie Imielno 15 52
34 Szkoła Podstawowa nr 2 m. Sandomierz 36 52
34 Gminny Zespół Szkół w Łagowie Łagów 38 52
34 Szkoła Podstawowa w Grzymałkowie Mniów 31 52
34 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach Busko-Zdrój 17 52
34 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach Filia w Ujeździe w Zespole Publicznych Szkół w Iwaniskach Iwaniska 12 52
34 Publiczna Szkoła Podstawowa w Piórkowie Baćkowice 10 52
34 Niepubliczna Skoła Podstawowa w Kargowie im. gen. Władysłwawa Andersa Tuczępy 9 52
34 Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach Wodzisław 6 52
34 Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Warzynie Pierwszym Nagłowice 16 52
34 Publiczna Szkoła Podstawowa Raków 8 52

35 Szkoła Podstawowa im. Wł. Jasińskiego w Koprzywnicy Koprzywnica 46 51
35 Szkoła Podstawowa w Brynicy Piekoszów 18 51
35 Szkoła Podstawowa w Mroczkowie Bliżyn 13 51
35 Publiczna Szkoła Podstawowa w Leśnej Bodzentyn 7 51
35 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wolicy Chęciny 10 51

36 Szkoła Podstawowa w Rakowie Raków 29 50
36 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzni Piekoszów 20 50
36 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie Klimontów 56 50
36 Zespół Edukacyjny ,,Dwunastka" m. Ostrowiec Św. 5 50
36 Szkoła Podstawowa z Siedzibą w Schronisku dla Nieletnich w Gackach Pińczów 1 50
36 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Chobrzanach Samborzec 29 50
36 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirocicach Nowa Słupia 6 50

37 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Świętego Jana Pawła II w Szwagrowie Osiek 9 49
37 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Mostkach Staszów 10 49
37 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie Obrazów 27 49
37 Szkoła Podstawowa w Sokołowie Dolnym Sobków 5 49
37 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół w Rudkach Nowa Słupia 24 49
37 Szkoła Podstawowa w Starochęcinach Chęciny 7 49
37 Szkoła Podstawowa w Duranowie Tarłów 5 49
37 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Michałowie Michałów 20 49

38 SZKOŁA PODSTAWOWA W PUBLICZNYM ZESPOLE SZKOŁY I PRZEDSZKOLA W LASOCINIE Ożarów 8 48
38 Szkoła Podstawowa w Dziebałtowie Końskie 21 48
38 Szkoła Podstawowa w Goźlicach Klimontów 4 48
38 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korczynie Strawczyn 13 48
38 Publiczna Szkoła Podstawowa w Moskorzewie Moskorzew 11 48

39 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie Szkoła Podstawowa w Bodzentynie im. Antoniego Wacińskiego Bodzentyn 39 47
39 Szkoła Podstawowa im. Jana Brożka w Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie Włoszczowa 20 47
39 Szkola Podstawowa w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie Solec-Zdrój 16 47
39 "Szkoła Podstawowa w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych 
w Wójczy" Pacanów 5 47
39 Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłkowie Bodzechów 9 47
39 Szkoła Podstawowa w Głazowie Obrazów 7 47
39 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Nowym Korczynie Nowy Korczyn 26 47

40 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy Wodzisław 12 46
40 Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Buka w Mójczy Daleszyce 8 46
40 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Suchowoli Osiek 10 46
40 SZKOŁA PODSTAWOWA W STĘPOCICACH Działoszyce 10 46
40 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach Filia im. Bp. Jana Chrapka w Jastrzębskiej Woli w Zespole Publicznych Szkół w Iwaniskach Iwaniska 9 46

41 Szkoła Podstawowa Nr 38 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Kielcach m. Kielce 2 44

42 Szkoła Podstawowa w Porąbkach Bieliny 12 43
42 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sierakowie Daleszyce 6 43
42 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołach Biskupich , Doły Biskupie 42 Kunów 1 43

43 Szkoła Podstawowa w Publicznym Zespole Szkół w Łoniowie Łoniów 27 41

44 Szkoła Podstawowa w Konarach Klimontów 3 40
44 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zespole Placówek  Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej m. Skarżysko-Kam. 1 40
44 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Odrowążu Stąporków 6 40

45 Szkoła Podstawowa w Niegosławicach Wodzisław 4 38

46 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Węgrzynowie Słupia (Jędrzejowska) 8 36

47 SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCICACH m. Ostrowiec Św. 7 35

48 Szkoła Podstawowa Specjalna w Zawichoście Zawichost 13 32

49 SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 1 W REMBOWIE Raków 4 29

50 Szkoła Podstawowa Specjalna przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii m. Skarżysko-Kam. 8 27

51 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim m. Ostrowiec Św. 17 26

made in osostudio