Miejskie rowery w Krakowie również dla dzieci

Miejskie rowery w Krakowie również dla dzieci
Dobra wiadomość dla miłośników jednośladów. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski obiecał, że już wkrótce do miejskiej wypożyczalni rowerów trafią w końcu rowerki dziecięce.
Wavelo, bo tak nazywa się krakowska wypożyczalnia, działa w mieście od 2016 roku. Mieszkańcy mają do dyspozycji ok. 1500 rowerów rozmieszczonych w ponad 160 stacjach na terenie całego miasta. Zgodnie z obietnicą wyborczą ubiegającego się o reelekcję prezydenta Majchrowskiego ta oferta ma zostać wzbogacona o rowery dziecięce, ale także rodzinne i wyposażone w przyczepki.

W wielu miastach już teraz z oferty miejskich wypożyczalni mogą korzystać całe rodziny. Tak jest m.in. w Warszawie, Tychach, Pruszkowie, Piotrkowie Trybunalskim, Kaliszu, czy Poznaniu, gdzie dodatkowo można wypożyczyć rower wyposażony w fotelik dla dziecka.

Leszek Szklarczyk
29.09.2018 20:01
Zarówno foteliki jak i przyczepki można też tanio wypożyczyć na Rent and Lend - bardzo polecam :) Link: http://rentandlend.pl