Ferie w Krakowie na sportowo. Zobacz, jakie atrakcje przygotowało miasto

03.01.2019

Jazda na nartach, pływanie, tenis stołowy lub kręgle…  krakowskie ośrodki sportowe przygotowały na czas ferii zimowych bogatą ofertę bezpłatnych zajęć sportowo–rekreacyjnych dla najmłodszych.

Przez całe ferie Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy przy al. Powstania Warszawskiego 6 oraz jego filie w Kurdwanowie Nowym, Śródmieściu i Nowej Hucie, a także Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Wschód” i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Zachód” będą organizować zajęcia dla dzieci. W programie m.in. pływanie, jazda na nartach, tenis stołowy, gimnastyka artystyczna i wiele innych.

Szczegółowy harmonogram zajęć