Młodzi na rowerach będą poznawać krakowskie legendy

27.08.2018

Młodzi na rowerach będą poznawać krakowskie legendy
Krakowski urząd zaprasza najmłodszych mieszkańców Krakowa w wieku od 6 do 11 lat na rowerową przejażdżkę śladem krakowskich legend. Wycieczka odbędzie się w niedzielę, 2 września, w dwóch turach – o godz. 10 i 14. Zbiórka przed magistratem na placu Wszystkich Świętych. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 31 sierpnia, do godz. 13.
Wycieczki organizowane przez Wydział Gospodarki Komunalnej UMK są doskonałą okazją do odkrywania historii i ciekawych zakątków naszego miasta. Zaplanowane trasy są łatwe, wiodą po uliczkach Centrum miasta, w większości po płaskim terenie i w znacznym stopniu korzystają z infrastruktury rowerowej.

Liczba miejsc na wycieczkę jest ograniczona a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Te można nadsyłać na adres e-mail: joanna.majdecka@um.krakow.pl, lub zgłaszać się telefonicznie: 12 616 87 70, 12 616 87 80, 12 616 87 48. W liście e-mail organizatorzy proszą o dopisek „Wycieczka Jura” w tytule i wskazanie konkretnej godziny wycieczki, a także o podanie numeru kontaktowego.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna. W wycieczce mogą uczestniczyć także osoby niezarejestrowane na nią wcześniej pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.

(ANKO)
Fot. pixabay.com