Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".

x

Aktualności

Kraków jak Disneyland i szwajcarski CERN

Kraków jak Disneyland i szwajcarski CERN

05.12.2018

Kraków trafił na listę finalistów w konkursie serwisu School Travel Organiser. Tym samym nasze miasto zostało uznane za najlepszy cel wycieczek szkolnych. Uczestnicy plebiscytu School Travel Awards docenili Kraków za bogatą historię i architekturę.

Nasze miasto zostało uznane za jedno z najstarszych i najpiękniejszych w Europie. Czytelnicy portalu schooltravelorganiser.com podkreślają, że Kraków pokazuje autentyczny styl życia i zachwycają się Rynkiem Głównym oraz kościołem Mariackim. Dodatkowo uczniowie podczas wycieczki szkolnej mogą poznać historię II wojny światowej i zobaczyć, jak wyglądało życie społeczności żydowskiej.

School Travel Awards to największe wydarzenie w Wielkiej Brytanii poświęcone podróżom szkolnym. Na liście finalistów razem z Krakowem znalazły się takie miejsca jak: Disneyland w Paryżu, Nowy Jork, Waszyngton i CERN w Szwajcarii.

Fot. pixabay.com

Dodaj komentarz

made in osostudio