Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".

x
Ranking szkół podstawowych województwa podlaskiego

Ranking szkół podstawowych województwa podlaskiego

12.02.2017

Mamy najnowszy ranking szkół podstawowych województwa podlaskiego. Sprawdź, która szkoła najlepiej przygotowała dzieci do ostatniego sprawdzianu.
w kolejności podajemy:
 
Miejsce w rankingu NAZWA SZKOŁY miejscowość LICZBA ZDAJĄCYCH średni wynik ogółem w procentach 


1 Szkoła Podstawowa w Rogienicach Wielkich Mały Płock 5 89%
1 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku m. Białystok 15 89%
1 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku m. Białystok 32 89%

2 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku w Zespole Szkół Społecznych nr 2 w Białymstoku m. Białystok 16 88%
2 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Zespole Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku m. Białystok 16 86%

3 Szkoła Podstawowa w Orzeszkowie Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Hajnówka 1 85%
3 Szkoła Podstawowa w Łuniewie Małym Klukowo 2 85%
3 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstiku` m. Białystok 34 85%

4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Paproci Dużej Szumowo 2 84%

5 Szkoła Podstawowa w Kuczynie Klukowo 4 82%

6 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Borkowie Kolno 7 80%

7 Szkoła Podstawowa w Janowszczyźnie Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Sokółka 4 79%
7 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku m. Białystok 4 79%
7 Szkoła Podstawowa Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im.Bł.Bolesławy  Lament w Białymstoku m. Białystok 53 79%

8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Daniłowie Dużym Łapy 1 78%
8 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki w Lemanie Turośl 8 78%
8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bagnach Dąbrowa Białostocka 4 78%
8 Szkoła Podstawowa w Stypułkach-Święchach Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Kobylin-Borzymy 3 78%
8 Szkoła Podstawowa w Wiśniewie Zambrów 14 78%
8 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Białymstoku m. Białystok 24 78%
8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Białymstoku m. Białystok 85 78%

9 Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie Augustów 11 77%
9 Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Publiczna Szkoła Podstawowa w Mieczach Rajgród 3 77%
9 Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym Ciechanowiec 4 77%

10 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Fastach Dobrzyniewo Duże 24 76%
10 Szkoła Podstawowa w Nowokorninie Hajnówka 5 76%
10 Szkoła Podstawowa nr 37   im. Kazimierza Górskiego m. Białystok 67 76%

11 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Armii Krajowej w Augustowie Augustów - miasto 19 75%
11 Szkoła Podstawowa im. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Jabłońskich Augustów 11 75%
11 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kruszewie Choroszcz 8 75%
11 Szkoła Podstawowa im. mjr. Władysława Raginisa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piątnicy Piątnica 44 75%
11 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku m. Białystok 108 75%

12 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie Augustów 7 74%
12 Szkoła Podstawowa nr 28 im. K. I. Gałczyńskiego w Białymstoku m. Białystok 61 74%
12 Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego w Zespole Szkół Niepublicznych w Białymstoku m. Białystok 16 74%

13 Szkoła Podstawowa w Dolistowie Jaświły 8 73%
13 Szkoła Podstawowa w Starym Laskowcu Zambrów 3 73%

14 Szkoła Podstawowa  im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Podgórzu Łomża 3 72%
14 Szkoła Podstawowa w Białousach Janów 10 72%
14 Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej Czyżew 9 72%
14 Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku m. Białystok 124 72%
14 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku m. Białystok 33 72%

15 Szkoła Podstawowa w Jaminach Sztabin 5 71%
15 Szkoła Podstawowa  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowym Aleksandrowie Dobrzyniewo Duże 17 71%
15 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Załukach Gródek 5 71%
15 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie Grajewo - miasto 46 71%
15 Szkoła Podstawowa w Karolinie Giby 10 71%
15 Szkoła Podstawowa w Sidrze Sidra 12 71%
15 Szkoła Podstawowa w Wólce Suchowola 7 71%
15 Szkoła Podstawowa w Bruszewie Sokoły 3 71%

16 Szkoła Podstawowa w Jaziewie Sztabin 6 70%
16 Szkoła Podstawowa im. Leonarda Prystroma w Tołczach Turośń Kościelna 12 70%
16 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Holonkach - Szkoła Fiialna im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Chojewie Brańsk 9 70%
16 Szkoła Podstawowa w Kisielnicy Piątnica 8 70%
16 Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Krasnowie Sejny 10 70%
16 Szkoła Podstawowa im. ks. Ignacego Kłopotowskiego w Miłkowicach Jankach Drohiczyn 5 70%
16 Szkoła Podstawowa w Czerwonce Suchowola 10 70%
16 Szkoła Podstawowa w Porytem - Jabłoni Zambrów 2 70%
16 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Zespole Szkół nr 5 w Białymstoku m. Białystok 95 70%
16 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Synów Pułku w Zespole Szkół Sportowych nr 1 im. Synów Pułku w Białymstoku m. Białystok 46 70%
16 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży m. Łomża 131 70%

17 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im.Wł.Puchalskiego w Radulach Tykocin 14 69%
17 Szkoła Podstawowa z Polskimi Litewskim Językiem Nauczania im. Dariusa i Girenasa w Puńsku Puńsk 32 69%
17 Szkoła Podstawowa w Geniuszach Sokółka 7 69%
17 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstań Narodowych w Zespole Szkół w Szudziałowie Szudziałowo 15 69%
17 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku m. Białystok 50 69%
17 Szkoła Podstawowa nr 43 w Białymstoku m. Białystok 70 69%
17 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży m. Łomża 97 69%
17 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach m. Suwałki 91 69%
17 Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach m. Suwałki 69 69%

18 Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Augustowie Augustów - miasto 14 68%
18 Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łabętniku Bargłów Kościelny 9 68%
18 Szkoła Podstawowa w Rygałówce Lipsk 6 68%
18 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Płaskiej Płaska 31 68%
18 Szkoła Podstawowa w Obrubnikach Dobrzyniewo Duże 14 68%
18 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Surażu Suraż 14 68%
18 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu Wąsosz 16 68%
18 Szkoła Podstawowa im. Marii konopnickiej w Ptakach Turośl 10 68%
18 Szkoła Podstawowa w Malawiczach Dolnych Sokółka 5 68%
18 Szkoła Podstawowa w Łempicach Ciechanowiec 5 68%
18 Szkoła Podstawowa w Starym Skarżynie Zambrów 7 68%
18 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku m. Białystok 125 68%
18 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Pułaskiego m. Białystok 84 68%
18 Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 im. Jana Pawła II w Białymstoku m. Białystok 110 68%

19 Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance Sokółka 11 67%
19 Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce Sokółka 10 67%
19 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół Samorządowych w Rutce-Tartak Rutka-Tartak 18 67%
19 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Zambrowie Zambrów - miasto 41 67%
19 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Świętego Kazimierza Królewicza w Zespole Szkół nr 3 w Białymstoku m. Białystok 55 67%
19 Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku m. Białystok 90 67%
19 Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku m. Białystok 21 67%
19 Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski  w Białymstoku m. Białystok 96 67%
19 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży m. Łomża 48 67%
19 Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży m. Łomża 124 67%

20 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie Augustów - miasto 90 66%
20 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie Juchnowiec Kościelny 71 66%
20 Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja w Uhowie Łapy 17 66%
20 Szkoła Podstawowa w Porytem Stawiski 7 66%
20 Szkoła  Podstawowa w Rutkach Wizna 13 66%
20 Szkoła Podstawowa w Boguszach Sokółka 8 66%
20 Szkoła Podstawowa w Chodorówce Nowej Suchowola 12 66%
20 Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak Suwałki 10 66%
20 Szkoła Podstawowa w Poddubówku Suwałki 5 66%
20 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Kaletniku Szypliszki 18 66%
20 Szkoła Podstawowa w Wyszonkach Kościelnych Klukowo 10 66%
20 Szkoła Podstawowa w Wojnach Krupach Szepietowo 6 66%
20 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku m. Białystok 60 66%
20 Szkoła Podstawowa nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego -Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku m. Białystok 113 66%
20 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży m. Łomża 75 66%
20 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach m. Suwałki 79 66%
20 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Włodzimierza Puchalskiego w Suwałkach m. Suwałki 51 66%
20 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alfreda Wierusz-Kowalskiego w Zespole Szkół nr 9 w Suwałkach m. Suwałki 96 66%
20 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Suwałkach m. Suwałki 6 66%

21 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracynymi i Oddziałami Sportowymi w Zespole Szkół Samorządowych im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie Augustów - miasto 101 65%
21 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Kolnicy Augustów 7 65%
21 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Bargłowie Kościelnym Bargłów Kościelny 37 65%
21 Szkoła Podstawowa im. Ochotniczych Straży Pożarnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ogrodniczkach Supraśl 16 65%
21 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niewodnicy Kościelnej Turośń Kościelna 10 65%
21 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Kostycewicza w Zespole Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Bielsku Podlaskim Bielsk Podlaski - miasto 58 65%
21 Szkoła Podstawowa w Wierzbowie Grajewo 21 65%
21 Szkoła Podstawowa w Kuleszach Mońki 3 65%
21 Szkoła Podstawowa w Laskowcu Trzcianne 5 65%
21 Szkoła Podstawowa w Szerszeniach Siemiatycze 9 65%
21 Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Wielkim Dąbrowa Białostocka 12 65%
21 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Integracyjnych w Sokółce Sokółka 59 65%
21 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Bakałarza w Zespole Szkół w Bakałarzewie Bakałarzewo 22 65%
21 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi Suwałki 7 65%
21 Szkola Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku Suwałki 9 65%
21 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wiżajnach Wiżajny 20 65%
21 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczodruchach Kołaki Kościelne 3 65%
21 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Matki Bożej Miłosierdzia w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku m. Białystok 16 65%
21 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ks. Kazimierza Aleksandra Hamerszmita w Suwałkach m. Suwałki 81 65%

22 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Janówce Augustów 20 64%
22 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Rutkach Augustów 9 64%
22 Szkoła Podstawowa w Bartnikach Lipsk 7 64%
22 Szkoła Podstawowa w Złotorii Choroszcz 7 64%
22 Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Turośni Dolnej Turośń Kościelna 14 64%
22 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Czeremsze Czeremcha 13 64%
22 Zespół Szkół w Kleszczelach Szkoła Podstawowa w Kleszczelach Kleszczele 12 64%
22 Szkoła Podstawowa im. gen. Zygmunta Berlinga w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Narwi Narew 23 64%
22 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie Kolno - miasto 49 64%
22 Szkoła Podstawowa im. Antoniego i Jakuba Wagów w Zespole Szkół w Grabowie Grabowo 46 64%
22 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Janowie Kolno 7 64%
22 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie Piątnica 16 64%
22 Szkoła Podstawowa w Drozdowie Piątnica 7 64%
22 Szkoła Podstawowa w Boguszewie Mońki 5 64%
22 Szkoła Podstawowa w Starych Bajkach Trzcianne 8 64%
22 Szkoła Podstawowa w Ostrożanach Drohiczyn 6 64%
22 Szkoła Podstawowa w Nierośnie Dąbrowa Białostocka 9 64%
22 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Jeleniewie Jeleniewo 45 64%
22 Publiczna Szkoła Podstawowa w Becejłach Szypliszki 5 64%
22 Szkoła Podstawowa w Kocach Schabach Ciechanowiec 5 64%
22 Szkoła Podstawowa w Pęchratce Polskiej Szumowo 4 64%
22 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Zakrzewie Zambrów 14 64%
22 Szkoła Podstawowa w Osowcu Zambrów 17 64%
22 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku m. Białystok 75 64%

23 Szkoła Podstawowa im. Anastazji Milewskiej w Lipsku w Zespole Szkół Samorządowych w Lipsku Lipsk 27 63%
23 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół w Łapach Łapy 15 63%
23 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie Supraśl 29 63%
23 Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Wasilków 109 63%
23 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rudce Rudka 20 63%
23 Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej Szczuczyn 9 63%
23 Szkola Podstawowa im. Aleksandra Wołkowyckiego w Narewce Narewka 25 63%
23 Szkoła Podstawowa w Surałach Grabowo 4 63%
23 Szkoła Podstawowa w Olszynach Piątnica 11 63%
23 Publiczna Szkoła Podstawowa w Długołęce Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Krypno 10 63%
23 Szkoła Podstawowa w Czartajewie Siemiatycze 21 63%
23 Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej Dąbrowa Białostocka 51 63%
23 Szkoła Podstawowa im.Batalionów Chłopskich w Janowie w Zespole Szkół Samorządowych w Janowie Janów 38 63%
23 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce Sokółka 86 63%
23 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Walerego Wróblewskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcacych w Sokółce Sokółka 16 63%
23 Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi w Zespole Szkół w Kobylinie-Borzymach Kobylin-Borzymy 17 63%
23 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 2 w Białymstoku m. Białystok 20 63%
23 Szkoła Podstawowa nr 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Zespole Szkół nr 6 w Białymstoku m. Białystok 88 63%
23 Szkoła Podstawowa nr 34 im. gen. Józefa Zachariasza Bema w Białymstoku m. Białystok 57 63%
23 Szkoła Podstawowa nr 44 im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku m. Białystok 79 63%

24 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Augustowie Augustów - miasto 34 62%
24 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Łapach Łapy 58 62%
24 Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli w Michałowie Michałowo 38 62%
24 Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim Bielsk Podlaski - miasto 45 62%
24 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku Brańsk - miasto 32 62%
24 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkól w Augustowie Bielsk Podlaski 21 62%
24 Szkoła Podstawowa w Klimaszewnicy Radziłów 14 62%
24 Szkoła Podstawowa w Miastkowie Miastkowo 35 62%
24 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach Mońki 53 62%
24 Szkoła Podstawowa im. kpt. Józefa Kłopotowskiego w Jacowlanach Sidra 8 62%
24 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Wysokie Mazowieckie - miasto 113 62%
24 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku m. Białystok 153 62%

25 Szkoła Podstawowa im. Ks. Michała Sopoćko w Księżynie Juchnowiec Kościelny 10 61%
25 Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Płonce Kościelnej Łapy 10 61%
25 Szkoła Podstawowa nr 2 im.M. Kopernika w Łapach Łapy 41 61%
25 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Zespole Szkół w Poświętnem Poświętne 37 61%
25 Publiczna Szkoła Podstawowa w Studziankach Wasilków 10 61%
25 Szkoła Podstawowa w Zawadach Zawady 21 61%
25 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawiskach, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach Stawiski 51 61%
25 Szkoła Podstawowa w Czaplicach Łomża 8 61%
25 Szkoła Podstawowa w Rydzewie Miastkowo 15 61%
25 Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika w Zespole Szkół Samorządowych w Nowogrodzie Nowogród 32 61%
25 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Jeziorku Piątnica 22 61%
25 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół  w Mońkach Mońki 48 61%
25 Szkoła Podstawowa nr 3 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach Siemiatycze - miasto 37 61%
25 Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Zespole Szkół Samorządowych w Krynkach Krynki 14 61%
25 Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Kuźnica 36 61%
25 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu Ciechanowiec 61 61%

26 Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Krasnymborze Sztabin 12 60%
26 Szkoła Podstawowa im. Karola Brzostowskiego w Zespole Szkół Samorządowych Sztabinie Sztabin 24 60%
26 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym Juchnowiec Kościelny 40 60%
26 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Łapy 8 60%
26 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Zespole SzkółMiejskich nr 2 w Grajewie Grajewo - miasto 76 60%
26 Szkoła Podstawowa w Zabielu Kolno 10 60%
26 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Małym Płocku Mały Płock 22 60%
26 Szkoła Podstawowa w Puchałach Łomża 3 60%
26 Szkoła Podstawowa im. Pułku 3-go Strzelców Konnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Śniadowie Śniadowo 48 60%
26 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jasionówce Jasionówka 23 60%
26 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Sejnach Sejny - miasto 57 60%
26 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księżnej Annyz Sapiehów Jabłonowskiej Siemiatycze - miasto 63 60%
26 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku Mielnik 13 60%
26 Szkoła Podstawowa w Tołwinie Siemiatycze 9 60%
26 Szkoła Podstawowa w Majewie Sidra 8 60%
26 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Kościelnej Szepietowo 8 60%
26 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie Zambrów - miasto 89 60%
26 Szkoła Podstawowa nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 1 w Białymstoku m. Białystok 28 60%
26 Szkoła Podstawowa nr 52 im.dr Ireny Białówny w Zespole Szkół nr 4 w Białymstoku m. Białystok 48 60%

27 Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Augusta w Tajnie Starym Bargłów Kościelny 8 59%
27 Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół w Choroszczy Choroszcz 70 59%
27 Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach Dobrzyniewo Duże 2 59%
27 Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej Łapy 9 59%
27 Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Zespole Szkół i Przedszkola w Tykocinie Tykocinie Tykocin 36 59%
27 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim Bielsk Podlaski - miasto 50 59%
27 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Boćkach Boćki 18 59%
27 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Holonkach Brańsk 11 59%
27 Szkoła Podstawowa w Rudzie Grajewo 17 59%
27 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Czerwonem Kolno 20 59%
27 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Jarnutach Łomża 17 59%
27 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krypnie Krypno 27 59%
27 Szkoła Podstawowa z Litewskim Językiem Nauczania w Widugierach Puńsk 3 59%
27 Szkoła Podstawowa SALOMON Pawła i Marzeny Zakrzewskich w Drohiczynie Drohiczyn 60 59%
27 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Babikach Szudziałowo 11 59%
27 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Przerośli Przerośl 21 59%
27 zniewsSzkoła Podstawowa w Raczkach Raczki 69 59%
27 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasionowie Szypliszki 7 59%
27 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie Szepietowo 32 59%
27 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zambrowie Zambrów - miasto 56 59%
27 Szkoła Podstawowa nr 31 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Białymstoku m. Białystok 22 59%
27 Szkoła Podstawowa nr 40 w Zespole Szkół nr 15 przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. L. Zamnehofa w Białymstoku m. Białystok 5 59%
27 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej w Zespole Szkół nr 8 w Suwałkach m. Suwałki 70 59%

28 Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego w Zespole Szkół Sportowych w Supraślu Supraśl 27 58%
28 Szkoła Podstawowa nr 4 w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Bielsku Podlaskim Bielsk Podlaski - miasto 69 58%
28 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie Grajewo - miasto 86 58%
28 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kolnie Kolno - miasto 43 58%
28 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kuziach Zbójna 11 58%
28 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kalinówce Kościelnej w Zespole Szkół w Kalinówce Kościelnej Knyszyn 14 58%
28 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół w Drohiczynie Drohiczyn 28 58%
28 Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zespole Szkół w Korycinie Korycin 37 58%
28 Szkoła Podstawowa we Wronowie Raczki 3 58%
28 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku m. Białystok 69 58%
28 Szkołą Podstawowa nr 2 im. Ks. Jana Twardowskiego w BIałymstoku m. Białystok 51 58%
28 Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno - Językowa w Białymstoku m. Białystok 4 58%

29 Szkoła Podstawowa im. Wspólnoty Polskiej w Białostoczku Zabłudów 14 57%
29 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka w Zespole Szkół w Trzciannem Trzcianne 24 57%
29 Szkoła Podstawowa w Perlejewie Perlejewo 27 57%
29 Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchodolinie Dąbrowa Białostocka 5 57%
29 Szkoła Podstawowa w Pawłówce Przerośl 9 57%
29 Szkoła Podstawowa nr 7 w Suwałkach m. Suwałki 62 57%

30 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrzyniewie Dużym Dobrzyniewo Duże 43 56%
30 Szkoła Podstawowa im. ks. F. J. Falkowskiego w Topczewie Wyszki 14 56%
30 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Zespole Szkół nr 1 w Hajnówce Hajnówka - miasto 41 56%
30 Szkoła Podstawowa w  Zespole Szkół w Dubinach Hajnówka 16 56%
30 Szkoła Podstawowa z Oddziałami  Integracyjnymi im. ks. J. Twardowskiego w Turośli Turośl 39 56%
30 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutostani Łomża 4 56%
30 Szkoła Podstawowa w Rakowie-Boginiach Piątnica 9 56%
30 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Przytułach Przytuły 15 56%
30 Szkoła Podstawowa  im. Jana Pawła II w Dziadkowicach w Zespole Szkół w Dziadkowicach Dziadkowice 18 56%
30 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lipinie Sokółka 4 56%
30 Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Zespole Szkół w Czyżewie Czyżew 51 56%
30 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej  w Zespole Szół w Klukowie Klukowo 16 56%
30 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Kuleszach Kościelnych Kulesze Kościelne 25 56%
30 Szkoła Podstawowa im. ks. Rocha Modzelewskiego w Zespole Szkół w Nowych Piekutach Nowe Piekuty 29 56%
30 Szkoła Podstawowa  im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej w Zespole Szkół w Jabłoni Kościelnej Nowe Piekuty 10 56%
30 Szkoła Podstawowa im. kpt. Władysława Raginisa w Grądach-Woniecko Rutki 12 56%
30 Szkoła Podstawowa im. 2. Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach Rutki 52 56%

31 Szkoła Podstawowa im. por. Izydora Kołakowskiego w Domanowie Brańsk 12 55%
31 Szkoła Podstawowa w Orli Orla 14 55%
31 Szkoła Podstawowa w Woźnejwsi z siedzibą w Karczewie Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Rajgród 6 55%
31 Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży  Szkoła Podstawowa w Niecikach Wąsosz 7 55%
31 Szkoła Podstawowa nr 6 im. H.Sienkiewicza w Hajnówce Hajnówka - miasto 71 55%
31 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Czyżach Czyże 10 55%
31 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wizny w Wiźnie w Zespole Szkół w Wiźnie Wizna 17 55%
31 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Goniądzu Goniądz 31 55%
31 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Milejczycach Milejczyce 13 55%
31 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rosochatem Kościelnem Czyżew 12 55%
31 Szkoła Podstawowa w Kowalewszczyźnie Sokoły 2 55%
31 Szkoła Podstawowa im. Adama  Mickiewicza w Zespole Szkół w Sokołach Sokoły 33 55%
31 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku m. Białystok 43 55%

32 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Powstańców Styczniowych w Nowince Nowinka 25 54%
32 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta w Czarnej Białostockiej Czarna Białostocka 81 54%
32 Szkoła Podstwaowa w Niemyjach Nowych Rudka 2 54%
32 Szkoła Podstawowa w Chludniach Mały Płock 9 54%
32 Szkoła Podstawowa w Ksebkach Turośl 5 54%
32 Szkoła Podstawowa w Nadborach Jedwabne 9 54%
32 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach Łomża 13 54%
32 Szkoła Podstawowa w Poćkunach Sejny 4 54%
32 Szkoła Podstawowa w Śledzianowie Drohiczyn 8 54%
32 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Filipowie Filipów 40 54%
32 Zespół Szkół w Słobódce  Szkoła Podstawowa w Słobódce Szypliszki 18 54%

33 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej Czarna Białostocka 15 53%
33 Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich w Gródku Gródek 33 53%
33 Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Rafałówce Zabłudów 9 53%
33 Szkoła Podstawowa w Dobrzyniówce Zabłudów 10 53%
33 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym Bielsk Podlaski 17 53%
33 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie Szczuczyn 51 53%
33 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Wykowie Kolno 11 53%
33 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wygodzie Łomża 12 53%
33 Szkoła Podstawiwa im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w Konarzycach Łomża 8 53%
33 Szkoła Podstawowa w Szczepankowie Śniadowo 12 53%
33 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Bożejewie Wizna 4 53%
33 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży m. Łomża 39 53%

34 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach Wyszki 23 52%
34 Szkoła Podstawowa im.Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Strabli Wyszki 9 52%
34 Szkoła Podstawowa w Rydzewie Rajgród 4 52%
34 Szkoła Podstawowa w Sulewie-Kownatach Wąsosz 9 52%
34 Szkoła Podstawowa w Lachowie Kolno 22 52%
34 Szkoła Podstawowa w Kątach Mały Płock 6 52%
34 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Jedwabnem Jedwabne 47 52%
34 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zbójnej Zbójna 17 52%
34 Szkoła Podstawowa w Gibach Giby 15 52%
34 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnopolu w Zespole Szkół w Krasnopolu Krasnopol 27 52%
34 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Suchowoli Suchowola 46 52%
34 Szkoła Podstawowa w Kołomyi Rutki 6 52%

35 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół w Turośni Kościelnej Turośń Kościelna 22 51%
35 Szkoła Podstawowa im. Franciszka karpińskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabłudowie Zabłudów 49 51%
35 Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia Państwa Polskiego im. Marii Konopnickiej w Białaszewie Grajewo 21 51%
35 Szkoła Podstawowa w Konopkach-Monetach Grabowo 4 51%
35 Szkoła Podstawowa w Zaskrodziu Kolno 8 51%
35 Szkoła Podstawowa im. Rodziny Jabłońskich w Pniewie Łomża 3 51%
35 Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Zespołe Szkół w Jaświłach Jaświły 33 51%
35 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie Knyszyn 37 51%
35 Publiczna Szkoła Podstawowa w Reszkowcach Dąbrowa Białostocka 5 51%
35 Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie Suwałki 24 51%
35 Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Wysokie Mazowieckie 3 51%

36 Szkoła Podstawowa w Kroszewie Bargłów Kościelny 10 50%
36 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Jagiełły w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce Hajnówka - miasto 42 50%
36 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół w Grodzisku Grodzisk 40 50%
36 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Nowym Dworze Nowy Dwór 16 50%

37 Szkoła Podstawowa w Andryjankach Boćki 7 49%
37 Szkoła Podstawowa nr 3 w Hajnówce Hajnówka - miasto 11 49%
37 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Oświatowym w Dubiczach Cerkiewnych Dubicze Cerkiewne 10 49%
37 Szkoła Podstawowa w Srebrnej Szumowo 6 49%
37 Szkoła Podstawowa w Radziłowie Radziłów 19 48%
37 Szkoła Podstawowa w Białowieży w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białowieży Białowieża 11 48%
37 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nurcu-Stacji Nurzec-Stacja 23 48%
37 Szkoła Podstawowa w Jatwiezi Dużej Suchowola 4 48%
37 Szkoła Podstawowa we Wnorach-Kużelach Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Kobylin-Borzymy 5 48%
37 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Jabłonce Kościelnej Wysokie Mazowieckie 23 48%
37 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. abp Romualda Jałbrzykowskiego w Kołakach Kościelnych Kołaki Kościelne 23 48%

38 Szkoła Podstawowa w Dobrym Lesie Zbójna 7 47%

39 Szkoła Podstawowa w Kramarzewie Radziłów 5 46%
39 Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Downarach Goniądz 5 46%

40 Szkoła Podstawowa z Litewskim Językiem Nauczania "Ziburys" w Sejnach Sejny - miasto 2 45%

41 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Gen. I. Prądzyńskiego w Białobrzegach Augustów 11 44%
41 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bełdzie Rajgród 4 44%

42 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rajgrodzie Rajgród 36 43%

43 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Różanymstoku Dąbrowa Białostocka 9 43%
43 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamiennej Nowej Dąbrowa Białostocka 4 43%
43 Zespół Szkół w Szumowie. Szkoła Podstawowa w Szumowie Szumowo 24 43%

44 Szkoła Podsatwowa w Słuczu Radziłów 12 42%
44 Szkoła Podstawowa w Ławsku Wąsosz 3 42%
44 Szkoła Podstawowa w Łasze Turośl 4 42%

45 Szkoła Podstawowa nr 462 im. Jakuba Wagi w Wagach Gnatach Przytuły 3 39%

46 Szkoła Podstawowa nr 41 w Białymstoku m. Białystok 1 30%

47 Szkoła Podstawowa nr 9 Specjalna w Augustowie Augustów - miasto 6 26%

48 Parafialna Podstawowa Szkoła Polsko - Romska z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach m. Suwałki 6 24%

49 Szkoła Podstawowa nr 30 im. bł. E. Bojanowskiego przy Pogotowiu Opiekuńczym w Zespole Szkół nr 17 w Białymstoku m. Białystok 11 22%

made in osostudio