MIASTO pociech szuka najlepszego krakowskiego przedszkola

04.06.2018

MIASTO pociech szuka najlepszego krakowskiego przedszkola
Uwaga Rodzice krakowskich przedszkolaków! Jeśli uważacie, że przedszkole Waszego dziecka jest godne polecenia, powiedzcie o tym innym rodzicom. Wspólnie stwórzmy listę najlepszych krakowskich przedszkoli niepublicznych.
Redakcja portalu miastopociech.pl przygotowała ranking przedszkoli niepublicznych działających na terenie Krakowa. Sprawdziliśmy dla Was, które z nich mogą pochwalić się posiłkami przygotowywanymi na miejscu, które mają duży ogród, a które dysponują placem zabaw.

W opisie każdego przedszkola znajdziecie też informację o godzinach otwarcia, wysokości czesnego i wpisowego oraz o zajęciach dodatkowych oferowanych w ramach opłat podstawowych. Teraz czekamy na Wasze głosy. Wspólnie stwórzmy listę najlepszych krakowskich przedszkoli niepublicznych.

Głosować można 5 razy dziennie, zachowując minimum godzinny odstęp. Wyniki głosowania opublikujemy po wakacjach.